خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

جنجال تازه حسن عباسی و این بار توهین به عادل فردوسی پور و فوتبالیست ها ...!

حسن عباسی تئوریسین متوهم جناح راست که پیش از این به خاطر فحاشی به ارتش بازداشت شده بود در تازه ترین ویدیو ای که از او منتشر شده است به نقد فوتبال پرداخته و با ادبیاتی غیر کارشناسانه و کوچه بازاری با نادیده گرفتن تمام نکات مثبتی که ورزش فوتبال را به پربیننده ترین و محبوب ترین ورزش در جهان تبدیل کرده فوتبالیست ها را لمپن دانسته و حتی کیروش مربی تیم ملی و سایر مربیان لیگ برتر را نیز بی نصیب نگذاشته است . او حتی به مبالغ دریافتی بازکنان ایرانی از باشگاه های خارجی هم نقد داشته و با کنایه گفت :" کسی که از تیم آلمانی تا قطری میلیون ها دلار گرفته است کجا به درد این جامعه خورده است ؟"

برنامه نود هم ردیف با شیطان !

این کارشناس که پیش از این نیز در سخنرانی ای عجیب ارتش را غیر منصفانه به چالش کشیده و در این باره با برخورد قاطع از طرف جامعه رو به رو شده بود این بار برنامه ی محبوب و روشنگرانه ی نود را هم ردیف با شیطان دانسته و میگوید : "تا نزدیک اذان صبح برنامه نود پخش می شود که چه کسی پیراهن چه کسی را کشیده است ، این غفلت است و کار شیطان ! "

#این که شما در کارهای که تخصص ندارید #اظهار_نظر که نه، دخالت بی جا می کنید

#این_غلط_است
      ﺧﻂﺮﻧﺎﻙﺗﺮﻳﻦ ﻧﻮﻉ ﺑﺸﺮ, اﻧﺴﺎﻧﻲﺳﺖ ﻛﻪ اﻋﺘﻘﺎﺩﺵ ﺯﻳﺎﺩ و ﻓﻬﻤﺶ ﻛﻢ اﺳﺖ!

آنتوان چخوف

ویرایش توسط Maestro Arman : 06 مهر 1395 در ساعت 14:28

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      امیر حسین اصلانیان : مردم قضاوت کنند آیا ما لمپن هستیم !

در این باره با امیر حسین اصلانیان مهاجم سابق پرسپولیس به گفت و گو نشستیم و نظر او را جویا شدیم .
      این فوتبالیست سابق به روزپلاس گفت : من تا به حال این آقا را ندیده ام ، از حواشی ای که پیش از این داشته هم بی خبر هستم ، اما به یک باره بسیاری از هواداران در فضای مجازی ویدیویی را برای من فرستادند که واقعا متعجب شدم ! در جایی به آقای دایی اشاره میکنند که چندین میلیون دلار از آلمان و قطر گرفته اما تا به حال به درد جامعه نخورده است که به نظرم بهتر است خود علی دایی جواب این بخش را بدهد ، اما جایی میگوید تمام بازیکن ها لمپن هستند و قصه ای ندارند ! پدر بزرگ من حقوق خوانده است ، پدرم جراح است ، خود و برادرم تحصیلات دانشگاهی داریم و برادرم در کانادا از مدیران ارشد است ، در ۲۰ سالی که فوتبالیست بودم ، به عشق مردم و هواداران میلیونی پرسپولیس پنج سال به طور رایگان برای این تیم بازی کردم . این درست نیست اگر با کسی مشکل شخصی داریم دل میلیون ها هوادار فوتبال را بشکنیم و به پربیننده ترین برنامه تلویزیون توهین کنیم !

آنتوان چخوف

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چرا باید سالی 30-40 میلیارد سرمایه مردم خرج هرکدوم از تیمهای استقلال و پرسپولیس و... بشه ؟
      انصاف داشته باشین ، 30-40 میلیارد پول درماد صدها شاید هم هزاران بیمار صعب العلاجه

پ.ن : نیاین بگین کو منبعت ، خودتونم خوب میدونین بیشتر از اینا خرجشون میشه

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      جالبه . این روشن فکرا به محرم که میرسه میگه چرا اینا به جای نذری دادن به فقرا کمک نمیکنن و این کارا اصرافه و کارگرای شهرداری اذیت میشن و باید نذری دادن رو تعطیل کنن پولشو بدن به فقیرا!
      ولی به فوتبال که میرسه خرج های هنگفت چند صد میلیاردی رو نمیبینن !! اگه خودتون حایتون نیست برید یه حسابدار گیر بیارید بش بگید براتون حساب کنه که چند میلیارد سرمایه باید چه مدتی توی بانک بمونه تا حقوق کیروش جور بشه ! چطوره اصن فوتبال رو تعطیل کنیم بدیم به فقرا ؟ ها ؟

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      استاد متوهم جناج راست اومد دانشگاه ما جوری بهش ** زدن و ضایعش کردن و به لجنش کشیدن که دیگه تا آخر عمر هوس سخنرانی به سرش نزنه

آنتوان چخوف

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مگه عباسی هم ادمه که دربارش حرف میزنین
      کسی که درباره مدرک خوش دروغ میگه انتظار داری بقیه حرفاش راست باشه
      مشاور

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ایشون به همراه دکتر کردان مدرک گرفتن و دکتر شدن ....

آنتوان چخوف

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بذارید خوشحال باشه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Maestro Arman نمایش پست ها
      ایشون به همراه دکتر کردان مدرک گرفتن و دکتر شدن ....
      روحانی و س.م.خ که از سال 57 تا 77 یعنی بیست سال به دروغ دکتر بودن چی؟؟؟؟

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nacli نمایش پست ها
      خاتمی مدرک دکترا داره بعدم هیچوقت نیومد جار بزنه تو همه سخرانی هاش که ملتم من دکترم
      این موجود ( عباسی ) تو هر سخنرانیش صد بار میگه من دکترم میگه هیچکس تو ایران دکتر واقعی نیس فقط من دکترم میگه روزنامه ها خارجی فقط برا اسم من مینویسن دکتر
      این موجود فقط یک روغگو بیش نیست
      مشاور

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nacli نمایش پست ها
      سید محمد خاتمی علاوه بر تحصیلات حوزوی تحصیلات عادی خودشون رو در مقطع لیسانس در رشته ی فلسفه در دانشگاه اصفهان خوندن و فوقشون رو هم در رشته ی علوم تربیتی از دانشگاه تهران گرفتن و چندین دکترای افتخاری از دانشگاه های مختلف از جمله دانشگاه تهران و سنت اندروز دارن که ارزشش شاید بیشتر از دکترای عادی باشه ....

عباسی تئوریسین متوهم بی مغزی است که گفته های خودش را نیز نمیونه تفهیم کنه .
      و چون جایگاهی ندارد میخاد با سخره دولت و تحریک اولین نیروی نظامی کشور خودشو معروف کنه...

آنتوان چخوف

ویرایش توسط Maestro Arman : 30 اسفند 1395 در ساعت 14:20

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن