خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

پروفسور سمیعی در دانشگاه علوم پزشکی گیلان

روفسور مجید سمیعی که به گیلان سفرکرده است صبح امروز بعد از حضور در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه گیلان در دانشکده پزشکی نیز حضور یافت. این برنامه در محوطه دانشکده پزشکی با حضور دانشجویان و اساتید آن‌ها برگزار شد. (گزارش تصویری حضور پروفسور سمیعی در دانشگاه علوم پزشکی گیلان را اینجا ببینید)
      شاهرخ یوسف زاده چابک رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان در ابتدای این مراسم سمیعی را افتخار ایران و جهان خواند و گفت: امروز برای دانشگاه پزشکی روز ویژه‌ای است.

وی با اشاره به ساختمان دانشکده پزشکی گفت: این ساختمان تنها ازلحاظ فیزیکی در سایت دانشگاه گیلان وجود داشت و هیچ‌گونه ارتباطی بین این دو دانشکده دیده نمی‌شد.
      یوسف زاده افزود: اما این امر با دم مسیحایی پروفسور سمیعی انجام شد.
      رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابیان اینکه پایه‌های علم بر چهاراصل استوار است‌ گفت: پایه اول اتم و تغییرات در مولکول و دستاوردهای نانو است.
      وی در ادامه اطلاعات را پایه دوم و ژن که سبب تغییرات در موجودات به‌خصوص آبزیان است را پایه سوم علم عنوان کرد.
      یوسف زاده همچنین پایه چهارم علم را نرون و آنچه مربوط به عملکرد مغز است بیان کرد.
      رئیس دانشگاه علوم پزشکی در پایان نیز گفت: دانشگاه علوم پزشکی و دانشگاه گیلان تصمیم گرفتند با کمک یکدیگر این ستون‌های علم را استوار کنند.‌
      پروفسور مجید سمیعی در ادامه با تشویق دانشجویان پزشکی شروع به صحبت کرد. وی بابیان اینکه بزرگ‌ترین سمتی که در هر کشوری وجود دارد سمت استادی است گفت:استادها نیز هم باید پدر علمی دانشجوها در دانشگاه باشند.
      رئیس انجمن جراحان مغز اعصاب و جهان با اشاره به همکاری دانشگاه علوم پزشکی و گیلان گفت:اتفاق‌نظری که بین دو دانشگاه پیش‌آمده بسیار خوب است.
      سمیعی این همکاری سبب اتفاق‌های مثبت دانست و گفت: بیشترین موفقیت‌های من به دلیل همکاری بین‌رشته‌ای بوده است.
      بنیان‌گذار جراحی قاعده جمجمه در انتها نیز توصیه‌هایی در مورد اخلاق پزشکی و اشتیاق برای علم‌آموزی برای دانشجوهای پزشکی داشت. پروفسور سمیعی بابیان اینکه رابطه بیمار و طبیب خوب در ایران خوب نیست گفت: طبیب باید وقت کافی برای بیمار اختصاص و به بیمار احترام بگذارد.
      وی افزود : قسم بخورید که به بیمار بی‌احترامی نکنید و روح بیمار را اذیت نکنید.
      توصیه دیگر پروفسور سمیعی به دانشجویان پزشکی در مورد دوره علم‌آموزی‌شان بود. وی خطاب به دانشجویان گفت: بعد از اتمام دوره بازهم دنبال علم و دانش باشید .
      رئیس انجمن جراحان مغز اعصاب و جهان بابیان اینکه دوره دانشگاه یادگیری اکابرعلم پزشکی است اظهار کرد: آرزو می‌کنم بعد از اتمام دوره خود استاد خوبی پیدا کنید و سواد پزشکی را از او یاد بگیرید.
      سمیعی افزود: بهترین شاگردهای من ۱۳ و ۱۶ سال مثل سایه پشت من بودند.
      در پایان نیز تفاهم‌نامه علوم پزشکی گیلان با مرکز علوم اعصاب هانوفر آلمان توسط یوسف زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی و‌ پروفسور سمیعی امضا شد.

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      صبح امروز رفته???فک کنم چند روز پیش رفته ها!

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دیدن پروفسور سمیعی از نزدیک برای ما افتخار بزرگی بود

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zista نمایش پست ها

دیروز تشریف اورده بودند

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      6ام تشریف اورده بودند

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zista نمایش پست ها
      دیورز ساعت یک و نیم اومد دانشگاه
      چند روز پیش اومده بود رشت نه دانشگاه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن