خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

منبع تست تكميلي براي رياضي

سلام دوستان خسته نباشيد.
      من اوايل تابستون كتاب رياضي مهر و ماه رو گرفتم ولي اصلا ازش خوشم نيومد ... درسنامه هاي خشك و پاسخنامه خشكتر و اينكه قشنگ توضيح نداده بود و ...
      جديدا رفتم خيلي سبز گرفتم و خيلي هم راضيم .
      ولي يه مشكلي دارم . احساس ميكنم براي درصد بالا ٥٠ ٦٠ بايد يه منبع ديگه با تست هاي سخت تر رو هم كار كنم .
      حالا خواستم بپرسم كه شده كسي تنها با تست هاي خيلي سبز درصد بالا كسب كنه يا بايد يه منبع ديگه مثل iq رو هم بگيرم؟
      حالا اگر بايد بگيرم بنظرتون پشت سر هم كارشون كنم يا مثلا تا عيد خيلي سبز رو تموم كنم بعدش برم سراغ iq ؟

پيشاپيش تشكر بابت نظراتتون.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من اي كيو دارم راضيم خيلي از خيلي سبز مبحثشو كامل ميزنم ميرم سراغش البته يه مبحث و نصفي باهاش كار كردن و فارغ التحصيلم نميدونم اگه دانش اموز باشي ميرسي يا نه
      This time,this is my fight song
      Take -backe -my life Song
      Prove - I'm - alright Song
      My power's turned on
      Starting right now,i'll be strong

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من کتاب ریاضی جامع تخته سیاه داشتم ولی اصلا نتونستم با درسنامه هاش کنار بیام
      به نظرم اصلا نمیشه با کتابای ریاضی جامع ریاضی رو خوب یاد گرفت
      الان کتاب ریاضی پایه و پیش کوله پشتی رو گرفتم درسنامه هاش خیلی خیلی غنی و عالین اگه ریاضیتون صفر باشه این کتاب ریاضیتونو میکشه بالا ... من همیشه ریاضیمو تو ازمون زیر 10 میزدم الان دو رو بر 50 میزنم
      برای تستم از کتاب موج آزمون ریاضی الگو استفاده میکنم تستای خیلی قوی و خوبی داره
      آی کیو رو هم ندیدم ولی تعریفشو از دوستان شنیدم
      [صحنه ی ما غزل پوش
      صدا صدای گوگوش ....

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mariyana نمایش پست ها
      من اي كيو دارم راضيم خيلي از خيلي سبز مبحثشو كامل ميزنم ميرم سراغش البته يه مبحث و نصفي باهاش كار كردن و فارغ التحصيلم نميدونم اگه دانش اموز باشي ميرسي يا نه
      سلام ميشه تعداد تستاش چجوريه ؟ يعني مثلا تو يه مبحثي مثل تركيبات تعدادش از خيلي سبز بيشتره؟
      يه سوال ديگه اينكه نكته هايي داره كه خ سبز نداره؟
      ممنون

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      به نظر من خیلی سبز را دو سه بار تستهاشو بزن اکتفا میکنه ولی اگه خیلی اصرار داری iq بگیر

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن