خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم کتاب فیزیک ؟

رأی دهندگان
    70. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • پیش شهریاری

58 82.86%
    • پیش خیلی سبز

12 17.14%
    صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 72
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Healer نمایش پست ها
      ممنون ازتون
      آره کلی فرمول طولانی با اسم های عجیب داره که من از دیدنشونم گیج میشم چه برسه به اینکه حفظ کنم
      جااان؟ پیش2 و فرمول طولانی؟ داداش یا شما کتابی که میخونی عجیب غریبه یا چهارتا فصل دیگه رو با پیش 2 اشتبا گرفتی ی نگا به کتاب بنداز خدایی چیزی نداره پیش2...سخت ترین قسمتش جدولاشه کلا

2. Top | #47
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      داداش هرکسی یجورایی هست ! من به شخصه با اون فرمولای الکترومغناطیس بیهوش میشن

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
      مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezaazimi نمایش پست ها
      داداش هرکسی یجورایی هست ! من به شخصه با اون فرمولای الکترومغناطیس بیهوش میشن

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
      آخ آخ گفتی...من شخصا با دینامیک شدییییییدا مشکل دارم ینی این لامصبو هم کلاس رفتم هم گاج نقره ای خوندم هم سیرتا پیاز هم دی وی دی دیدم بازم نتونستم تشتاشو حل کنم:yahoo (20): الانم دارم مبتکران میخونم ایشالا اینو دیگه یاد بگیرم آخرین امیدمه

4. Top | #49
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      جااان؟ پیش2 و فرمول طولانی؟ داداش یا شما کتابی که میخونی عجیب غریبه یا چهارتا فصل دیگه رو با پیش 2 اشتبا گرفتی ی نگا به کتاب بنداز خدایی چیزی نداره پیش2...سخت ترین قسمتش جدولاشه کلا
      هیچ وقت قسمت نشده کامل بخونمش جز فصل ۸
      من اهل حفظ کردن نیستم برا همین اون فرمولایی که داره برام طولانی به نظر میاد
      کلا از مطالب چرت و حفظی هم مثل همین پیش۲ فیزیک و فصل ۴ فیزیک سوم بدم میاد
      در عوض حرکت و خازن و مدارو دوس دارم

5. Top | #50
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .khosro. نمایش پست ها
      آخ آخ گفتی...من شخصا با دینامیک شدییییییدا مشکل دارم ینی این لامصبو هم کلاس رفتم هم گاج نقره ای خوندم هم سیرتا پیاز هم دی وی دی دیدم بازم نتونستم تشتاشو حل کنم:yahoo (20): الانم دارم مبتکران میخونم ایشالا اینو دیگه یاد بگیرم آخرین امیدمه
      به نظرم تو دینامیک رو حرکت دایره ای تمرکز کن چون آسون تر از بخشای دیگشه. زیاد وقتتو رو دینامیک نزار تو اگه واقعا میخوای 3تا تستشو تو کنکور بزنی حداقل باید 2000 تست فقط برای این فصل بزنی! اینو جدی میگم دینامیک از اون فصلای نیس که راحت بتونی توش نتیجه بگیری

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط chris300 نمایش پست ها
      به نظرم تو دینامیک رو حرکت دایره ای تمرکز کن چون آسون تر از بخشای دیگشه. زیاد وقتتو رو دینامیک نزار تو اگه واقعا میخوای 3تا تستشو تو کنکور بزنی حداقل باید 2000 تست فقط برای این فصل بزنی! اینو جدی میگم دینامیک از اون فصلای نیس که راحت بتونی توش نتیجه بگیری
      آخه ی چیزایی بلدم ازش حیفه نصفه کاره ولش کنم...تستای شهریاری خیلی تنوع خوبی داره(حرکت شناسیش رو که خوندم تنوع داشت دینامیک نمدونم هنو) فکنم همین 600 تا تست کتاب شهریاری رو یاد بگیرم دینامیک رو میزنم سه تاشو

7. Top | #52
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Healer نمایش پست ها
      هیچ وقت قسمت نشده کامل بخونمش جز فصل ۸
      من اهل حفظ کردن نیستم برا همین اون فرمولایی که داره برام طولانی به نظر میاد
      کلا از مطالب چرت و حفظی هم مثل همین پیش۲ فیزیک و فصل ۴ فیزیک سوم بدم میاد
      در عوض حرکت و خازن و مدارو دوس دارم
      خخخ آره مشکل خیلی بچه هارو که دیدم همینه...باز من نمدونم چه مرضیه ازینجور فصول خوشم میاد! مثلا فصلای 5 و 6 و 7 زیست پیش که همه میگن اصلا ربطی به زیست نداره و چرته(خودمم قبول دارم فصلاش چرته ولی همونارو از همه بیشتر دوس دارم...مبحث که طولانی میشه مثلا زیست مولکولی و دینامیک و الکتریسیته اعصابم بهم میریزه کسی ترفندی چیزی داره که آدم کمتر از فصول طولانی یا مباحث پیوسته خسته بشه اینجا اراءه بده منو نجات بده

8. Top | #53
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه خوبی مبتکران اینه که فقط با فرمولای موجود تو کتاب کار می کنه و فرمول و روش تستی نمیده. تاکیدشم به تمرین بیشتر سرعت بیشتره. مثلا حرکت نسبی اصلا با روشی که تو همه جزوه ها هست پیش نرفته. میشه گفت قابل فهم تره

9. Top | #54
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme8878 نمایش پست ها
      نمیدونم شاید منم در اون حد فیزیکم خوب نباشه...اما تو فیزیک سعی کن قدرت تحلیلت رو ببری بالا
      من خودم زیاد با روشای تو کتاب کارا و تستیا پیش نمیرم چون بعد ی هفته ادم یادش میره:/ ولی چیزی که هست مخصوصا تو فصل یک خیلییییییییییییی تجسم و شکل کشیدن بهت کمک میکنه خیلیییااا
      یا حتیی برا خودت توضیح بدی
      اولا وقتتو میگیره اما بعدش سریع میشی
      خلاصه اینکه شکلشو بکش یا حتی تو ذهنت تجسم کن چ اتفاقی میفته چی میخاد سوال
      واقعا موثره اینجوری اصلا خستهه کننده هم نیست
      موفق باشی
      مرسی دوست عزیز

10. Top | #55
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هردو تقریبا یکی هستن ولی گاج درسنامش خیلی خیلی طولانیه
      B.sc: Civil Engineering - Tabriz University

M.sc: Marine Structures Engineering - Tehran University

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من میخوام ۴جلد مبتکران بگیرم نمیدونم خ وقت گیر میشه یا نه

12. Top | #57
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مبتکران پیش تعریفشو زیاد شنیدم
      اما برای سوم هم مبتکران.خوبه؟؟من توی الکتریسیته ساکن و جاری خیلی مشکل دارم هرتستی رو که میخوام حل کنم نمیشه از رو پاسخنامه میخونم میفهمم میرم سراغ تست بعد اما بازم نمیتونم حل کنم
      فیلمای طلوعی الا رو هم دیدم اما تاثیری نداشت

13. Top | #58
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بچه ها برا فصل حرکت شناسی200تا تست به تسلط میرسونه؟مبتکران 200تا تست داره گاج500تا حالا واقعا موندم با200تا میشه؟من خودم از میکرو حرکت شناسی خوندم هیچی نفهمیدم حالا مبتکران میخونم ببینم چطوره

14. Top | #59
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ارش.ف نمایش پست ها
      بچه ها برا فصل حرکت شناسی200تا تست به تسلط میرسونه؟مبتکران 200تا تست داره گاج500تا حالا واقعا موندم با200تا میشه؟من خودم از میکرو حرکت شناسی خوندم هیچی نفهمیدم حالا مبتکران میخونم ببینم چطوره
      بستگی به پایت داره و اینکه نمیشه بگیم با چن تا به تسط میرسی تو باید از خودت ازمون بگیری مثلا گاج با شهریاری رو خوندی حالا نمیدونی این تعداد تست کافی بود ه یا نه بیا از حرکت شناسی مثلا ازمون کانون پارسال رو بگیر ببین چن درصد میزنی اگه خوب زدی خب دیگه به تسلط رسیدی اگه خراب کردی پس هنوز جا برای کار کردن داری تو نمیتونی تعیین کنی چه تعداد تست کافیه. اگه دست خودم ادم باشه با بیست تا هم راضیه
      اشکال کار همه اینجاست و گرنه اکثر دانش اموزا منابعشون مشابه هست این ازمون گرفتن رو تو خونه از خودشون فراموش میکنن میرن گند میزنن به هرچی ازمونه خیال میکنن به تسلط رسیدن
      دمت گرم سوال خوبی بود جا داشت یه تایپیک براش میزدی نظرات اساتید رو میپرسیدی
      ویرایش توسط moeinn : 09 آبان 1397 در ساعت 16:35

15. Top | #60
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      راستی من مبتکران بخونم برا تست بیشتر میتونم میکرو بزنم؟اصلا تیپ بندیشون خیلی فرق داره ...مبتکران6تا زیرفصل داره میکرو25تا
      نقل قول نوشته اصلی توسط moeinn نمایش پست ها
      بستگی به پایت داره و اینکه نمیشه بگیم با چن تا به تسط میرسی تو باید از خودت ازمون بگیری مثلا گاج با شهریاری رو خوندی حالا نمیدونی این تعداد تست کافی بود ه یا نه بیا از حرکت شناسی مثلا ازمون کانون پارسال رو بگیر ببین چن درصد میزنی اگه خوب زدی خب دیگه به تسلط رسیدی اگه خراب کردی پس هنوز جا برای کار کردن داری تو نمیتونی تعیین کنی چه تعداد تست کافیه. اگه دست خودم ادم باشه با بیست تا هم راضیه
      اشکال کار همه اینجاست و گرنه اکثر دانش اموزا منابعشون مشابه هست این ازمون گرفتن رو تو خونه از خودشون فراموش میکنن میرن گند میزنن به هرچی ازمونه خیال میکنن به تسلط رسیدن
      دمت گرم سوال خوبی بود جا داشت یه تایپیک براش میزدی نظرات اساتید رو میپرسیدی

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن