خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: کدوم کتاب فیزیک ؟

رأی دهندگان
    70. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • پیش شهریاری

58 82.86%
    • پیش خیلی سبز

12 17.14%
    صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 72
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh2net نمایش پست ها

واقعن؟ خب من با خود فرمولاش مشکلی ندارم همین روشای عجیب غریبی ک با رسم شکل و تصاعد میرنو نمیفهمم
      اصلا همچین چیزی تو این کتاب نیست و حتی مذمتش میکنه. بیشتر تست بزنید راه میوفتید

2. Top | #32
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من سطح فیزیکم متوسط رو به پایینه. ولی مبحث نور فیزیک پایه رو که شروع کردم از روش بخونم از فیزیک زده شدم... نکات ریز رو خیلی باز نکرده. بعضی موارد رو کلی گفته. باید سطح فیزیکت بالا باشه تا برات مفید باشه. ولی گاج و خیلی سبز خوب بود.

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گزینه های دیگه رو هم میذاشتین بهتر بود! کتابایی مث گاج و نشر دریافت و نشر الگو رو جا انداختین تو بین کل کتابای فیزیک هم نشردریافت بهترین درسنامه رو داره و کاملا مفهومی کار شده.کلا کتابای نشردریافت مفهوم محور هستن.هرکی دنبال درسنامه بود بره اینو تهیه کنه ترکیب نشردریافت با یه کتاب تست مثلا گاج خیلی خوب از آب درمیاد. ضمنا توی 80درصد کتابای کنکور از همین کتابای گاج (میکرو و جمع بندی و...)استفاده میشه این ینی گاج توی اکثر ضمنه ها خوب کار کرده و لازم به کتاب بازی و اینا نیس خخخ

4. Top | #34
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arman2kc نمایش پست ها
      گزینه های دیگه رو هم میذاشتین بهتر بود! کتابایی مث گاج و نشر دریافت و نشر الگو رو جا انداختین تو بین کل کتابای فیزیک هم نشردریافت بهترین درسنامه رو داره و کاملا مفهومی کار شده.کلا کتابای نشردریافت مفهوم محور هستن.هرکی دنبال درسنامه بود بره اینو تهیه کنه ترکیب نشردریافت با یه کتاب تست مثلا گاج خیلی خوب از آب درمیاد. ضمنا توی 80درصد کتابای کنکور از همین کتابای گاج (میکرو و جمع بندی و...)استفاده میشه این ینی گاج توی اکثر ضمنه ها خوب کار کرده و لازم به کتاب بازی و اینا نیس خخخ
      نشر دریافت فقط برای پیش کتاب فیزیک داره فکر کنم

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      فیزیک یعنی شهریاری
      کارم شده هرروز خوندن فیزیک
      عالیه!

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh2net نمایش پست ها
      بچه ها میشه یکیتون که مبتکران دارید از درسنامه مبحث سقوط ازاد عکس بگیرید بفرستید برام؟
      از گاج و الگو خوندم ولی هنوز به روش ثابتی نرسیدم! خیلی ممنون میشم کسی اینکارو برام انجام بده

من پارسال به شدت در مبحث سقوط آزاد مشکل داشتم ، با روش تصاعد جلو میرفتم و خیلی جاها به مشکل میخوردم ، تقریباً هم حذف کردم این قسمت رو .
      امسال سقوط آزاد رو از مبتکران خوندم ، تعداد تست هایی که نتونستم حل کنم خیلی کم بوده . به شدت روش بهتری داره ، برای همه مسائل هم جواب میده .
      البته اینکه میگم روش بهتری داره درست نیست ، مسأله اینه که اصلا روش خاصی برای سقوط آزاد نگفته ! به خاطر همین هم هست که خیلی ساده تمام مسائل رو با همون فرمول های همیشگی حل میکنی.
      توصیه میکنم اگر در این موضوع مشکل دارید حتما مبتکران رو بخونید .

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mostafa7 نمایش پست ها
      من پارسال به شدت در مبحث سقوط آزاد مشکل داشتم ، با روش تصاعد جلو میرفتم و خیلی جاها به مشکل میخوردم ، تقریباً هم حذف کردم این قسمت رو .
      امسال سقوط آزاد رو از مبتکران خوندم ، تعداد تست هایی که نتونستم حل کنم خیلی کم بوده . به شدت روش بهتری داره ، برای همه مسائل هم جواب میده .
      البته اینکه میگم روش بهتری داره درست نیست ، مسأله اینه که اصلا روش خاصی برای سقوط آزاد نگفته ! به خاطر همین هم هست که خیلی ساده تمام مسائل رو با همون فرمول های همیشگی حل میکنی.
      توصیه میکنم اگر در این موضوع مشکل دارید حتما مبتکران رو بخونید .
      پارسال چه کتابی داشتی ؟؟؟

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      گاج . مشکل اصلی دبیر بود که ما رو به استفاده از تصاعد تشویق میکرد در صورتیکه از فرمولهای عادی مسائل خیلی راحت تر حل میشه .

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      در این حد بگم ، کسایی که میگن مبتکران راحته و اینا کاملا در اشتباهن مبتکران تستای سختش هم زیاده ولی تست آسونش کمه

پ ن |: فقط از فصل گرما مبتکران راضی نبودم بقیش عالی بود و تمام نکات مهم رو برای کنکور پوشش میداد
      ویرایش توسط Forgotten : 09 دی 1395 در ساعت 14:48

10. Top | #40
      Cat
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من هم مبتکران دارم هم خیلی سبز
      خیلی سبز درسنامشو دوس ندارم همش میخواد فرمول بگه
      منم زودی فرمولا یادم میره و ب نظرم مبتکران بهتره
      اما تستای هردو خوبه

11. Top | #41
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      به جان خودم گاج نقره ای یه چیز دیگس !

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
      مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      درسنامه مبتکران واسه پیش۲ هم خوبه؟
      از پیش۲ بدم میاد :/

13. Top | #43
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      پیش ۲ منم بدم میاد ! میگن اسونه اما بخدا اسون نیس !ولی مبتکران براتون جواب میده
      مشاوره تخصصي كنكور ، اول فكر ميكردم كه بقيه خوبن لازم نيس من وارد اين اين ماجرا بشم اما الان ميبينم كه ميتونم بهتر از بقيه مشاوره بدم ، تماس بگيريد 😉😉

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezaazimi نمایش پست ها
      پیش ۲ منم بدم میاد ! میگن اسونه اما بخدا اسون نیس !ولی مبتکران براتون جواب میده
      ممنون ازتون
      آره کلی فرمول طولانی با اسم های عجیب داره که من از دیدنشونم گیج میشم چه برسه به اینکه حفظ کنم

15. Top | #45
      کاربر فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      والا

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن