خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 11 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 153
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi.j نمایش پست ها
      بابا بس کنید این مسخره بازی هارو
      معدلتون کمه خوب برید ترمیم شما هم خر رو میخواین هم خرما رو نمیشه اینطوری که. اونی که جون کنده معدلش 20 شده باید ححقش رو بگیره. دیشب لاریجانی عملا به شورای سنجش گفت از هیچی نترس که مجلس پشتته . ایشالا 30 درصد قطعی همین امروز فردا اعلام میشه
      مهدی جون لینک مصاحبه دیشبو میدی ؟

2. Top | #17
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      یکم مطالعه کنی میفهمی که دیشب مصاحبه داشته
      شما ها نمیتونین معدلتون رو بالا ببرین اونوقت دوست دارین همه چیز هم براتون محیا باشه.ایشالا که 30 درصد قطعی رو وقتی دادن دست همه رو میشه
      دست کیا رو شه؟؟
      اوناییکه با تقلب معدلشون بالاس؟؟
      اون عده ای که بین 84-92 دیپلم گرفتن و روحشون هم از تاثیر قطعی خبر نداشت؟؟
      یا حتی اونیکه 93-94 دیپلم گرفته و حتی یه درصد هم توجیه نشده بود که این 25 درصد این تاثیر کذایی رو میزاره ؟؟
      یا اون بدختی که تو مناطق محروم درس خونده و اصلا با نحوه تصحیح امتحان نهایی اشنا نبوده؟؟

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه طومار بنویسیم بدیم همه امضا کنن برای حذف تاثیر معدل بدیم خبرگزاریا اعلامش کنن

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      به گزارش ایسنا، عبدالرسول عمادی گفت: یکی دیگر از مشکلات ما تعدد مراجع قانونگذاری است. الآن در آموزش و پرورش سه مرجع قانونگذاری وجود دارد؛ مجلس شورای اسلامی، شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی آموزش و پرورش. حال انکه قانون را باید کم، کوتاه، آسان یاب و قابل اجرا کنیم ؛ بنابراین ما مشکلاتی در قانونگذاری و قانونگرایی داریم که باید روی آن کار کنید. دغدغه‌ی کنکور به عنوان یک معضل بزرگ و از دغدغه‌های اصلی در ایران است. امروز قرار است ۸۵ درصد ظرفیت دانشگاه از ظرفیت کنکور آزاد شود و این کار به زودی عملی خواهد شد. رقابت برای کرسی های دانشگاه های مهم باید به یک طیف پر انرژی و تیزهوش محدود شود و بقیه در سایر دانشگاه ها ثبت نام کنند و درس بخوانند.

5. Top | #20
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      معدل من 18 ا
      معدلی که ببرم تو هر مملکتی حتی المان یه معدل خوب محسوب میشه
      ولی اینجا بده
      چون تفاوت من با یه معدل 19 تو کنکور 10-20 درصده
      اونم نه 20 درصدبین 10و 30
      بلکه بین 50-70

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تاثیر معدل یعنی ظلم;تمام
      اونی که تو بهترین مدارس درس میخونه یا تقلب میکنه یا اصلاح کننده ورقش همین طوری سرسری رد میشده
      با اونی که اصلا نمیدونسته سوالات نهایی چه مدلیه یا ورقشو به سخت گیری تمام اصلاح کردن باید تاثیر معدلشون یکی باشه؟
      اینایی که از قطعی شدن حمایت میکنن هم یه عده خودخواه هستن که فکر میکنن با معدل 19خورده ای شاهکار کردن نمیفهمن اگه قطعی بشه همین معدل واسه رتبه زیر2000 یه تاثیر منفی قشنگ میزاره
      زندگی یه مجموعه منظم از بی نظمی هاست....
      یه مجموعه معقول از بی عقلی ها....

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.mTf نمایش پست ها
      معدل من 18 هست
      معدلی که ببرم تو هر مملکتی حتی المان یه معدل خوب محسوب میشه
      ولی اینجا بده
      چون تفاوت من با یه معدل 19 تو کنکور 10-20 درصده
      اونم نه 20 درصدبین 10و 30
      بلکه بین 50-70
      ترمیم برای همینه خب برو شرکت کن معدلت رو بالا ببر
      بحث نداریم که خوشبختانه اعضای شورای سنجش همشون موافق تاثیر قطعی هستن تا جایی که شنیدم هم تصمیمشون رو گرفتن فقط مونده اعلام کنن
      پارسال یه عده نماینده باعث شدن 95 مثبت بشه که خداروشکر دیگه اونا کاره ای نیستن

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      شما یک ملیون بده معدل بیست برات جور کنم این تاثیرا همش بیخوده کسی که زحمت کشیده معدلش بیست شده تو کنکور هم بیست میشه ماشالله مدارس ایران و دانشگاهاش گویا فقط باب میل اغنیا میگرده یارو خداتومن داده غیر انتفایی اخرش انتظار نداشته باشید مدرسه نمره ۵ ۶ بده بهش حتی تو بحث امتحانات نهایی هم خیلی راحت تقلب میشه شما کافیه یک امتحان رو شبانه بدی استاد ما میگفت تصحیح کننده منم یک ستاره بزارید گوشه سوال بفهمم پول دادید قبولید شما صرفا زحمت رو نگاه میکنی من میزان سوء استفاده زیاد ضمنا شک نکن با پول همه چی ممکنه رفیق داشتم مشمول خدمت بود پول داد مشمولیتشو حذف کرد، یکی هم بود سه ملیون داد گواهی نامه شو پست کردن براش
      گۏزَل موغانا قارداشیم گِدَنده
      گۆللَر اۆزلۆ بو شَهری تَرک إدَنده
      آستارانین آغاجلی دار یۇلۆندا
      گۏزۆم قالاندا نازلی یار یۇلۆندا
      سالام یِتیر جان چالیران جان‌لارا
      گردنه حیران‌داکی جِیران‌لارا
      سالام یِتیر پَرمِیره گِرمیه
      بَلکه تانیشلیق وَطَنین وِرمیه
      دِنَن اۇردا اۆشاقلیغیم خۇش کِچیب
      سَندن آیری هر نه کِچیب بۇش کِچیب
      دِنَن بو غوربت نفسیمی آلیب
      آغیر بیر حسرت اۆرَئیم‌ده قالیب
      دِنَن بیر قۆش غریب یِرده تۇردا دی
      هَر یِرده اۇلسام اۆرَئیم اۇردا ‌‌دی

9. Top | #24
      aCe
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      به گزارش ایسنا، عبدالرسول عمادی گفت: یکی دیگر از مشکلات ما تعدد مراجع قانونگذاری است. الآن در آموزش و پرورش سه مرجع قانونگذاری وجود دارد؛ مجلس شورای اسلامی، شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی آموزش و پرورش. حال انکه قانون را باید کم، کوتاه، آسان یاب و قابل اجرا کنیم ؛ بنابراین ما مشکلاتی در قانونگذاری و قانونگرایی داریم که باید روی آن کار کنید. دغدغه‌ی کنکور به عنوان یک معضل بزرگ و از دغدغه‌های اصلی در ایران است. امروز قرار است ۸۵ درصد ظرفیت دانشگاه از ظرفیت کنکور آزاد شود و این کار به زودی عملی خواهد شد. رقابت برای کرسی های دانشگاه های مهم باید به یک طیف پر انرژی و تیزهوش محدود شود و بقیه در سایر دانشگاه ها ثبت نام کنند و درس بخوانند.
      داد کنکور رو بردارن چجوری میشه اونوقت ؟
      مرگ بر ضد ولایت سنجش ...

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یکم مطالعه کنی میفهمی که دیشب مصاحبه داشته
      شما ها نمیتونین معدلتون رو بالا ببرین اونوقت دوست دارین همه چیز هم براتون محیا باشه.ایشالا که 30 درصد قطعی رو وقتی دادن دست همه رو میشه
      فلسفه دوستان معدل بالا رو من خوب میدونم
      کسانی مثل شما از همه اشکالات این تاثیر معدل خبر دارن مثل تقلب و تاثیر منفی حتی برای معدل 20
      خودشون هم میدونن که تاثیر معدل در واقع کمکی بهشون نمیتونه بکنه و حتی میتونه ترازشونو بکشه پایین اما میخوان به قیمت تاثیر منفی برای خودشون به معدل پایین ها بیشتر ضربه بزنن

11. Top | #26
      کاربر حرفه ای

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      واقعاالآن شماها این جانظر بذارین چه تاثیری توی نوع تاثیرداره وقتتون بااین چیزاهدرندین همین وقت میتونین بعدادرصورت قطعی شدن برای ترمیم ذخیره کنین ومطمئن باشین هیچ کدوم ازرتبه های زیرهزارسال بعدتوچنین حاشیه هایی نیستن

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کنکور هیچوقت برداشته نمیشه..ینی برداشته نمیتونه بشه چون دیگه گزینش مناسبی نمیتونه بجاش جایگزین بشه

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      من از وقتی تو قنداق بودم میگفتن وضعیت بهتر ميشه الانم دارم میرم دانشگاه هنوزم میگن بهتر میشه،
      کنکورم برداشته میشه
      بعد خوب شدن اوضاع کنکورم برداشته میشه!!!!!

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      از من که گذشت اما شماها تا میتونید و اگر میتونید جلوی این تاثیر ها رو بگیرید والا به خدا پول باشه معدلم هست مدرسه خوب باشه معدلم هست مراقب خوب باشه ‌(از لحاظ بچه ها ) معدلم هست معلم ریاضی ما وسط حل سوال، سوال رو عوض میکرد تو بالاشهر میبینی معلم خودش طراحه سواله یا نویسنده کتابه

15. Top | #30
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Riza1996 نمایش پست ها
      از من که گذشت اما شماها تا میتونید و اگر میتونید جلوی این تاثیر ها رو بگیرید والا به خدا پول باشه معدلم هست مدرسه خوب باشه معدلم هست مراقب خوب باشه ‌(از لحاظ بچه ها ) معدلم هست معلم ریاضی ما وسط حل سوال، سوال رو عوض میکرد تو بالاشهر میبینی معلم خودش طراحه سواله یا نویسنده کتابه
      داداش كسي كه خوابه رو ميشه بيدار كرد ولي كسي كه خودشو زده به خواب نه
      يه عده واقعا يا نميفهمن يا خودشونو زدن به نفهمي
      خوشبختانه تو اين قضيه تاثير اكثر بچه ها فهميدن داستان چي به چيه و مخالف تاثير قطعي هستن

صفحه 2 از 11 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن