خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 47
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من امسال نشون میدم بدون مدرسه و دبیر و استاد و مشاور .... و بدون اینکه از دوم وسوم خونده باشی میشه رتبه برتر شد

2. Top | #17
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh2net نمایش پست ها
      من امسال نشون میدم بدون مدرسه و دبیر و استاد و مشاور .... و بدون اینکه از دوم وسوم خونده باشی میشه رتبه برتر شد
      ایشالا!!
      ولی جوجه رو آخر پاییز میشمارن
      هنوز اول مهره!
      بعیده کسی نا امید بشه!
      اما ببینیم...

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Miss.Dr نمایش پست ها
      نه خب رستگار تو کنکور ریاضی رتبه 30 آورد فک کنم.
      بعد تو 5 ماه معلومه فقط مرور کرده و زیست خونده!
      این حرف شما رو منم خیلی میگفتم
      ولی فقط واسه تسکین خودم!
      حقیقت همینه ک استارتر میگه...
      تا اومدم تو جو کنکور دیدم داستان متفاوته...
      درسی ک من تو 5 ساعت میخوندم و اونا تو 1 ساعت میخوندن
      من کند نبودم!
      اونا هم نابغه نبودن!
      فقط تنها تفاوت من و اونا پایه ی درسی بود!
      بازم میگم اینو رد نمیکنم که کسی از اول دبیرستان شروع کرده از کسی الان میخواد شروع کنه جلو نیس . اما شما میبینید کسی 4 سال هم تستی کار کرده و موفق به رتبه برتر شدن نبوده / حالا یه نکته چرا افراد برتر از شهرستان ها هستن و بعضا از روستاها آیا اونا از 4 پیش شروع کردن ؟ جواب خیر . ماها دنبال معجزه هستیم . دنبال این هستیم بدون تلاش پزشکی و برق شریف رو بهمون تقدیم کنن . یا اینکه تاپیک بزنیم و بگیم از الان میشه ؟ تا دیگران مارو تایید کنن . جالبش اینجاس بهترین منبع رو میخریم و بهترین دی وی دی رو میخریم بازم چیزی تغییر نمیکنه چون خودمون نمیخواییم

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Miss.Dr نمایش پست ها
      ایشالا!!
      ولی جوجه رو آخر پاییز میشمارن
      هنوز اول مهره!
      بعیده کسی نا امید بشه!
      اما ببینیم...
      آبجی نمیشد از این جور عبارات استفاده نکنی ؟

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M-95 نمایش پست ها
      آبجی نمیشد از این جور عبارات استفاده نکنی ؟
      سلام گلم خوبی؟؟؟دادا جون تا کجا پیش رفتی؟

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      بلههههه کاملا موافقم با حرفای استارتر موفق ها خیلی زود شروع می کنند ! دیدم ک میگم واقعا دمشون گرم خیلی پرتلاشن ولی من اگه به عقب برمیگشتم بازم نمیخوندم ! کاری که نشد انجامش بدم دیگه حسرتش چه فایده !
      معلم مدرسه هم تاثییر بسزایی داره خیلییییی ! ولی ماها نداشتیمش همیشه خودم خودمو کشیدم بالا اونم ب بدبختی !O__O

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zista نمایش پست ها
      سلام گلم خوبی؟؟؟دادا جون تا کجا پیش رفتی؟
      تا مرز مردن

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط PO_OUYa نمایش پست ها
      بازم میگم اینو رد نمیکنم که کسی از اول دبیرستان شروع کرده از کسی الان میخواد شروع کنه جلو نیس . اما شما میبینید کسی 4 سال هم تستی کار کرده و موفق به رتبه برتر شدن نبوده / حالا یه نکته چرا افراد برتر از شهرستان ها هستن و بعضا از روستاها آیا اونا از 4 پیش شروع کردن ؟ جواب خیر . ماها دنبال معجزه هستیم . دنبال این هستیم بدون تلاش پزشکی و برق شریف رو بهمون تقدیم کنن . یا اینکه تاپیک بزنیم و بگیم از الان میشه ؟ تا دیگران مارو تایید کنن . جالبش اینجاس بهترین منبع رو میخریم و بهترین دی وی دی رو میخریم بازم چیزی تغییر نمیکنه چون خودمون نمیخواییم
      عزیز اکثرا از شهرستان های بزرگ هستا مثلا طی چند سال رستگار رحمانی با وضعیت قوی تحصیلی که بعد چهار سال داشت و یا چند نفر دیگه ای اینطوری شدند اینقدر تبلیغ میشه ولی در حقیقت نگاه کنی اکثر رتبه های برتر کشوری از شهرستان های بزرگ مثل تهران ، کاشان ، اصفهان ، قم و تبریز هستند جای این حرفا بشینیم بخونیم به نظرم بهتره

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه مثال دیگه بزنم نموم . رستگار رحمانی اومد تو پنج ماه زیست رو 100 زد ( کسی که هنوز زیست تو عمرش ندیده ) . حالا شماهایی که 4 سال زیست خوندین کدومتون ادعا میکنید کنکور 96 زیست رو 100 میزنم ؟ / حالا جالبش اینجاس بعد از این حرف من میایین میگید سوالات سال 88 با 96 فرق داره . اون موقعه ساده بوده . پس چرا اون موقعه همه زیست رو 100 نزدن ؟ / چشم هارو باید شست جور دیگر باید دید . مصاحبه ی آقای آروین هم ببینید فک کنم مفید باشه

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یه مثال دیگه بزنم نموم . رستگار رحمانی اومد تو پنج ماه زیست رو 100 زد ( کسی که هنوز زیست تو عمرش ندیده ) . حالا شماهایی که 4 سال زیست خوندین کدومتون ادعا میکنید کنکور 96 زیست رو 100 میزنم ؟ / حالا جالبش اینجاس بعد از این حرف من میایین میگید سوالات سال 88 با 96 فرق داره . اون موقعه ساده بوده . پس چرا اون موقعه همه زیست رو 100 نزدن ؟ / چشم هارو باید شست جور دیگر باید دید . مصاحبه ی آقای آروین هم ببینید فک کنم مفید باشه
      در کل داداش یه چیز بگم کسی که بیاد روی قلطک و درس بخونه تو هر درسی بقیه درسا درکش خیلی راحت میشه من خودم حس کردم یه درس رو اصلا متوجه نمیشدم انقرد خوندم وقت گذاشتم حالا رسیدم به درس بعدی درک درس راحت تر شد مشکل ما حتی خودم اینه که ماه نوز به اون درکی نرسیدیم که چطور میشه درس رو راحت فهمید اکثرا که چون قبلا خوندن زمینه شده براشون ولی ما که کم کاری کردیم تو سال کنکور باید بیشتر وقت بزاریم فعلا یا علی منم برم سر درس و مشقم

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      اقای رستگار رحمانی واقعا ثابت کرد ادم نابغه و پرتلاشیه هم تو کنکور سراسری هم الان که رتبه یک تخصص مغزو اعصاب شدن.منم حرف استارترو قبول دارم پایه خیلی مهمه پایه بد باشه جم نمیشه

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      رتبه 1 نگفته با چ معلمانی درس خونده.... کتابا که مهم نبس... ساده نباشید

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      بنظر من به میزان هوشنمدی که فرد در کارش داشته باشه ، بازدهی کارش هم افزایش پیدا میکنه و خیلی هم مهمه که در رقابت با چه کسانی داره تلاش میکنه .

رتبه اول در هر رقابتی بستگی به افراد شرکت کننده در اون رقابت داره . چه بسا تمامی رتبه های اول سال های متوالی رو دور هم جمع کنن و بین اینا آزمون برگزار کنن ، قطعا رتبه یکی پیدا میشه که تو این تورنمنت رتبه آخر رو کسب کنه .

و دیگه اینکه قطعا هر کدوم از ماها ability و talent و skill خاص خودمون رو داریم و در هر زمینه مختلف میتونیم رتبه های یکی رو داشته باشیم .

کلا خوشحال باشید . خوبه

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

14. Top | #29
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      از کجا میدونی زیست تو عمرش ندیده؟
      حتی اگه از زبون خودش هم بشنویم بازم اطمینان دهنده نیست عزیز!
      در ضمن ما جزو خواص نیستیم!
      nمیلیون داوطلب ناموفق و سرخورده رو نادید گرفتن
      فکوس کردن رو رستگار!
      بحث ما عمومیه...
      مثلا من عقیده دارم کسی ک ازدواج میکنه نمیتونه خوب درس بخونه
      حالا استثنا داریم!
      ک هم ازدواج کرده هم درس خونده.
      ولی چن نفر میتونن اینکارو کنن؟
      شاید 10 درصد یا کمتر
      قضیه ی رستگار هم همینه.
      ب قول دوستمون کسی ک رتبه برتر شده قبلا راه و چاه رو میدونه.
      نمونش همین اقای احمدی!
      ایا نداشتیم کسایی ک از مهر شرو کردن با همون ساعت مطالعه و با همون منابع و ...؟
      ایا همه یک شدن؟؟
      اینا تو شروع یکی نبودن!
      یکی با پایه ی داغون ک حتی مدرسه رم ب زور میرسونده نمیتونه همون نتیجه رو بگیره...
      فرض کن من میرم کلاس شیمی از ساعت 10 تا 11.5
      یکی دیگه تو مدرسه ی سمپاد فلانم میره کلاس....
      ب نظرت اون یک ساعت و نیم برای من و اون یک نتیجه ی واحد میده؟
      مسلما نه!
      با اینکه در ظاهر هر دومون کنکوری هستیم و کلاس میریم و همون تایم رو میزاریم واسش
      بحث فقط همینه

15. Top | #30
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      دوران دبیرستان:من رتبه ی یک میشم!
      سوم دبیرستان(قبل نهاییا):من تک رقمی میشم!
      تابستون:زیر 100 میشم!
      مهر:زیر هزارم بد نیست!
      آذر:پزشکی پردیسم باشه میرم!
      اسفند :.....
      عید:من تو سه ماه جمش میکنم!
      خرداد:پشت میمونم.....

"قصه ی تلخیه..."

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن