خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 18 از 18
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط REDAXE نمایش پست ها
      سلام دوسـتان گرامی

مزخرف ترین آپشنی که تو آزمونهای قلمچی دیدم این هست که هویت دانش اموزان رو فاش میکنه!! عاقاجان شاید یه انسان بدبخت و بیچاره و فلک زده ای مثل شخص بنده نخواد اطلاعات شخصیش همه جا پخش بشه!

از شکوه و شکایت بگذریم؛

من بعد از 5-6 سال میخوام کنکور شرکت کنم. تابستون تقریبا درسای پایه رو تونستم درحد خوبی جمع کنم درحدیکه تسلط واقعا خوبی رو مباحث پایه دارم . اما مجبورم یه ازمون شرکت کنم و هرچی سبک سنگین میکنم میبینم قلمچی بهتره .

فقط عایا راهی هست که موقع اعلام نتایج بپیچونیمشون و نگیم چی قبول شدیم ؟؟؟ چون بهرحال برای دیدن رتبه یا رشته قبولی هر دانش اموزی مجبورن شماره داوطلبی یا شماره پرونده یا هر کوفت و زهرمار دیگه ای رو از خود دانش اموز بگیرن.

یه سوال دیگه هم دارم . اگر نخوایم تو ازمونها اسممون رو تو لیست نفرات برترش منتشر کنه ( با وجود تراز خوب اوردن ) باید چیکار کرد ؟

تو سایتش نوشته اعلام اسامی نفرات برتر بستگی به معدل هر شخصی هم داره . خب من معدل دیپلمم خداروشکر / متاسفانه 15-16 هست یعنی حتی من اگر تراز بالایی بیارم اسمم تو لیست نفرات برتر منتشر نمیشه ؟؟

بنا به یه سری دلایل شخصی نمیخوام اسم منه فلک زده رو هیچ جای سایتش پخش کنه .

مرسی دوزتـان
      شما نحوه سبک سنگین کردنت اشتباهه داداش. سنجش شرکت کن و هیچی هم از دست ندادی. شما برتر هم نشی و هیچ رتبه ای نیازی در کلی از قسمت های سایتش اسمت رو ثبت میکنن و در مورد خیلی از دانش آموزان هم عکساشون رو میزارن. کلی عکس از جلسه گروهی و کلاس رفع اشکال و ... قراره ارسال بشه روی سایت. همشونم اجباری هستن و باید در این جلسات شرکت کرد.
      به نظر من قید کلمچی رو بزن که هیچ منفعتی ازش بهت نمیرسه

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      گاج برنامه اش به نظرتون چطوره؟ @khaan

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط REDAXE نمایش پست ها
      سلام مجدد
      دوستان گرامی راه حلی پیدا نشد ؟ باور کنید این مسئله ای که گفتم خیلی برام مهمه! آخه بعضی از شماها از چیزی اطلاع ندارین که میگین بیخیال این موضوع بشم
      ببینید من معدل کتبی دیپلمم 15 و خورده ای هست با این اوصاف حتی اگر تراز بالا داشته باشم اسمم رو تو لیست نفرات برتر هر شهری میارن ؟ نمیخوام بیارن

مشکل اینجاست که یکی از دوستان میگفت موقع ثبت نام یه فرم بهت میدن که تو اون فرم ذکر شده قلمچی میتونه از شما در راستای تبلیغات خودش هر استفاده ای بکنه و تمام داوطلبا هم باید امضاش کنن!

مجبورم قلمچی شرکت کنم اما بزرگترین مشکلش همینه که گفتم

گزینه دو و گاج هم برنامشون رو چک کردم اصلا خوشم نیومد
      والا من که قلمچی ثبت نام میکردم اون فرم تبلیغات اجباری نبود و میتونستی قبول نکنی

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن