خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

مشاوه و راهنمایی از فارغ التحصیان تجربی راجب کنکور پیش رو

سلام خسته نباشید.
      بنده فارغ التحصل کاردانی ساختمان هستم و از اونجایی که میشه با مدرک فوق دیپلم در رشته تجربی کنکور داد.

میخواستم از دوستان بپرسم احتمال قبولی من در شاخه های پزشکی چقدره؟

البته من خودم درسخون هستم ولی متاسفانه راه رو اشتباه رفتم و کسی نبود به بنده مشاوره بده.

بدون اینکه پشت کنکور بمونم با رتبه 600 روزانه کاردانی قبول شدم از بین تقریبا 30000 . معدل فوق دیپلم هم 18 بود

وقت فراغت هم دارم یعنی از ابان میتونم 24 ساعت در اختیار خودم باشم

حالا با این اوضاع میتونم امیدوار باشم ؟ منی که تا حالا زیست رو هم ندیدم میتونم در کنکور بالای 50 درصد بزنم؟

پیشنهاد شما چیه؟ اگر جای امید هست به نظر شما از کجا شروع کنم و چیکار کنم ؟

تشکر از همه ی دوستانی که نه امید الکی خواهند داد نه با نظرات منفی شون دلسردمون خواهند کرد.

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ببيند واقعا ميتونيد قبول شيد سال ٩٤. بود كسي كه مهندسي كامپيوتر خونده بود اما براي كنكور نشست خوند و نتيجه گرفت

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه واقعا از إبان ماه با برنامه ريزي خوب و منطقي پيش بريد و سختي ها رو تحمل كنيد قطعا ميشه!

البته شما ميتونيد در هر درس يك سري از مباحث رو حذف كنيد و روي فصل هاي مهم تر هر درس تمركز بيشتري كنيد

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Irandokht نمایش پست ها
      ببيند واقعا ميتونيد قبول شيد سال ٩٤. بود كسي كه مهندسي كامپيوتر خونده بود اما براي كنكور نشست خوند و نتيجه گرفت
      تشکر از شما. علاقه دارم ولی متاسفانه کافی نیست. ترسم از اینکه نتونم کتاب زیست رو تحلیل کنم.
      چون کتاب های عمومی راحتتره و منابع شون هم زیاده حداقل توی دروس عمومی مشترکیم.
      ولی از تخصصی ها فیزیک شیمی و مخصوصا زیست میترسم. ریاضی راحته

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Irandokht نمایش پست ها
      اگه واقعا از إبان ماه با برنامه ريزي خوب و منطقي پيش بريد و سختي ها رو تحمل كنيد قطعا ميشه!

البته شما ميتونيد در هر درس يك سري از مباحث رو حذف كنيد و روي فصل هاي مهم تر هر درس تمركز بيشتري كنيد
      میشه یک منابع کامل و جامع بدید در مورد حذف فصل های بی ارزش . لطفا

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اینا شاید به دردت خوردن واسه زیست.......................faslhaye-mortabet-zist.jpgdarsad-zist.jpg
      لب لعلش چو مرا جان عزیز است
      عمری بود آن لحظه که جان را به لب آرم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      میتونی مثلا گیاهی رو حذف کنی و تمرکزتو رو بقیه بخشا بذاری...موفق باشی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      عالی.
      داداش کتاب زیست بیشتر حفظیات و مفهومی هست دیگه؟

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hosen نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید.
      بنده فارغ التحصل کاردانی ساختمان هستم و از اونجایی که میشه با مدرک فوق دیپلم در رشته تجربی کنکور داد.

میخواستم از دوستان بپرسم احتمال قبولی من در شاخه های پزشکی چقدره؟

البته من خودم درسخون هستم ولی متاسفانه راه رو اشتباه رفتم و کسی نبود به بنده مشاوره بده.

بدون اینکه پشت کنکور بمونم با رتبه 600 روزانه کاردانی قبول شدم از بین تقریبا 30000 . معدل فوق دیپلم هم 18 بود

وقت فراغت هم دارم یعنی از ابان میتونم 24 ساعت در اختیار خودم باشم

حالا با این اوضاع میتونم امیدوار باشم ؟ منی که تا حالا زیست رو هم ندیدم میتونم در کنکور بالای 50 درصد بزنم؟

پیشنهاد شما چیه؟ اگر جای امید هست به نظر شما از کجا شروع کنم و چیکار کنم ؟

تشکر از همه ی دوستانی که نه امید الکی خواهند داد نه با نظرات منفی شون دلسردمون خواهند کرد.

سلام.اگر بتونید وقت کافی برای هر درس رو بذارید و واقعا عمقی و مفهومی واسه کنکور 96 بخونید چرا که نه؟
      شما اول باید واسه خودتون هدف گذاری کنید مثلا بگید فلان رشته از فلان دانشگاه کشور میخوام و بعد اینکه هدف گذاری کردید برید بالاترین و پایینترین درصد هر شخصی که توی اون رشته و دانشگاه قبول شده رو بدست بیارید
      بعد از اون باید یه برنامه ی جامع بلند مدت داشته باشید تا یه مسیر درست تا روز کنکور بهتون بده که پیشنهاد میکنم طبق برنامه ی قلمچی پیش برید و بعد از اینکه برنامه ی بلند مدت رو تهیه کردید باید واسه خودتون برنامه رو شخصی سازی کنید که بهش میگن برنامه ی کوتاه مدت.مثلا واسه خودتون مشخص میکنید که توی این فاصله ی دوهفته ای که بین هر ازمون هستش باید چند ساعت رو به چه مباحثی اختصاص بدید و چقدر تست بزنید و ...

بهتون پیشنهاد میکنم شما تا قبل از عید تمام مباحث رو با برنامه ازمون های قلمچی پیش برید و هیچ مبحثی رو هم حذف نکنید.با این کار بعد از یک دور خوندن هر کتاب متوجه میشید که توی کدوم مباحث ضعف دارید و بعد از عید باید بذاریدش کنار و به بقیه مباحث به صورت جدی بپردازید

در مورد زیست هم باید خدمتتون عرض کنم زیست اصلا درس حفظی نیست و کاملا باید ترکیبی و مفهومی خونده بشه و بعد از خوندن کتاب و تسلط بر مطلب موردنظر حتما باید یک منبع تستی مورد اعتماد هم داشته باشید تا بتونید هم تست های ترکیبی زیادی ببینید و هم به اشکالهاتون توی اون مبحث پی ببرید و رفعش کنید

امیدوارم که به دردتون بخوره
      به امید موفقیت

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hosen نمایش پست ها
      عالی.
      داداش کتاب زیست بیشتر حفظیات و مفهومی هست دیگه؟
      سلام...زیست تو سالهای اخیر از حالت حفظی دراومده و باید بتونید مطالب رو خوب حلاجی کنید و قسمتهای مختلف رو به هم ربط بدید...بهت توصیه میکنم مطالب این کانال رو ببینی>>>https://telegram.me/amirbio ایشون روش های طرح تست زیست شناسی رو به طور کامل توضیح دادن....موفق باشی

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      تشکر. برای پاسخ کتاب های درسی از مبتکران استفاده کنم؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام و درودهموطن.همه چی امکان داره.رتبه یک امسال ریاضی بودولی زیستشوبالازد.قطعااگه برنامه بریزید که اصلاسخت نیس میتونید حتی وقت کنید بعدازتموم کردن دوره هم بکنی.تازه درسخون هم هستیدوکمک میکنه جلوبزنید.موفق باشیدهموطن.راستی قلمچی هم برنامش بدنیس.

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من فارغ التحصیل سال 93هستم.برای کنکور97منابع کنکورم همون سال دومه یا دهم رو بایدبخونم؟؟

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nilo joon نمایش پست ها
      من فارغ التحصیل سال 93هستم.برای کنکور97منابع کنکورم همون سال دومه یا دهم رو بایدبخونم؟؟
      تا 97 دوم بخونین ولی 98 میشه دهم...

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنونم..

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)