خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed.Boskabadi نمایش پست ها
      اسم الیاس حسینارو شنیدی؟؟ میگن تو فراگامان درس میده
      فرزانگان ؟؟
      نه اسمشو نشنیدم
      ولی برام فرقی نمیکنه چون مطمئنم همشون سر و ته یه کرباسن
      یه بازار شام را انداختن برا چپاول ملت
      هیچ کس دلش به حال دانش آموز نمی سوزه

2. Top | #17
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون از همه

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.
      من یه سری که خودم رفتم و بعضیا که دوستام باهاشون داشتم رو میگم ولی قبل از انتخاب نهایی حتما 2 جلسه برین سر کلاس طرف ببینین که اصلا با بیانش کنار میاین و میفهمین یا نه...
      ادبیات سمندر معروف هس که خودم باهاش نداشتم..کانون همایش ادبیات میزاره که دبیرش اقای حسینی یکتا هست..من رفتم راضی بودم..دبیر پروازی از تهران هستن البته اینو بچه ها تهرانی باید بیشتر بشناسن..
      عربی رضایی رنجبر و خانم شاهسون رو رفتم به نظرم رضایی رنجبر خوب هست..معینی زاده هم که معروفه..
      دینی نظری ندارم..یه نفر هس که معروفه ولی الان فامیلیش یادم نیس..
      زبان تشکری.
      زمین خانم مهدوی
      ریاضی به نظرم شاکاریان خوبخ و تقریبا همه مباحث جز هندسه رو درس میده و ادم منظم و پر انرژی هس و نمیپیچونه..پژند هم بیانش خوبه ولی حاشیش زیاده...اسماعیلی مود خودم نداشتم ولی از دوستام 2 نفر با اسماعیلی داشتن همایشا شاکریان رو هم رفته بودن گفتن تدریس شاکریان بهتر هس
      زیست با کچویی و استاد داشتم..همایش بصیری رو هم رفتم..یه خانم هم دبیر داشتم که الان فامیلیش یادم نیس..کچویی اطلاعاتش بدک نیس ولی من اصلا نحوه بیانش رو نمیفهم ولی استاد خییییییییییییییییییلی فن بیانش بهتر هست به نظرم...واسه کنکور 95 که باهاش داشتم ما رو زیاد نپیچوند و تقریبا همه چی رو درس داد..
      فیزیک با رفائی و وحدتی زاده داشتم...که رفائی بدمک نبود ولی اصلا دبیر منظمی نبود و ظاهرا دیگه تدریسم نمیکنه ولی وحدتی زاده فوق العاده بود به نظرم...منظم و به موقع میومد اخلاقشم عالی بود اصلا هم اهل پیچوندن نبود و از ما پیگیرتر بود حتی و واسه کسایی که پایشون ضعیف بود خوب بود چون پایه ای درس میداد ولی متاسفانه میخواست بره خارج از کشور که فک کنم رفته باشه ...قاضی مثل طبل توخالی میمونه مشهور هس ولی کیفیتش در اون حد نیسو فقط چندتا مبحث خاص رو عالی درس میده ( دوستام زیاد راضی نبودن ) خدا بنده و طالقانی هم ظاهرا معمولی بودن...ظریفیان هم ظاهرا خوب ولی دوستام میگفتن یکم باید فک کنم پایت بهتر باشه..
      شیمی خودم دبیر پیشم خوب بود خانم رحیمی دیگه کلاس کنکور نرفتم..همایشا کانون بود ولی نمیدونم هنوزم هست یا نه...شیمی محمدی هس ولی واقعا نمیدونم چی بگم...من که خودم دبیر شیمی تاپ ندیدم زیاد..

اموزشگاه هم پسرانه ظاهرا کیان خوب هس...
      و یه توصیه دوستانه چون خودم ازش ضربه خوردم اینک مافیا کنکور مشهد خیلی داغون هس...خیلی مراقب انتخاب دبیر و اموزشگاه باشین.
      صرفا کلاس کنکور هم باعث قبولی نمیشه و به خود فرد خیلی بستگی داره...تو همین کلاسایی که من بودم و درست حسابی تلاش نکردم بودن کسایی دندان تهران..پزشکی و دندان و دارو مشهد...و شهرا شمال و اطراف قبول شدن..

موفق باشید

4. Top | #19
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام.شما بالاخره کجا ثبت نام کردی؟
      استاد خسروی کجا کلاس داره؟

5. Top | #20
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      متاسفانه دبیر خوب تو مشهد کم داریم.دلیل اصلیش هم همون مواردی هست که دوستان فرمودند.ولی به نظر بنده بهترین دبیر ریاضی مشهد جناب آقای مهندس امیریان هستند که خودشون از رتبه های برتر بودند...

6. Top | #21
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کیان

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      پیشنهاد میکنم شیمی و فیزیک برین پیش دکتر شاملی فوق العاده ان ! بینهایت خوب درس میدن و تست های خوبی داره جزوشون !!
      .H.O.L.D.
      Hold On , Pain Ends

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن