خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 531 از 857 نخستنخست ... 431521530531532541631 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 7,951 به 7,965 از 12844
    1. Top | #7951
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بچه ها دلیل بن شدن بهنود محمودی هم مشخص شد دیگه بحثو خاتمه بدید با یک صلوات

2. Top | #7952
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      paradise.
      تا دلت میخواد رای مخالف بهم بده بیب چون هنوز دست کم 540نوشته دیگه دارم ک رای منفی ندادیمن عاشق رنگ قرمزم ^^
      موفق باشی

و خدایی که در این نزدیکی
      میزند لبخندی
      به تمام گره هایی که تصور دارم
      همگی کور شدند...!

3. Top | #7953
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ولی من نمیتونم باور کنم بهنود فیکه

4. Top | #7954
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هرچی بزرگتر میشی و زمان میگذره جمله <هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست> رو بیشتر درک میکنی!!!

5. Top | #7955
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      فقط میتونم بگم الان پوکرم @Zero_Horizon @sina_u @zhi.a @reza2018 @rezvan81
      ice_screenshot_20201224-132404.png
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

6. Top | #7956
      B.R
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چرا خیلیامون چندین ساله داریم با کنکور دستو پنجه نرم میکنیم !!!
      مشکل کار کجاست ؟؟؟
      منکه میدونم خودم دلیلش کم کاریه
      ولی خیلیارو میبینم ک تلاش میکنن شدیدا و هنوز هستن

7. Top | #7957
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میشه من هیچوقت کاربر حرفه ای نشم؟
      من عاشق این رنگ بنفش کاربر فعالم خب
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

8. Top | #7958
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      فکر نکنید کسی حواسش نیست
      همانا از پس گردن ب شما نزدیکترم
      مواظب خودتون و تکست ها و تاپیکهاتون باشید!

9. Top | #7959
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شبا که ما میخوابیم
      آقا پلیسه بیداره...

10. Top | #7960
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یکی به من یاد بده چطوری آنلاینیمو مخفی کنم
      لطفا
      با تشکر
      نه مرا حسرت به رگ ها می دوانید آرزویی خوش/نه خیال رفته ها میداد آزارم ...

11. Top | #7961
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

@Mina_medicine @rezvan81

یه چیزی یادم رفت دفعه ی قبل بگم
      ببینید یکی از اخلاقایی که من به شدت ازش بیزارم طاقچه بالا گذاشتن یا مغرور بودن هست
      میتونم بهتون اطمینان بدم اینجا خاکی تر از من پیدا نمیکنید
      شاید خودشیفته باشم اما حقیقتا مغرور و بی محل نیستم :/ اتفاقا این رفتارا رو پست و سخیف میدونم و چنین رفتاری اوج بی شخصیتی و بی فرهنگی یه نفر رو نشون میده...
      واقعا معذرت میخوام اگه نرسیدم تمام امتیازاتون رو ج بدم... بچه های این فروم واقعا بهم محبت دارن و منو بیشتر از چیزی که لایقشم تحویل میگیرن... اینجا دوستای خیلی زیادی پیدا کردم و تو همون تایم اندکی که آن میشم سعی میکنم همه رو لایک و امتیاز بدم یا احوالپرسی کنم اما اغلب اوقات نمیرسم
      یا امتیازام ته میکشن و چون حرفم خصوصیه نمیتونم تگتون کنم تو یه تاپیک عمومی
      خلاصه اگه بازم حس کردید دارم با بی محلی کردن بهتون اهانت میکنم، صادقانه ازتون پوزش میخوام!
      این یکی از رفتارهاییه که حتی خودمم نمیتونم تحمل کنم و همچین شخصی رو بی بروبرگرد به لیست سیاهم اضافه میکنم : ))

اینجا همه مون فارغ از سن، جنس، قوم و... فقط و فقط یک اکانت+ چندتا کلمه + آواتار بیشتر نیستیم و فکر نکنم کسی بر کسی برتری داشته باشه... منم مثل همه یه آدم معمولی ام و خونم رو رنگی تر نمیدونم که بخوام خروس بی محل بشم :/

درکل یادتون باشه:

screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B0-%DB%B1%DB%B2-%DB%B1%DB%B7-%DB%B1%DB%B9-%DB%B1%DB%B3-%DB%B1%DB%B7_1.jpg
      ویرایش توسط poker_ch : 05 دی 1399 در ساعت 18:19

12. Top | #7962
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آقای الف که همش ادعای مشاوری داری
      کوتاه بیا
      خرید خرید
      بجنگ ...

13. Top | #7963
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شاه و گدا رفتند دنیا بجا مانده!

14. Top | #7964
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      Fawzi @Fawzi@
      ببین همسرکم
      تو تایید ایمیل هم زده باشی بازم پ خ ها واست میاد قابل خوندنه : ))
      خیلی کنجکاوم کردی بدونم میخوای چی بگی : ))
      بگو گفتنیا رو بعد میرم

15. Top | #7965
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط poker_ch نمایش پست ها
      هر کاری که ما توی این دنبا انجام میدیم یه بخشش برمیگرده به اینکه «نمیخوایم فراموش بشیم؛ نمیخوایم یادمون پاک بشه؛ میخوایم متفاوت باشیم»
      اکثرمون جنون شهرت و دیده شدن داریم و میخوایم خاص باشیم؛ میخوایم احترام بیشتری نصیبمون بشه
      درگیر هر نوع رقابتی میشیم تا نشون بدیم از همه بهتریم... هر غلطی میکنیم تا یادشون نره ما هم بودیم... از فنا واهمه داریم... بخاطر همینه که از درختا بگیر تا دیوارا و تخت جمشیدو علامت گذاری میکنیم تا حضورمون رو ثبت کنیم...
      ولی حقیقت اینه که نه من و نه هیچکدوم از شما خاص نیستیم... این توهم خاص بودنو باید جدی گرفت چون بزرگترین اشتباهات افراد از همین موضوع نشأت میگیره

همه مون یه روز میمیریم... حالا دیر یا زودش معلوم نیس اما بالاخره اتفاقیه که برای هر انسانی (از بزرگترین پادشاهان بگیر تا پست ترین گدایان) میوفته و کاریش نمیشه کرد... شاید یه مدت والدین، همسر(ان)، فرزند(ان)تون براتون سوگواری کنن ولی فقط همینه... حتی اگر خود آلبرت اینیشتین هم باشید باز ممکنه یه روز فراموش بشید... ممکنه شهاب سنگ به زمین بخوره یا بهر علتی نسل انسان منقرض بشه؛ اما باز هم دنیا به چرخیدنش ادامه میده و هر کاری که شما انجام دادید نیست و نابود میشه...

همه تو این مورد مثل هم هستیم؛ حتی دلیل زاد و ولد انسان ها و حیوانات هم برای گذاشتن یادگاری و بازمانده از خودشونه؛ برای اینکه ژن هاشون در نسل های بعد بمونه و اینطوری اثر فناپذیر بودنو به خیال خامشون کم میکنن...

اما همه مون باید به این درک برسیم که فارغ از اینکه کی هستیم یا چی هستیم یه روز همه ش پودر میشه و میره رو هوا
      باید به این درک برسیم که مهم نیستیم، خاص و ویژه نیستیم، فوق العاده نیستیم و اکثرمون انسان های معمولی هستیم بدون هیچ قدرت یا استعداد خارق العاده... حتی خیلیامون تا همین الان ضرری که به دنیا و اطرافیانمون وارد کردیم بیشتر از سودش بوده... مهم نیست اگه بخواید بگید در آینده جبران میشه؛ اگه همین الان بمیرید آیا از خودتون بعنوان یک فرد مفید یاد میکنید؟

این خود بزرگ بینی ها رو متوقف کنید
      همیشه از آدمای متواضع بدم مبومد چون همین آدما مغرورترین ها، افاده ای ترین ها و خودشیفته ترین ها بودن... متواضع واقعی خیلی خیلی کم پیدا میشه (من که تا حالا همچین آدمی رو ندیدم)

مخاطبم شخص خاصی نبود و با همه تون بودم... یاد بگیرید شخص مهمی نیستید و وقتش که برسه، مهم نیست چه دستاورد یا آرزویی داشتید، همه ش بی معنی میشه...
      تنها دلیلی که انسان برای یه هدف سگ دو میزنه، برای فرار از همین پوچی و بی معناییه... برای اینکه تلاش کردن و موفقیت براش قدرت، احترام، عزت، مقام و... میاره و حس میکنه زندگیش بیهوده نبوده و فناپذیری رو موقتا فراموش میکنه
      ولی بدونید هر گلی زدید، به سر خودتون زدید و چند وقت بعد دیگه هیچکس شما رو یادش نمیاد
      (بازهم میگم .. فکر نکنید مخاطبم فقط آقای بهنود محمودی بود... با همه بودم)

پ.ن: از امضای یکی از کاربرا خوشم اومد.. براتون میذارم (نام کاربریش رو یادم رفته وگرنه تگش میکردم)

پ.ن۲: امشب باز تایید ایمیل میزنم تا ۱۸_۱۹ دی... تا اون موقع بای تان : ))
      با این پیامی که گذاشتی حس میکنم خودت حرفتو نقص کردی، چون خودتم ته دلت دنبال اون حس خاص بودنی ; )

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربر و 7 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن