خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

نظرتون درباره پکیج علیرضا یوسفیان پور

سلام به همه دوستان خوبم
      فقط خواهشا دوستانی که واقعا میدونن و مطمئن هستن از گفته هاشون نظر بدن الا من چندتا از ویدیوهاش دیدم که واقعا از دید من عالیست
      آیا میشه با آموزش های ویدیویی در 4 روز ایشون در دینی درصد قابل توجهی کسب کرد؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      جالب نیس زیاد

پکیج کنکوری علی ایده ال بهتره !
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      .....

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parlooo نمایش پست ها
      جالب نیس زیاد

پکیج کنکوری علی ایده ال بهتره !
      دوست عزیز اگر دقت کنید نظرتون رو در مورد آموزش یوسفیان پور خواستم نه معرفی کس دیگری به خاطر اینکه یوسفیان پور در صدر قرار داره البته از نظر بنده و حالا هم خواستم نظر دوستان رو راجع بهش بپرسم اونایی که ازش استفاده کردن

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      من هر 3 پایش رو دارم واقعا عالیه . . . یدونه در کنارش خط ویژه هم کار کنین بالای 90 انشالله

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      هههه دینی در 4 روز
      هیچکدوم از این پکیجا بدرد نمیخوره روز کنکور به حرفم میرسی

7. Top | #7
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NimaGeniusx نمایش پست ها
      سلام به همه دوستان خوبم
      فقط خواهشا دوستانی که واقعا میدونن و مطمئن هستن از گفته هاشون نظر بدن الا من چندتا از ویدیوهاش دیدم که واقعا از دید من عالیست
      آیا میشه با آموزش های ویدیویی در 4 روز ایشون در دینی درصد قابل توجهی کسب کرد؟
      والا من پکیج علرضا یوسفیان پور رو نمیشناسم...
      ولی بوتان خوبه...البته سونیردوال هم هست ولی قطعاتش گیر نمیاد خیلی
      جمعش کنین این حرفارو...
      نصف سال رفت هنوز دارین تصمیم میگیرین دینی رو تو 4 روز بخونین با این پکیج یا 6 روز با اون پکیج؟
      والا من کسی رو ندیدم رتبه برتر باشه ازینا استفاده کرده باشه...شمارو نمیدونم
      خودمم که استفاده کردم 40 درصد زدم
      آدم فقط باید بخونه...کتاب درسی+تست سراسری
      همین
      من هرکی رو دیدم درصدش بالای 70 بوده همینو میگفته
      When will those dark clouds all disappear

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من خر شدم هر 3 تاش رو خریدم.
      این نمونه هایی که تو سایتشه عالین. ولی بقیش که رو دی وی دی هست اصلا خوب نیست به نظر من. من 2 3 تا درس رو از دی وی دی ها دیدم . به این نتیجه رسیدم فقط دارم وقت تلف میکنم. دیگه گذاشتمش کنار

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhassan5303 نمایش پست ها
      هههه دینی در 4 روز
      هیچکدوم از این پکیجا بدرد نمیخوره روز کنکور به حرفم میرسی
      سلام دوست عزیز چهار روز یعنی روزی دوازده ساعت بخونی ! اگه کلاس خصوصی هم برن بچه ها اینقدر جلسه تدریس نداره ولی خب این کافی نیست باید مطالعه باشه به قول اقای افشار این این دی وی دی خیلی جالبه ولی تو چهار روز زیاده گویی هست درسته تو چهار روز کل مباحث تدریس شده ولی باید کار بشه تا یه درصد قابل قبول و خوب باشه اگه این دی وی دی رو میبینید باید یه ماه مطالعه خوب باشه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام
      من دوم وپيششوارديبهشت وخردادماه گرفتم
      قبل اون تقريبن يه دور ديني روكردهبودم وبراي امتحان نهايي چهارم هم پيشوخوندم.وهمه ي كنكوراي عمومي روزدم.منظورم اينه درصدم بين 70/80بوددرازمون ها
      ايناروگرفتم و اواخرفقط ايناروديدم كنكور33زدم
      اول اينكه ديني رادر4روزببنديدش چرتي بيش نيست.گيريم كه بستي،انقدرقانون و فرمول دراورده كه يادت ميره.يعني يك جورايي مثل اميرمسعودي كرده
      دوم اينكه خيلي حجيمه.هردرسش چندين ساعت طول ميكشه كه خب اگربراي هردرس اون وقت روبزاري به راحتي كتابوميجوري ونيازي نيست كه...!
      سوم اينكه دومش ازپيشش بهتره چون خوداقاي منتظري هم هست داخلش و مطالبوبهتربازميكنه برات
      (سومشونديدم كه ايشون هست يانه)
      چهارم اينكه پول پست پيستاز روازت ميگيرن امابستت كمتراز 3هفته نخواهدآمد!تازه مال منو يعدبيست روزنفرستادن زنگ زدم گفتن تونخريدي و...!!من رفتم ازحسابم پرينت گرفتم وكلي دردسرتااينكه ثابت كنم كه من پول دادم وخريدم و..!!
      وبسياري موارد ديگر!
      درضمن اگرخواستي بگيري بهت اينوبگم كه زنگ بزن بگير و ازسايتشون سفارش نده كه ..!

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Salsevome نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز چهار روز یعنی روزی دوازده ساعت بخونی ! اگه کلاس خصوصی هم برن بچه ها اینقدر جلسه تدریس نداره ولی خب این کافی نیست باید مطالعه باشه به قول اقای افشار این این دی وی دی خیلی جالبه ولی تو چهار روز زیاده گویی هست درسته تو چهار روز کل مباحث تدریس شده ولی باید کار بشه تا یه درصد قابل قبول و خوب باشه اگه این دی وی دی رو میبینید باید یه ماه مطالعه خوب باشه
      کاملا موافقم

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دمتون گرم... میخواستم بگیرم.... منصرف شدم..........................تبلیغاتش داشت گولم میزد

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون از لطف همگی شما دوستان عزیز که نظراتتون رو مطرح کردید و بنده رو مطلع کردید تا فریب این اموزش هارو نخورم
      موفق و پیروز باشید.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن