خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

دندون تعهدی یا دارو مشهد؟

سلام دوستان
      من امسال داروسازی دانشگاه مشهد قبول شدم اما حالا کارنامه سبز رو که میبینم میبنم هم دندان و هم پزشکی تعهدی هم قبول شدم حالا سوال پیش میاد ؟
      دارو بهتره یا دندان و پزشکی تعهدی؟
      آینده کاری سه تاشون؟
      چقد تعهد پایداره؟
      توتعهد حق مطب هم میدن یا نه؟
      من قبل انتخاب رشته به دارو علاقه فراوانی داشتم ولی الان دلسرد شدم ازش چون خیلی ازش بد میگن.

یا حق

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      چرا از دارو بد میگن. مگه چشه ؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Blackfire747 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      من امسال داروسازی دانشگاه مشهد قبول شدم اما حالا کارنامه سبز رو که میبینم میبنم هم دندان و هم پزشکی تعهدی هم قبول شدم حالا سوال پیش میاد ؟
      آینده کاری سه تاشون؟
      چقد تعهد پایداره؟
      من قبل انتخاب رشته به دارو علاقه فراوانی داشتم ولی الان دلسرد شدم ازش چون خیلی ازش بد میگن.

یا حق
      دندان و پزشکی مسلما رشته های بهتری هستند ولی با توجه به تعهدی بودنشون دارو بهتره

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jungmin نمایش پست ها
      دندان و پزشکی مسلما رشته های بهتری هستند ولی با توجه به تعهدی بودنشون دارو بهتره
      تشکر فراوان
      چرا دندون و پزشکی بهترن؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان من امسال داروسازی دانشگاه مشهد قبول شدم اما حالا کارنامه سبز رو که میبینم میبنم هم دندان و هم پزشکی تعهدی هم قبول شدم حالا سوال پیش میاد ؟دارو بهتره یا دندان و پزشکی تعهدی؟آینده کاری سه تاشون؟چقد تعهد پایداره؟توتعهد حق مطب هم میدن یا نه؟من قبل انتخاب رشته به دارو علاقه فراوانی داشتم ولی الان دلسرد شدم ازش چون خیلی ازش بد میگن.یا حق
      سلام اینطور که من پرسیدم حق مطب زدن دارید برای تعهدی. والا این تعهد از پارسال تا الان تغییرات داشته. بر فرض مثال اگر تعهد پا برجا بمونه و خیلی سفت و سخت هم بگیرن بستگی به این داره که تخصص میخواید یا نه. درمورد دارو هم که من فقط می دونم درس هاش از پزشکی و دندان سخت تره.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تشکر فراوان
      چرا دندون و پزشکی بهترن؟
      والا راستشو بخواین من مادرم داروسازه داروسازی یه شغل وابسته به پزشکه و یه کار گروهیه ینی باید با 5 نفر یا بیشتر هماهنگ باشید برای شروع به کارم سرمایه زیاد میخواد یا باید 10 سال مناطق محروم کار کنید ولی خب اگه رو ریل بیفتید درامد خوبی داره ولی دیر بازده تره و درساشم خیلی سخته شیمیش زیاده

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه از من بپرسید که میگم داروی مشهد، با توجه به اینکه میگید علاقه هم دارید...

من فکر نمیکنم شرایط تعهدی در آینده بهتر بشه!(یعنی بشه خرید تعهد رو)

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arasre نمایش پست ها
      سلام اینطور که من پرسیدم حق مطب زدن دارید برای تعهدی. والا این تعهد از پارسال تا الان تغییرات داشته. بر فرض مثال اگر تعهد پا برجا بمونه و خیلی سفت و سخت هم بگیرن بستگی به این داره که تخصص میخواید یا نه. درمورد دارو هم که من فقط می دونم درس هاش از پزشکی و دندان سخت تره.
      برم دندان که مطمئنا تخصص رو بیخیال ولی
      مطمئنین حق مطب دارن؟
      ویرایش توسط Blackfire747 : 08 مهر 1395 در ساعت 17:47

9. Top | #9
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      آینده کاری سه تاشون؟
      چقد تعهد پایداره؟

یا حق
      دارو درساش خیلی سخته ولی به نسبت سختیش آینده چندان خوبی نداره ولی همین داروی مشهدهم آرزوی خیلی هاست

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوست عزیز منم مثل شما بین داروسازی (شهید بهشتی ) و پزشکی (بجنورد) مونده بودم اما اخرش پزشکی بجنوردو زدم...داروسازی رشته عالی هست اما قوانینی که تو 3-4 سال اخیر براش تصویب کردن خیلی هارو دلسرد کرده چون قدرت پولسازیش کاهش یافته(مثله کم کردن فاصله بین دو داروخانه از 500 متر به 200 متر یا تشکیل داروخانه های گیاهی یا دادن امتیاز داروخانه به تازه فارغ التحصیل های داروسازی و یا تلاش های مستمر دیوان عدالت اداری برای حذف حق فنی که همشون نشون میده اینده داروسازی با وجود این وزیر بهداشت به شدت در خطره)ولی در کل اگر میبینی که تواناییشو داری دلسرد نشو و دارو سازی رو انتخاب کن چون پزشکی تعهد کار خیلی سختی هستش که ممکنه دیگه از یه جایی نتونی تحمل کنی(مثله کسایی که سال پیش بخاطر مدت زیاد تعهدشون واسه انتخاب رشته مامایی جلو وزارت بهداشت تجمع کردن ولی هیچ فایده ای نداشت چون تعهد رو حتی یک سال هم کم نکردن)

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      آخه یک درصد خودت حس نمی کنی به کدوم بیشتر علاقه داری؟؟؟
      بخدا دارو با دندون زمین تا اسمون فرق می کنه

ولی اگر به دوتاش یکسان علاقه داری خب تعهد ندی خیلی بهتره!!!

از نظر $ هم بگی دندون بهتره ولی دارو هم جای پیشرفت داره

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن