خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

از تهران به تهران میشه انتقالی گرفت

سلام دوستان من یه سوال داشتم میتونم از یکی از دانشگاه های تهران به یه دانشگاه دیگه که اونم تو تهرانه انتقالی بگیرم

من الان دارم مدریت بازرگانی شاهد میخونم ولی مدیریت دولتی علامه روزانه هم قبول شدم و دقیقا بعد این گزاشتم من از چند نفر برسیدم میگن چون اونو دقیقا اولویت بعدیت گزاشتی میتونی انتقالی بگیری حالا از دوستان کسی در این مورد اطلاع داره ؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1998 نمایش پست ها
      سلام دوستان من یه سوال داشتم میتونم از یکی از دانشگاه های تهران به یه دانشگاه دیگه که اونم تو تهرانه انتقالی بگیرم

من الان دارم مدریت بازرگانی شاهد میخونم ولی مدیریت دولتی علامه روزانه هم قبول شدم و دقیقا بعد این گزاشتم من از چند نفر برسیدم میگن چون اونو دقیقا اولویت بعدیت گزاشتی میتونی انتقالی بگیری حالا از دوستان کسی در این مورد اطلاع داره ؟

کارنامه سبزت رو دیدی؟
      اگه اورده باشی می تونی درخواست بدی
      امکانش هست

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط After4Ever نمایش پست ها
      کارنامه سبزت رو دیدی؟
      اگه اورده باشی می تونی درخواست بدی
      امکانش هست
      سلام بله کارنامه سبزم رو دیدم و اوردم من ۹۱ بودم اخرین نفری که اورده بود ۱۱۳ بود

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      برای سنجش بنویسید. اگر دانشگاه مبدا و مقصد موافقت کنند می توانید انتقالی بگیرید

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zizo نمایش پست ها
      برای سنجش بنویسید. اگر دانشگاه مبدا و مقصد موافقت کنند می توانید انتقالی بگیرید
      سلام
      سنجش نوشته بود انتقالی فقط مربوط به دانشگاه میشه و به ما ربطی نداره حالا بازم دو به شکم چون میگن تهران به تهران سخته حالا نمیدونم این حرف تا چه حد صادقه
      ویرایش توسط mohammad1998 : 09 مهر 1395 در ساعت 13:52

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگر تو کارنامه سبز آورده باشین میشه انتقالی گرفت.
      ولی اگر تو کارنامه سبز نباشه نمیشه از تهران به تهران انتقالی گرفت ولی ساکنان تهران میتونن از شهرستان به یکی از دانشگاه های تهران انتقالی بگیرن.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      انتقالی فقط بین دو شهر با فاصله زیاد از هم است.
      بعید میدونم دانشگاهاتون قبول کنند.

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما برو پیگیر باش

"When the going gets tough, the tough get going."

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      انتقالی نمیدن . من از امیرکبیر خواستم برم تهران نه مبدا قبول کرد ، نه مقصد . تازه نمره قبولی تهران رو آورده بودم .

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiri نمایش پست ها
      انتقالی نمیدن . من از امیرکبیر خواستم برم تهران نه مبدا قبول کرد ، نه مقصد . تازه نمره قبولی تهران رو آورده بودم .
      سلام
      شما امسال کنکور دادین ؟
      والا من از چند نفر برسیدم هر کی یه چیزی میگفت گفتارا ضدو نقیض بود مثلا من سه شنبه رفتم سر کلاس استاد میگفت میشه انتقالی گرفت بری علامه بازم حالا نمیدونم چه جوریه یه کم گیج شدم

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ShahabM نمایش پست ها
      انتقالی فقط بین دو شهر با فاصله زیاد از هم است.
      بعید میدونم دانشگاهاتون قبول کنند.
      ممنون دوست عزیز والا خیلی گیج شدم سر این قضیه استادمون میگفت میشه ولی حالا از حق هم نگذریم دانشگامون دانشگاه خوبی هست منم رشته مورد علاقم قبول شدم منتهی من بیشتر علامه رو برای اسمو رسمش میخوام برم یعنی فکر میکنم بس فردا بخوای بری یه جا برای کار اون اسم علامه شاید بتونه تو رزومه خیلی تاثیر داشته باشه

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Khabalod
      نمایش مشخصات
      سلام
      شما امسال کنکور دادین ؟
      والا من از چند نفر برسیدم هر کی یه چیزی میگفت گفتارا ضدو نقیض بود مثلا من سه شنبه رفتم سر کلاس استاد میگفت میشه انتقالی گرفت بری علامه بازم حالا نمیدونم چه جوریه یه کم گیج شدم
      نه من ۹۴ کنکور دادم.

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      ممنون دوست عزیز والا خیلی گیج شدم سر این قضیه استادمون میگفت میشه ولی حالا از حق هم نگذریم دانشگامون دانشگاه خوبی هست منم رشته مورد علاقم قبول شدم منتهی من بیشتر علامه رو برای اسمو رسمش میخوام برم یعنی فکر میکنم بس فردا بخوای بری یه جا برای کار اون اسم علامه شاید بتونه تو رزومه خیلی تاثیر داشته باشه
      از من میشنوی علامه نرو ! افتضاح ترین سیستم اداری و آموزشی بین دانشگاه های ایران رو داشته این چند ساله

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط edward71 نمایش پست ها
      از من میشنوی علامه نرو ! افتضاح ترین سیستم اداری و آموزشی بین دانشگاه های ایران رو داشته این چند ساله

سلام
      ببخشید منظورتون از سیستم اموزشی استاد ها هستند ؟
      شما خودتون دانشجو اونجا بودید ؟
      اگه اینطور باشه بس نمیارزه

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام
      ببخشید منظورتون از سیستم اموزشی استاد ها هستند ؟
      شما خودتون دانشجو اونجا بودید ؟
      اگه اینطور باشه بس نمیارزه
      خیر من کارمند اونجا بودم، واحد فناوری اطلاعات، رفتارهایی بین کارمندان و مدیران و همینطور مسئولین و استادان با دانشجویان دیدم که تاسف بار بود، من که نتونستم تحمل کنم و بعد شیش ماه کار اومدم بیرون، اونجا صدای دانشجو به جایی نمیرسه، جو امنیتی خاصی هم داره که نمیشه در موردش صحبت کرد، هر دانشگاهی که الان هستی مطمئن باش بهتر از علامه اس

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن