خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

نظر شما درمورد این مدل برنامه ریزی و آزمون دادن

سلام

فارغ التحصیلم امسال میخوام دوباره کنکور بدم

قلمچی نمیتونم برم چون اسم و رسم و عکس و خلاصه همه چیزت رو تو سایتش پخش میکنه و منم نمیخوام کسی بفهمه دارم کنکور میدم ( شهر ما نسبتا کوچیکه همه زود خبردار میشن )

حالا بنظر شما ترکیب آزمونهای گزینه دو + سنجش چطوره ؟ یعنی آزمون اصلیم گزینه دو باشه و آزمونهایی که سنجش با گزینه دو تداخل نداره رو هم شرکت کنم

فقط اجرای چنین کاری یه برنامه ریزی خفن میطلبه چون سنجش درسهای رو بصورت زوج کتابی پیش میبره برخلاف گزینه دو

چنین کاری آیا شدنی هست ؟ یعنی اصلا همچین برنامه ای رو میشه ریخت ؟ و درکل چنین کاری توجیه منطقی داره ؟

ضمنا تصمیم دارم آزمونهای قلمچی رو هم اگر تایم اضافی داشتم دانلود کنم و تو خونه حلشون کنم

یا اصلا پی قلمچی رو به تنم بمالم و با تمام معایب و مشکلاتش قلمچی شرکت کنم؟
      ویرایش توسط REDAXE : 11 مهر 1395 در ساعت 16:51

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      اسم و عکس افرادی که در حال حاطر دارن کنکور میدن رو که پخش نمیکنه.فقط افرادی رو پخش میکنه که رتبه خوبی توی کنکور اورده باشن

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط train نمایش پست ها
      اسم و عکس افرادی که در حال حاطر دارن کنکور میدن رو که پخش نمیکنه.فقط افرادی رو پخش میکنه که رتبه خوبی توی کنکور اورده باشن
      اسم و فامیل افرادی که جز 50-60 نفر اول شهر رو میشن رو تو سایتش میزنه

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط REDAXE نمایش پست ها
      سلام

فارغ التحصیلم امسال میخوام دوباره کنکور بدم

قلمچی نمیتونم برم چون اسم و رسم و عکس و خلاصه همه چیزت رو تو سایتش پخش میکنه و منم نمیخوام کسی بفهمه دارم کنکور میدم ( شهر ما نسبتا کوچیکه همه زود خبردار میشن )

حالا بنظر شما ترکیب آزمونهای گزینه دو + سنجش چطوره ؟ یعنی آزمون اصلیم گزینه دو باشه و آزمونهایی که سنجش با گزینه دو تداخل نداره رو هم شرکت کنم

فقط اجرای چنین کاری یه برنامه ریزی خفن میطلبه چون سنجش درسهای رو بصورت زوج کتابی پیش میبره برخلاف گزینه دو

چنین کاری آیا شدنی هست ؟ یعنی اصلا همچین برنامه ای رو میشه ریخت ؟ و درکل چنین کاری توجیه منطقی داره ؟

ضمنا تصمیم دارم آزمونهای قلمچی رو هم اگر تایم اضافی داشتم دانلود کنم و تو خونه حلشون کنم

یا اصلا پی قلمچی رو به تنم بمالم و با تمام معایب و مشکلاتش قلمچی شرکت کنم؟
      اگه شهرتون کوچیکه بهرحال اشناهاتون میفهمن کنکور میخواین بدین. چه ازمون برین چه نرین

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط asas نمایش پست ها
      اگه شهرتون کوچیکه بهرحال اشناهاتون میفهمن کنکور میخواین بدین. چه ازمون برین چه نرین
      نه نمیفهمن
      آخه همه فکر میکنن من میخوام واسه ارشد اقدام کنم

حتی نمیخوام دوستان نزدیکمم از این ماجرا بویی ببرن

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نه نمیفهمن

ببین داداش اگه قصدت قبولی با رتبه بالاس.اصلا به این چیزا فکر نکن. بذار بفهمن. اخرش که میفهمن. تمرکزتو بذار رو هدفت. اتفاقا حرفا و نیش و کنایه بقیه میتونه انگیزه خوبی باشه واست

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      داداش به نظرم اگه نمیخوای کسی با خبر بشه ازمون شرکت نکن و خودت بعد هر روز ازمون قلمچی برو ازموناشو دانلود کن و عین ازمون با وقت ازمونو بزن و بعد با درصدا ترازتو به دست بیار اینطور فکر کنم بهتر باشه
      ?Hello
      ?Is there anybody in there
      Just nod if you can hear me
      ?Is there anyone home

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      ازمون جامع پیش 1 سنجش 1 بهمن ماه : تا اون موقع سعی کن پیش 1 + سوم + قسمتی از پیش 2 رو تموم کنی
      ازمون جامع پایه سنجش 25 فروردین : از 2 بهمن تا 24 فروردین سعی کن بقیه ی مباحث پیش 2 و دوم رو تموم کنی و البته مرور سوم و پیش 1 هم یادت نره
      از 26 فروردین تا 15 تیر میتونی به صورت جامع جمع بندی کنی با کتابای دور دنیا و موج ازمون ها و این چیزا
      کلا 5 ازمون سنجش ثبت نام کن والسلام ... فلسفه ی ازمون دادن به اینه که بیای بعدش ازمونتو تحلیل و تفسیر کنی که این کار تقریبا توسط کسی انجام نمیشه ... پس چه ازمون بدی چه ندی فایده ی انچنانی نخاهد داشت

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نه نمیفهمن

چ لوس
      The only way to deal with an unfree world is to become so absolutely free that your very existence is an act of rebellion

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام.به نظر من فقط یه آزمون رو شرکت کن و برنامش رو کامل اجرا کن . سوالات بقیه آزمون ها رو از اینترنت بگیر.دوتا آزمون بری کلا گیج میشی

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط train نمایش پست ها
      تو صفحه ی پشتیبان هرکس بری دانش آموزاش هستند

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      برادر گرامی در صورتی نفرات برتر شهرتون رو میزنن که شما بعد نتیجه کنکور برید توی پروفایلتون نتیجه کنکورتون رو وارد کنید اگه وارد نکنید و یا به پشتیبانتون نگید هیچ کس نمیفهمه.
      ویرایش توسط train : 12 مهر 1395 در ساعت 22:53

13. Top | #13
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      در بیابان گر به شوق کعبه خواهی زد قدم

سرزنشها گر کند خار مغیلان غم مخور
      اگه میدونی که آزمونای قلم چی میتونه بت کمک کنه ولی به خاطر حرف دیگران نمیری به خودت خیانت کردی.
      تلاش...
      توکل...
      نتیجه.http://forum.konkur.in/images/smilie...20%2883%29.gif

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اسم و فامیل افرادی که جز 50-60 نفر اول شهر رو میشن رو تو سایتش میزنه
      سلام شناسنامه بابا یا برادرت رو ببر با اسم اونا تو کانون ثبت نام کن یا به مدیر اونجا شیرینی(رشوه)بده با یه اسم خیالی ثبت نامت ات کنن

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nafasdovom نمایش پست ها
      با شرایطی که شما ذکر کردید آزمون شرکت نکنید مناسب تره »
      باتوجه به 5 سال دور بودنم از شرایط کنکور آزمون شرکت نکردن برام هیچ فایده ای نداره

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن