خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 11 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 153
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      واقعا در عجبم!!!!

سراغ دارم کسی رو که نمره ی 5 کتبی رو کرد 15 بدون پول . فقط با یک تلفن . به دلیل آشنایی با ....

یکی دیگه هم هست که از دوستان فامیلی ما هستن ، که معدل دیپلمش 12 هست . چرا؟ چون مدرسشون دبیر نداشت یا اگه میومد چیزی حالیش نبود که درس بده

معلم زیستشون یه بی سواد تمام عیار بود . معلم فیزیکشون یک بازاری بود . معلم دینیشون سابقه دار بود . معلم شیمیشون سال اول تدریشون بود .............

خلاصه فقط باید بگم بدترین نوع ظلم به داوطلبا تاثیر قطی معدل هستش

اگر همچین اتفاقی بیوفته من باید برم دنبال یه کار آزاد و قید همه چیو بزنم

2. Top | #32
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jaany نمایش پست ها
      واقعا در عجبم!!!!

سراغ دارم کسی رو که نمره ی 5 کتبی رو کرد 15 بدون پول . فقط با یک تلفن . به دلیل آشنایی با ....

یکی دیگه هم هست که از دوستان فامیلی ما هستن ، که معدل دیپلمش 12 هست . چرا؟ چون مدرسشون دبیر نداشت یا اگه میومد چیزی حالیش نبود که درس بده

معلم زیستشون یه بی سواد تمام عیار بود . معلم فیزیکشون یک بازاری بود . معلم دینیشون سابقه دار بود . معلم شیمیشون سال اول تدریشون بود .............

خلاصه فقط باید بگم بدترین نوع ظلم به داوطلبا تاثیر قطی معدل هستش

اگر همچین اتفاقی بیوفته من باید برم دنبال یه کار آزاد و قید همه چیو بزنم
      اينو گفتي ياد يه مطلبي افتادم
      يكي از دوستاي صميميم
      تو امتحان نهايي پيش ديفرانسيل رو افتاده بود و واسه امتحان جبراني هم اصلا خودشون آماده نكرده بود
      ولي يكي از آشناهاشون تو اين حوزه امتحان بود...گفت فقط بيا سر جلسه...بقيش با من

3. Top | #33
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.j نمایش پست ها
      یکم مطالعه کنی میفهمی که دیشب مصاحبه داشته
      شما ها نمیتونین معدلتون رو بالا ببرین اونوقت دوست دارین همه چیز هم براتون محیا باشه.ایشالا که 30 درصد قطعی رو وقتی دادن دست همه رو میشه

اقای محترم جای تند صحبت کردن بیا درست بشین و عاقلانه فکر کن.وقتی واسه منی که معدلم بیسته تاثیری نداشته پس قطعا اگه تاثیر قطعی بود رتبم خیلی افت میکردوبالاخره وقتی واسه منی که معدلم بالاست حساب نمیشه واسه اون بنده خدایی که بنا به دلایلی نتونسته معدل خوبی بیاره بدجوری به ضررش تموم میشه.یه ذره هم انصاف چیز خوبیه دوست عزیز
      تازه جهت اطلاع شما باید عرض کنم که همین امسال سر امتحان های نهایی تقلب زیادی صورت گرفته که میشه به لو رفتن فیزیک 3 اشاره کرد

4. Top | #34
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      به شخصه خودم ریاضی نهایی برای 10 خونده بودم که فقط قبول بشم ولی وقتی کارنامه اومد دستم دیدم نمرم خیلی از این بیشتر شده منم دیگه پیگیر نشدمکه کی این کارو کرده ولی در کل میگم این موضوع نشون میده که جا به جایی نمره ها به آسانی صورت میگیره.

5. Top | #35
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چرا ما ایرانیا انقد باهم بدیم آخه؟ بخدا میشه رقابت سالم و عادلانه و منطقی کرد. لزومی نداره حتما به عده از گردونه رقابت بخاطر بی عدالتی سقط بشن و با نفرت حاضر بشیم به خودمون آسیب برسه اما یه عده حق رقابت کردنو خیلی راحت از دست بدن.

6. Top | #36
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پریس نمایش پست ها
      چرا ما ایرانیا انقد باهم بدیم آخه؟ بخدا میشه رقابت سالم و عادلانه و منطقی کرد. لزومی نداره حتما به عده از گردونه رقابت بخاطر بی عدالتی سقط بشن و با نفرت حاضر بشیم به خودمون آسیب برسه اما یه عده حق رقابت کردنو خیلی راحت از دست بدن.
      حرف شما دركش واسه يه عده سخته

7. Top | #37
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پریس نمایش پست ها

بعضی افراد فکر میکنن چون معدلشون بالاست باید همین الان در ورودی دانشگاه تهران به روشون باز شه و با کلی احترام برن سر کلاس درس بشینن اما همین اقایون نمیدونن که اتفاقا بعضی ها هستن مثل نفر 79 کنکور سال 93 که با معدل 12 مچ خیلی از همین اقایونی که ادعاشون میشه رو خوابوند

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من سال 89 دیپلم گرفتم
      اون زمان نه تنها من بلکه خیلیای دیگه روحشونم از این داستانا خبر نداشت
      بعدش عایا این عادلانه هست که هم من هم کسی که سال 94 دیپلم گرفته و از همه چی باخبر بوده تاثیر برامون یکسان باشه ؟

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.j نمایش پست ها
      بحث ترسیدن نیست موضوع اینه که هر کی معدلش بالاس باید سودش رو هم ببره
      به حرف ما نیست البته اما شورای سنجش تا جایی که مشخصه تصمیمی غیر از قطعی نمیگیره چون هدفشون حذف کنکوره
      در ضمن اماده فحش خوردن از انجمن هم هستم
      جون کندی؟ 2 ساعت وقت برای فیزیک سال سوم اونم تشریحی افتخار توئه؟کسیکه قبولیش بخاطر تاثیر معدل باشه دانشگاه نره بهتره شما اگه عرضه داشتی بدون تاثیر معدل هم قبول میشدی شما اگه مردی بیا تو کنکور خودت رو نشون بده ادمهایی مثل تو با معدل بالا زیاد هست که به هیچ جایی نرسیدن کسای که با درصد های پایین تر جای آدمای لایق رو میگیرن امیدوارم بچه ها تا کنکور 97 جای شما رو بگیرن

10. Top | #40
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      این تاپیک کاملا بی مصرفه .
      اگه قراره اعتراض کنید برید اعتراض کنید هرچند من توصیه میکنم وقتتون رو طلف نکنید ...
      الان سر چی دارید با هم بحث میکنید ؟؟ اونی ک معدلش بالاست چیزی میخواد که به نفع خودشه اونی که معدلش پایینه هم همینطور . هر کدوم هر کاری به نفعتونه بکنید ولی اینکه با هم کل کل کنید هیچ چیزی عوض نمیشه

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      پارسال من هندسه افتادم خرداد امسال با پول قبول شدم البته خودم همه چیرو نوشتم، نصف سال معلم نداشتیم وقتی هم داشتیم سر هم دو صفحه جزوه نداشتیم منم افتادم شهریور نتوستم برم هرکی رفته بود میگفت خودش اومد جوابارو گفت الان یک امتحان از هندسه پیش از من بگیرن سرجن نام و نام خانوادگی مو بلدم
      گۏزَل موغانا قارداشیم گِدَنده
      گۆللَر اۆزلۆ بو شَهری تَرک إدَنده
      آستارانین آغاجلی دار یۇلۆندا
      گۏزۆم قالاندا نازلی یار یۇلۆندا
      سالام یِتیر جان چالیران جان‌لارا
      گردنه حیران‌داکی جِیران‌لارا
      سالام یِتیر پَرمِیره گِرمیه
      بَلکه تانیشلیق وَطَنین وِرمیه
      دِنَن اۇردا اۆشاقلیغیم خۇش کِچیب
      سَندن آیری هر نه کِچیب بۇش کِچیب
      دِنَن بو غوربت نفسیمی آلیب
      آغیر بیر حسرت اۆرَئیم‌ده قالیب
      دِنَن بیر قۆش غریب یِرده تۇردا دی
      هَر یِرده اۇلسام اۆرَئیم اۇردا ‌‌دی

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها
      این تاپیک کاملا بی مصرفه .
      اگه قراره اعتراض کنید برید اعتراض کنید هرچند من توصیه میکنم وقتتون رو طلف نکنید ...
      الان سر چی دارید با هم بحث میکنید ؟؟ اونی ک معدلش بالاست چیزی میخواد که به نفع خودشه اونی که معدلش پایینه هم همینطور . هر کدوم هر کاری به نفعتونه بکنید ولی اینکه با هم کل کل کنید هیچ چیزی عوض نمیشه
      محمد اصن بحث سر نفعه شخصی نیست...یه اتفاقی بیوفته که به نفع همه باشه نه یه عده خاص...

درسته که تو ترمیم کردی و معدلت بالا رفته اما خودتم میدونی که تاثیر قطعی به ضرر همست

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR.MAM نمایش پست ها
      محمد اصن بحث سر نفعه شخصی نیست...یه اتفاقی بیوفته که به نفع همه باشه نه یه عده خاص...

درسته که تو ترمیم کردی و معدلت بالا رفته اما خودتم میدونی که تاثیر قطعی به ضرر همست
      10 ساعت هم بحث کنید باز هیچکی قبول نمیکنه ... حالا خود دانید ...

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

14. Top | #44
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هیچ تا حالا پرسیدید این معدل بالا ها که میان علیه تاثیر مثبت جبهه میگیرن چرا الان صدا شون دراومده که تاثیر مثبت؟ چرا قبل کنکور 93 که تاثیر مثبت بود چیزی نمیگفتن؟ چرا اون موقع که معدل تاثیر نداشت چیزی نمیگفتن؟ چرا از موقعی که تاثیر قطعی شد از معدل دفاع کردن؟ بیخودی وقت تون رو صرف این ادمها نکنید یه سری جاه طلب هستن که هر موقع چیزی به نفع شون باشه از حق و حقوق حرف میزنن ولی وقتیکه درصد کنکور شون رو میبینید متوجه میشید که اون زحمتی که باید بکشن رو نکشیدند چون معدل شون بالاست

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

10 ساعت هم بحث کنید باز هیچکی قبول نمیکنه ... حالا خود دانید ...
      درسته...

صفحه 3 از 11 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن