خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

نمونه شیمی iq

سلام دوستان.

ممنون میشم یه دو سه صفحه اول شیمی ای کیو سال دوم درس 1 رو قرار بدید.

فقط برای بررسی سطح تست ها.

اگرم خودتون دارید میتونید در موردش توضیح بدید.

سپاس عزیزان

تویی که یه دریا امیدی برام
      مثل حسرتی بی کرانم نکن/
      بگیر از من این زندگی رو ولی

دیگه با خودت امتحانم نکن

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درود.در سایت پایتخت تا 90 تست ابتدایی رو گذاشته.راستی نظرتون راجع بهش چیه؟بهتر از الگو نیست؟
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

«جزء از کل»، استیو تولتز. ترجمه پیمان خاکسار،نشر چشمه

3. Top | #3
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط last shot نمایش پست ها
      درود.در سایت پایتخت تا 90 تست ابتدایی رو گذاشته.راستی نظرتون راجع بهش چیه؟بهتر از الگو نیست؟
      الگو رو ندیدم. ای کیو رو بررسی میکنم توی همین تاپیک میگم. ولی نباید چیز بدی باشه. ترکیب درسنامه مبتکران+تست ای کیو فک کنم جالب بشه

مثل حسرتی بی کرانم نکن/

دیگه با خودت امتحانم نکن

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط waffen ss نمایش پست ها
      الگو رو ندیدم. ای کیو رو بررسی میکنم توی همین تاپیک میگم. ولی نباید چیز بدی باشه. ترکیب درسنامه مبتکران+تست ای کیو فک کنم جالب بشه

من تستهای آی کیو رو بررسی کردم ننسبت به الگو احساس بهتری به من داد ولی خیلی زیادندچند برابر الگو هستند و به شرطی میشه اونها رو کار کرد که برخی رو بزنیم و برخی رو نه.
      ونیز، پُر از توریست‌هایی ست که به کبوترهای ایتالیایی غذا می‌دهند ولی به کبوترهای شهرِ خودشان محل نمی‌گذارند.

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

میتونید الان بررسی کنید و بگید؟چون تعداد تستها کمند سریع میشه

6. Top | #6
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      میتونید الان بررسی کنید و بگید؟چون تعداد تستها کمند سریع میشه
      شرمنده این نمونش واسه سنتیکه. کتاب خودمم تو راهه. از کتاب پایتخت زدم بیاد. تا اومد میام میگم

مثل حسرتی بی کرانم نکن/

دیگه با خودت امتحانم نکن

7. Top | #7
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      شرمنده این نمونش واسه سنتیکه. کتاب خودمم تو راهه. از کتاب پایتخت زدم بیاد. تا اومد میام میگم
      سلام
      زحمت نکش!
      اینم نمونه سینتیکه!البته ببخشید جفت پا پریدم وسط!
      SaM019

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کسی نظری راجع به موج آزمون الگو و آی کیو نداره؟(از نظر مقایسه)مثلا تعداد تست بخش 1 و 2 دوم چند تاست؟

9. Top | #9
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      کسی نظری راجع به موج آزمون الگو و آی کیو نداره؟(از نظر مقایسه)مثلا تعداد تست بخش 1 و 2 دوم چند تاست؟
      sghl یعنی سلام! ببخشید!
      بطور کل کتابای گاج یه ویژگی مهم و اساسی دارن اینه که تست های بیخود و بی هدف و صرفاً جهت پر کردن کتاب نمیاره!واحد بازبینی قوی هم داره، اکثراً بدون اشکال علمی-نگاررشی هستند!
      اما کتابای IQ که ریاضی و زیستشو کار کردم سطح خیلی بالایی دارن به درد کسی که بخواد از صفر شروع کنه یا بعنوان بانک تست استفاده کنه نمیخوره! چون اصلاً تستای سنجش و... رو نداره!
      از قضا با زیتس(همون زیست) الگو هم کار کردم، اینم سطح بالایی داره دو تا ایراد مهم داره، بعضی جاها جمله بندی ها جور در نمیاد! دوم اینکه یه جاهایی مؤلف تو دام تست خودش افتاده!
      SaM019

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.ali نمایش پست ها
      sghl یعنی سلام! ببخشید!
      بطور کل کتابای گاج یه ویژگی مهم و اساسی دارن اینه که تست های بیخود و بی هدف و صرفاً جهت پر کردن کتاب نمیاره!واحد بازبینی قوی هم داره، اکثراً بدون اشکال علمی-نگاررشی هستند!
      اما کتابای IQ که ریاضی و زیستشو کار کردم سطح خیلی بالایی دارن به درد کسی که بخواد از صفر شروع کنه یا بعنوان بانک تست استفاده کنه نمیخوره! چون اصلاً تستای سنجش و... رو نداره!
      از قضا با زیتس(همون زیست) الگو هم کار کردم، اینم سطح بالایی داره دو تا ایراد مهم داره، بعضی جاها جمله بندی ها جور در نمیاد! دوم اینکه یه جاهایی مؤلف تو دام تست خودش افتاده!

درود.ولی من منظورم شیمی بود.در نمونه صفحه اتفاقا دیدم تستهای سنجشدر آی کیو شیمی اومده.

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      up

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن