خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات

علوم تغذیه تبریز یا پرستاری شهید بهشتی

سلام دوستان من چندتا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
      من الان پرستاری شهید بهشتی قبول شدم کارنامه سبز که دیروز اومد قبولیا رو چک کردم علوم تغذیه تبریز بیشتر بهم چشمک میزد
      حالا سوالا:
      1.اصن انتقالی گرفتن به راحتی انجام میشه یا نه ؟؟
      2.شما پرستاری بهشتی رو ترجیح میدین یا علوم تغذیه تبریز؟؟خواهشا دلایل قانع کننده بیارید و از نظر درامد و اینده شغلی برای پسر مقایسه کنید.
      ممنون دوستان
      گفتم دوستت دارم
      .

و همه چیز فرو ریخت
      .

چون جان دادن دسته گنجشک‌ها
      .

در بی قراری درخت زیر دستان صاعقه
      .
      👤یحیی صفی آریان

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام . در مورد سوال اول تون چیزی نمیدونم پس چیزی نمیگم / اما سوال دومتون » من علوم تغذیه رو ترجیح میدم اما دلایلم » پرستاری : پذیرش زیاد اصلا نمیدونم چرا ؟ همه هم عاشق پرستاری شدن ماشالله . اینجوری پیش بریم فک کنم اشباع بشه // دلیل دوم » اومدن دستیاری پرستار و مدرکشون هم مورد تایید وزارت بهداشته // دلیل دوم » بعضی از دانشگاه ها پرستاری بدون کنکور میگیرن // میترسم مثل رشته های مهندسی بشه ## علوم تغذیه : هرچی به جلو میریم میبینیم که مردم دارن به سلامتیشون اهمیت میدن و یکی از مواردی که در آینده مردم خیلی بهش توجه میکنن تغذیه س » به خصوص افراد چاق زیاد میشه با این همه فست و فوت و ... و دلیل دومم اینه رشته ی بکری هست و ایده های خوبی رو میشه توش اجرا کرد

ویرایش : امیدوارم در هر رشته ای که رفتید موفق باشید . اما به اینم توجه کنید در هر رشته ای علاقه باشه خلاقیت خودش میاد حتی اون رشته اشباع و بازار کار هم نداشته باشه / اما خب پرستاری شهید بهشتی هم عالیه خیلی ها آرزو دارند در این دانشگاه درس بخونن چون در آینده زودتر جذب کار میشن / اینا همش نظر من بود ممکنه اشتباه یا درست باشه
      ویرایش توسط POOYAE : 08 مهر 1395 در ساعت 10:58

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      پرستاری

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پسری

به درامد توجه کن

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Milad98 نمایش پست ها
      پسری

به درامد توجه کن
      دقیقا میخوام به همین نکته توجه کنم ولی خب میترسم پرستاری تا چند سال دیگه اشباع بشه
      از یه جهت علوم تغذیه هم فکر نکنم کار چندان زیادی براش باشه
      نظر شما پرستاریه؟
      گفتم دوستت دارم
      .

و همه چیز فرو ریخت
      .

.

.
      👤یحیی صفی آریان

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _YoOoY_ نمایش پست ها

دقیقا میخوام به همین نکته توجه کنم ولی خب میترسم پرستاری تا چند سال دیگه اشباع بشه
      از یه جهت علوم تغذیه هم فکر نکنم کار چندان زیادی براش باشه
      نظر شما پرستاریه؟
      من از علوم تغذیه اطلاعاتی ندارم اما رفیق دارم که پرستاری بهشتی میخونه,راضیه
      شما پرستاری بهشتی رو با پرستاری ازاد و دانشگاه های دیگه مقایسه نکن

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من الان پرستاری شهید بهشتی قبول شدم کارنامه سبز که دیروز اومد قبولیا رو چک کردم علوم تغذیه تبریز بیشتر بهم چشمک میزد
      حالا سوالا:
      2.شما پرستاری بهشتی رو ترجیح میدین یا علوم تغذیه تبریز؟؟خواهشا دلایل قانع کننده بیارید و از نظر درامد و اینده شغلی برای پسر مقایسه کنید.
      ممنون دوستان

مطمینن پرستاری شهید بهشتی/ تهران بهشتی رو با تبریز مقایسه میکنید؟!!
      پرستار رو همیشه نیاز دارن، همین الان کلی کمبود دارن+پرستارها گزینه مهاجرت هم پیش روشون بازه، از کشورهای عربی تا کانادا نیاز زیادی دارن.

کجا جرات دارن...دقت کنید جراتشو دارن پرستاری بدون کنکور بگیرن؟؟؟ ظرفیتشو وزارت بهداشت تعیین میکنه نه وزارت علوم کوته فکر پس اصلن با مهندسی ها و بلایی که وزارت علوم سرشون آورد مقایسه نکنید!!!
      شازده کوچولو پرسید : کی اوضاع بهتر میشه؟
      روباه گفت ...

از وقتی که بفهمی همه چیز به خودت بستگی داره !
      آنتوان دوسنت اگزوپری

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بابا اینا چی میگن؟! هان؟! پرستاری اشباع بشه؟ اونم تا 4سال دیگه؟! اصلا اینجور فکری نکنین! کجا پرستاری بدون کنکور میگیرن؟! بگین ما هم بدونیم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behboy نمایش پست ها
      مطمینن پرستاری شهید بهشتی/ تهران بهشتی رو با تبریز مقایسه میکنید؟!!
      پرستار رو همیشه نیاز دارن، همین الان کلی کمبود دارن+پرستارها گزینه مهاجرت هم پیش روشون بازه، از کشورهای عربی تا کانادا نیاز زیادی دارن.

کجا جرات دارن...دقت کنید جراتشو دارن پرستاری بدون کنکور بگیرن؟؟؟ ظرفیتشو وزارت بهداشت تعیین میکنه نه وزارت علوم کوته فکر پس اصلن با مهندسی ها و بلایی که وزارت علوم سرشون آورد مقایسه نکنید!!!
      الانو نمیدونم ولی تا دوسال پیش آزاد پرستاری بدون آزمون ور میداشت ولی امسال بیشتر رتبه های زیر ده هزار منطقه ورداشتن

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حالا سوالا:
      ممنون دوستان
      پرستاری از لحاظ درآمد بهتره ولی در مورد سنخیت با روحیه مردونه ......اطلاع ندارم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام . والا نمیخواستم این تاپیک رو دوباره بیارم بالا اما خب نظرات دوستان رو دیدم گفتم به این موراد هم اشاره کنم . توی نظرم در مورد آینده پرستاری حرف زدم نه حال حاضر پرستاری # نکته 1 : نمیدونم بعد از عید بود یا قبل از عید بود خبری اومد به عنوان اعترض دانشجویان پرستاری » قضیه از این قرار بود دانشجویان این رشته به طرح جدید وزارت که در مورد آموزشکده های کمک پرستاری و پذیرش کاردانی پرستاری دانشگاه اعتراض کردند ( حالا هم نمیدونم نتیجه چی شد ) یه خبری دیگه اومد که فک کنم تو این انجمن هم دیدم در مورد دانشگاه های سما ## نکته 2 : یه تغییر توی دفترچه ی امسال اومد که کسی فک نکنم بهش توجه کرده باشه » دفترچه ی سال 94 و 95 رو دانلود کنید / سال 94 توی رشته های نیمه متمرکز فوریت های پزشکی بود و چند تا بورسیه ی سپاه / امسال رشته های هوشبری + اتاق عمل + مامایی + علوم آزمایشگاهی + تکنیسین سلامت دهان و ... صرفا با پذیرش سوابق تحصیلی اضافه شد امیدوارم سال دیگه پرستاری جزء شون نباشه ## نکته ی آخر من خودم به پرستاری علاقه دارم و دوست ندارم این رشته اشباع بشه

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط PO_OUYa نمایش پست ها
      سلام . والا نمیخواستم این تاپیک رو دوباره بیارم بالا اما خب نظرات دوستان رو دیدم گفتم به این موراد هم اشاره کنم . توی نظرم در مورد آینده پرستاری حرف زدم نه حال حاضر پرستاری # نکته 1 : نمیدونم بعد از عید بود یا قبل از عید بود خبری اومد به عنوان اعترض دانشجویان پرستاری » قضیه از این قرار بود دانشجویان این رشته به طرح جدید وزارت که در مورد آموزشکده های کمک پرستاری و پذیرش کاردانی پرستاری دانشگاه اعتراض کردند ( حالا هم نمیدونم نتیجه چی شد ) یه خبری دیگه اومد که فک کنم تو این انجمن هم دیدم در مورد دانشگاه های سما ## نکته 2 : یه تغییر توی دفترچه ی امسال اومد که کسی فک نکنم بهش توجه کرده باشه » دفترچه ی سال 94 و 95 رو دانلود کنید / سال 94 توی رشته های نیمه متمرکز فوریت های پزشکی بود و چند تا بورسیه ی سپاه / امسال رشته های هوشبری + اتاق عمل + مامایی + علوم آزمایشگاهی + تکنیسین سلامت دهان و ... صرفا با پذیرش سوابق تحصیلی اضافه شد امیدوارم سال دیگه پرستاری جزء شون نباشه ## نکته ی آخر من خودم به پرستاری علاقه دارم و دوست ندارم این رشته اشباع بشه
      یعنی به نظرتون وقتی اشباع بشه براساس سوابق تحصیلی پذیرش میکنن؟من ک اینطور فکر نمیکنم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من به شخصه پرستاری بهشتی رو انتخاب می کنم.
      درسته که تغذیه رشته ی بسیار خوبیه.در آینده هم ملت ما بیشتر به سمت اون گرایش پیدا می کنن اما این آینده میشه 20 سال دیگه
      شما برو شهر های کوچک و روستا ها که عملا میشه کل کشور ما.واقعا برای مردمش تغذیه مهم نیست. خیلی از شهرهای کوچک هستند که هنوز دندون پزشکی هم ندارند چه برسه بخوان برن پیش متخصص تغذیه.پس درسته که آینده براش روشنه اما این آینده طولانیه.
      دقت کنید که پرستاری در حال حاضر امکان ادامه تحصیل داره و شما می تونی دکترا بگیری.پس این شکلی نگاهش نکن که هی فشار بگیرم و سوند بزنم
      مورد بعدی درباره روحیه شماست.اگر دوست دارین بیشتر خدمت کنید و با مردم تماس بیشتری داشته باشین پرستاری رو انتخاب کنید.
      اگر دوست دارین کارتون تمیز تر باشه و راحت تر تغذیه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      ممنون از همه دوستانی که راهنمایی کردن تصمیم گرفتم همون پرستاری رو برم
      ممنون
      گفتم دوستت دارم
      .

و همه چیز فرو ریخت
      .

.

.
      👤یحیی صفی آریان

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگه پرستاری بری از همین الان کارت تضمینه مخصوصا پسر هستی و تو یکی از بهترین دانشگاه ها درس میخونی!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن