خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات

زیست سلولی مولکولی یا شیمی محض!؟

سلام
      من رشته زیست سلولی مولکولی یه شهر دور قبول شدم! با اینکه انتخابای آخرم بود ولی چون آوردم مجبورم برم! فقط بعد از این رشته، شیمی محض شهر نزدیکم زده بودم! اگه اونم بتونم بیارم، ارزش داره اعتراض بزنم و برم شیمی!؟ هیچ کدوم تو شهر خودمون نیست ولی واسه زیست 6ساعت تو راه بودیم؛ اونم با ماشین شخصی!! اگه بخام با اتوبوس برم که ...!
      فرگشت!

یا رب عزت به سگان دادی و نعمت به خران _____________ نکند ما به تماشای جهان آمده ایم؟؟

معاشرت بر دانایی می افزاید , اما تنهایی مکتب نبوغ است .

"گیبون"

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من فقط درمورد زیست سلولی ملکولی اطلاع دارم و آیندش گرایشای بیو شیمی و بیو فیزیکش در سطح لیسانس تو ایران تدریس نمیشه بهترین حالت میتونین وارد گرایش ژنتیکش بشین(که سخته)تا دکتری مدرکش زیاد فایده نداره بعد از دمتری میتونین آزمایشگاه بزنین که درآمدش عالیه (البته شنیدم جدیدنا یه مشکلی واسه مجوز آزمایشگاه پیش اومده دقیق نمیدونم چیه بهتره تحقیق کنین)ولی اگه بتونین ژنتیکو توکشورای دیگه ادامه بدین واقعن به نفعتونه

جانم از آتشفشان ها گذر مي کند
      با خويشتن در جنگم
      از خود عبور مي کنم
      تو آن سوي من ايستاده اي
      و لبخند مي زني
      و لبخند تو آن قدر بها دارد
      که به خاطرش از آتش بگذرم
      من طلا خواهم شد
      مي دانم .

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فقط محض اطلاع کارشناسی گرایش بیوشیمی هم تدریس میشه توی ایران. حداقل توی دانشگاه ازاد.
      امسال دانشگاه های سراسری گرایش ها رو برداشتن و انگار بعد چند ترم میتونین گرایشتون رو خودتون انتخاب کنین. البته واحدهای درسی گرایش های مختلفشون توی کارشناسی خیلی تفاوت ندارن. تا ارشد و دکتری اگه بخونی بازار کار خوبی داره. ولی تا لیسانس زیاد خبری نیست. هر چند این رشته ها توی خارج کشور خیلی اهمیت بیشتری دارن.
      اگه میتونین با شرایط دور بودن شهر کنار بیاین و دانشگاهش هم خوبه برین همون سراغ زیست ولی اگه نه، شیمی گزینه ی بهتریه.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ALi KuChuloo نمایش پست ها
      فقط محض اطلاع کارشناسی گرایش بیوشیمی هم تدریس میشه توی ایران. حداقل توی دانشگاه ازاد.
      امسال دانشگاه های سراسری گرایش ها رو برداشتن و انگار بعد چند ترم میتونین گرایشتون رو خودتون انتخاب کنین. البته واحدهای درسی گرایش های مختلفشون توی کارشناسی خیلی تفاوت ندارن. تا ارشد و دکتری اگه بخونی بازار کار خوبی داره. ولی تا لیسانس زیاد خبری نیست. هر چند این رشته ها توی خارج کشور خیلی اهمیت بیشتری دارن.
      اگه میتونین با شرایط دور بودن شهر کنار بیاین و دانشگاهش هم خوبه برین همون سراغ زیست ولی اگه نه، شیمی گزینه ی بهتریه.
      یکی از اقوام ما ارشد ژنتیک داره میگه تنها راه کار کردنم اینه برم واسه دولت کار کنم باماهی800

با خويشتن در جنگم
      از خود عبور مي کنم
      تو آن سوي من ايستاده اي
      و لبخند مي زني
      که به خاطرش از آتش بگذرم
      من طلا خواهم شد
      مي دانم .

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sis413 نمایش پست ها

یکی از اقوام ما ارشد ژنتیک داره میگه تنها راه کار کردنم اینه برم واسه دولت کار کنم باماهی800
      حالا بیخیال شاید شرایط واسه ما اونم تا 6 سال دیگه بهتر شد منم ژنتیک قبول شدم با اجازتون.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ALi KuChuloo نمایش پست ها
      حالا بیخیال شاید شرایط واسه ما اونم تا 6 سال دیگه بهتر شد منم ژنتیک قبول شدم با اجازتون.
      موفق باشین

با خويشتن در جنگم
      از خود عبور مي کنم
      تو آن سوي من ايستاده اي
      و لبخند مي زني
      که به خاطرش از آتش بگذرم
      من طلا خواهم شد
      مي دانم .

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن