خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم کتاب فیزیک ؟

رأی دهندگان
    70. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • پیش شهریاری

58 82.86%
    • پیش خیلی سبز

12 17.14%
    صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 72
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

مقایسه فیزیک شهریاری و....

سلام
      بازم تاپیک انتخاب منابع بازم فیزیک
      تو انجمن گشتم تاپیکی مربوط به مقایسه فیزیک پیش شهریاری(مبتکران) با پیش خیلی سبز نبود باور کنید مجبور شدم این تاپیک رو بزنم حالا کدوم بهتره ؟
      من خودم پایه خیلی سبز دارم کتاب خوبیه هم از لحاظ تست هم اموزش فیزیک پیش هم مهروماه دارم ولی تستاش رو که نگاه میکنم خندم میگیره اصلا پرتن
      مثل تاپیکی برا شیمی زدم تقریبا جواب داد برا اینم مقایسه چندتا سایتو میذارم دوستان اینا رو کامل یا تصحیح کنن

نتیجه گیری فیزیک شهریاری:
      مزایا:درسنامه مناسب. تست های گلچین شده.مفهوم محوری. پاسخ های مناسب. تمرکز بر سطح و سبک سوالات کنکور.
      معایب: توجه زیاد به کنکور آزاد . نیاز به مطالعه چند باره کتاب.خارج از سطح بودن برخی تست های تالیفی

ویرایش توسط .MEHRAD. : 09 مهر 1395 در ساعت 15:35

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سوال خیلی هاست
      تاپیک خوبیه. ..

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      بنظرم جوابگو نيست چون يه نظر كاملا شخصي هست .
      براي مثال خيلي ها از كتاب فيزيك گاج استفاده ميكنند و ازش راضي هستند ولي من اصلا تست هاشو قبول ندارم .
      با اين اوصاف من فيزيك شهرياري رو بيشتر ميپسندم ؛نه بخاطر تست هاش بلكه بخاطر درس نامش .
      كليت خيلي سبز هم كتاب خوبيه اما درس نامش به خوبي مبتكران و تست هاش به سنگيني الگو نيست.

4. Top | #4
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      موافق نيستم با اينكه ميگين به تست هاي آزاد زيادي توجه كرده
      تستاي آزادي كه شهرياري آورده تستاي خوبين و نميشه گفت چون مربوط به آزادن به درد نميخورن
      خودم از گاج استفاده ميكنم واسه تست زني

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آقا اینجا بی در و پیکر شده؟چنتا تاپیک منابع؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      شما میخوای یکی بگه مبتکران بهتره یا خیلی سبز

خب اینو هیچکس نمیدونه

شاید آبی قلمچی عالی باشه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام . به دلیل اینکه 99% کنکوری ها تو پیش یک ضعف دارند . فیزیک شهریاری رو ترجیح میدم . اما تست هاشو نه / موفق باشید

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در مورد صرفا فصل دینامیک مبتکران شهریاری بهتره...در مورد بقیه فصول پیش گاج خیلی خوب کار کرده...در مورد منبع تکمیلی برای فیزیک جامع خیلی سبز رو پیشنهاد میدم من که خودم کلا از سبک نگارش الگو خوشم نمیاد...موفق باشید

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yema نمایش پست ها
      سلام
      بازم تاپیک انتخاب منابع بازم فیزیک
      تو انجمن گشتم تاپیکی مربوط به مقایسه فیزیک پیش شهریاری(مبتکران) با پیش خیلی سبز نبود باور کنید مجبور شدم این تاپیک رو بزنم حالا کدوم بهتره ؟
      من خودم پایه خیلی سبز دارم کتاب خوبیه هم از لحاظ تست هم اموزش فیزیک پیش هم مهروماه دارم ولی تستاش رو که نگاه میکنم خندم میگیره اصلا پرتن
      مثل تاپیکی برا شیمی زدم تقریبا جواب داد برا اینم مقایسه چندتا سایتو میذارم دوستان اینا رو کامل یا تصحیح کنن

نتیجه گیری فیزیک شهریاری:
      مزایا:درسنامه مناسب. تست های گلچین شده.مفهوم محوری. پاسخ های مناسب. تمرکز بر سطح و سبک سوالات کنکور.
      معایب: توجه زیاد به کنکور آزاد . نیاز به مطالعه چند باره کتاب.خارج از سطح بودن برخی تست های تالیفی

بنده هم مبتکران و هم خیلی سبز رو دیدم و بررسی کردم:
      1- این سایت ها که میان امتیاز میدن رو قبول ندارم چون با معیار های از پیش تعیین شده نمیشه یه کتاب رو سنجید نمونه اش همین تست های آزاد که میگن ولی در واقع تست داریم تا تست. این غلطه که هر تستی که اسم آزاد روش بود رو حذف کنیم.
      2- در مقایسه بین دو کتاب نامبرده باید بگم هر دو فوق العاده اند و شما باید به فراخور وضعیت و ترجیحاتت یکی رو انتخاب کنی.
      3- حالا بررسی موردی:
      الف)درسنامه : هر دو درسنامه ی خوبی دارند ولی درسنامه های مبتکران کمی پایه ای تر اند یعنی برای افراد مبتدی در فیزیک قابل فهم تر خواهند بود. مسلما افراد متوسط به بالا از درسنامه هر دو کتاب لذت خواهند برد.
      ب)تست: تعداد تست های مبتکران کمتر از خیلی سبز است و از نظر کیفی هر دو تست های عالی دارند و مرحله به مرحله شما با تست های سخت تری رو به رو میشوید. بعضی از دوستان به طبقه بندی ریز خیلی سبز ایراد میگرفتند که از نظر بنده برای کسی که مبتدی و حتی متوسط است خوب است اما ممکن است حرفه ای ها که دنبال تسلط بر موضوعات و تست زنی آزمونی هستند آزار دهنده باشد (تازه ممکن است!)
      پ) پاسخنامه: پاسخنامه خیلی سبز هر جا که نیاز بوده و تست طلب میکرده پاسخ مبسوط دارد اما در بعضی سوالات ساده پاسخ چنان شرح و بسط زیادی ندارد که البته دانش آموز آنچنان متوجه نمی شود. مبتکران پاسخنامه تشریحی کاملی دارد که شما را کامل شیر فهم می کند!
      ت)جامعیت و ارائه نکات تستی: هر دو کتاب پوشش 100 درصدی بر مطالب دارند و نکات لازم مطرح شده اند. می توان گفت نکته تستی بخصوصی (در معنای نامطلوبی که وجود دارد) ندارند. مبتکران شدیداً پایبند به فرمول های موجود در کتاب است(تا دریابید که میشود هر تستی را با مطالب کتاب حل کنید) ولی خیلی سبز فرمول های رایج و راه های میانبر را هم بیان کرده که البته مفهومی بوده و صرفا حفظی نیستند(مثلا جابجایی در t ثانیه n ام که در مبتکران نیست و در خیلی سبز هست). البته لازم به ذکر است که این مطالب بخش بسیار کوچکی است و مسئله عجیبی نیست.
      ث) جمع بندی : هر دو کتاب کتاب های خوب و قدری هستند اما همانطور که متوجه شدید به نظر بنده کتاب خیلی سبز برای آفراد متوسط به بالا جذاب تر و برای افراد مبتدی تر مبتکران آموزنده تر است. واقعا انتخاب بین این دو سخت است و شما باشید بر اساس خلقیات خود عمل کنید و مطمئن باید با انتخاب هر کدام چیزی را از دست نمی دهید.

ویرایش توسط jarvis : 09 مهر 1395 در ساعت 18:12

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      فیزیک ینی شهریاری.....

درسنامه خوب

تست خوب
      خیلی ضعیفی اگه دنبال آرزوهات نری

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها

1- این سایت ها که میان امتیاز میدن رو قبول ندارم چون با معیار های از پیش تعیین شده نمیشه یه کتاب رو سنجید نمونه اش همین تست های آزاد که میگن ولی در واقع تست داریم تا تست. این غلطه که هر تستی که اسم آزاد روش بود رو حذف کنیم.
      2- در مقایسه بین دو کتاب نامبرده باید بگم هر دو فوق العاده اند و شما باید به فراخور وضعیت و ترجیحاتت یکی رو انتخاب کنی.
      3- حالا بررسی موردی:
      الف)درسنامه : هر دو درسنامه ی خوبی دارند ولی درسنامه های مبتکران کمی پایه ای تر اند یعنی برای افراد مبتدی در فیزیک قابل فهم تر خواهند بود. مسلما افراد متوسط به بالا از درسنامه هر دو کتاب لذت خواهند برد.
      ب)تست: تعداد تست های مبتکران کمتر از خیلی سبز است و از نظر کیفی هر دو تست های عالی دارند و مرحله به مرحله شما با تست های سخت تری رو به رو میشوید. بعضی از دوستان به طبقه بندی ریز خیلی سبز ایراد میگرفتند که از نظر بنده برای کسی که مبتدی و حتی متوسط است خوب است اما ممکن است حرفه ای ها که دنبال تسلط بر موضوعات و تست زنی آزمونی هستند آزار دهنده باشد (تازه ممکن است!)
      پ) پاسخنامه: پاسخنامه خیلی سبز هر جا که نیاز بوده و تست طلب میکرده پاسخ مبسوط دارد اما در بعضی سوالات ساده پاسخ چنان شرح و بسط زیادی ندارد که البته دانش آموز آنچنان متوجه نمی شود. مبتکران پاسخنامه تشریحی کاملی دارد که شما را کامل شیر فهم می کند!
      ت)جامعیت و ارائه نکات تستی: هر دو کتاب پوشش 100 درصدی بر مطالب دارند و نکات لازم مطرح شده اند. می توان گفت نکته تستی بخصوصی (در معنای نامطلوبی که وجود دارد) ندارند. مبتکران شدیداً پایبند به فرمول های موجود در کتاب است(تا دریابید که میشود هر تستی را با مطالب کتاب حل کنید) ولی خیلی سبز فرمول های رایج و راه های میانبر را هم بیان کرده که البته مفهومی بوده و صرفا حفظی نیستند(مثلا جابجایی در t ثانیه n ام که در مبتکران نیست و در خیلی سبز هست). البته لازم به ذکر است که این مطالب بخش بسیار کوچکی است و مسئله عجیبی نیست.
      ث) جمع بندی : هر دو کتاب کتاب های خوب و قدری هستند اما همانطور که متوجه شدید به نظر بنده کتاب خیلی سبز برای آفراد متوسط به بالا جذاب تر و برای افراد مبتدی تر مبتکران آموزنده تر است. واقعا انتخاب بین این دو سخت است و شما باشید بر اساس خلقیات خود عمل کنید و مطمئن باید با انتخاب هر کدام چیزی را از دست نمی دهید.
      مرسی فوق کامل بود

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza0 نمایش پست ها
      موافق نيستم با اينكه ميگين به تست هاي آزاد زيادي توجه كرده
      تستاي آزادي كه شهرياري آورده تستاي خوبين و نميشه گفت چون مربوط به آزادن به درد نميخورن
      خودم از گاج استفاده ميكنم واسه تست زني
      تحلیل اخر رو من ننوشتم تو یه سایت مشاوره بود

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeedza160 نمایش پست ها
      آقا اینجا بی در و پیکر شده؟چنتا تاپیک منابع؟
      شما ناراحتی نیا تو

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نظرسنجی فراموش نشه!

15. Top | #15
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها

3- حالا بررسی موردی:
      مرسي از وقتي كه گذاشتي
      همه جا گفتم بازم ميكم
      به نظر من تستاي شهرياري براي كسي كه سطحش متوسط رو به پايين باشه ميتونه سنگين باشه يا حتي شايد كسي كه متوسطه

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن