خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question كلاس زيست اقاي ارامفر

سلام
      لطفا فقط كساييكه سر كلاساشون بودن جواب بدن نه بر أساس جزوه و ربط دادن به جزوه هاي اقاي عمارلو

برلي كسي كه ميخواد زيست بالآي ٦٠ بزنه كلاس مفيد هست؟! نكات قوي و غني ميگن؟!

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      نه اصلا مفید نیست نیازی نیست اگه خیلی هم اصرار داری لازم نکرده میلیونی پول بدی به کلاس میتونی با 500 تومن فیلم زیست آرامفر و فرهادیان و کرامت را با هم بخری هر وقت دوست داشتی نگاه میکنی وقتتم مث کلاس زیادی هدر نمیره

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فرهاديان؟! از اين دبير بدتر وجود نداره!

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Irandokht نمایش پست ها
      فرهاديان؟! از اين دبير بدتر وجود نداره!
      خواهشا اسم کسی رو خراب نکنیم
      من نه با ایشون کلاس دارم و نه از دی وی دی هاشون تاحالا استفاده کردم فقط بحث من سر ابروی افراده...

مرد حسابی طرف پزشکی خونده و از سال 89 تو تلویزیون هستش ، مگه میشه راحت بشینیم و بگیم طرف بیسواده؟
      شما خودت مگه سوادت چیه خواهر من؟
      پزشکی خوندی؟
      موفقیت هیچ رازی نداره
      از تو شروع می شه
      دوست خوب من ، زمانی که تصمیم می گیری شرایطت رو تغییر بدی، شاید به خیلی چیزا فکر کنی..
      به راهکارها
      به مشکلات
      و...
      اما یه قانون بیشتر وجود نداره:
      "موفقیت به سن ، وضعیت فعلیت ، وضعیت گذشته" تو ارتباطی نداره...
      موفقیت شجاعت و شهامت میخواد...
      خواستن و خواستن و خواستن میخواد...
      موفقیت، در یک کلام، تو رو میخواد...
      اینکه وقتی هزار نفر بهت میگن نمیتونی ، فقط یک جمله بهشون بگی:
      "بشین و تماشا کن!"
      رویای خودت رو محکم نگه دار و براش تلاش کن

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ف
      سلام
      لطفا فقط كساييكه سر كلاساشون بودن جواب بدن نه بر أساس جزوه و ربط دادن به جزوه هاي اقاي عمارلو

برلي كسي كه ميخواد زيست بالآي ٦٠ بزنه كلاس مفيد هست؟! نكات قوي و غني ميگن؟!
      من شاگردشون بودم اگه خودت پاييه قوي داري متونه مفيد باشه اگه پاييتون خوب نيست اصلا مفيد نيستن . دي وي دي هاشون از كلاسشون بهتره.

6. Top | #6
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria98 نمایش پست ها
      خواهشا اسم کسی رو خراب نکنیم
      من نه با ایشون کلاس دارم و نه از دی وی دی هاشون تاحالا استفاده کردم فقط بحث من سر ابروی افراده...

مرد حسابی طرف پزشکی خونده و از سال 89 تو تلویزیون هستش ، مگه میشه راحت بشینیم و بگیم طرف بیسواده؟
      شما خودت مگه سوادت چیه خواهر من؟
      پزشکی خوندی؟
      بله میشه...
      کجا گفته شده وظیفه یه پزشک تدریس زیست شناسیه؟
      منم کاری ندارم به آقای فرهادیان.

ولی این که شما میگی طرف چون پزشکه زیست شناسیش از همه بهتره اصلا دلیل قانع کننده ای نیست..خودتونم میدونید که دروس پزشکی کوچکترین ارتباطی به ژنتیکی که ما میخونیم و شارش انرژی و زیست گیاهی نداره...
      من دی وی دی هاشونو دیدم
      خوب نیست...بد هم نیست
      متن کتاب رو بررسی میکنه
      برای یکی که صفر صفره خوبه
      یه استارتی رو تو ذهن آدم میزنه
      When will those dark clouds all disappear

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      به نظرم دی وی دی هاشون خیلی بهترن هر وقت خواستی میخوای نیگا کنی تازه با 100 تومن میتونی دی وی دی دست دومشو بگیری

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi.sniper نمایش پست ها
      بله میشه...
      کجا گفته شده وظیفه یه پزشک تدریس زیست شناسیه؟
      منم کاری ندارم به آقای فرهادیان.

ولی این که شما میگی طرف چون پزشکه زیست شناسیش از همه بهتره اصلا دلیل قانع کننده ای نیست..خودتونم میدونید که دروس پزشکی کوچکترین ارتباطی به ژنتیکی که ما میخونیم و شارش انرژی و زیست گیاهی نداره...
      من دی وی دی هاشونو دیدم
      خوب نیست...بد هم نیست
      متن کتاب رو بررسی میکنه
      برای یکی که صفر صفره خوبه
      یه استارتی رو تو ذهن آدم میزنه
      داداش به ترتیب جواب پرسش ها رو میدم خدمتت:

اقا تو این مورد اول قبول دارم که پزشک باید به بیمار ها خدمت کنه نه این که بیاد و جیب بچه مردم رو خالی کنه ... اقا ما تسلیم (و هم عقیده) در این مورد
      بازم میگم بنده نه پولی از فرهادیان میگیرم و نه دی وی دی هاشو دارم

من جایی نگفتم زیست شناسیش از همه بهتره ایشون 3 تا کتاب تست توی نشر رمزینه تالیف کردن کی زیست دوم یکی سوم و یکی جامع ژنتیک حالا سوادش رو از کجا اورده خوب درست میگید درس دانشگاهیش رو نخونده ولی این رو هم در نظر بگیرید که همه کسانی که تالیف کردن در زیست(اقای هاشمی و برادران کمیلی در الگو و خیلی سبز) اون ها هم پزشکی خوندن نه زیست شناسی!

منم قبول دارم که دی وی دی هاش (شاید بجز جمع بندیش که میخوام برا 96 بعد از عید بخرم) شاید بدرد بخور نباشن ، خیلی بحثی هم در این زمینه ندارم فقط بحث من اینکه نمیشه یکی رو همین طور اومد و بیسواد خطاب کرد
      اقا مگه عمارلو یا هاشمی یا برادران کمیلی همشون ژنتیک یا گیاهی خوندن که میان درس میدن؟
      بحث من فقط اینکه با ابروی افراد اینطور بازی نکنیم
      شما فک کن کسانی علیه خودت تو مدرسه یا محل زندگی هی بیان راجبت حرف بزنن و غیبت کنن ، شما خودت راضی هستی به این کار؟
      موفقیت هیچ رازی نداره
      از تو شروع می شه
      دوست خوب من ، زمانی که تصمیم می گیری شرایطت رو تغییر بدی، شاید به خیلی چیزا فکر کنی..
      به راهکارها
      به مشکلات
      و...
      "بشین و تماشا کن!"

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

اقا تو این مورد اول قبول دارم که پزشک باید به بیمار ها خدمت کنه نه این که بیاد و جیب بچه مردم رو خالی کنه ... اقا ما تسلیم (و هم عقیده) در این مورد

من جایی نگفتم زیست شناسیش از همه بهتره ایشون 3 تا کتاب تست توی نشر رمزینه تالیف کردن کی زیست دوم یکی سوم و یکی جامع ژنتیک حالا سوادش رو از کجا اورده خوب درست میگید درس دانشگاهیش رو نخونده ولی این رو هم در نظر بگیرید که همه کسانی که تالیف کردن در زیست(اقای هاشمی و برادران کمیلی در الگو و خیلی سبز) اون ها هم پزشکی خوندن نه زیست شناسی!

منم قبول دارم که دی وی دی هاش (شاید بجز جمع بندیش که میخوام برا 96 بعد از عید بخرم) شاید بدرد بخور نباشن ، خیلی بحثی هم در این زمینه ندارم فقط بحث من اینکه نمیشه یکی رو همین طور اومد و بیسواد خطاب کرد
      اقا مگه عمارلو یا هاشمی یا برادران کمیلی همشون ژنتیک یا گیاهی خوندن که میان درس میدن؟
      شما فک کن کسانی علیه خودت تو مدرسه یا محل زندگی هی بیان راجبت حرف بزنن و غیبت کنن ، شما خودت راضی هستی به این کار؟

من مدرسه شاگردشون بودم ايشون بزشكي نخونده! دامپزشكي گرمسار خونده! اوايل سال به ما ميگفت تهران پزشكي خونده و از. خاطرات كافه فرانسه براي ما تعريف ميكرد! حتي تو سايت هم بزنيد ميبينيد ايشون نظام پزشكي ندارن! كانال تلگرامشون هم فقط نامه هاي شاگرداشونه بين اون ها يه ويس ميذاره!
      شما سر كلاس نشستي ! وقتي كلي پول مدرسه فرزانگان ميدي به بهونه اينكه اقا تو تلويزيون تدريس ميكنه. ولي هر جلسه با نيم ساعت تاخير بياد نيم ساعت زود تر بره!
      دوبار بيشتر از ما پرسش نداشت!
      تا جايي كا رو خراب كرد كه مدرسه ي ما معلم گرفت كنارش

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

من دروغ نميكنم ولي حرف شما رو قبول دارم از اين بابت! ولي من نگران اون دسته از دانش اموزايي هستم كه با زحمات بدراشون ميخوان برن كلاس زيست و كنكور خوب بدن تا دل پدر و مادر كارگر و كارمندشون رو خوشحال كنن!
      من وظيفه ي خودم ميدونم كه تجربيات خودم رو منتقل كنم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من مدرسه شاگردشون بودم ايشون بزشكي نخونده! دامپزشكي گرمسار خونده! اوايل سال به ما ميگفت تهران پزشكي خونده و از. خاطرات كافه فرانسه براي ما تعريف ميكرد! حتي تو سايت هم بزنيد ميبينيد ايشون نظام پزشكي ندارن! كانال تلگرامشون هم فقط نامه هاي شاگرداشونه بين اون ها يه ويس ميذاره!
      شما سر كلاس نشستي ! وقتي كلي پول مدرسه فرزانگان ميدي به بهونه اينكه اقا تو تلويزيون تدريس ميكنه. ولي هر جلسه با نيم ساعت تاخير بياد نيم ساعت زود تر بره!
      دوبار بيشتر از ما پرسش نداشت!
      تا جايي كا رو خراب كرد كه مدرسه ي ما معلم گرفت كنارش
      من دروغ نميكنم ولي حرف شما رو قبول دارم از اين بابت! ولي من نگران اون دسته از دانش اموزايي هستم كه با زحمات بدراشون ميخوان برن كلاس زيست و كنكور خوب بدن تا دل پدر و مادر كارگر و كارمندشون رو خوشحال كنن!
      من وظيفه ي خودم ميدونم كه تجربيات خودم رو منتقل كنم
      خواهشا تراوشات و توهمات خودتون رو به کسی نسبت ندید
      ایشون پزشکی خونده ، خودش یه چند باری بهش تو فرصت برابر(سابق!!!) بهش اشاره کرده
      یعنی چون نظام پزشکیش رو تو سایتش نزده پس دکتر نیس؟
      شما میشه نظام پزشکی اشکان هاشمی یا عمارلو یا ارامفر رو بهم بدی؟
      یعنی حالا من میتونم بگم اینا هم دکتر نیستن چون نظام پزشکیشون رو تو رسانه یا شبکه های اجتماعی عنوان نکردن؟

بحث من اینکه با ابروی کسی بازی نکنیم ،نه کاری به دی وی دی هاشون دارم و نه کلاس هاشون
      فقط دارم میگم با ابروی افراد بازی نکنیم و از خودمون قصه تعریف نکنیم و توهم نزنیم نسبت به کسی و بیایم بگیم ایشون دامپزشکی خونده و یا الکی قصه و خاطره از جانبش بگیم
      موفقیت هیچ رازی نداره
      از تو شروع می شه
      به راهکارها
      به مشکلات
      و...
      "بشین و تماشا کن!"

12. Top | #12
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من با ارامفر كلاس دارم
      اما در حال تلاش واسه كنسل كردنم بعد ٤ جلسه
      راستش متن كتاب رو اصلاااا باز نميكنه از هر بخش چند تا نكته فقط ميگه
      واسه كسي كه خودش زيستش عاليه كتابارو دو دور زده و ميدونه چي به چيه ميتونه مفيد باشه تا حدي

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sheyda3000 نمایش پست ها
      من با ارامفر كلاس دارم
      اما در حال تلاش واسه كنسل كردنم بعد ٤ جلسه
      راستش متن كتاب رو اصلاااا باز نميكنه از هر بخش چند تا نكته فقط ميگه
      واسه كسي كه خودش زيستش عاليه كتابارو دو دور زده و ميدونه چي به چيه ميتونه مفيد باشه تا حدي

ممنون از راهنمايي تون
      پس نكته است بيشتره كلاساش

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خواهشا تراوشات و توهمات خودتون رو به کسی نسبت ندید
      ایشون پزشکی خونده ، خودش یه چند باری بهش تو فرصت برابر(سابق!!!) بهش اشاره کرده
      یعنی چون نظام پزشکیش رو تو سایتش نزده پس دکتر نیس؟
      شما میشه نظام پزشکی اشکان هاشمی یا عمارلو یا ارامفر رو بهم بدی؟
      یعنی حالا من میتونم بگم اینا هم دکتر نیستن چون نظام پزشکیشون رو تو رسانه یا شبکه های اجتماعی عنوان نکردن؟

بحث من اینکه با ابروی کسی بازی نکنیم ،نه کاری به دی وی دی هاشون دارم و نه کلاس هاشون
      فقط دارم میگم با ابروی افراد بازی نکنیم و از خودمون قصه تعریف نکنیم و توهم نزنیم نسبت به کسی و بیایم بگیم ایشون دامپزشکی خونده و یا الکی قصه و خاطره از جانبش بگیم

من به شما توهين كردم كه اينطور با من صحبت ميكنيد؟! حتما شما هم جز اون دسته از ادمايي هستين كه عاشق چشم و ابروش شدن! اتفاقا عمار لو ارامفر هاشمي نظام پزشكي دارن بريد ببينيد تو گوگل سرچ كنيد نظام پزشكي ! نه صفحات اجتماعي خودشون من با مستندات حرف ميزنم
      بريد ببينيد چند تا قبولي داشته! از مدرسه ما. خيليا قبول شدن ولي همه به زحمت خودشون! از مشاورا ي خوب بپرسيد بگيد ميخوام برم كلاس فرهاديان ببينيد چه واكنشي نشون ميدن!
      تو تلويزيون ميگه پزشكي خوندم! كيه كه تحقيق كنه همه عين شما فقط چشمشون به دهنه طرفه!

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خواهشا تراوشات و توهمات خودتون رو به کسی نسبت ندیدایشون پزشکی خونده ، خودش یه چند باری بهش تو فرصت برابر(سابق!!!) بهش اشاره کردهیعنی چون نظام پزشکیش رو تو سایتش نزده پس دکتر نیس؟شما میشه نظام پزشکی اشکان هاشمی یا عمارلو یا ارامفر رو بهم بدی؟یعنی حالا من میتونم بگم اینا هم دکتر نیستن چون نظام پزشکیشون رو تو رسانه یا شبکه های اجتماعی عنوان نکردن؟بحث من اینکه با ابروی کسی بازی نکنیم ،نه کاری به دی وی دی هاشون دارم و نه کلاس هاشونفقط دارم میگم با ابروی افراد بازی نکنیم و از خودمون قصه تعریف نکنیم و توهم نزنیم نسبت به کسی و بیایم بگیم ایشون دامپزشکی خونده و یا الکی قصه و خاطره از جانبش بگیم
      داداش مال کنکور آسان است آون پسره هم میگفت پزشکی خونده ولی دانشجو اخراجی بود!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن