خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

کلاس آنلاین کنکور 93 در کانون شیمی گرگان

نیازی به قلم فرسایی ندارم ، موفقیت 100% د رارائه تست احتمالی شیمی کنکور 93 ( قوی ترین و فنی ترین آزمون شیمی تاریخ کنکور ) و برگزاری اولین همایش انلاین شیمی و بررسی حرفه ای سوالات شیمی گروه ریاضی در تاریخ ششم تیر به مدت 140 دقیقه یکی از ره آوردهای اصلی این کلاس آنلاین در کانون شیمی گرگان می باشد . تجربه عالی با کلاس آنلاینی که با کنکوری های جلفا ، ماکو ، تبریز ، اراک ، اهواز ، مشهد ، شیراز و اصفهان و بم و ................ و حتی با شهر ( دوحه قطر ) داشتم ، تاییدی بر این گفته است که حتی در دورترین نقطه کشور نیز می توان از کلاس های فوق حرفه ای شیمی برخوردار شد ،، اگر اگر در کلاس های آنلاین کانون شیمی گرگان ثبت نام کنید . ( کلاسی که حتی 92% را در شیمی برای بچه ها به ارمغان آورده است . )
      ثبت نام در کلاس های آنلاین کانون شیمی گرگان

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کانون شیمی گرگان نمایش پست ها
      نیازی به قلم فرسایی ندارم ، موفقیت 100% د رارائه تست احتمالی شیمی کنکور 93 ( قوی ترین و فنی ترین آزمون شیمی تاریخ کنکور ) و برگزاری اولین همایش انلاین شیمی و بررسی حرفه ای سوالات شیمی گروه ریاضی در تاریخ ششم تیر به مدت 140 دقیقه یکی از ره آوردهای اصلی این کلاس آنلاین در کانون شیمی گرگان می باشد . تجربه عالی با کلاس آنلاینی که با کنکوری های جلفا ، ماکو ، تبریز ، اراک ، اهواز ، مشهد ، شیراز و اصفهان و بم و ................ و حتی با شهر ( دوحه قطر ) داشتم ، تاییدی بر این گفته است که حتی در دورترین نقطه کشور نیز می توان از کلاس های فوق حرفه ای شیمی برخوردار شد ،، اگر اگر در کلاس های آنلاین کانون شیمی گرگان ثبت نام کنید . ( کلاسی که حتی 92% را در شیمی برای بچه ها به ارمغان آورده است . ) ثبت نام در کلاس های آنلاین کانون شیمی گرگان
      خیلی خوب میشه اگه یه تیکه از همایش آنلاینتونو بذارید تا با تدریستون آشنا شیم!!!

3. Top | #3
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad26 نمایش پست ها
      خیلی خوب میشه اگه یه تیکه از همایش آنلاینتونو بذارید تا با تدریستون آشنا شیم!!!

جواب شما :
      1) همایش انلاین را ضبط نکردم ، مهم رضایت بچه هایی بود که تست احتمالی را تهیه کرده بودند و اولین پاسخ تشریحی شیمی 93 را در کلاس به صورت آنلاین دریافت کردند ، من حرکت آخر را هم آنجا زدم .
      2 ) مشاهده کلاس آنلاین من برات چیزی را عوض نمی کنه ، !! چون سنگ محک من دست کسی نیست جز دست خودم
      3 ) سعی کنید به دوستانی که در مسیر علم و دانش هستند احترام بذارید ، اینجا که میدان تره بار نیست با تعریف بخواهی جذبش بشی
      4 ) اگر جواب دادم به خاطر احترام زیادی که به کنکوری ها دارم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      جواب شما :
      1) همایش انلاین را ضبط نکردم ، مهم رضایت بچه هایی بود که تست احتمالی را تهیه کرده بودند و اولین پاسخ تشریحی شیمی 93 را در کلاس به صورت آنلاین دریافت کردند ، من حرکت آخر را هم آنجا زدم .
      2 ) مشاهده کلاس آنلاین من برات چیزی را عوض نمی کنه ، !! چون سنگ محک من دست کسی نیست جز دست خودم
      3 ) سعی کنید به دوستانی که در مسیر علم و دانش هستند احترام بذارید ، اینجا که میدان تره بار نیست با تعریف بخواهی جذبش بشی
      4 ) اگر جواب دادم به خاطر احترام زیادی که به کنکوری ها دارم
      با3کاملا موافقم
      رفتارتون خیلی تند بود چنین انتظاری از چنین کسی رو اصلا نداشتم(چون خیلی محترمانه نظرمو گفتم وبه نظرم نهایتا میتونستید بگید که ضبط نکردید انقدر لازم نبود به شعور آدم توهین کنید)
      الان حتی کلاس حضوری هم واسه اینکه بفهمی استادش چطور هست جلسه ی اول رایگانه
      به هر حال من از شما معذرت میخوام!!!!

5. Top | #5
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      همیشه ابن طور بوده که وقتی از واقعیت حرف می زنی ، می گن برخورد تندی داری !!!! شخصی که جلسه اول کلاس حضوری را رایگان برات می ذاره ، بدون که تو سنگ محکش را داری واین یکی از عوامل افت آموزشی ماست ................ اگر از کارش مطمئن باشه نیازی به مهر تایید شما نداره ، چون شما در سطع علمی خودت به ایشان معدل دادی ، در حالی که شما باید از معدل دادن به سطح علمی استاد عاجز باشی و این در ست همان چیزی است که ما در کانون شیمی گرگان به آن نگاه می کنیم .
      بازهم ، احترام به جامعه دانش آموزی مرا واداشت که برات بنویسم
      موفق باشی دوست خوب من

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همیشه ابن طور بوده که وقتی از واقعیت حرف می زنی ، می گن برخورد تندی داری !!!! شخصی که جلسه اول کلاس حضوری را رایگان برات می ذاره ، بدون که تو سنگ محکش را داری واین یکی از عوامل افت آموزشی ماست ................ اگر از کارش مطمئن باشه نیازی به مهر تایید شما نداره ، چون شما در سطع علمی خودت به ایشان معدل دادی ، در حالی که شما باید از معدل دادن به سطح علمی استاد عاجز باشی و این در ست همان چیزی است که ما در کانون شیمی گرگان به آن نگاه می کنیم .
      موفق باشی دوست خوب من
      من دارم 1سال از عمرمو سرمایه گذاری میکنم تا آیندمو بسازم حق دارم بفهمم چی به چیه

7. Top | #7
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad26 نمایش پست ها
      من دارم 1سال از عمرمو سرمایه گذاری میکنم تا آیندمو بسازم حق دارم بفهمم چی به چیه
      و شمای کنکوری هم بدانید که من چهل سال از عمر شیرینم را در این مسیر سپری کردم و باز هم پر انرژی و update دارم این مسیر را ادامه میدم . یادت نره که من در کنار شما هستم تا کنکور 93

8. Top | #8
      پاسخگوی ارشد

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

همراهی استاد مومنی با شما تا کنکور 93

و شمای کنکوری هم بدانید که من چهل سال از عمر شیرینم را در این مسیر سپری کردم و باز هم پر انرژی و update دارم این مسیر را ادامه میدم . یادت نره که من در کنار شما هستم تا کنکور 93
      داشتم طبق عادت روزانه گردش علمی 10 دقیقه ای در خانه کنکور انجام می دادم ، چشمم به این نوشته ها خورد ، حیفم اومد که دوباره تازه نشه ، مخصوصا که خیلی خوشم میاد update باشم . به دور از هر چشمداشت مادی می گویم : دوستانی که در گروه های زیر قرار می گیرند باید بدانند که کلاس آنلاین شیمی می تونه کاملا شیمی آنها را تکمیل و تضمین کنه
      1- گروهی که تمام سرفصل هاي شيمي را خواندند و می خواهند شیمی خود را تکمیل کنند . و در اصطلاح 101% ببندند .
      2- گروهی که به هر دلیلی ، هنوز سر فصل ها را نرسوندن ، باز هم می گم که این کلاس که الحق یک کلاس حضوری جادویی است می تونه به این شخص هم کمک کنه تا با خیال راحت در جلسه کنکور 93 بشینه

مسیر مادی این کار این نیست !!! ، این مسیری که من برای شما با کلاس آنلاین دادم فقط و فقط برای در کنار شما بودن است .
      اول خرداد ماه منتظر تست احتمالی شیمی 93 باشید
      سوم ( ریاضی ها و تجربی ها ) و پنجم تیرماه ( مخصوص تجربی ها با تشریح مفصل تست های شیمی مطرح شده در کنکورریاضی 93 ) منتظر دومین همایش آنلاین شیمی کشوری باشید .
      ویرایش توسط ostadmomeni : 24 فروردین 1393 در ساعت 15:06

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      موفق باشی دوست خوب من
      بهیچ وجه این برخورد شما منطقی و منصفانه نیست ... انعطاف در برخورد با انواع سلیقه ها و رفتار ها از خصوصیات بزرگان واقعیست ...
      بجای بزرگ حرف زدن ... و دم از اصول و منطق زدن ، بزرگ فکر کنیم و سخت حرف بزنیم...
      موفق باشید...
      مشاوره ی رایگان کنکور به مناسبت عید سعید قربان

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

پیشاپیش عید همه ی دوستان مبارک

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      داشتم طبق عادت روزانه گردش علمی 10 دقیقه ای در خانه کنکور انجام می دادم ، چشمم به این نوشته ها خورد ، حیفم اومد که دوباره تازه نشه ، مخصوصا که خیلی خوشم میاد update باشم . به دور از هر چشمداشت مادی می گویم : دوستانی که در گروه های زیر قرار می گیرند باید بدانند که کلاس آنلاین شیمی می تونه کاملا شیمی آنها را تکمیل و تضمین کنه
      1- گروهی که تمام سرفصل هاي شيمي را خواندند و می خواهند شیمی خود را تکمیل کنند . و در اصطلاح 101% ببندند .
      2- گروهی که به هر دلیلی ، هنوز سر فصل ها را نرسوندن ، باز هم می گم که این کلاس که الحق یک کلاس حضوری جادویی است می تونه به این شخص هم کمک کنه تا با خیال راحت در جلسه کنکور 93 بشینه

مسیر مادی این کار این نیست !!! ، این مسیری که من برای شما با کلاس آنلاین دادم فقط و فقط برای در کنار شما بودن است .
      اول خرداد ماه منتظر تست احتمالی شیمی 93 باشید
      سوم ( ریاضی ها و تجربی ها ) و پنجم تیرماه ( مخصوص تجربی ها با تشریح مفصل تست های شیمی مطرح شده در کنکورریاضی 93 ) منتظر دومین همایش آنلاین شیمی کشوری باشید .
      سلام دوست عزیز...
      ضمن تشکر و قدردانی از رویه ای که در جهت پیشرفت دانش آموزان در پیش گرفتید لازم میدونم چند نکته رو یادآوری کنم:
      پیش بینی در مورد سوالات کنکور رو فقط و فقط باید به دانش آموز سپرد تا با بررسی کنکور های گذشته و بودجه بندی ها ، نحوه ی چینش و طرح سوالات رو بصورت ناخوداگاه پیش بینی کنند...
      تضمین هــــــــــــــــــــــــ ـــر موضوعی در رابطه با کنکور امری نسنجیده محسوب میشه که اغلب یا به دلیل تصور و نتیجه گیری غلط مشاور و استاد صورت میگیره و یا به منظور رسیدن به مقاصد شخصی ( ازجمله درآمد زایی و تبلیغات کاذب و فریب دهنده )
      ما دلسوزی همکارامون رو درک میکنیم اما مثل تمامی دوستان سابقه ی تدریس و مشاوره داریم و بهتر از هر کسی بر این امر واقفیم که تجویز هر گونه نسخه ی کنکوری که از سر احساسات و یا دلسوزی مفرط و همچنین آگاهی ناقص و حتی نا آگاهی صورت بگیره ، کاملا مردود و غیر قابل استفادست...
      به امید موفقیت روز افزون شما
      سربلند باشید.
      محمودی

برنامه ریزی و رفع اشکال برنامه از تاریخ 9 مهرماه تا 14 مهرماه 93 بصورت رایگان...

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      موفق باشی دوست خوب من
      بنده صد در صد تضمین میکنم که دانش آموزاتون رو به من بسپارید ... من درصد فیزیکشون رو بالای هفتاد میبرم... آیا چنین کاریو میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      اگه آره که متاسفانه باید بگم اعتبار موسستون رو زیر سوال میبرید و اگه نه پس باید به این موضوع منطقی حق بدید که هر کسی حق داره اول سازگاریشو با محیط و نحوه ی فعالیت جدیدش بررسی کنه و بعد پا به اون عرصه بذاره...

09306469796 محمودی
      moshaver2026@yahoo.com

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من معلم گچ خورده ام....

ژان وال ژان: مرا برای دزدیدن تکه نانی به زندان بردند و پانزده سال در آنجا نان مجانی خوردم! این دیگر چه دنیاییست!!!
      بینوایان-ویکتور هوگو

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مهم رضايت بچه ها بود؟
      اگه مهم رضايت بچه ها بود كه
      دوستان من همايش بودم راضي هم نبودم اصلا
      تصميم با خودتون

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام،جناب كانون شيمي گرگان،اگر اين ادعارو داريد كه هيچ نيازي به ارائه نمونه كار نداريد وكارتون كاملا تضميني هست،پس چرا تاپيك تبليغاتي ايجاد كرديد در اينجا؟؟؟ من با جناب اقايان محمدرضا مصلايي ورضا بابايي هم كلاس داشتم ولي اصلا چنين غرور و تضميني درشون نديدم.مخصوصا كه هر دوبهترين دبيران شيمي كشور هستند و جناب مصلايي سالانه چندين درصد ١٠٠ و بالغ بر ١٠ نفر بالاي ٩٠ رو دارند وه مچنين جناب بابايي كه ديگه زبانزد خاص وعام هستند و از پيشكسوتان شيمي كنكور به شمار مي روند و البته جناب بازرگاني كه اميدوارم هرجا كه هستن سالم وتندرست باشند،حدود ٢سال قبل كشور رو به مقصد كانادا ترك كردند ودرحال حاضر در اون كشور اقامت دارند.در مورد عدم ضبط كلاس ها مي تونيد بصورت ازمايشي مبحثي رو تدريس كنيد تا بشه قضاوت كرد.بقولي كه ميگه مشك ان است كه خود ببويد نه انكه عطار بگويد.اميدوارم صحبت بنده موجب ناراحتي شما نشه ولي بهرحال وجود نمونه كار و البته كارنامه اي از درصدهاي دانش اموزانتون تو كنكور ميتونه گوياي كيفيت كار شما باشه با تشكر.

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام.
      کسی آقای عبداللهی دبیر شیمی استان گلستان رو میشناسه؟
      خوبه؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن