خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 49
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

جرمم فقر حکمم زیستن در روستا

سلام دوستان قصد گفتن زندگی نامم رو ندارم که اشکتون رو در بیارم .. فقط بگم هیچ وقت طعم داشتن یه معلم درست و حسابی رو نداشتم و با یه مشت بیسواد بالا اومدم حالا هم یه مشت سی دی دستم رسیده کپی هست اولش اینقدر حروم حروم میکنن که نمیتونم یه دقیقشو نگاه کنم ... اومدم بگم ما بچه روستاییا همیشه باید بدبخت بمونیم و میمونیم بای...

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      درسنامه => خیلی سبز یا آموزش خط به خط رضا امیر (صوتی)
      تست => آبی قلمچی یا IQ گاج یا الگو یا ...

معلم کیلو چنده ؟!
      ...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چ حرفا !

بشین دوتا کتاب خوب بخون سی دی چیه ! معلمم دیگ نمیشه کاریش کرد ! خیلیا این مشکلو دارن و همه ی اوناییم ک تو شهر هستن معلم خوب و امکانات خیلی خوبی ندارن !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamidshams نمایش پست ها
      سلام دوستان قصد گفتن زندگی نامم رو ندارم که اشکتون رو در بیارم .. فقط بگم هیچ وقت طعم داشتن یه معلم درست و حسابی رو نداشتم و با یه مشت بیسواد بالا اومدم حالا هم یه مشت سی دی دستم رسیده کپی هست اولش اینقدر حروم حروم میکنن که نمیتونم یه دقیقشو نگاه کنم ... اومدم بگم ما بچه روستاییا همیشه باید بدبخت بمونیم و میمونیم بای...
      من تومشهدم ولی کل دوران تحصیل تومدرسه دولتی باکم ترین کیفیت خوندم حتی نمونه دولتی هاهم کیفیتشون پایینه پس فک نکنین توشهرخبریه اگه مشکلی دارین ازفیلمای آلااستفاده کنین

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نظر من ببین بعدنا که پول دستت اومد بده بهشون
      رها چو برگ خسته در باد🍃

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      با انتشارات تماس بگیر بگو وضعیتت اینجوریه کمکت میکنن
      بعضی از انتشارات محصولات رایگان یا با تخفیف بالا برای افراد ضعیف در نظر دارن
      باید زنگ بزنی انتشارات میگن همچین چیزی هست یا نه و کمکت میکنن

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      رتبه ی 2 منطقه 3 کنکور ریاضی 94 شخصی هستن از یه شهرستان کوچیک سیستان و بلوچستان که خودشون روستایی بودن و تو یه مدرسه شبانه روزی شهرستان درس میخوندند بدون هیچ معلمی بلکه با کتاب آخرم به رشته مورد علاقشون یعنی برق شریف رسیدند باور ندارید برین سایت کانون اسمشون هم عباس آسکانی هستش... پس نیازی نیست اینقد بنالید

8. Top | #8
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تو اون موسسه یه مشت کلاهبردار و شیاد جمع شدن اسم خودشونو گذاشتن مدرس حرفه ای
      نمیخوام بگم همه محصولاتشون مزخزفه ولی بجز چندتا استثناهاش بقیه اکثرا بدردنخور هست و وقت تلف کردن ، آخه مگه با دی وی دی درس یاد میگیرن ؟
      کتاب خوب زیاده میشه راه موفقیت رو پیدا کرد حتی تو دورترین مناطق این مرز و بوم

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      وا داداشه گلم معلم خوب نیست؟خو فدایه سرت عزیزم.....کتاب های خوبو پیدا کن بعضی هاشون از صدتا معلم هم بهترن..

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه وقتایی یه چیزایی دست ماها نیس اما تغییر شرایط دست خود انسانه بخوای میشه نخوای نمیشه

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز
      شما اگر بخواین همینطوری ناامیدانه صحبت کنید و به زندگیتون ادامه بدید
      خدایی نکرده خدایی نکرده تا آخر عمر مجبور میشین همینطوری زندگی کنین
      از امکانات موجودتون بیشترین بهره رو ببرین !!!!!
      معلم ؟؟؟؟
      آلا !!!!
      خدا خیر دنیا و آخرت نصیب خودشون و همه ی عوامل و معلماش کنه ! اینقدر خوبه بعضیاش از معلمای مدرسه ی ما که نمونه دولتیه بهتر درس میده بخدا
      برید همشونو دانلود کنید و ببینید
      شیمیشو یه خانومی تو همین انجمن میگفت فقط با فیلماش ۵۰ زده !
      کتاب هم توی همین انجمن راجع به بهترین منابع تحقیق کنید و یا خودتون تهیه کنید یا از فارغ التحصیلا بگیرید !
      بخدا هممممه ی این چیزی (معلم و کتاب و... ) الکی و فرعیه
      اصل یه چیز دیگه است
      اصل تلاش شماست
      اراده ی شماست
      انگیزه ی شماست
      با کلاس رفتنای میلیونی و معلم خصوصی گرفتن و خرج کردن کسی به جایی نرسیده
      اول از همه ی اینا
      برید فیلمای مشاوره ای دکتر افشار رو از سایتشون دانلود کنید و گوش بدید
      اون از همه مهمتره
      امیدوارم موفق باشید

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام . داداش خوب بخون ببین چی میگم.
      این حروم حروم که گفتی ، من فهمیدم Dvdهات مال "کنکور آسان است" هستش.فقط اینا هستن که میان حروم حروم میکنن. این استاد احمدی و دار و دستش. وگرنه افراد منطقی از این حرفا نمیزنن.
      کم نبودن کسایی که با dvd های اینا توی کنکور بدبخت شدن.!!!

در ضمن من خودم توی تهران با آموزشگاه های برتر فاصله زیادی ندارم .اما همه درس ها رو خودم با کتاب میخونم. میدونی چرا؟
      چون قبلا کلاس ها رو میرفتم اما الان فهمیدم کسایی که همیشه با معلم بالا میان عین گل نازک توی گلدون میمونن!...درختی هستن که ریشه نداره!
      تا کی معلم درس رو بهشون یاد بده؟ تا کی کلاس برن؟
      فردا توی دانشگاه معلم هست که به اینا درس یاد بده؟! واسه ده ها درس مختلف کلاس هست که برن؟!
      اگه بخوان توی دانشگاه هم اینجوری ادامه بدن ، نه دکتر میشن نه مهندس! چون سختی نکشیدن. همیشه لقمه آماده خوردن و عادت کردن.
      پس شما هم مطمئن باش که میتونی خودت همه چیزو یاد بگیری. کلاس رفتن واسه دانش آموز زرنگ افت داره! همیشه خودتو زرنگ فرض کن.
      اینم بدون کسانی موفق هستن که سختی کشیده باشن.

13. Top | #13
      aCe
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      معلم خوب پیشکش .... ما صندلی ـا مدرسمون هم شکسته بود یه ماه کتاب نداشتیم تا دوماه معلم نداشتیم البته معلم که نمیشد بهش گفت بدبختا سرباز معلم بودن ...
      الانم هیچ معلمی نمیتونه اونقد گسترده بهت آموزش بده یه کتاب خوب برا هر درس بگیر با کتاب تست خوب مثل من بشین خودت یادبگیر برو بالا

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من رشته ام ریاضی بود ، 93 تصمیم گرفتم برا تجربی بخونم و 94 کنکور دادم بدون کسی که یه صفحه بهم زیست یاد بده ولی الان شدم پاسخگوی زیست شناسی ، این حرف ها درسته ، بهت حقم میدم از این نظام آموزشی مزخرفمون گله داشته باشی ولی خوب برای پیشرفت کردنت بیشتر بهانه هست ؛ تو خودت اگه تصمیم بگیری و همت کنی همه چیز درست میشه ، اگه کتاب هم خواستی بگو من خودم برات تهیه میکنم میفرستم

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      والا اینجوری که من تازگیا میبینم مد شده بچه های روستا قبول شن شهریا بمونن پشت کنکور .
      این حرفا همش بهانست

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن