خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 247 از 855 نخستنخست ... 147237246247248257347 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 3,691 به 3,705 از 12825
    1. Top | #3691
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      امروز بعد از ظهر تلگرامم مشکل داشت ( البته الان فهمیدم مشکل کلی بوده و از سرورش بوده انگار ....) ، گفتم بیام یه سری بزنم به انجمن ..
      البته خب دو سه روز یکبار اگروقت کنم ، همیشه تلاشمو میکنم بیام که هم پ خ هامو جواب بدم و هم نقل و.... رو و هم از بچه های چت باکس که همینجا فقط میبینمشون ، یه خبر بگیرم ...
      بگذریم...
      امروز از بخش درسی انجمن شروع کردم یه کم تاپیک ها رو دیدم .... به جز اون تاپیک هایی که با مضمون نتایج کنکور و ... هست ، هیچ چیز دیگه وجود نداره ... قسمت هایی که وقتی خودم دانش اموز بودم ، بهترین دوستامو ( علی ویکد و یاسین وامیر حسین و حمید و...) توی همون مباحث درسی پیدا کردم .... جاهایی که هرکی تلاش میکرد کوچکترین کمکی که بتونه ، انجام بده تا گیر وگور های درسی مون رفع بشه
      روزایی بود ( شاید سال 95 اوجش بود ) که توی تاپیک زیست ، ما ساعتی بالای 10 تا پرسش و جواب داشتیم .... و مشخص بود همه هم کاملا مسلط بودن به زیر بوم کتاب ... من که پاسخگو بودم به جز لایک و بعضی موقع ها یه کم توضیحات بیشتر ، هیچ حرکت خاص دیگه ای نمیزدم
      الان اینقده بخش درسی انجمن افت کرده ، که خودمم اگه وقت کنم و بخوام انجمنو بگردم ، بی شک وقتمو سر بخش تفریحاتی میذارم .....
      البته شاید ماهایی که مسئولین بخش درسی بودیم هم کم خطاکار نبودیم .... ولی اینکه بچه ها تمام وقتشون رو روی حواشی میذارن و کمتر از زمانشون به بهترین شکل استفاده میکنند ، قابل انکار نیست!
      مثلا تاپیک اعلام نتایج کنکور ....
      از اینکه بعضی ها سعی میکنند محلول 1 مولار سدیم کرید باشند و هی جو بدن که اقا نتایج امشب میاد بعد 4 نفر برمیگردن هر چی از دهنشون خارج میشه رو به طرف میگن و..... اصلا با اون بعد داستان کار ندارم ...
      اینکه یه دانش اموز یازدهم که نه کنکور داده که بخواد نگران نتایح باشه و نه اینکه بگیم حالا تابستونه و درس چییه و ... ( چون بلاخره دانش آموزه دیگه و با یه پشت کنکوری فرق داره شرایطش ) ، میاد کل کل میکنه بایکی اصلا کنکوری نظام قدیم بوده .... بعد تاپیک های مارو هم که دیدید ، به قول بچه ها ترشی هفت بیجاره استارتر میگه فردا نتایجه کنکوره ... حالا توی تاپیک ، تو پست از اقتصاد معیوب کشور ، گرونی سکه ، حمله اخیر پژاک به مرز های ایران ، خروج رنو از بازار ایران ، ناعدالتی اموزشی ، شماره تلفن لوله بازکنی ، منابع کنکور و...... همه چی تووش پیدا میشه

زیاد چیزناله کردم
      ولی در کل انجمن مخصوصا بخش های درسیش زیاد حال خوبی نداره ....
      قدیمی تر ها وقتی میان میگن انجمن مثل سابق نیست .. من خودم اوایل عضویتم همیشه ناراحت میشدم که چرا در مورد ماها که تازه اومدیم همچین نظر های بدی وجود داره.... مثلا بچه های قدیمی تر همیشه یه نگاه از بالا به پایین بهمون داشتند ( داستان واسه سال 94 ایناس ....) و هیچ موقع ماهارو توی خودشون راه نمیدادن .... بعد میگفتن انجمن مثل قبل نیست
      ولی الان که خودم 3-4 ساله فعالیت جدی دارم توی انجمن و یه جورایی خونه مجازی مونه ، این حس و دارم که واقعا طراوتش مثل 2-3 پیش نیست ...
      از ماها که گذشت ..
      ولی ایشالله مدیرای دیگه ، سعی کنند بخش های درسی انجمنو فعال تر وپویا تر کنند

2. Top | #3692
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دیشب ﭘﺪﺭﻡ ﺑﺎ ﺭﻭﺍﺑﻂ ﻋﻤﻮﻣﯽ ﺻﺪﺍ ﻭ ﺳﯿﻤﺎ ﺗﻤﺎﺱ ﮔﺮﻓﺖ.
      ﻭ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻨﺪ ﻭ ﺍﻣﺎ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺑﻐﺾ ﺍﻧﻬﺎ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺑﺎﺩ ﺍﻧﺘﻘﺎﺩ ﮔﺮﻓﺖ. ﻫﺮ ﺟﻤﻠﻪ ﮐﻪ ﭘﺪﺭﻡ ﻣﯿﮕﻔﺖ ﺩﺭ ﻧﻈﺮﻡ ﺧﺸﺘﯽ ﻣﯽ ﺍﻣﺪ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺩﯾﻮﺍﺭﯼ ﺑﻪ ﺯﻣﯿﻦ ﻣﯿﺮیخت...

ﭘﺪﺭﻡ: ﭼﺮﺍ ﺭﻋﺎﯾﺖ ﻧﻤﯿﮑﻨﯿﺪ؟ ﭼﺮﺍ ﻓﯿﻠﻢ ﻫﺎﯼ ﺻﺤﻨﻪ ﺩﺍﺭ ﭘﺨﺶ ﻣﯿﮑﻨﯿﺪ؟

ﺁﻗﺎ ﺟﺎﻥ ﻣﻦ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﺧﻮﻧﻪ ﺩﻭﺗﺎ ﺑﭽﻪ ﮐﻮﭼﯿﮏ ﺩﺍﺭﻡ...

ﺻﺪﺍﯼ ﺿﻌﯿﻔﯽ ﺍﺯ ﭘﺸﺖ ﺗﻠﻔﻦ: ﺁﻗﺎ ﺁﺭﺍﻡ ﺑﺎﺷﯿﺪ. ﮐﺪﺍﻡ ﻓﯿﻠﻢ ﺻﺤﻨﻪﺩﺍﺭ؟ ﻣﺎ ﮐﺪﺍﻡ ﻓﯿﻠﻢ ﺑﺪﻭﻥ ﺳﺎﻧﺴﻮﺭ ﺭﺍ ﭘﺨﺶ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﯾﻢ؟!

ﭘﺪﺭﻡ: ﭼﻪ ﻣﯿﺪﺍﻧﻢ؟ ﻣﺜﻼ ﻫﻤﺎﻥ ﺗﺒﻠﯿﻐﺎﺕ ﺳﺲ ﻣﺎﯾﻮﻧﺰ. ﮐﻪ ﯾﮏ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﭼﻬﺎﺭ ﻧﻔﺮﻩ، ﻣﯿﺰ ﺑﻪ ﺁﻥ ﺧﻮﺵ ﺭﻧﮕﯽ ﭼﯿﺪﻩ ﺍﻧﺪ ﻭ ﻫﺮﮐﺪﺍﻡ ﯾﮏ ﺟﻮﺭ ﻏﺬﺍ ﻣﯿﺨﻮﺭﻧﺪ.

ﯾﺎ ﺗﺒﻠﯿﻎ ﺁﻥ ﯾﺨﭽﺎﻝ ” ﺳﺎﯾﺪ ﺑﺎﯼ ﺳﺎﯾﺪ” ﮐﻪ ﭘﺮ ﺍﺳﺖ ﺍﺯ ﻣﯿﻮﻩ ﻫﺎ ﻭ ﺧﻮﺭﺍﮐﯽ ﻫﺎﯾﻪ ﺭﻧﮕﺎﺭﻧﮓ. ﯾﺨﭽﺎﻟﯽ ﮐﻪ ﭘﺪﺭ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﻩ ﻧﻤﯿﺪﺍﻧﺪ ﺧﺮﯾﺪﻫﺎﯾﺶ ﺭﺍ ﮐﺠﺎ ﺟﺎ ﺩﻫﺪ ﺍﺯ ﻓﺮﻁ ﭘﺮ ﺑﻮﺩﻥ...

ﺁﻗﺎ ﻣﺎ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺑﭽﻪ ﺧﺮﺩﺳﺎﻝ ﺩﺍﺭﯾﻢ. ﺗﻮ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺧﺪﺍ ﺭﻋﺎﯾﺖ ﮐﻨﯿﺪ...

ﻭ ﺑﺪﻭﻥ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺁﻥ ﻣﺮﺩ ﺟﻮﺍﺑﯽ ﺑﺪﻫﺪ. ﺻﺪﺍﯼ ﭘﺪﺭﻡ ﺁﺭﺍﻡ ﻭ ﻋﺎﺟﺰﺍﻧﻪ ﻣﯿﺸﻮﺩ…

ﺁﻗﺎ... ﺑﭽﻪ ﻫﺎﯼ ﻣﻦ ﮐﻢ ﺳﻦ ﻭ ﺳﺎﻟﻨﺪ. ﺯﯾﺎﺩ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﻧﻤﯿﺸﻮﻧﺪ. ﻣﯿﺸﻮﺩ ﺑه ﺠﺎﯼ دست ﻫﺎﯼ ﺁﻥ ﺯﻥ ﺧﺎﺭﺟﯽ. ﻣﯿﻮﻩ ﻫﺎ ﻭ ﻏﺬﺍﻫﺎﯾﺸﺎﻥ ﺭﺍ هم ﺳﺎﻧﺴﻮﺭ ﮐﻨﯿﺪ؟؟؟ ﯾﺎ ﺣﺪﺍﻗﻞ. ﺍﺯ ﺁﻥ ﺳﺎﯾﻪ ﻫﺎﯼ ﺳﯿﺎﻩ ﮐﻪ به جای ﻟﺒﺎﺱ ﺭﻭﯼ ﺑﺎﺯﻭﻫﺎﯼ ﺁﻥ ﺯﻧﻬﺎ ﻣﯿﮑﺸﯿﺪ. ﺭﻭﯼ ﺍﯾﻦ ﻏﺬﺍﻫﺎ ﻫﻢ ﺑﮑﺸﯿﺪ؟ ﻣﯿﺸﻮﺩ به همراه ﺳﺎﻧﺴﻮﺭ ﮐﺮﺩﻥ قسمتهایی از ﻓﯿﻠﻢ. ﺻﺤﻨﻪ ﻏﺬﺍ ﺧﻮﺭﺩﻧﺸﺎﻥ ﺭﺍ هم ﺳﺎﻧﺴﻮﺭ ﮐﻨﯿﺪ؟؟؟

ﺑﭽﻪ ﻫﺎﯾﻢ ﭼﻨﺪ ﺭﻭﺯﯾﺴﺖ ﯾﮏ ﺷﮑﻢ ﺳﯿﺮ ﻏﺬﺍ ﻧﺨﻮﺭﺩﻩ ﺍﻧﺪ.
      ﺭﺍﺳﺘﺶ رﺍ ﺑﺨﻮﺍﻫﯽ. ﺁﻧﻬﺎ ﺍﺻﻼ ﻧﻤﯿﺪﺍﻧﻨﺪ ﯾﮏ ﺷﮑﻢ ﺳﯿﺮ ﯾﻌﻨﯽ ﭼﻘﺪﺭ... ﻣﻤﻨﻮﻥ...

ﭘﺪﺭﻡ ﺗﻠﻔﻦ ﺭﺍ ﻗﻄﻊ ﻣﯿﮑﻨﺪ.

ﮐﻤﯽ ﮐﻪ ﻣﯿﮕﺬﺭﺩ. ﺧﻮﺍﻫﺮﻡ ﺳﮑﻮﺕ ﺧﺎﻧﻪ ﺭﺍ ﻣﯿﺸﮑﻨﺪ…

ﻭﺍﺍﺍﺍﺍﯼ ﺩﺍﺩﺍﺷﯽ ﻧﮕﺎﻩ ﮐﻦ ﭼﻪ ﮐﯿﮑﺎﯼ ﺧﻮﺷﻤﺰﻩ ﺍﯼ ﻧﺸﻮﻥ ﻣﯿﺪﻩ…

ﻭ ﺑﻌﺪ ﻫﻢ ﺷﮑﺴﺘﻪ ﺷﺪﻥ ﺑﻐﺾ ﻣﺎﺩﺭﻡ ..

ﻭ ﺍﻧﺪﮐﯽ ﺑﻌﺪ ﻫﻢ ﭘﺪﺭﻡ ….

ﻭ ﻣﻦ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺳﻮﺍﻝ؟؟ !!!

ﮐﻪ ﭼﺮﺍ ﺁﻥ ﻣﺮﺩ ﻫﯿﭻ ﺟﻮﺍﺑﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﺳﻮﺍﻟﻬﺎﯼ ﭘﺪﺭ ﻧﺪﺍﺷﺖ...

ﻭ ﭼﺮﺍ ﻣﺎﺩﺭﻡ ﮔﺮﯾﻪ ﻣﯿﮑﻨﺪ؟؟؟!!

و چرا پدرم؟؟؟؟

3. Top | #3693
      کاربر فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      دیروز بقال سر کوچه را دیدم.
      حلالیت طلبید !
      گفت تمام سال ها کار کردنش را ، جان کندنش را ، کرده چند برگ دلار . گفت : خسته شده از همه چیز. همین دوشنبه آفتاب نزده می رود . میرود دنبال رویا هایش . آن هم. قاچاق ! از مرز رد می شود و تمام . نمی دانم کجا فقط دارد میرود !

۳ روز پیش یکی از کاسبان محل را دیدم ، گفت ۱۰۰ میلیونش جور شده، تمام زندگی را گذاشته بود توی کوله پشتی و پاسپرتش که دستش بود. ماچش را داد و رفت ! نمیدانم میرسد یا نه ولی قرار بود قاچاق برود انگلیس !

همین پیش پای شما دوستم را دیدم دنبال قرض بود، می گفت آلمانی هم یاد گرفته ، پسر باهوشی بود . کمی پول می خواست که برود و قرضی که معلوم نبود کی پس می دهد ! از آلمان می گفت. رویایی که نمیدانم چقدر دور و نزدیک بود .

حتی نانوا محل می گفت از ما که گذشت تو برو ...

پنجاه میلیون تومان را دادم به دلال و گفتم ، ده هزار لطفا !
      گفت کجای کاری برادر دلاری ۱۱ !
      ۱ دلار ۱۱۰۰۰۰ ریال
      گفتم کمتر بده فقط زودتر تا کمتر از این هم نشده!

به قلم شاهین شیخ الاسلامی

4. Top | #3694
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      با این که تا حالا کلی اهنگ گوش دادم ولی فقط اهنگای محسن چاووشی و همایون شجریان اشکمو درمیارن
      مرسی از یاداوریتون

5. Top | #3695
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ...
      خُــــــ ~ بآ طُ بودَنْ زِ هَمــه‍ دَست کِشیـدَن دآرَدْ ~ دا
      ویرایش توسط samar_98 : 08 مرداد 1397 در ساعت 19:36

6. Top | #3696
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه توهین ناخواسته ای شد من معذرت خواهی میکنم
      فقط شوخی بود...
      حلالم کنید واسه همه چی

7. Top | #3697
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یک دو سه ،یک دو سه عاغااا صدا میاااااد ؟؟
      اهم اهم
      سلام علیکم
      راستش چیزه یه چن کلمه ای حرف داشتم
      تو این انجمن خیلی به من خوش گذشته واقعا ...انقد رفقای خوب پیدا کردم که قابل وصف نیس ... روزای خوبی اینجا داشتم و ازین حرفا

اینجا همه اونایی که منو میشناسن میگن ، ساده ای ، پر از انرژی ، مهربونی و اینا .... همتون لطف دارین
      واقعیت اینه که من مجازی و واقعی نمیشناسم ، همینیم که هستم
      پر حرفم
      یه ذره هم سبک عقل .... به قول یه عزیزی از اعضای همین انجمن ، عقب مونده ...( تواضع داره ازم میچکه)
      میگن دختر باید متین و موقر باشه ولی خب متاسفانه من زیادی خل و چل به دنیا اومدم ...
      حقیقتش از بعد کنکور مدت زمان زیادی رو اینجا میگذرونم ، چون آدمای ارزشمندی اینجا هستن که میومدم و باهاشون گپ میزدم ، خیلیاشونم اذیت شدن احتمالا از دستم ...حلال کنید دیه
      بخاطر اینکه زیاد اینجا می پلکم خیلی وقت نمیکنم رو خودم کار کنم ، که یکم ازین انرژی زیادمو کنترل کنم
      یکم آروم ار شم
      موقر تر بشم
      کم حرف تر بشم و خلاصه دیگه امسال قراره برم دانشگاه باید رو شخصیتم کار کنم ....
      لذا خواستم اول خدافظی کنم ، بعدش طلب حلالیت نه ینی چیزه اول طلب حلالیت کنم بعد خدافظی
      ... گفتم که من خل و چل بازی زیاد در میارم اگه کسی از دستم ناراحت شده حتی یه ذره ، منو ببخشه ولی بیاد به خودمم بگه من اختصاصی طلب حلاایت کنم
      درسته فضا ، فضای مجازیه ولی قلب هیشکی مجازی نیس که ...یه حرف کافیه واسه دل شکستن ...

خلاصه برا همه ی اونایی که منتطر نتیجه ی کنکورن کلی آرزوی خوب دارم و دعا میکنم ایشالا بعد دیدن کارنامه تون ، انقد خوشحال بشین که ادامه تابستونو با حال خوب و انرژی بالا خوش بگذرونین ...
      بچه های خوبی باشین ، شلوغم نکنین
      دیگه اسم نبردم از رفقا که خدایی نکرده کسی جا نیفته یهو
      ولی خب اونایی که از پر حرفیای من حوصلشون سر رفته و اذیت شدن من بازم عذر می خوام ..ایشالا درست میشم خوووو ....
      یا علی خدا حافظ ....
      سه ماه دیگه برمیگردم همتوووونو زخمممی میکنم
      خُــــــ ~ بآ طُ بودَنْ زِ هَمــه‍ دَست کِشیـدَن دآرَدْ ~ دا

8. Top | #3698
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      یادش بخیر پارسال موقعی که نتایج اومد انگار یه گالن یخ روم خالی کردن
      امیدوارم این اتفاق برای شما دوستان نیفته و از اونی که فکر میکنید بهتر شید
      نشدید هم اشکال نداره خدا بزرگه
      راستی ،گوشیاتونو خاموش کنید اگه استرس میگیرید یا بدتون میاد فامیلایی که صد سال یه بارم نمیبینشون زنگ بزنن رتبتونو بپرسن )))

9. Top | #3699
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آمادگی پاسخگویی به اطرافیانوندارم بسم الله الرحمن الرحیم خدا یاتوکل به خودت به دادبرس

10. Top | #3700
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به چیزمم نیست هه

11. Top | #3701
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیــر کـــن بــا خـلق، بهـر ایزدت
      یــا بـــرایِ راحــتجــان خـودت
      تــا هـمــاره دوســت بینی در نظــر
      در دلت نـایــد ز کین نـاخوش صور

چند وقته دیدم که بعضی بچه ها اخلاقشون با دوستاشون یه جوری شده
      چرا همدیگرو مسخره میکنین
      چرا دل دوستاتونو میشکنین
      واقعا ارزش داره؟
      ما همه با هم دوست هستیم
      مسخره کردن دلیلی نداره
      حتی اگه از هم خوشتون نمیاد حق ندارین
      کسی رو به مسخره بگیرید یا حرفای بد بهش بزنید
      دلایلتون هر چی که باشه
      احترام
      خیلی
      مهمه
      احترام متقابل
      ارزش میاره

یکم فقط یکم خودتونو بزارین جای طرف مقابلتون
      اگه کسی همچین حرفایی بهتون میزد
      ناراحت نمیشدید

#کمتر_ دل _بشکنیم

رسد آدمی‌ به‌ جائی‌ که‌ به‌ جز خدا نبیند
      بنگر که‌ تا چه‌ حدّست‌ مکان‌ آدمیّت‌
      طیَران‌ مرغ‌ دیدی‌، تو ز پایبند شهوت
      بدر آی‌ تا ببینی‌ طیران‌ آدمیّت‌
      نه‌ بیان‌ فضل‌ کردم‌ که‌ نصیحت‌ تو گفتم‌
      هم‌ از آدمی‌ شنیدیم‌ بیان‌ آدمیّت‌

12. Top | #3702
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ترنم کجایی؟

13. Top | #3703
      Pin
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      هر بار این تاپیک بغلی اپ میشه حس میکنم خانوما با معرفت ترن
      البته چون خیلیامون با تفکیک جنسیت کاملن مخالفیم میخوام بگم این بمعنی بی معرفتی بعضیای دیگموون نیست دلیلش اینه مشغله مون خیلی زیاده
      ویرایش توسط Pin : 14 مرداد 1397 در ساعت 18:12

14. Top | #3704
      در انتظار تایید ایمیل

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام به همه فرزندانم
      ممنون از همه که به یادم بودین
      آجیای عشقولم عاشقتونم منم خیلی دلتنگتونم
      یه یه سالی دسترسی به نتم یکم مشکله دوباره با شروع طوفانی میام

15. Top | #3705
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط LI20 نمایش پست ها
      ترنم کجایی؟
      همینجا عزیزم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 9 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن