خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

مشکل سربازی و دانشگاه و کنکور

سلام خسته نباشد. خواهش میکنم سریع جواب بدین من دارم دیوانه میشم اینجا.
      من کنکور 95 رو دادم و دومین کنکوری بود که من میدادم و رتبم خراب شد و چون میخواستم و میخوام دوباره کنکور شرکت کنم واسه سال سوم یه رشته الکی تو یکی از غیرانتفاعی های شهرمون برداشتم (مشهد) تا سربازی نبرنم و بتونم بهمن انصراف بدم تا دوباره کنکور شرکت کنم ولی از اونجایی که دوتا درسم از پیش دانشگاهی مونده و پشت گوش انداختم دانشگاه ثبت نام نکرد و گف که برو اون دو تل درسو پاس کن و بعد بهمن بیا ولی خب من از اولم میخواستم انصراف بدم تورو خدا کمک کنین چیکار کنم اگه برم اون دوتا درسو پاس کنم خب تا بهمن عملا دانشگاه نمیرم .واسه سربازی مشکل داره یا نه؟ واسه ثبت نام کنکور چی کار کنم چون اذر که ثبت نامه من باید اون موقع دانشجو باشم . تو رو خدا کمک کنین. ممنون .خدانگدار

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام . شما نیاز به ثبت نام در دانشگاه ندارید . میرید مدرسه بزرگسالان ثبت نام میکنید . حضوری ( مسمتر + نمره نهایی باید داشته باشید توی دی ماه ) / در این مدت هم معافیت تحصیلی تون رو میگیرید » دی ماه میرید دوتا درستون رو پاس میکنید و از دی ماه یکسال دیگه فرصت دارین وضعیت خودتون رو مشخص کنید

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تا اونجایی که من میدونم کسی که فارغ التحصیل میشه یکسال بهش فرصت میدن تا وضعیتشو مشخص کنه / از اونجایی که شما هنوز دو درستون مونده از وقتی که دو تا درس تون رو پاس کنید فارغ التحصیل میشد و معافیت یکساله براتون شروع میشه / اما خب صبر کنید تا نظر دیگران دوستان رو هم بدونید # یا اینکه به خود حوزه نظام وظیفه مراجعه کنید

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واقعا؟؟!! ینی من تا دی ماه صبر میکنم واسه اون دو تادرسم بعد که پاس شد از همون تاریخ یه سال دیگه فرصت دارم واسه معرفی خودم به نظام وظیفه؟؟؟ واسه ثبت نام کنکور چی کار کنم ؟ چجوری معافیت تحصیلی بگیرم؟ واقعا ممنون از کمکتون

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نخ خب تو سایت خود نظام وظیفه نوشته که اونایی که ترک تحصیل میکنن یا فراغ میشن یا ترک میکنن از اون موقع یه سال حداکثر فرصت دارن تا معرفی .ولی من اون دوتا درسو رفتم تو تو بزرگسال نوشتم و قبول نشدم اگه دوباره واسه ثبت نام برم چی ؟قبولم میکنن

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      گفتم بزارید دیگر دوستان هم نظراتشون رو بدن / برای معافیت تحصیلی مدرسه براتون مینویسه میرید پلیس +10 براتون معافیت تحصیلی رو صادر میکنن / برای اینکه بدونید مدرسه دوباره ثبت نام تون میکنن یا نه باید برید مدرسه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من که میرم بزرگسالان ثبت نام میکنم معافیتم رو هم از اونجا بگیرم دیگه،درسته؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن