خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 40
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات

بچه هايي كه امروز آزمون گاج و قلمچي داشتن بيان

نظرتون چي بود راجع به آزمون؟
      راضي بودين؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خوب بود ولی دینی ش کذب محض گفته بود تو یکی دوتا سوال شیمیش هم کلا یا مساله بود یا شمارشی قلمچی رفتم
      ویرایش توسط NMGTAV : 09 مهر 1395 در ساعت 20:39

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گاج بودم فوق العاده به کنکور نزدیکه بخدا جدی میگم حداقل برای من این طور بود واقعا خیلی توپه ازموناش مخصوصصصا عمومی هاش. دوستان چجوری برم توی سایتش کارنامه ام رو بگیرم رفتم نمایندگی بسته بودش.رمزمو نمیدونم

5. Top | #5
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_7676 نمایش پست ها
      گاج بودم فوق العاده به کنکور نزدیکه بخدا جدی میگم حداقل برای من این طور بود واقعا خیلی توپه ازموناش مخصوصصصا عمومی هاش. دوستان چجوری برم توی سایتش کارنامه ام رو بگیرم رفتم نمایندگی بسته بودش.رمزمو نمیدونم
      ورود

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ورود
      دادا دمت گرم کارنامت رو بذار بی زحمت ببینیم بازه ترازش چطوره

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان عزیز جامعه اماری ازمون امروز گاج تو تجربی امروز 9000نفر بود و احتمال بسیار زیاد تا اخر هم همین جامعه اماری خواهد ماند...تقریبا میشه گفت افتضاحه این وضع...سوالات صرفا در عمومی خیلی خوبه و در ریاضی و فیزیک...در زیست و شیمی سوالات خیلی جالب نیستند و از الگوی کنکور پیروی نمی کنند...به هرحال شما هرجور حساب کنید رقبای اصلی در قلم چی هستند و به نظر برنامه قلم چی بهتر از گاجه...خلاصه به نظرمن خیلی به گاج دل نبندید و به نظر میرسه که قلمچی با وجود تمامی معایبش(تقلبات گسترده و پاسخنامه ندادن و بعضا سوالات غیر استاندارد و...) از انتخاب های دیگه بهتر خواهد بود...

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jj_golpa نمایش پست ها
      دوستان عزیز جامعه اماری ازمون امروز گاج تو تجربی امروز 9000نفر بود و احتمال بسیار زیاد تا اخر هم همین جامعه اماری خواهد ماند...تقریبا میشه گفت افتضاحه این وضع...سوالات صرفا در عمومی خیلی خوبه و در ریاضی و فیزیک...در زیست و شیمی سوالات خیلی جالب نیستند و از الگوی کنکور پیروی نمی کنند...به هرحال شما هرجور حساب کنید رقبای اصلی در قلم چی هستند و به نظر برنامه قلم چی بهتر از گاجه...خلاصه به نظرمن خیلی به گاج دل نبندید و به نظر میرسه که قلمچی با وجود تمامی معایبش(تقلبات گسترده و پاسخنامه ندادن و بعضا سوالات غیر استاندارد و...) از انتخاب های دیگه بهتر خواهد بود...
      اولا ک فلسفه ازمون دادن اینه که به برنامه دراز مدتمون برسیم . چه اهمیتی داره با بقیه مقایسه بشیم وقتی سوالات اینقدر استاندارد هست که میتونیم باهاش بفهمیم کجای کاریم ....

در مورد استاندارد بودن زیست و شیمی هم به نظرم بد تر از قلمچی که نیست!! حداقل زیستش سوافات فوقالعاده نکته دار داره و به سختیش میارزه ...

در ضمن این ازمون ۹ مهر جمع بندی تابستون بود . پروژه اصلی کنکور از ۲۳ مهر کلید میخوره . خود من هم امروز رو نرفتم....

There is enough light
      for one who wants to see

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jj_golpa نمایش پست ها
      اولا ک فلسفه ازمون دادن اینه که به برنامه دراز مدتمون برسیم . چه اهمیتی داره با بقیه مقایسه بشیم وقتی سوالات اینقدر استاندارد هست که میتونیم باهاش بفهمیم کجای کاریم ....

در مورد استاندارد بودن زیست و شیمی هم به نظرم بد تر از قلمچی که نیست!! حداقل زیستش سوافات فوقالعاده نکته دار داره و به سختیش میارزه ...

در ضمن این ازمون ۹ مهر جمع بندی تابستون بود . پروژه اصلی کنکور از ۲۳ مهر کلید میخوره . خود من هم امروز رو نرفتم....

There is enough light
      for one who wants to see

10. Top | #10
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اولین اینکه من پارسال گاج بودم و کانامرو همش با نت میدیدم و اپلیکیشن گاج
      اپلیکیشن راحت تره اونو دان کن واسه گوشیت یا اگه امکانش نیست از سایت ک ادرسشو بالا پاسخبرگا میزنه معمولا ببین
      یوزرت ک شماره داوطلبیته
      رمز هم 123456

11. Top | #11
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ما که سنجش ثبت نام کردیم و با برنامه اون پیش میریم امسال ک هیچی نخوندیم 20 هزار منطقه سه شدم اما واسه سال بعد جدی جدی میخونم به امید موفقیت همه دوستان و منم بین اونا

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza0 نمایش پست ها
      شماره داوطلبیم رو وارد میکنم نمیره میگه باید موبایل باشه یا ایمیل اون موبایلی هم که وارد کرده بودم موقع ثبت نام اونم قبول نمیکنه چجور کارناممو بگیرم رمزمم که خود نمایندگی گفت ۱تا۶

Sent from my K015 using Tapatalk
      ویرایش امضا (خلاف قوانین انجمن)

13. Top | #13
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      شماره داوطلبیم رو وارد میکنم نمیره میگه باید موبایل باشه یا ایمیل اون موبایلی هم که وارد کرده بودم موقع ثبت نام اونم قبول نمیکنه چجور کارناممو بگیرم رمزمم که خود نمایندگی گفت ۱تا۶

داداش از اپليكيشنش استفاده كن

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب اپیلکشن هم همینارو میخواد که گفتم

ویرایش امضا (خلاف قوانین انجمن)

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      [size="2"]

sent from my k015 using tapatalk
      اول با شماره تلفن و رمزت وارد شو بعدش توی قسمت آزمون کد داوطلبی رو بزن

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)