خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم کتاب فیزیک ؟

رأی دهندگان
    70. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • پیش شهریاری

58 82.86%
    • پیش خیلی سبز

12 17.14%
    صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 72 از 72
    1. Top | #61
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام من کلا از فیزیک مبتکران استفاده میکنم و عالیه ولی امروز وقتی به نظرم تستای پایه اش کمه به نظرتون خیلی سبز پایه رو بگیرم یا نه همین خوبه

2. Top | #62
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نظام جدیدی ؟دوازدهم داری؟من هرچی گشتم کتابی ندیدم تیپ بندیس مثل مبتکران تمیز تو6درس باشه میکرو که25تا خلاصه نکات داره اولش سرعت متوسطه بعد دیگه میره تا اخر دوباره اخرش میبینم تا نوشته سرعت متوسط.....ازمون باهاش نتیجه گرفتی؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط KAVEH.MZ نمایش پست ها
      سلام من کلا از فیزیک مبتکران استفاده میکنم و عالیه ولی امروز وقتی به نظرم تستای پایه اش کمه به نظرتون خیلی سبز پایه رو بگیرم یا نه همین خوبه

3. Top | #63
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      راستی من مبتکران بخونم برا تست بیشتر میتونم میکرو بزنم؟اصلا تیپ بندیشون خیلی فرق داره ...مبتکران6تا زیرفصل داره میکرو25تا
      اون دیگه بستگی به خودت داره یکی رو منبع اصلی قرار بده یکی رو هم برا تست حل کردن

4. Top | #64
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منبع اصلیم مبتکرانه ولی دارم میگم تستاش کمه حرکت و دینامیک کلا480تا تست داره....یه منبع تست تکمیلی برا مبتکران میخوام راستشو بخوای خودم گاج دارم قیمتشصدو خورده ای هست تو این گرونی نمیشه کتاب گرفت ولی اصن تیپ بندی تستاش شبیه مبتکران نیست معلوم نیست درسنامه مبتکران بخونم تستاشو کجای میکرو بزنم
      نقل قول نوشته اصلی توسط moeinn نمایش پست ها
      اون دیگه بستگی به خودت داره یکی رو منبع اصلی قرار بده یکی رو هم برا تست حل کردن

5. Top | #65
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      منبع اصلیم مبتکرانه ولی دارم میگم تستاش کمه حرکت و دینامیک کلا480تا تست داره....یه منبع تست تکمیلی برا مبتکران میخوام راستشو بخوای خودم گاج دارم قیمتشصدو خورده ای هست تو این گرونی نمیشه کتاب گرفت ولی اصن تیپ بندی تستاش شبیه مبتکران نیست معلوم نیست درسنامه مبتکران بخونم تستاشو کجای میکرو بزنم
      دیگه کتاب لازم نداری مبتکرانو که کامل خوندی تستای میکرو رو تقسیم کن بین روزا اونا رو بزن اگر تست بیشترم خواستی حل کنی بانک تست منتا عالیه من دارم فک کنم برات بفرستادم خیلی هم گرونه

6. Top | #66
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منبع خودت چیه؟
      دیگه کتاب لازم نداری مبتکرانو که کامل خوندی تستای میکرو رو تقسیم کن بین روزا اونا رو بزن اگر تست بیشترم خواستی حل کنی بانک تست منتا عالیه من دارم فک کنم برات بفرستادم خیلی هم گرونه

7. Top | #67
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      منبع خودت چیه؟
      میکرو گاج+بانک تست منتا

8. Top | #68
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      حرکت از رو گاج خوب یاد گرفتی؟کلا خیلی فرمول بازی میکنه دیگه تو حرکت واویلا
      میکرو گاج+بانک تست منتا

9. Top | #69
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اره البته من بیشتر تستاشو میزنم
      و درسنامه جزوه خودمو میخونم

10. Top | #70
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      حرفتو قبول دارم - مخصوصا تو سقوط ازاد نگاه کردم خیلی فورمول ذاشت در حالی که میشه از رو فورمول اصلی هم سریع بهشون برسی

11. Top | #71
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      قدیم
      نظام جدیدی ؟دوازدهم داری؟من هرچی گشتم کتابی ندیدم تیپ بندیس مثل مبتکران تمیز تو6درس باشه میکرو که25تا خلاصه نکات داره اولش سرعت متوسطه بعد دیگه میره تا اخر دوباره اخرش میبینم تا نوشته سرعت متوسط.....ازمون باهاش نتیجه گرفتی؟

12. Top | #72
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط KAVEH.MZ نمایش پست ها
      نه همین مبتکران رو فعلا فقط کار کنید و سعی کنید کامل کامل روی تست هاش مسلط بشید . ما با اقای شهریاری کلاس داریم ، توصیه ای مهمی که کردند تک منبعی بودن بچه هاست ...

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن