خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

شخصی سازی برنامه کانون

سلام دوستان..امیدوارم حالتون خوب باشه..
      ی سوال،چجوری برنامه کانون رو شخصی سازی کنم؟!واقعا نمیدونم چجوری اختصاصیا و عمومیارو بین دو هفته تقسیم کنم و چجوری مرورشون کنم!
      اگه تایپک تکراریه خیلی خیلی عذر میخوام ولی ب راهنماییتون خیلی نیاز دارم
      خُدایـا بگیـر از مَن...هَـرآنچه کـه تورا از مَـن بگـیرَد
      کُنکوری ۹۶
      #پُلی_تکنیک_انشالله

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohandes_Roxana نمایش پست ها
      ی سوال،چجوری برنامه کانون رو شخصی سازی کنم؟!واقعا نمیدونم چجوری اختصاصیا و عمومیارو بین دو هفته تقسیم کنم و چجوری مرورشون کنم!
      تبدیل برنامه آزمون به برنامه شخصی_ دکتر افشار. کنکور 95

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مرسی،ولی قبلا اینو گوش دادم،بدردم نخورد
      کُنکوری ۹۶
      #پُلی_تکنیک_انشالله

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم همین سوالو دارم یکی ج بده

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام مهنـدس
      توي نت چيزي پيدانميكني(گشتم نبودنگردنيست)
      اين يك چيزيه كه حتي قابل گفتن هم نيست!به نوعي بسيارتجربيـه وطي چندبارآزمون وخطابه طوركاملن عالي قلق كاردستت خواهد آمد
      توجه داشته باش كه حداقل بايد دوآزمون بااين كارسروكله بزني تا شخصي سازخوبي بشي.
      فقط ايناروهم مدنظرداشته باش:
      وقتي ازمون ميدي بايد براي دوهفتت برنامه روهمون روزبطور شيك ومجلسي تنظيم بكني باجزئيات دقيق.مثلن اين كه براي ازمون بعد چه منابعي رو بايد كاركني؟كدوم منابع وتستا آموزشي هستن وكدوما تكميلي؟ اموزشي چندتا تست دارم؟ و...
      همه رو قشنگ دربيار .بعد از اون شب قبل از خوابت براي فردات ازاون مشخص كن ومباحثي روگلچين كن.
      مثلن برداربنويس: من فردا فيزيك فصل حركت شناسي تااول سقوط آزاد رومطالعه خواهم كرد+ 40تست از120تست اموزشي مبتكران روخواهم زد. /درس اول ادبيات پيش رومطالعه ميكنم و..

غالبن هفته ي اول سعي درتمام شدن دارن وهفته دوم مرور وتثبيت.
      البته اگردانش اموزشي تمام كردن در هفته اول يكم سخته و ممكنه تادوشنبه ي هفته دوم هم بكشه كه طبيعيه ونگران نباش.
      هفته ي اول عمومي رو زياد نميخوادمانوربدي.مانورعموم ازجمعه به بعد جدي بشه بهتره (بخصوص خود جمعه)

بعدازاينكه خوندي تست تكميلي يا هرچيزي كه داري روميخوني وميزني
      نگران نباش ب خودت اعتماد داسته باشي چيزي نميكشه.به حرفاي افشار و.. گوش نكن اونا ميان براي شخصي سازي و ... متد مسخره ميدن كه نتوني وبگي چقدر سخته تا بري باهاش مشاوره وبرنامه بگيري.هدفشون جز اين نيست
      موفق باشي
      ویرایش توسط Ollare : 07 مهر 1395 در ساعت 22:06

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadkamali نمایش پست ها
      سلام مهنـدس
      توي نت چيزي پيدانميكني(گشتم نبودنگردنيست)
      اين يك چيزيه كه حتي قابل گفتن هم نيست!به نوعي بسيارتجربيـه وطي چندبارآزمون وخطابه طوركاملن عالي قلق كاردستت خواهد آمد
      توجه داشته باش كه حداقل بايد دوآزمون بااين كارسروكله بزني تا شخصي سازخوبي بشي.
      فقط ايناروهم مدنظرداشته باش:
      وقتي ازمون ميدي بايد براي دوهفتت برنامه روهمون روزبطور شيك ومجلسي تنظيم بكني باجزئيات دقيق.مثلن اين كه براي ازمون بعد چه منابعي رو بايد كاركني؟كدوم منابع وتستا آموزشي هستن وكدوما تكميلي؟ اموزشي چندتا تست دارم؟ و...
      همه رو قشنگ دربيار .بعد از اون شب قبل از خوابت براي فردات ازاون مشخص كن ومباحثي روگلچين كن.
      مثلن برداربنويس: من فردا فيزيك فصل حركت شناسي تااول سقوط آزاد رومطالعه خواهم كرد+ 40تست از120تست اموزشي مبتكران روخواهم زد. /درس اول ادبيات پيش رومطالعه ميكنم و..

غالبن هفته ي اول سعي درتمام شدن دارن وهفته دوم مرور وتثبيت.
      البته اگردانش اموزشي تمام كردن در هفته اول يكم سخته و ممكنه تادوشنبه ي هفته دوم هم بكشه كه طبيعيه ونگران نباش.
      هفته ي اول عمومي رو زياد نميخوادمانوربدي.مانورعموم ازجمعه به بعد جدي بشه بهتره (بخصوص خود جمعه)

بعدازاينكه خوندي تست تكميلي يا هرچيزي كه داري روميخوني وميزني
      نگران نباش ب خودت اعتماد داسته باشي چيزي نميكشه.به حرفاي افشار و.. گوش نكن اونا ميان براي شخصي سازي و ... متد مسخره ميدن كه نتوني وبگي چقدر سخته تا بري باهاش مشاوره وبرنامه بگيري.هدفشون جز اين نيست
      موفق باشي
      دقیقا منم همچین برنامه ای ریختم اینکه کدوم مباحثو قراره بخونم چندتا تست قراره کار کنم و ..همه ی اینارو یادداشت کردم منتهی تنها مشکلم با همین تقسیم درسا بود ک راهنمایی خوبی کردین.مرسی واقعا
      کُنکوری ۹۶
      #پُلی_تکنیک_انشالله

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      روش خودمو میگم من.
      برنامه راهبردی رو پرینت بگیر. واسه هر درس به مدت دو یا سه ازمون تعداد تست های منبع اصلیت رو بنویس. مثلا زیست پیش از آی کیو آزمون اول ۱۲۰ تا تست داره
      آزمون دوم حدود ۱۰۰ تا تست دیگه بهش اضافه میشه و میشه ۲۲۰. بودجه آزمون اول رو بین ۳ تا آزمون تقسیم میکنی(طبق برنامه گفتم اینو) . هر آزمون متناسب با تعداد سوالا میزنیش.مثلا از ۱۲۰ تای اول ۸۰ تاشو واسه آزمون اول میزنی. آزمون دوم ۲۰ تا و آزمون سوم ۲۰ تا(مرور نشاندار ها هم همیشه یادت باشه).خب فرضا الان واسه هر درس به این شکل نوشتی که چه مقدار از تستارو میخوای بزنی.حالا با توجه به بازه های درس خوندنت حدس بزن واسه خوندن درسنامه و کتاب و تست زدن چند بازه لازمه؟
      فرضا اگه بازه های یک و نیم ساعته میخونی حدود ۳ بازه واسه خوندن کتاب باید بزاری و ۲ تا واسه تست. باید در نظر بگیری وقتی که برای اولین بار مبحثیو میخونی سرعتت کمه
      برای همه درسا اینجوری بنویس و در آخر تعداد بازه هارو جمع کن.اگه بیش از توانته باید کم کنی تا قابل انجام بشه.بفرض اگه قرار بود ۲۵۰ تا تست حرکت بزنی ولی میبینی شاید وقت نشه میتونی کم کنی تعدادشو.
      بعد که به یه عدد منطقی و قابل اجرا رسیدی نصف بیشترشو واسه هفته اول بزار(که جمعه هم داری) و بقیش رو واسه هفته دوم. هفته اول بیشتر درسای غیر حفظی بخون ( ینی همه چی غیر تاریخ ادبیات و لغت و دینی).

ویرایش: رشتت رو نگا نکرده بودم. مشکلی نیس منظورمو برسونم کافیه
      هیچ وقت با ادم احمق بحث نکن
      او تو را تا سطح خودش پایین می اورد
      وبا تجربه ای که در ان سطح دارد
      تو را شکست می دهد.
      ویرایش توسط yasintabriz : 07 مهر 1395 در ساعت 22:47

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasintabriz نمایش پست ها
      روش خودمو میگم من.
      برنامه راهبردی رو پرینت بگیر. واسه هر درس به مدت دو یا سه ازمون تعداد تست های منبع اصلیت رو بنویس. مثلا زیست پیش از آی کیو آزمون اول ۱۲۰ تا تست داره
      آزمون دوم حدود ۱۰۰ تا تست دیگه بهش اضافه میشه و میشه ۲۲۰. بودجه آزمون اول رو بین ۳ تا آزمون تقسیم میکنی(طبق برنامه گفتم اینو) . هر آزمون متناسب با تعداد سوالا میزنیش.مثلا از ۱۲۰ تای اول ۸۰ تاشو واسه آزمون اول میزنی. آزمون دوم ۲۰ تا و آزمون سوم ۲۰ تا(مرور نشاندار ها هم همیشه یادت باشه).خب فرضا الان واسه هر درس به این شکل نوشتی که چه مقدار از تستارو میخوای بزنی.حالا با توجه به بازه های درس خوندنت حدس بزن واسه خوندن درسنامه و کتاب و تست زدن چند بازه لازمه؟
      فرضا اگه بازه های یک و نیم ساعته میخونی حدود ۳ بازه واسه خوندن کتاب باید بزاری و ۲ تا واسه تست. باید در نظر بگیری وقتی که برای اولین بار مبحثیو میخونی سرعتت کمه
      برای همه درسا اینجوری بنویس و در آخر تعداد بازه هارو جمع کن.اگه بیش از توانته باید کم کنی تا قابل انجام بشه.بفرض اگه قرار بود ۲۵۰ تا تست حرکت بزنی ولی میبینی شاید وقت نشه میتونی کم کنی تعدادشو.
      بعد که به یه عدد منطقی و قابل اجرا رسیدی نصف بیشترشو واسه هفته اول بزار(که جمعه هم داری) و بقیش رو واسه هفته دوم. هفته اول بیشتر درسای غیر حفظی بخون ( ینی همه چی غیر تاریخ ادبیات و لغت و دینی).
      آها فق ی سوال...تستارو ک بین چند آزمون تقسیم کردم مثلا اگه ۳۰۰تا تست دیفرانسیل واسه سه آزمون تعیین کردم واسه هر آزمون ۱۰۰تا باید بزنم درسته؟؟این ۱۰۰تارو ب ترتیب بزنم یا مضربی؟؟
      کُنکوری ۹۶
      #پُلی_تکنیک_انشالله

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      آها فق ی سوال...تستارو ک بین چند آزمون تقسیم کردم مثلا اگه ۳۰۰تا تست دیفرانسیل واسه سه آزمون تعیین کردم واسه هر آزمون ۱۰۰تا باید بزنم درسته؟؟این ۱۰۰تارو ب ترتیب بزنم یا مضربی؟؟
      یکی اینکه باید متناسب با تعداد سوالای آزمون بزنی.اگه ازون مبحث تو آزمون اول ۲۰ تا سوال میاد و آزمون بعدش ۸ تا سوال بهتره متناسب با اون بزنی.
      مضربی زدن واسه دفه اول خوب نیس.چون وقتی مضربی میزنی سوالای آخر مبحث که معمولا سخت میشه و دفه اول خوندن دست و پنجه نرم کردن با اون کار سختیه
      اگه هم تعداد تستای یه مبحث زیاد نیست میتونی کلشو همون آزمون اول بزنی و واسه دفه بعد یا دوباره بزنیش یا از کتاب دیگه.
      کلا باید با آزمون و خطا بهترین روش واسه خودتو پیدا کنی.
      تو را شکست می دهد.
      ویرایش توسط yasintabriz : 07 مهر 1395 در ساعت 23:11

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برا برنامه ریزی آزمون به تاپیک مصاحبه من هم مراجعه کنید شاید به دردتون خورد

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بنظرتون اگه پنج روز اول رو به پایه و پنج روز دوم رو به پیش اختصاص بدیم و چهارشنبه و پنج شنبه رو مرور کنیم خوبه؟
      уσυ cαη'т ωαƖк ωιтн Gσɗ αηɗ нσƖɗιηg нαηɗ ωιтн ɗєνιƖ

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Edis نمایش پست ها
      بنظرتون اگه پنج روز اول رو به پایه و پنج روز دوم رو به پیش اختصاص بدیم و چهارشنبه و پنج شنبه رو مرور کنیم خوبه؟
      نه بهتره مباحث رو با هم بخونید و اینجور تقسیم بندی نکنید. واسه مرور هم یه روز کافیه. چارشنبه عصر میتونی غیرحضوری رو بزنی تا بفهمی کدوم قسمتا یادت رفته و پنج شنبه مرور کنی
      تو را شکست می دهد.

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Edis نمایش پست ها
      ادیس خودم اومدم با کامپیوتر بیخیال مدیر

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      هفته اول تمرکز روی اختصاصیا و عربی و زبان فارسی
      هفته دوم سه روز واسه بقیه مطالب با تست بازیابی اختصاصی
      بقیش مرور

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA ERMIA نمایش پست ها
      هفته اول تمرکز روی اختصاصیا و عربی و زبان فارسی
      هفته دوم سه روز واسه بقیه مطالب با تست بازیابی اختصاصی
      بقیش مرور
      تو یکی بامن نحرف..
      یکم منتظر میموندی دیگه..
      هنو نوشته های درخواستم خشک نشده
      ر.ا:چشم..

این روش پنج روز پنج روزو پشتیبانه گفت آزمایش شدس..
      نتیجه میده در حد .....!!
      уσυ cαη'т ωαƖк ωιтн Gσɗ αηɗ нσƖɗιηg нαηɗ ωιтн ɗєνιƖ

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن