خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 24 از 24

موضوع: تجربه هبوط

1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      چ غلطا

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      امین آقا شما انتگرالتون خوب بود ؟

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR.MAM نمایش پست ها
      خب امین جان دوباره شرو کن واسه رسیدن به اهدافت....خداروشکر سربازیم نداری و خیالت راحته

مگه چن سالته!!!اینجا ما آدم داریم که از سنین بالا شرو میکنن...تازه تو که سنی نداری

تو این انجمن من پسر میشناسم که الان 7 ساله پشت کنکوره ولی هدفشو ول نکرده و همچنان داره میخونه
      حقیقتا دیگه حسش نیست محمد جان
      خیلیم با خودم سبک سنگین کردم ولی دیدم من بخونش نیستم
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nahal نمایش پست ها
      این یه سال و از وقتتون درست استفاده بکنین و درستونو خوب بخونین تا خدایی نکرده مثل ما پشیمون نشین...
      ممنون نهال خانم
      میخواستم 96 کنکور بدم اما بیخیالش شدم
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parlooo نمایش پست ها
      از خاطرات خوش این تابستونمون هم میگفتی دیگه =))

الانم وضعیت یجوری شده قدرت مانور نداریم

جتی اگه بخوایم

پ.ن : رکابی))

بچه گیاتو
      تو یکی که حرف نزن
      کسی که باید جوابگوی 250-60 هزار تومن پول بی زبون من باشه تویی ! کدوم آشگالی بود که میگفت من به یوونتوس این فصل اعتماد 100 درصد دارم ؟! ها ؟!

من کلا بچگیام خیلی جوگیر بودم
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bano.m نمایش پست ها
      تا اخرشو خوندم...شدیدا قابل درک بود....تشکر
      بدتر از همه اینه که خیلیا فک کنن اونی که حس درس نداره بچه زرنگ نیست ودر حد همون نمراتی که ادم سر کلاس میگیره هست....خاطرات تلخ گذشته به یه حالت دیگه برام مرور شد....
      خواهش میکنم
      بله دقیقا همینجوره
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      امین آقا شما انتگرالتون خوب بود ؟
      ما به سرباز جماعت درس یاد نمیدیم

خوب شد تو داستانمم گفتم من ریاضیم از همون اولم خوب نبود

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -AMIN- نمایش پست ها
      ما به سرباز جماعت درس یاد نمیدیم

خوب شد تو داستانمم گفتم من ریاضیم از همون اولم خوب نبود
      کثافت خودمی تو !

ژان کلود رو چی ب تو آخه !

مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      پس تصمیمتونو گرفتین....
      اونوقت این عشقتون به پزشکی چی میشه؟!....کلا بی خیالش میشین؟!...
      البته من مخالف این تصمیمتون نیستم فقط برام سواله...

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ولی من میگم هیشوقت واسه رسیدن به اهداف آدم دیر نیست...مهم رسیدن به اهدافه نه زمان رسیدنشون
      یه نفر امسال پزشک میشه و یه نفر دیگه،5 سال بعدش..خب چه فرقی میکنه!!درر نهایت هر دو پزشکن

در ضمن دکتر علی ملک حسینی پدر پیوند کبد ایران،پزشکی رو هز 25 سالگی شرو کرد

ماهی رو هروقت از آب بگیری تازست و سن به جز یه عدد،هیچی نیست،هیچی

و در کلام آخر بخوام بهت بگم اینه که یه نفس تازه بگیر و دوباره شرو کن...بسم الله
      ویرایش توسط DR.MAM : 10 مهر 1395 در ساعت 21:15

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      امینِ عزیزم سلام

خیلی خوشحالم که انسان های جسوری مثه تورو میبینم که از circle ای که واسشون تعیین شده میان بیرون و حرفاشونو ا ته دلشون بیان میکنن .

داستان زندگیت رو خوندم و لذت بردم چون نوستالژی خودم هم واسم زنده شد ... زندگیهامون شباهت های زیادی بهم داره با این تفاوت که من چن وقتی هست نگرشم رو نسبت به روند زندگیم تغییر دادم و همین امر باعث شده شرایط خیلی بهتری رو بتونم رقم بزنم

واقعا امر هم همینی هست که خودت آخرش گفتی ، هیچکدوم از ماها این باور رو نداریم که الان بهترین و مناسب ترین لحظات عمر ماست . فقط دنبال ادامه دادنش هستیم

امروز روز سالمند هستش ... داشتم فک میکردم روزی که من 80 ساله میشم باید با چه خاطرات گذشته ام رو مرور کنم ؟ با خوابیدن ؟ چت کردن ؟ گیم ؟ فیلم ؟ چی ؟

نازنین یه کلیپ واسه یادداشت های کاربری من فرستاده که در مورد گذر عمر ( جوانی و سالمندی)هستش ، پیشنهاد میکنم حتما اونو بببینید ، تاثیر گذاره .

و ایمان 100% به این جمله دارم که " چن سال دیگه حسرت کارای رو که انجام ندادم رو بیشتر میخورم تا اونایی که انجام دادم " !

شاید وقتش شده باشه که یه نگاه هم به پشت سرمون بندازیم ... 20 سال گذشته ... چن ساله دیگه باقی مونده ؟ ... یکم فک کنیم !

بهترین هارو واست آرزو دارم دوست خوبم

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام امین آقو
      خب میشه بپرسم شما الان چی کار میکنین و چه تصمیمی واسه آینده زندگیتون دارین؟؟؟

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها

ژان کلود رو چی ب تو آخه !
      مگه من چمه خدا میدونه اگه ژان کلود 10 تا طرفدار واقعی تو دنیا داشته باشه یکی از اون 10 نفر منم ! کلاس اول دبستان بودم میرفتم از کلوپ محله فیلماشو میگرفتم میدیدم. اون زمان هنوز CD باب نشده بود فیلما بصورت نوار ویدئویی بودن. بماند که اگه نوار موقع پخش فیلم میپیچید چه مکافاتی داشت تا درستش کنی
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nahal نمایش پست ها
      پس تصمیمتونو گرفتین....
      اونوقت این عشقتون به پزشکی چی میشه؟!....کلا بی خیالش میشین؟!...
      البته من مخالف این تصمیمتون نیستم فقط برام سواله...
      در انتهای همون پست اولم گفتم گاهی اوقات به سنی میرسی که قدرت مانور نداری
      من الان واقعا دیگه قدرت مانور دادن ندارم
      از نظر روحی و روانی کاملا بهم ریخته هستم و موندنم برا 96 قطعا یه ادم افسرده شدید ازم میسازه
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR.MAM نمایش پست ها
      ولی من میگم هیشوقت واسه رسیدن به اهداف آدم دیر نیست...مهم رسیدن به اهدافه نه زمان رسیدنشون
      یه نفر امسال پزشک میشه و یه نفر دیگه،5 سال بعدش..خب چه فرقی میکنه!!درر نهایت هر دو پزشکن

در ضمن دکتر علی ملک حسینی پدر پیوند کبد ایران،پزشکی رو هز 25 سالگی شرو کرد

ماهی رو هروقت از آب بگیری تازست و سن به جز یه عدد،هیچی نیست،هیچی

و در کلام آخر بخوام بهت بگم اینه که یه نفس تازه بگیر و دوباره شرو کن...بسم الله
      ممنون محمدجان
      احساس میکنم موندنم برای 96 دردی ازم دوا نمیکنه
      تصمیم دارم این دو ترم باقی مونده رو هم تموم کنم حداقل لیسانسم رو بگیرم

دردات وَر تو سِرَم همشری
      نقل قول نوشته اصلی توسط biskie نمایش پست ها
      امینِ عزیزم سلام

خیلی خوشحالم که انسان های جسوری مثه تورو میبینم که از circle ای که واسشون تعیین شده میان بیرون و حرفاشونو ا ته دلشون بیان میکنن .

داستان زندگیت رو خوندم و لذت بردم چون نوستالژی خودم هم واسم زنده شد ... زندگیهامون شباهت های زیادی بهم داره با این تفاوت که من چن وقتی هست نگرشم رو نسبت به روند زندگیم تغییر دادم و همین امر باعث شده شرایط خیلی بهتری رو بتونم رقم بزنم

واقعا امر هم همینی هست که خودت آخرش گفتی ، هیچکدوم از ماها این باور رو نداریم که الان بهترین و مناسب ترین لحظات عمر ماست . فقط دنبال ادامه دادنش هستیم

امروز روز سالمند هستش ... داشتم فک میکردم روزی که من 80 ساله میشم باید با چه خاطرات گذشته ام رو مرور کنم ؟ با خوابیدن ؟ چت کردن ؟ گیم ؟ فیلم ؟ چی ؟

نازنین یه کلیپ واسه یادداشت های کاربری من فرستاده که در مورد گذر عمر ( جوانی و سالمندی)هستش ، پیشنهاد میکنم حتما اونو بببینید ، تاثیر گذاره .

و ایمان 100% به این جمله دارم که " چن سال دیگه حسرت کارای رو که انجام ندادم رو بیشتر میخورم تا اونایی که انجام دادم " !

شاید وقتش شده باشه که یه نگاه هم به پشت سرمون بندازیم ... 20 سال گذشته ... چن ساله دیگه باقی مونده ؟ ... یکم فک کنیم !

بهترین هارو واست آرزو دارم دوست خوبم
      مرسی دوست عزیز
      فرمایشتون کامل صحیح و متینه
      از قدیم گفتن حرف حساب جواب نداره
      اما من دیگه به جایی رسیدم که عمیقا حس میکنم قدرت مانور دادن ندارم
      نقل قول نوشته اصلی توسط Tenergy نمایش پست ها
      سلام امین آقو
      خب میشه بپرسم شما الان چی کار میکنین و چه تصمیمی واسه آینده زندگیتون دارین؟؟؟
      سلام
      اگه بگم واقعا نمیدونم دروغ نگفتم !
      دو ترم از لیسانسم مونده میخوام اونو به سرانجام برسونم تا ببینم بعدش چی میشه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن