خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات

كيا پيش رو غيرحضوري برداشتن

قبلا هم يه تايپيك زدم ولي هر كسي يه چيزي ميگه...اونايي كه غيرحضوري برداشتن راضي بودين يا پشيمونين ؟؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من برنداشتم ولی عملا همه درسا رو خودم خوندم و مدرسه رو پیچوندم
      اگه بتونید خودتون بخونید که خیلی خوبه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe_97 نمایش پست ها
      قبلا هم يه تايپيك زدم ولي هر كسي يه چيزي ميگه...اونايي كه غيرحضوري برداشتن راضي بودين يا پشيمونين ؟؟
      من نداشتم تا حالا ولی چیزایی که شنیدم رو بت میگم امیدوارم کمکت کنه:
      اولین دلیل و مزیت غیر حضوری افزایش ساعت ازاد برای مطالعه است ولی اکثریت غیر حضوری ها از وقتشون درست استفاده نمیکن،چرا؟!
      چون اولا طرف قید و بندی برای بیدار شدن از خواب و ایجور چیزا نداره دوما طرف میگه من که وقت زیاد دارم پس ...
      دوم.دیگه چون مدرسه نمیری باید رو درسنامه وقت بیش تری بذاری و درسنامه ها معمولا تو مرحله اول یکم گنگن و این باعث کلافگی میشه
      سوم.یک سال قراره تنهایی زندگی کنی
      تنهایی زندگی کردن تو شرایط عادی واقعا سخته حالا دیگه خودت یه کنکوری با هزار تا استرس رو و دغدغه حساب کن دیگه
      و در اخر:
      من شنیدم فقط شنیدم که اموزش و پرورش به چند تا از بچه های غیر حضوری کارت ورود بجلسه نداد چون این کار غیر قانونیه و در یک شرایط خاص فقط انجام پذیره (بازم میگم فقط شنیدم)
      امیدوارم کمکت کرده باشم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      غیرحضوری برداشتم
      نسبتا راضی بودم
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من هر سال معلمام افتضاح بود به طوریکه با گریه از روی گاج مشکی میخوندم بعد خودم همه ی کارهایی که بایو یه دبیر برای دانش اموز انجام بده رو خودم میگردمبعد امسال از ناچاری رفتم کلاس کنکوری ریاضی شیمی ثبت نام کردم قرار شد فقط فیزیک رو برم مدرسه با زیست رو از روی سی دی بخونمحالا که رفتم مدرسه همه ی دبیرااااا عالی بودن واقعا این خیلی بده چون مدرسه م تاساعت 2ونیم من نمیتونم اونقدر بمونم میام خونه جنازم تقریبابه احتمال زیاد دیگه نرفتم چهار تا کتاب خوب جای معلم رو میگیره فقط یه سوال برای زیست میخوام کرامت رو بگیرم سیدیش رو چون نمیخوام زیاد پول بدمخوبه ایا؟؟؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط avakhanoom نمایش پست ها
      من هر سال معلمام افتضاح بود به طوریکه با گریه از روی گاج مشکی میخوندم بعد خودم همه ی کارهایی که بایو یه دبیر برای دانش اموز انجام بده رو خودم میگردمبعد امسال از ناچاری رفتم کلاس کنکوری ریاضی شیمی ثبت نام کردم قرار شد فقط فیزیک رو برم مدرسه با زیست رو از روی سی دی بخونمحالا که رفتم مدرسه همه ی دبیرااااا عالی بودن واقعا این خیلی بده چون مدرسه م تاساعت 2ونیم من نمیتونم اونقدر بمونم میام خونه جنازم تقریبابه احتمال زیاد دیگه نرفتم چهار تا کتاب خوب جای معلم رو میگیره فقط یه سوال برای زیست میخوام کرامت رو بگیرم سیدیش رو چون نمیخوام زیاد پول بدمخوبه ایا؟؟؟
      من كرامتو دارم خوبه راضيم
      معلم سال دوممون خوب نبود خودم فقط با كرامتو و درسنامه خيلي سبز ميخوندم زيستو

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه فاصله خونه تا مدرستون زیاده و اگه جایگزین های خوبی برای معلم دارین (کتاب کمک آموزشی و سی دی آموزشی و هر چیز دیگه ای) که میتونه بهتون خوب آموزش بده بله میتونین غضرحضوری بخونین.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم غیر حضوری برداشتم پیش رو، اینطوری تایم آزاد تری دارم.بهتره.
      ایشالله بترکونییییییم امسال....
      بگو آمیییییین

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ghazaleh_m نمایش پست ها
      منم غیر حضوری برداشتم پیش رو، اینطوری تایم آزاد تری دارم.بهتره.
      ایشالله بترکونییییییم امسال....
      بگو آمیییییین
      هزینش چقدره؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام.ببخشید من نمیتونم تاپیک بزنم نمیدونم چرا.مجبورم سوالمو از شما و اینجا بپرسم.موسسات آموزش عالی زیر نطر وزارت سنجش هست؟؟؟؟اصلا این موسسه ها به درد میخورن؟؟؟آخه تو سایت دیدم که موسسه ادیبان تهران برای تجربیا که کنکور قبول نشدن چنتا رشته هست که بدون کنکور میگیره و قیمت شهریه ها هم پایینه...میخواستم بدونم واسه دو تا از رشته هاش مثل مهندسی پزشکی یا کامپیوتر ارزشش رو داره بری؟؟؟؟؟ممنون میشم جواب بدین

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina62 نمایش پست ها
      سلام.ببخشید من نمیتونم تاپیک بزنم نمیدونم چرا.مجبورم سوالمو از شما و اینجا بپرسم.موسسات آموزش عالی زیر نطر وزارت سنجش هست؟؟؟؟اصلا این موسسه ها به درد میخورن؟؟؟آخه تو سایت دیدم که موسسه ادیبان تهران برای تجربیا که کنکور قبول نشدن چنتا رشته هست که بدون کنکور میگیره و قیمت شهریه ها هم پایینه...میخواستم بدونم واسه دو تا از رشته هاش مثل مهندسی پزشکی یا کامپیوتر ارزشش رو داره بری؟؟؟؟؟ممنون میشم جواب بدین
      اعتبار مدرک این موسسات از لحاظ قوانین و وزارت علوم تایید شده اس اما توی بازار کار و استخدامی ها به مدارک موسسات آموزش عالی بها نمیدن، اگر براتون مقدوره دوباره کنکور بدید، کنکور هنر و زبان داوطلبان کمتری دارن، توی این دو تا رشته هم میتونید دانشگاه های خوب و رشته های خوب قبول بشید

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk
      ویرایش توسط edward71 : 10 مهر 1395 در ساعت 08:55

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mina62 نمایش پست ها
      وزارت سنجش وجود نداره. سازمان سنجش خودش زیرمجموعه وزارت علوم هست.
      این موسسات آموزشی غیرانتفایی معمولا خیلی ضعیف هسن و مدرکشون به هیچ دردی جز شرکت کردن در کنکور ارشد نمیخوره. برخی از رشته هاشون هم فاقد مجوز هستن متاسفانه یعنی حتی اجازه شرکت در ارشد رو هم ندارن و شفاف سازی مناسبی هم در موردشون صورت نگرفته که کدوم رشته ها فاقد مجوز و کدوم دارای مجوز هستن. اگه مهندسی پزشکی و کامپیوتر میخواین دانشگاه آزاد بدون کنکور برمیداره شهریش هم 1200-1300 هست

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ترمی 247 دو ترم میشه پیش.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)