خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دانشگاه برنامه هفتگی داده از کی برم دانشکده؟

سلام.
      من مهندسی کامپیوتر قم قبول شدم و ثبت نام کردم و کارت دانشجویی هم گرفتم.
      الآن تو سیستم گلستان دیدم 17 واحد انتخاب کردند و برنامه هفتگی دادند که چه روزهایی و چه ساعاتی کلاس داریم ولی نزده شروع کلاس ها از کی هست.
      مثلا فردا صبح از ساعت هشت تا 12 کلاس داریم ولی نمیدونم برم یا نه که نمیرم.
      از شنبه برم؟
      موقع ثبت نام چیزی نگفتند و فقط گفتند یکشنبه غذا رزرو نکنید چون میبریم جمکران به صرف نهار و ...
      در ضمن شنبه و یکشنبه و دوشنبه و چهارشنبه کلاس داریم یعنی چهار روز در هفته.نمیشه درسی رو جابجا کرد؟مثلا دوشنبه از ساعت 8 تا 10 اندیشه اسلامی داریم و چیز دیگه ای نیست.مثلا میشه این رو انداخت یک روز دیگه یا به جای این درس یک درس دیگه برداریم که یک روز دیگه بیافته؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببخشید سوالم ربطی به تاپیک نداره ولی میخواستم بدونم برای ورود به سایت گلستان چیکار باید بکنیم؟
      ر.ا زنگ بزنین از دانشگاتون بپرسین

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      دوستان سلام

منم ثبت نام کردم
      انتخاب واحد ترم اول را انجام دادند الان اسم کتاب هایی که باید بگیرم را استادا بمون میگن؟

4. Top | #4
      roc
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط royal77 نمایش پست ها
      دوستان سلام

منم ثبت نام کردم
      انتخاب واحد ترم اول را انجام دادند الان اسم کتاب هایی که باید بگیرم را استادا بمون میگن؟

ممکن کتاب معرفی کنند یا فقط جزوه بگن
      در هر صورت می تونید از استادتون درخواست کنید کتاب معرفی کنند

5. Top | #5
      roc
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط S.N.M19 نمایش پست ها
      ببخشید سوالم ربطی به تاپیک نداره ولی میخواستم بدونم برای ورود به سایت گلستان چیکار باید بکنیم؟
      ر.ا زنگ بزنین از دانشگاتون بپرسین
      اگر ثبت نام اینترنت تون تموم شده

یوزر نیم همون شماره دانشجویی شما
      پسورد همون کد ملی شما است

اگر تازه می خواهید ثبت نام کنید

یوزر نیم همون کد داوطلبی تون است که روی کارنامه نتایج اولیه هم است (یه پیش کدم داره که اونو دانشگاه تایین میکنه و تو سایت دانشگاه نوشتن )
      پسورد همون کد ملی تون هست

6. Top | #6
      roc
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali-sha نمایش پست ها
      سلام.
      من مهندسی کامپیوتر قم قبول شدم و ثبت نام کردم و کارت دانشجویی هم گرفتم.
      الآن تو سیستم گلستان دیدم 17 واحد انتخاب کردند و برنامه هفتگی دادند که چه روزهایی و چه ساعاتی کلاس داریم ولی نزده شروع کلاس ها از کی هست.
      مثلا فردا صبح از ساعت هشت تا 12 کلاس داریم ولی نمیدونم برم یا نه که نمیرم.
      از شنبه برم؟
      موقع ثبت نام چیزی نگفتند و فقط گفتند یکشنبه غذا رزرو نکنید چون میبریم جمکران به صرف نهار و ...
      در ضمن شنبه و یکشنبه و دوشنبه و چهارشنبه کلاس داریم یعنی چهار روز در هفته.نمیشه درسی رو جابجا کرد؟مثلا دوشنبه از ساعت 8 تا 10 اندیشه اسلامی داریم و چیز دیگه ای نیست.مثلا میشه این رو انداخت یک روز دیگه یا به جای این درس یک درس دیگه برداریم که یک روز دیگه بیافته؟
      فکر کنم امکان تغییر باشه اما شما همین یه ترمو طبق گفته دانشگاه پیش بروید و از ترم دوم خودتون انتخاب کنید

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن