خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات

○■ برنامه(بلندمدت) قلمچی یا خودم؟■○

سلام دوستان تورو خدا یکی 2 دیقه وقت بزارین راهنماییم کنین 🌷🌷

فک کنم از عنوان تاپیک یه چیزایی فهمیدین . . . راستش من فارغ التحصیل رشته تجربی هستم . . . آزمون هم نمیرم . . . احساس میکنم برنامه قلم چی به دروس پایه زیاد بها نداده . . . مرورا نسبت به پیش کمتر بودجه بندیشونم بیشترن(برفرض زیست 1 تو آزمون 4ام 5ام جامع هست) . . . امسال من سرجلسه کنکور بیشتر دچار فراموشی شدم میخواستم ببینم بنظرتون خودم برنامه بلند مدت بریزم خوب نیست؟مثلا کل صفحات زیست 3 سال رو تقسیم بر تعداد ماه های موجود بکنم ببینم هرماه قراره چه مقدار صفحه ای بخونم بعد بیام اون حجم رو تبدیل به برنامه کوتاه مدت بکنم + اینکه یکی 2 روز هر هفته رو بزارم برا مرور مطالب گذشته . . . این روش خودم رو اجرا کنم بنظرتون خوب میشه یا باهمون قلم چی که بنظرم سخته وفق بدم خودمو پیش برم؟؟

پیشاپیش از پاسخ های زیباتون ممنونم🌷☺

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام . در یک کلام بهترین مشاور ها هم از برنامه قلمچی استفاده میکنن . چرا ؟ چون هم مرور زیاد هم ایستگاه های جبرانی خوبی داره / حالا از تاپیک شما اینو فهمیدم که قلمچی در پایه داره زودتر پیش میره و پیش رو کم کم میبره جلو » واقعا درسته اما شما میتونید شخصی سازی کنید یعنی به جای اینکه سه فصل زیست پایه باهم برداری . بیایی بکنی دو فصل و ... ## خلاصه ی کلام : برنامه قلمچی رو بزار جلوت هرجا لازم دیدی تغییر بده ( مرور هارو بزار )
      ویرایش توسط POOYAE : 09 مهر 1395 در ساعت 07:36

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط PO_OUYa نمایش پست ها
      سلام . در یک کلام بهترین مشاور ها هم از برنامه قلمچی استفاده میکنن . چرا ؟ چون هم مرور زیاد هم ایستگاه های جبرانی خوبی داره / حالا از تاپیک شما اینو فهمیدم که قلمچی در پایه داره زودتر پیش میره و پیش رو کم کم میبره جلو » واقعا درسته اما شما میتونید شخصی سازی کنید یعنی به جای اینکه سه فصل زیست پایه باهم برداری . بیایی بکنی دو فصل و ... ## خلاصه ی کلام : برنامه قلمچی رو بزار جلوت هرجا لازم دیدی تغییر بده ( مرور هارو بزار )
      آهان پس شما با حجم درس تقسیم بر ماه موافق نیستین؟احساس میکنم قلم چی بعصی جاهاش با عقل جور در نمیاد مثلا زوج کتاباش . . . 3 ماه فقط ی کتاب 3 ماه بعدی ی کتاب تو دومی 3 ماه اولی از یادت میره

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masoud007 نمایش پست ها
      آهان پس شما با حجم درس تقسیم بر ماه موافق نیستین؟احساس میکنم قلم چی بعصی جاهاش با عقل جور در نمیاد مثلا زوج کتاباش . . . 3 ماه فقط ی کتاب 3 ماه بعدی ی کتاب تو دومی 3 ماه اولی از یادت میره
      سلام . مشکل تقسیم چیه ؟ » فرض کنید تقسیم کردید به فصل اول زیست دوم 3 روز افتاد / فصل 8 پیش هم سه روز » خوب همه میدونن فصل 8 مطالبش سنگینه و جمع نمیشه توی سه روز / حالا آیا قلمچی بدون مشکله ؟ خیر اونم مشکل داره . اما باید با توجه به خصوصیات خودتون برید جلو ( در یک جمله میشه گفت شخصی سازی کردن ) / حالا برای زوج کتاب ها » کتابی که مطالبش برات سخته رو انتخاب کن . حالا در برنامه مثلا برای هر هفته 10 صفحه از زوج دیگر هم کوچولو کوچولو بخون . نه یهو یه مبحث رو ببندی یا توی هفته برای زوج کتاب دیگرتون یه نیم روز بزار . این به خودت بستگی داره

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام . مشکل تقسیم چیه ؟ » فرض کنید تقسیم کردید به فصل اول زیست دوم 3 روز افتاد / فصل 8 پیش هم سه روز » خوب همه میدونن فصل 8 مطالبش سنگینه و جمع نمیشه توی سه روز / حالا آیا قلمچی بدون مشکله ؟ خیر اونم مشکل داره . اما باید با توجه به خصوصیات خودتون برید جلو ( در یک جمله میشه گفت شخصی سازی کردن ) / حالا برای زوج کتاب ها » کتابی که مطالبش برات سخته رو انتخاب کن . حالا در برنامه مثلا برای هر هفته 10 صفحه از زوج دیگر هم کوچولو کوچولو بخون . نه یهو یه مبحث رو ببندی یا توی هفته برای زوج کتاب دیگرتون یه نیم روز بزار . این به خودت بستگی داره
      مرورا بجاس تو قلم چی؟فقط ترسم از اینه که سرجلسه کنکور مطالب ذهنم نیاد . . . یدونم اینکه میشه هر آزمون که میگیره ی زوج کتاب بخونم آزمون بعدی یه زوج؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مرورا بجاس تو قلم چی؟فقط ترسم از اینه که سرجلسه کنکور مطالب ذهنم نیاد . . . یدونم اینکه میشه هر آزمون که میگیره ی زوج کتاب بخونم آزمون بعدی یه زوج؟
      بزار اینجوری بگم مرورهای قلمچی بیشتر از موسسه های دیگه س . یه جاهایی زیاد مرور میشه . یه جاهایی کم مرور میشه / این به خودتون بستگی داره چقدر مرور نیاز دارید . اما هرچه مرور بیشتر خوبتر ( یه سرچ کنید فایل شخصی سازی آزمون از دکتر علیرضا افشار ) / در مورد دومین سوالتون به نظر من تمرکزتون روی یه زوج کتاب باشه بهتره و اون لا به لا به زوج دیگر هم یه نگاه بندازی خوبه حالا این نظر منه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      بزار اینجوری بگم مرورهای قلمچی بیشتر از موسسه های دیگه س . یه جاهایی زیاد مرور میشه . یه جاهایی کم مرور میشه / این به خودتون بستگی داره چقدر مرور نیاز دارید . اما هرچه مرور بیشتر خوبتر ( یه سرچ کنید فایل شخصی سازی آزمون از دکتر علیرضا افشار ) / در مورد دومین سوالتون به نظر من تمرکزتون روی یه زوج کتاب باشه بهتره و اون لا به لا به زوج دیگر هم یه نگاه بندازی خوبه حالا این نظر منه
      ممنونم از لطفت
      دوستان بقیه هم نظری داشتن تورو خدا بفرماین

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      ممنونم از لطفت
      دوستان بقیه هم نظری داشتن تورو خدا بفرماین
      Up

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام ،ببخشید من در مورد زوج کتاب در برنامه قلم چی سوال دارم.
      منظورش از زوج کتاب چیه؟
      یعنی از بین دو کتاب شیمی 2 و3 ما باید یکی رو انتخاب کنیم فقط و اون رو فقط امتحان بدیم؟
      خب اینطوری اون کتاب دیگه چی میشه او اون کتاب روی کی باید خوند؟
      شاید چشم های ما نیاز داشته باشند که گاهی با اشک های مان شسته شوند تا بار دیگر زندگی را با نگاه شفاف تری ببینیم…

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بنظر من ترکیب برنامه قلم چی و شخصی سازی خودت
      مثلا درس ۱ تا پایان ۴ ادبیات ۲ تا ۵ آذر سه بار اومده که خب دفعات مرور بسیار خوبی هست
      بعد میره تا آزمون ۸ بهمن ! خب میشه ایستگاه مرور براش گذاشت تو اوایل دی ماه
      دوباره میره تا ۷ فروردین که خب تقریبا فاصله زیادیه اینجا هم همیشه اوایل اسفند براش یه ایستگاه مرور گذاشت !
      بعد از ۷ فروردین هم تا ۱۲ خردا تو برنامه نیست که میشه یکی دوتا ایستگاه مرور براش گذاشت!
      به همین صورت میشه برنامه رو شخصی سازی کرد تا دفعات مرور بالا بره
      موفق باشی

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام.ببخشید من نمیتونم تاپیک بزنم نمیدونم چرا.مجبورم سوالمو از شما و اینجا بپرسم.موسسات آموزش عالی زیر نطر وزارت سنجش هست؟؟؟؟اصلا این موسسه ها به درد میخورن؟؟؟آخه تو سایت دیدم که موسسه ادیبان تهران برای تجربیا که کنکور قبول نشدن چنتا رشته هست که بدون کنکور میگیره و قیمت شهریه ها هم پایینه...میخواستم بدونم واسه دو تا از رشته هاش مثل مهندسی پزشکی یا کامپیوتر ارزشش رو داره بری؟؟؟؟؟ممنون میشم تو خصوصی جواب بدین...

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      Up

13. Top | #13
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بچه ها منم زیاد نمیتونم به قلپ چی اعتماد کنم؛شاید واسه خیلیا مناسب باشه؛ولی واسه من فکر نمیکنم؛هرچند قلم چی ام؛ولی خب من وقتی مرور ندارم یادم میره همه چی

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      Up

سلام مسعود جان

عزیزم ببین این کاری که شما میگین یکم ریسک داره احتمال خطای شما خیلی زیاده

در ثانی شما اینجوری استرستونم زیاد میشه

به نظرم با همین برنامه برید جلو و بقول دوستمون شخصی سازی کنید

افکار منفی رو هم از خودتون دور کنید آی یادم میره و فلان....

مطمئن باشید....برنامه ی کانون امتحان خودشو پس داده

موفق و پیروز باشید
      من میرم که اثبات کنم
      کنکور جلوی من
      مثل
      مورچه جلوی هالکه!

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      دوستان چجوری میتونم شخصی سازیش بکنم قلمچی رو تا با عقل جور دربیاد استاندارد باشه به اصطلاح . . . بر فرض دروس پایه تعداد مرور کمی دارد مشاوری میشناسین که اینکارو بتونه بکنه؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن