خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بدون آزمون آزمایشی نمیشه موفق شد ؟!؟

سلام
      راستش من امسال پشت کنکوری هستم (رشته تجربی). قصد داشتم خودم درسارو بخونم و تست بزنم ولی یکم تو برنامه ریزی مشکل دارم و این که نمیدونم باید تا چه زمانی درسارو تموم کرد ....
      از جناب مویینی (مولف ریاضی خیلی سبز) هم پرسیده بودم ایشون هم نظرشون اینه که بدون آزمون آزمایشی هرگز نمیشه موفق شد ( خیلی هم تاکید داشتند ) .... خب حالا بنده اگه بخوام آزمون های آزمایشی شرکت کنم اولا که بعضیا مث قلم چی ، گزینه دو و ...... تا اواخر اردیبهشت درسارو تموم میکنن که ب نظرم یکم دوره .... دوستانی که آزمون شرکت میکنن تا اون موقع بعضی درسا فراموش نمیشه ؟ آیا مرور کافی انجام میشه اگه طبق برنامه شون جلو برم و اینه وقت برای جمع بندی همه درسا تا زمان کنکور هست ؟
      مشکل دیگم هم اینه که طبق گفته ها قلم چی برنامش خوبه ولی سوالاش کیفیت نداره ولی گزینه 2 برعکس قلم چیه ....... برای بنده هم فقط برنامه و کیفیت سوالات مهمه و جامعه آماری و اینا برام مهم نیس ......حالا دقیقا چه کنم ؟؟؟

ممنون میشم کمک کنین

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درود فراوان

ازمون های قلمچی از لحاظ برنامه ریزی عالی هستن علاوه بر قلمچی

گزینه دو بعد عید عالیه
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      برنامه قلم چی خیلی عالیه ولی حیف خیلی گرونه
      ویرایش توسط soroush97s : 06 مهر 1395 در ساعت 00:45 دلیل: اشتبا ه چاپی

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام.
      اینکه هرگز نمیشه قبول شد رو نمیشه به همه تعمیم داد.. کانون نسبت به سایر ازمون ها برنامه بهتری با تعداد مرور بیشتری رو اراءه میده و در صورتی که شخصی سعی کنه بیشترین میزان مباحث هر ازمون که در توانش هست رو بخونه و با امادگی خوبی بری سرجلسه برای سنجیدن فرد مناسب هست البته به شرطی که تحلیل ازمون هم انجام بشه نه مثل یک عده که بدون امادگی میرن و تحلیل هم انجام نمیدن و در نتیجه بیشتر روحیشون تضعیف میشه..
      در مورد تایم تموم کردن دروس هم بیشتر مباحث تا قبل از عید کار میشه و ما بقی در اصل تا 15 اردیبهشت تمام هست و اخرین ازمون که اواخر اردیبهشت هس جمع بندی پیش 2 هست..
      شما میتونین برنامه کانون رو دانلود کنین متناسب با خودتون شخصی سازی کنید مثلا اگر درسی قویتر هستید زودتر جمعش کنید ی هر جور دیگه که خودتون صلاح میدونین و اگر شرایط شرکت در ازمون ها رو حضوری ندارید میتونید خودتون دانلود کنید و تو تایم مثل ازمون بدون اینکه از جاتون بلند بشید و بقیه شرایط تو خونه از خودتون امتحان بگیرید..
      امیدوارم موفق باشید دوست عزیز.

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeede_Sh نمایش پست ها
      سلام.
      اینکه هرگز نمیشه قبول شد رو نمیشه به همه تعمیم داد.. کانون نسبت به سایر ازمون ها برنامه بهتری با تعداد مرور بیشتری رو اراءه میده و در صورتی که شخصی سعی کنه بیشترین میزان مباحث هر ازمون که در توانش هست رو بخونه و با امادگی خوبی بری سرجلسه برای سنجیدن فرد مناسب هست البته به شرطی که تحلیل ازمون هم انجام بشه نه مثل یک عده که بدون امادگی میرن و تحلیل هم انجام نمیدن و در نتیجه بیشتر روحیشون تضعیف میشه..
      در مورد تایم تموم کردن دروس هم بیشتر مباحث تا قبل از عید کار میشه و ما بقی در اصل تا 15 اردیبهشت تمام هست و اخرین ازمون که اواخر اردیبهشت هس جمع بندی پیش 2 هست..
      شما میتونین برنامه کانون رو دانلود کنین متناسب با خودتون شخصی سازی کنید مثلا اگر درسی قویتر هستید زودتر جمعش کنید ی هر جور دیگه که خودتون صلاح میدونین و اگر شرایط شرکت در ازمون ها رو حضوری ندارید میتونید خودتون دانلود کنید و تو تایم مثل ازمون بدون اینکه از جاتون بلند بشید و بقیه شرایط تو خونه از خودتون امتحان بگیرید..
      امیدوارم موفق باشید دوست عزیز.
      ممنون از پاسختون .. خیلی خوب توضیح دادین ..... برنامه قلمچی مرور های خوبی داره ؟؟ من از این میترسم که بعضی از مباحث آزمون ها رو فراموش کنم ... و اینکه تمام مطالب دوم سوم چهارم تو برنامه خونده میشه دیگه ؟؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farhan44 نمایش پست ها
      سلام
      راستش من امسال پشت کنکوری هستم (رشته تجربی). قصد داشتم خودم درسارو بخونم و تست بزنم ولی یکم تو برنامه ریزی مشکل دارم و این که نمیدونم باید تا چه زمانی درسارو تموم کرد ....
      از جناب مویینی (مولف ریاضی خیلی سبز) هم پرسیده بودم ایشون هم نظرشون اینه که بدون آزمون آزمایشی هرگز نمیشه موفق شد ( خیلی هم تاکید داشتند ) .... خب حالا بنده اگه بخوام آزمون های آزمایشی شرکت کنم اولا که بعضیا مث قلم چی ، گزینه دو و ...... تا اواخر اردیبهشت درسارو تموم میکنن که ب نظرم یکم دوره .... دوستانی که آزمون شرکت میکنن تا اون موقع بعضی درسا فراموش نمیشه ؟ آیا مرور کافی انجام میشه اگه طبق برنامه شون جلو برم و اینه وقت برای جمع بندی همه درسا تا زمان کنکور هست ؟
      مشکل دیگم هم اینه که طبق گفته ها قلم چی برنامش خوبه ولی سوالاش کیفیت نداره ولی گزینه 2 برعکس قلم چیه ....... برای بنده هم فقط برنامه و کیفیت سوالات مهمه و جامعه آماری و اینا برام مهم نیس ......حالا دقیقا چه کنم ؟؟؟

ممنون میشم کمک کنین
      مشاور من بهم پیشنهاد کرده فعلا آزمون ندم(احتمالا تا آذر)چون مباحث و شیوه خوندنم با آزمونها جور نیست.دوست گرامی هیچ کس نمیتونه بگه آزمون یعنی موفقیت قطعی اما بعد از عید باید جامع بدی والا ممکنه دچار غرور کاذب بشی و فکر کنی از بقیه جلو افتادی در حالیکه از وضعیت رقبا بیخبری.دیگه خود دانید. فقط آرزو میکنم موفق باشید
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      درود به شما..شب بخیر
      من خودم وقتی قلمچی بودم قدرشو ندونستم ولی الان فهمیدم برنامه و ازمون هاش عالی هستن !حتما شرکت کنین و به برنامه ی مطالعاتی قلمچی اطمینان کنین...به اندازه کافی درس ها رو مرور میکنه نگران نباشین...از طرفی میتونین بعضی دروس مثل زیست و دینی یا هرچی دوست دارین رو خارجاز برنامه بیشتر مرور کنین...من سنجش و گزینه 2 هم دیدم ولی قلم چی از همه لحاظ بهتره ...من خودم از فراموشی دروس میترسیدم ولی همش فقط یه الهام الکی هست و اصلا اینجور نیست..شما به اندازه کافی مرور میکنین و نباید از فراموشی بترسین ..به نظرم بهتره روی سرعت مطالعه و دقتتون وقت بذارین و تقویتش کنین..و بدانید کنکور سخت نیست و به خودتون ایمان داشته باشین و با چشمانی پر از امید جلو برین و به خدا توکل کنین..موفق باشین.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون از پاسختون .. خیلی خوب توضیح دادین ..... برنامه قلمچی مرور های خوبی داره ؟؟ من از این میترسم که بعضی از مباحث آزمون ها رو فراموش کنم ... و اینکه تمام مطالب دوم سوم چهارم تو برنامه خونده میشه دیگه ؟؟
      خواهش میکنم. اینا یه سری تجربه ه تلخ هست که متسفانه خودم بدست اوردم دوست ندارم بقیه هم تجربش کنن...
      این احساس و نگرانی شما درباره فراموشی کاملا طبیعی هست ... بیبینید منظور کسایی که میگن کانون مرور های خوبی داره این هست که بر فرض مثال اگر تو یک ازمون درس شیمی سال دوم فصل 1 هست تو ازمون بعدی علاوه بر فصل2 از فصل 1 که تو ازمون قبل بود بازم تست طراحی میکنه در نتیجه یا مثلا اگر فصلی مثل سینماتیک فیزیک حجم زیدی داره میاد تو چند بخش تقسیم میکنه و مثلا اگر تو ازمون اول از ص 1 تا ص 20 هست ازمون بعدش میشه از ص 1 تا ص 40 ... یعنی سعی میکنه همش برگشت به عقب داشته بشه..شما میتونید برنامه ازمون ها مختلف رو دانلود کنید و مقایسه کنید اون موقع متوجه میشین که کانون نسبت به بقیه برنامه بهتری داره...
      شما برای اینکه فراموش نکینید باید مرور ها زیادی داشته باشید و به این توجه کنید که ما میخوایم کنکور بدیم ونه تشریحی پس باید تو تست به جواب نهای برسیم حال از هر راهی که بلد هستیم ..پس برای این کار باید تست زیاد بزنیم نه اینکه مثلا اگر میخوایم یک فصل از فیزیک رو مرور کنیم باز دوباره بریم صفر تا صد اموزش یک فصل رو بخونیم بلکه نهایتا باید یه خلاصه کوچیک رو مرور کوتاه کرد و بعد تست زد اینجور هم سرعت عملتون میره بالا و هم تسلطتون...البته درمورد دروس حفظی این طور نیست و بیشتر باید متن کتاب رو توجه داشت همین طور زیست و متن کتب شیمی...
      شما هم برای اینکه مرور کنید مثلا فصل 1 شیمی رو خونیدین و حالا میخواید فصل 2 رو بخونین ولی می بینین تو ازمون فصل 1 و 2 هست میاین علاوه بر خوندن فصل 2 از فصل 1 که قبلا خوندین شبی مثلا 10 تا تست پوششی میزنین که مباحث فصل قبل رو فراموش نکنید..
      تو برنامه راهبردی همه ازمون ها تمامی مطالب درسی که منابع طرح سوال کنکور هستن وجود دارد.

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام هموطن.منم مث توام.ازدوستم بعدآزمون سوالارومیگیرم.بابرنامه قلمچی پیش یرم ولی سنجش وگاج وگزینه2 هم سوالاشوبررسی میکنم.ونکته هاشوتوهردرسی یادداشت میکنم.درصدمیگیرم وتبدیل به ترازمیکنم.بعدهربارپیشرفتم بیشترمیشه.خ راضی ام.همه چیزامکان داره اگه بخای.منم پشت کنکوری ام.ایشالادوتامونم موفق باشیم.آخرشبابه عنوان جایزه بیشتراز12ساعت خوندنم سری به اینجامیزنم تاشادشم.شبت خوش.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Saeede_Sh نمایش پست ها
      خواهش میکنم. اینا یه سری تجربه ه تلخ هست که متسفانه خودم بدست اوردم دوست ندارم بقیه هم تجربش کنن...
      این احساس و نگرانی شما درباره فراموشی کاملا طبیعی هست ... بیبینید منظور کسایی که میگن کانون مرور های خوبی داره این هست که بر فرض مثال اگر تو یک ازمون درس شیمی سال دوم فصل 1 هست تو ازمون بعدی علاوه بر فصل2 از فصل 1 که تو ازمون قبل بود بازم تست طراحی میکنه در نتیجه یا مثلا اگر فصلی مثل سینماتیک فیزیک حجم زیدی داره میاد تو چند بخش تقسیم میکنه و مثلا اگر تو ازمون اول از ص 1 تا ص 20 هست ازمون بعدش میشه از ص 1 تا ص 40 ... یعنی سعی میکنه همش برگشت به عقب داشته بشه..شما میتونید برنامه ازمون ها مختلف رو دانلود کنید و مقایسه کنید اون موقع متوجه میشین که کانون نسبت به بقیه برنامه بهتری داره...
      شما برای اینکه فراموش نکینید باید مرور ها زیادی داشته باشید و به این توجه کنید که ما میخوایم کنکور بدیم ونه تشریحی پس باید تو تست به جواب نهای برسیم حال از هر راهی که بلد هستیم ..پس برای این کار باید تست زیاد بزنیم نه اینکه مثلا اگر میخوایم یک فصل از فیزیک رو مرور کنیم باز دوباره بریم صفر تا صد اموزش یک فصل رو بخونیم بلکه نهایتا باید یه خلاصه کوچیک رو مرور کوتاه کرد و بعد تست زد اینجور هم سرعت عملتون میره بالا و هم تسلطتون...البته درمورد دروس حفظی این طور نیست و بیشتر باید متن کتاب رو توجه داشت همین طور زیست و متن کتب شیمی...
      شما هم برای اینکه مرور کنید مثلا فصل 1 شیمی رو خونیدین و حالا میخواید فصل 2 رو بخونین ولی می بینین تو ازمون فصل 1 و 2 هست میاین علاوه بر خوندن فصل 2 از فصل 1 که قبلا خوندین شبی مثلا 10 تا تست پوششی میزنین که مباحث فصل قبل رو فراموش نکنید..
      تو برنامه راهبردی همه ازمون ها تمامی مطالب درسی که منابع طرح سوال کنکور هستن وجود دارد.
      بله منم قصدم همینه .... وقتی یه فصلو کامل خوندم ، برای دفعه بعد که توی آزمون ازش سوال میاد ، فقط یه خلاصه کوچیک بخونم ازش و فقط با تست مرور کنم ....... گفتین مرور زیاد داشته باشم .. مرور که توی برنامه هست .... ینی خارج از برنامه هم مرور داشته باشم ؟؟؟ ... یا طبق برنامه جلو برم کافی هست ؟؟؟ مرور خارج از برنامه یکم مشکله !!!!!

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط happy boy نمایش پست ها
      سلام هموطن.منم مث توام.ازدوستم بعدآزمون سوالارومیگیرم.بابرنامه قلمچی پیش یرم ولی سنجش وگاج وگزینه2 هم سوالاشوبررسی میکنم.ونکته هاشوتوهردرسی یادداشت میکنم.درصدمیگیرم وتبدیل به ترازمیکنم.بعدهربارپیشرفتم بیشترمیشه.خ راضی ام.همه چیزامکان داره اگه بخای.منم پشت کنکوری ام.ایشالادوتامونم موفق باشیم.آخرشبابه عنوان جایزه بیشتراز12ساعت خوندنم سری به اینجامیزنم تاشادشم.شبت خوش.
      چ جالب منم دقیقا هدفم اینه که اینجور پیش برم !!! ولی بودجه بندی موسسات مث هم نیست !!! مبحثی که توی یه آزمون قلمچی میاد ، همون مبحث توی موسسات دیگه توی چند آزمون بعدی مطرح میشه و یکم سخته مطالعه کردنش !!

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بله منم قصدم همینه .... وقتی یه فصلو کامل خوندم ، برای دفعه بعد که توی آزمون ازش سوال میاد ، فقط یه خلاصه کوچیک بخونم ازش و فقط با تست مرور کنم ....... گفتین مرور زیاد داشته باشم .. مرور که توی برنامه هست .... ینی خارج از برنامه هم مرور داشته باشم ؟؟؟ ... یا طبق برنامه جلو برم کافی هست ؟؟؟ مرور خارج از برنامه یکم مشکله !!!!!
      اینکه چقدر مرور داشته باشین به سطح علمیتون برمیگرده یا یک فصل براتون اسون بشه و نیاز به مرور کمتری داشته باشه...قبول دارم خارج از برنامه مرور کر سختی هست ولی یادتون باشه ما قرار هست کنکور رو نتیجه عالی بگیریم نه ازمون کانون صرف..اینکه به ازمون اهمیت بدیم و جدی بخونیم و به تبع اون تراز خوب داشته باشیم تو روحیه و اعتماد به نفس تاثیر مثبتی داره ولی اگر دیدین جاهایی نیاز هس ازمون کانون رو شخصی سازی کنین اونجور که فک میکنین براتون بهتر نتیجه میده...

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام

ممنون میشم کمک کنین
      بدون ازمون هم میشه موفق شد ولی مشکلش اینه که وقتی میتونین راحت به هدف برسین چرا لقمه رو بپیچونین دور سرتون. ازمون دادن معایبتونو مشخص میکنه.اینطور سریعتر و راحتتر میتونین برطرفش کنین

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام ودرود فرهان عزیز.آره ولی لازم نیس بابرنامه همه ی اوناپیش بری.مثلا سوالای عمومی گاج واختصاصیای گزینه2 خوبه.مثلاروزقبل قلمچی اینارومیزنم وعلاوه برتسلط نکته اش روهم مینویسم.فوقش چن تاسوالوفعلابهش نرسیدم.موفق باشیم..

15. Top | #15
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام

ممنون میشم کمک کنین
      دوست عزیز ازمون باعث میشه نقاط ضعف و قوت رو پیدا کنی تا روز کنکور غافلگیر نشی !!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن