خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: عربی کامل (درس به درس-فیلی) یاعربی سفید(موضوعی-مبحثی-ماه

رأی دهندگان
    23. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • عربی سفید مبحثی (ماهینی گاج) برای 96

11 47.83%
    • عربی کامل درس به درس(فیلی گاج) برای96

13 56.52%
    نظرسنجی با انتخاب چندگانه
    صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 32
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Exclamation عربی کامل گاج(فیلی,درس به درس) یا عربی سفید گاج(ماهینی ,مبحثی-موضوعی)

بچه ها عربی کامل فیلی خوبه یا عربی سفید ؟
      سفید موضوعیه ومولفش ماهینی است و
      عربی کامل درس به درس و مولفش فیلی است؟
      اگه دارید توضیح بدین یه نظر سنجی هم بزارید.
      با کدومشون به بالای 90 میرسم؟ کدوم تست آموزشی داره و... از همین توضیحات بدین ممنونم اگه مال تیز هوشان هستید ودرصد های بالامی زنید بگین از چی استفاده می کنید تورو خدا کمکم کنید.

راستی واسه درک مطلب عربی چیکار کنم ؟اگه این دوتا دارن وبا همون دوتا می شه به 90رسید که هیچی وگرنه به من معرفی کنید بگید مثلا در مطلب به زبان ساده فیلی خوبه اگه نتیجه گرفتین لطفا بگین.؟!

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      قواعد رو همشون یه جور آموزش دادن این که درصد خوب بیارین بستگی به تسلطتون روی درک مطلب و ترجمه داره که اون هم فقط با تمرین حاصل میشه و مجزا از کتابی هست که تهیه کردین. به نظر من اگه آزمون میدین و از سال دوم هم مباحث اعراب ها رو خوب بلد هستین برین سراغ عربی کامل.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      قواعد رو همشون یه جور آموزش دادن این که درصد خوب بیارین بستگی به تسلطتون روی درک مطلب و ترجمه داره که اون هم فقط با تمرین حاصل میشه و مجزا از کتابی هست که تهیه کردین. به نظر من اگه آزمون میدین و از سال دوم هم مباحث اعراب ها رو خوب بلد هستین برین سراغ عربی کامل.
      با با دمت گرم همین که این موضوع رو گذاشتم اومدی جواب دادی خداییش دمت گرم اگه بازم کاربری دوستت هست بهش بگو بیاد نطر بده منونت میشم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام . من عربی کامل گاج رو ترجیح میدم به دو دلیل » 1- بهت میگه با هر تستی چه برخوردی بکنی و ما هم تست میزنیم که همین رو بفهمیم . عربی هم درسیه که تیپ تست هاش معلومه 2- درسنامه ای در عین کوتاه بودن کل مطلب رو پوشش میده / در مورد سفید نمیتونم نظری بدم چون ندارمش موفق باشید

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منون اگه کسی دیگه ای رو میشناسید بگین بیاد نطر بده

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من عربی سفید دارم و نمیتونم با هم مقایسه شون کنم فقط یه بار عربی کامل رو از دوستم گرفتم اونم چندتا تست ترجمه ازش زدم ولی بعضی تیپای سوال رو نگاه کردم همین که اولش اومده گفته چه جوری پیش بری عالیه
      در کل میشه اینو گفت(از یه سایت مشاوره برداشتم):
      عربی سفید در پاسخهای تشریحی و بخش های جدید کنکور مثلا سوال مفهومی ترجمه و … بهتر از این کتاب عمل کرده است و سایر بخش ها نظیر تست ها و درسنامه ها تا حدودی مشابه یکدیگر هستند . (البته در بخش هایی از درسنامه ها عربی سفید بهتر عمل کرده است و در بخش های دیگر عربی کامل بهتر عمل کرده است)
      متاسفانه در این کتاب همه نکات لازم ذکر نشده اند (مشابه عربی سفید ) و درسنامه های به تنهایی برای مطالعه کافی نیستند (ممکن است بخاطر کلاس های کنکوری مولف باشد که درسنامه ها را جامع ارائه نداده است . از این رو اگر بخواهید از این کتاب استفاده کنید توصیه می کنیم از درسنامه های کتاب عربی گویا تخته سیاه استفاده کنید (اگر از آن کتاب با عنوان درسنامه استفاده کنید تقریبا عربی سفید و کامل برای شما یکسان خواهد شد و به تفاوت های ریز آنها پی نخواهید برد )و درسنامه های این کتاب را مرور کنید و در پایان تست های این کتاب را بررسی کنید .
      بروز بودن تست های این کتاب یک برگ برنده بزرگ برای این کتاب است و هر ساله این کتاب بر اساس تغییرات کتاب درسی بروز می شود و داوطلبان از این نظر دچار مشکل نمی شوند..

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      از عربی کامل شروع کنید و بعد برید سراغ عربی ماهینی
      من هم می تونم ...

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      یا عربی کامل رو بگیر یا جامع خیلی سبزاز هر کدوم یه نمونه دان کن ببین کدوم هاش برات بهتره..

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من عربی انسانی گاج رو دارم ک مولفش ماهینیه و اصلا راضی نیستم و واسه عربی عمومی عربی کامل گاج رو دارم و به شدت راضیم و پیشنهادم صد در صد عربی کامل هست و بنظرم بهترین ویژگیش اینه ک قبل هر تیپ از تست ها راهنماییت میکنه و مثل کتابای دیگه یهویی هولت نمیده جلو یکسری تست رعب انگیز

فرستاده شده از D6502ِ من با Tapatalk

10. Top | #10
      پاسخگوی ارشد

نمایش مشخصات
      با سلام برای داوطلبان تجربی و ریاضی عربی کامل خیلی بهتره چون حذفیات کنکور این درس در تستهاش رعایت شده و برای کسانی که کلاس کنکور می رن یا استاد خصوصی دارند بهترین کتابه .
      n.malekipoor@gmail.com
      نیما ملکی پور
      http://nima-malekipoor.blogfa.com

نیما ملکی پور مدرس عربی پایه تا دانشگاه با بیش از 15 سال سابقه تدریس در 5 استان - گروهی - خصوصی - مبتکر روش نوین تدریس به روش چشمی - تدریس کنکور بین 5 تا 10 جلسه به روش چشمی
      09196588244 - آیدی تلگرام Mnima5@

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      عربي كامل

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maysam_sky22 نمایش پست ها
      بچه ها عربی کامل فیلی خوبه یا عربی سفید ؟
      سفید موضوعیه ومولفش ماهینی است و
      عربی کامل درس به درس و مولفش فیلی است؟
      اگه دارید توضیح بدین یه نظر سنجی هم بزارید.
      با کدومشون به بالای 90 میرسم؟ کدوم تست آموزشی داره و... از همین توضیحات بدین ممنونم اگه مال تیز هوشان هستید ودرصد های بالامی زنید بگین از چی استفاده می کنید تورو خدا کمکم کنید.

راستی واسه درک مطلب عربی چیکار کنم ؟اگه این دوتا دارن وبا همون دوتا می شه به 90رسید که هیچی وگرنه به من معرفی کنید بگید مثلا در مطلب به زبان ساده فیلی خوبه اگه نتیجه گرفتین لطفا بگین.؟!

عربی کامل ، ایاد فیلی

واسه درک مطلب ، درک مطلب عربی گاج رو کار کن 72 متن عربی داره فکر کنم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من شنیدم برای مبحثی خوندن (قوی) ، فوت و فن خیلی سبز خوبه
      دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ
      ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ
      دانی که پس از از عمر چه ماند باقی
      مهر است و محبت است و باقی همه هیچ

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ماهینی
      عادت ما ایرانیا اینه که از ادمایی که رک و راست حقیقت رو به زبون میارن بدمون میاد چون از واقعیت های تلخ گریزانیم ولی بر عکس ادمایی که با حفظ ظواهر سعی در خوب جلوه دادن خودشون و اوضاع هستن رو ارج می نهیم ... کاش ایران به شکل گربه نبود بوقلمون بیشتر مناسب احوال ایرانی هاست . . .

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      معلم دارید کتاب ماهینی عالیه
      ما یه جلسه تو هفته عربی داری ؛ تو هیمن یه جلسه درس میده تستاشم میزنیم ما بقیشم تو خونه

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن