خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Lightbulb بهتربن کلاس کنکور مشهد و اساتید

میخام نظرتون رو بپرسم من خودم چندجا تحقیق کردم و بازم تحقیق میکنم و اطلاع میدم اما نظر بقیه رو هم میخاستم بدونمنتایج من رسید به آموزشگاه کنکور اوج اندیشه تو احمدآباد خیابان کلاهدوز 18 چندین سالم هست تو مشهده و همه میشناسنش که نمایندگی دانشگا تهرانی ها هست و رتبه های تک رقمی کنکور و البته زیر نظر آموزش و پرورشه و آموزشگاه ممتاز مشهدم شده و اساتید برتر مشهد و کشور برای فیزیک و ریاضی بهترین دبیر مشهد واقعا آقای حامد خسروی هستن خودم سرکلاسشون بودم تازه آدم میفهمه ریاضی فیزیک چی هست.من قبلش با شاکریان و اسماعیلی مود داشتم تازه فهمیدم تکنیک و تست زنی چیه طراح قلم چیم هستن ، نویسنده کتابهای مهر وماه هم هستندمشاوره هم دارم خانم زمانیجاهایی مثل کیان و.... حاشیه و باندبازی و مافیابازی شده ، دوستان سال کنکور خیلی مهمه دقت کنید من سال اولم موسسات دیگه تلف شد اما اوج اندیشه خدایی راضی بودم
      ویرایش توسط kazablanka : 17 مهر 1399 در ساعت 00:16

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      موسسه اوج اندیشه جدید باز شده؟؟ من تا حلا اسمش رو نشنیدم و با اینکه خونمون هم احمد آباد هست تا حالا ندیدمش...
      فقط از من یه چیز رو به عنوان حرف داشته باشین که جو کنکور مشهد از اونچه که فک میکنین کثیف تر هست و بیشتر باند بازی و مافیا داره.. اینو بعد از این چند سال که کنکور دادم تازه فهمیدم...
      خیلی خیلی مراقب باشید دوست عزیز..
      موفق باشید.

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دقیقا مشسهد همش باندبازیه
      به همین دلیل میگم این آموزشگاه چون اصلا وارد این مباحث نیستن و واقعا پیگیر هستن
      وعده الکی نمیدن و اساتیدش من خصوصی برداشتم با آقای خسروی و دوستم کلاس نیمه گروهی برداشته
      دوتامون خیلی پیشرفت کردیم
      مشاوره هم واقعا راضیم ایشون روانشناس هستند و علاوه بر کنکور همه جوره کمکت میکنن از انگیزه .....
      نمایندگی دانشگاه تهرانی ها هم در مشهد هستند حتما سایت دانشگاه تهرانی ها و اساتیدش رو در تهران میشناسید دیگه

سایت آموزشگاه
      صفحه اصلی
      البته انتخاب با خودتونه

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeede_Sh نمایش پست ها
      موسسه اوج اندیشه جدید باز شده؟؟ من تا حلا اسمش رو نشنیدم و با اینکه خونمون هم احمد آباد هست تا حالا ندیدمش...
      فقط از من یه چیز رو به عنوان حرف داشته باشین که جو کنکور مشهد از اونچه که فک میکنین کثیف تر هست و بیشتر باند بازی و مافیا داره.. اینو بعد از این چند سال که کنکور دادم تازه فهمیدم...
      خیلی خیلی مراقب باشید دوست عزیز..
      موفق باشید.

کاملا موافقم با شما .
      ارتباط با بنده :
      www.telegram.me/ard7van

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کلاس کنکور مناسب تو مشهد

سلام و خسته نباشید به بچه های انجمن کلاس کنکور خوب یا اساتید خوب مشهدی کیان؟؟
      من در جامعه ای زندگی میکنم که درآن مشکلات بیداد میکند و خدایی دارم که مرا در همه مشکلات یاری میکند آری این است زندگانی من

6. Top | #6
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لطفا همکاری کنید

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      الان که خیلی دیره ولی همون کیان بهترین دبیرا رو داره
      در کل من پارسال به همه دبیرای معروف بودم
      در نهایت بگم
      هیچ کلاس کنکوری بدرد نمیخوره
      هر چی معروف تر بدتر
      فقط به فکر پول هستن
      اونایی هم که این طوری نیستن باز هم کلاسشون بدرد نمیخوره در مقایسه با وقتی که ازت میگیره

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شما با کیا کلاس داشتید ک راضی نیستید...........واسه یکی از دوستام میخوام کنکور۹۷

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed.Boskabadi نمایش پست ها
      شما با کیا کلاس داشتید ک راضی نیستید...........واسه یکی از دوستام میخوام کنکور۹۷
      ب همون یکی از دوستات بگو بیاد تایپیک بزنه خوب چ کاریه
      نکنه میخای خودت بمونی شیطون: دی
      همون کیان برو دیگه همه هستن
      کدوم درسارو میخوای بری؟! رشتت چیه؟

10. Top | #10
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خخخ ن بابا فعلا ک درگیرم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      سلام و خسته نباشید به بچه های انجمن کلاس کنکور خوب یا اساتید خوب مشهدی کیان؟؟
      یک بار به عمرم ... تو مشهد ..... فقط واسه فیزیک .... با 3 استاد ...... کلاس کنکور رفتم ..... واسه هفت نسلم کافیه ..... ! :: هیچی جای کتاب و تست نمیشه ...... !::: استاد فقط واسه رفع اشکال ... اونم اگه خیلی بارش باشه ....... ! وگرنه مفتش گرونه !
      ..........
      البته اینم بگما ... حساب استادا، و درس و کلاس دانشگا، کاملن بحثش یه چی دیگه است !

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات

اسماعیلی مود - خدابنده (لعنت الله علیه ) - معینی زاده
      تازه اسماعیلی و معینی زاده بسیار آدمای با خدا و خوبی بودن اما باز هم کلاسشون چون با آزمون و مدرسه یکی نبود به هیچ ( تاکید می کنم به هیچ ) دردی نمیخورد دیگه خدابنده که همش از سرو ته کلاسش میزد
      بقیه بچه ها هم که تو همون کیان با دبیرای مختلف تو درسای مختلف که یکی شون هم از اون یکی معروف تر بود کلاس داشتن همه مینالیدن

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مظلوم میگن خوبه

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مظلوم میگن خوبه
      هیچ کدومشون بدرد نمیخورن همین آقای مظلوم که فرمودید یکی از دوستام باش کلاس داشت می گفت میاد سر کلاس میگه ما قرار نیست فیزیکو 100 بزنیم 30 هم بزنیم بسه بعد شروع میکنه از بالا تا پایین 1000تا فرمول مینویسه و میگه حفظ کنید
      خودم به شخصه پارسال با اون خدابنده ( که خدا لعنتش کنه ایشالا) کلاس میرفتم کلاسمون هم تازه خیلی زرنگ بود====> آزمون جمع بندی پیش ( 4فصل اول پیش ) ==> 3-%
      امسال ===> گاج نقره ای ===>آزمون جمع بندی پیش ( 4فصل اول پیش ) ==> 76%
      خودت قضاوت کن دیگه
      حالا نمیگم همش تقصیر اون بود ولی با قاطعیت میگم 90 درصدش تقصیر اون بود

15. Top | #15
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اسم الیاس حسینارو شنیدی؟؟ میگن تو فراگامان درس میده

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن