خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

اعتماد به کانون؟

سلام دوستان
      من یه سوالی برام پیش اومده ممنون میشم جواب بدین.آیا میشه به کانون اعتماد کرد؟ یعنی مثلا من با یه روش مطالعه و کتاب تستی پیش میرم و بعد فرضا اون درس رو 70 به بالا می زنم. آیا میتونم برایی کنکور رو همون روش حساب کنم؟ (نه اینکه الزاما کنکور هم 70 به بالا بزنم فقط برای اطیمنان از اینکه در مسیر درستی هستم)
      آخه بعضیا میگن کانون غیر استاندارده. یعنی چی؟ زیادی سخته؟ زیادی آسونه؟
      خلاصه اینکه میتونم واقعا خودمو با آزمون های قلمچی بسنجم یا نه؟
      همه چی آرومه, من چقدر خوشحالم!

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط daughter.of.moo نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من یه سوالی برام پیش اومده ممنون میشم جواب بدین.آیا میشه به کانون اعتماد کرد؟ یعنی مثلا من با یه روش مطالعه و کتاب تستی پیش میرم و بعد فرضا اون درس رو 70 به بالا می زنم. آیا میتونم برایی کنکور رو همون روش حساب کنم؟ (نه اینکه الزاما کنکور هم 70 به بالا بزنم فقط برای اطیمنان از اینکه در مسیر درستی هستم)
      با فرض اینکه توی همه آزمونا درصداتون تقریبا ثابت باشه میشه گفت کنکور هم تو همون حدودا میشه . البته توی عمومی ها فقط ... اختصاصیاش ک اصن استاندارد نیس ...ولی اگه بتونید همین تستای غیر استاندارد رو هم بزنید و در مسیر کنکور حرکت کنید میشه گفت تو کنکور هم نتیجه میگیرید

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان

سلام.به نظر من کانون بخش قابل توجهی از موفقیتشو به برنامه ی جامعش مدیونه حالا درسته که بعضی از سوالها ممکنه از استاندارد کنکور فراتر باشن که توی ازمونهای ازمایشی دیگه هم اینجور سوالا دیده میشه اما در مجموع در حال حاضر ازمونهای کانون بهترین ازمون حساب میشه و شما میتونید توجه کنید که هر ساله چه جامعه ی اماری بالایی داره که اغلب نفرات برتر هم توی ازمونهای این موسسه به طور پیوسته شرکت میکنن

اگر شما از یک روش برای ازمونهای کانون نتیجه ی دلخواهتون رو بدست اوردید میتونید به همون شیوه ادامه بدید.البته باید بگم که بستگی به درس هم داره مثلا خوندن مبحث احتمال از ریاضی با خوندن مبحث توابع و ... تفاوت داره و باید به این موضوع دقت کنید

در کل هنوز واسه پیش بینی اینکه توی کنکور فلان درصد رو میزنید خیلی زوده.به نظر من شما این پیش بینی رو باید زمانی که توی اون سه ازمون جامع اخر سال شرکت کردید داشته باشید

موفق باشید

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

با فرض اینکه توی همه آزمونا درصداتون تقریبا ثابت باشه میشه گفت کنکور هم تو همون حدودا میشه . البته توی عمومی ها فقط ... اختصاصیاش ک اصن استاندارد نیس ...ولی اگه بتونید همین تستای غیر استاندارد رو هم بزنید و در مسیر کنکور حرکت کنید میشه گفت تو کنکور هم نتیجه میگیرید

خیلی ببخشید اما اینجوری که شما میفرمایید هم نیست.بالاخره درسته که یر استاندارد هم داره اما نه در اون حد. ازمون های ازمایشی دیگه هم همین مشکل رو دارن

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      کانون گاهی دروغ میگه اما واقعا 90 درصد فعالیت هاش ریشه در اصول و پایه های درستی داره به نظرم پایه این جامعه آماری بالا همین موضوعه.
      به هر حال کانون کامل ترین آزمون در کشوره که فعلا رقیب آنچنانی هم نداره

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بله رتبه های برتر معمولا كانون رو انتخواب میكنن پس میشه بهش اعتماد كرد

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra7496 نمایش پست ها
      بله رتبه های برتر معمولا كانون رو انتخواب میكنن پس میشه بهش اعتماد كرد
      البته نفرات اخر هم کانون رو بر میگزینند ولی نمیشه نتیجه گرفت که چون نفرات اخر تو کانونن پس کانون بده و بلعکس!

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام...
      از لحاظ درصد به نظرم اعتماد نکن به قلمچی... اصلا این تصور بچه ها ک قبل از کنکور تعیین میکنن سر کنکور چه درصدی رو بزنن اشتباهه... ممکنه شما همیشه توی قلمچی یا هر ازمونی زیست رو 80 بزنی, اما مثلا کنکور امسال زیستش اینقد سخت باشه ک همه میانگین درصداشون توی زیست 40 باشه, یعنی شما اگه 50 زده باشی خیلی شاخی...
      پس توی کارنامه هاتون به درصد نگاه نکنین. به رتبه و تراز نگاه کنین و تمام تلاشتونو بکنین که این تراز و رتبه رو بهتر کنین...
      موفق باشین ^_^

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      منم منظورم این نبود که چون رتبه های برتر میرن کانون پس کانون خوبه .در واقع میخواستم بگم اگه حتی . برای سنجش خودمون بریم کانون .کانون تاثیر کمی در موفقیت یا شکستمون داره وهمه چی به خودمون بستگی داره اگه تاثییر منفی زیادی داشت پس امکان نداره یکی تو کانون برتر شه امیدوارم منظورمو رسونده باشم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ختم کلامبا هر ازمونی پیش میری برو اما.......زیاااااد بخوووون و تست زیااااااد بزن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن