خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 40
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات

پیگیری تقلب در آزمونهای قلم چی توسط خود سیستم قلم چی

با سلام خدمت عزیزانم
      بذارید اول ی چیزی بگم که من کلا با ادای علامه دهر بودن دراوردن مشکل دارم و سعی میکنممم فقط دانسته هامو به بچها منتقل کنم...
      عزیزان چند روز پیش پدر من رفتن برای ثبت نام قلم چی برای ازمون ۹مهر...اونجا از یکی از مدیرا پرسیده بود که عاقا قضیه پاسخ نامه ندادن و این حرفا بچه ها رو اذیت میکنه و فلاان و ااوناهم گفته بودن که برای جلوگیری از تقلب این کارو کردن خلاصه بحث داغ و شیرین تر میشه همون مدیره میگه که ۳نفر از پشتیبانای تهران که سوالارو پخش میکردن به افراد در سراسر کشور شناسایی شدن و سیستم قلم چی هم بخاطر اعاده حیثیت و این که اعتماد مردم داره کم کم ازشون سلب میشه دست به شکایت زده و اونارم گرفتن و هر کدوم شاید به ۲سال حبس محکوم بشن...تا اینجاش اوکی؟؟؟
      بعدش گفت اون دسته از افرادی که ازشون سوال خریدن رو هم دارن شناسایی میکنن که شاید بالای هزار نفر بشن(دانش اموز+فروشنده و ...)
      گفت قلم چی امثال خیلی از نظر قضایی خیلی فعال هست و بگیر بگیر راه انداخته...
      این همه فک زدم تا بگم توی این انجمن چند هزار نفری شاید تک و توک باشن کساییکه اشتباه میکنن و برای هر دلیلی که دارن دست به خرید سوال میزنن...خاهش میکنم برای خودتونم که شده این کار رو نکنید چون از طریق فیش واریز و غیره میتونن شناسایی کنن...شاید دوسال یکی از کنکور محروم بشه و شایدم جریمه بده و آبرو و حیثیت جلو خانواده و فامیلش از بین بره....خواهش میکنم با زندگی خودتون بازی نکنید...
      دلیل این که این تاپیکو زدم هم این هست که مهر که شروع شد تب وتاب ازمونای ازمایشی شدت میگیره....
      باازم ممنون که خوندین
      خیلی ضعیفی اگه دنبال آرزوهات نری

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      شما هم که دانشجوی پزشکی هستی میخوای بیای قلمچی؟؟؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali1234 نمایش پست ها
      امضارو بخونی بد نیست عزیز من

دانشگاه هدف رو زدم داداشم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      امضارو بخونی بد نیست عزیز من

دانشگاه هدف رو زدم داداشم

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ata1001 نمایش پست ها
      با سلام خدمت عزیزانم
      بذارید اول ی چیزی بگم که من کلا با ادای علامه دهر بودن دراوردن مشکل دارم و سعی میکنممم فقط دانسته هامو به بچها منتقل کنم...
      عزیزان چند روز پیش پدر من رفتن برای ثبت نام قلم چی برای ازمون ۹مهر...اونجا از یکی از مدیرا پرسیده بود که عاقا قضیه پاسخ نامه ندادن و این حرفا بچه ها رو اذیت میکنه و فلاان و ااوناهم گفته بودن که برای جلوگیری از تقلب این کارو کردن خلاصه بحث داغ و شیرین تر میشه همون مدیره میگه که ۳نفر از پشتیبانای تهران که سوالارو پخش میکردن به افراد در سراسر کشور شناسایی شدن و سیستم قلم چی هم بخاطر اعاده حیثیت و این که اعتماد مردم داره کم کم ازشون سلب میشه دست به شکایت زده و اونارم گرفتن و هر کدوم شاید به ۲سال حبس محکوم بشن...تا اینجاش اوکی؟؟؟
      بعدش گفت اون دسته از افرادی که ازشون سوال خریدن رو هم دارن شناسایی میکنن که شاید بالای هزار نفر بشن(دانش اموز+فروشنده و ...)
      این همه فک زدم تا بگم توی این انجمن چند هزار نفری شاید تک و توک باشن کساییکه اشتباه میکنن و برای هر دلیلی که دارن دست به خرید سوال میزنن...خاهش میکنم برای خودتونم که شده این کار رو نکنید چون از طریق فیش واریز و غیره میتونن شناسایی کنن...شاید دوسال یکی از کنکور محروم بشه و شایدم جریمه بده و آبرو و حیثیت جلو خانواده و فامیلش از بین بره....خواهش میکنم با زندگی خودتون بازی نکنید...
      دلیل این که این تاپیکو زدم هم این هست که مهر که شروع شد تب وتاب ازمونای ازمایشی شدت میگیره....
      باازم ممنون که خوندین
      با سلام
      در پاسخ به شما باید بگم که فقط فروش آزمون ها قبل آزمون غیر مجاز هست و طرفی که میفروشه تمامی عواقب رو به گردن می گیره و اونی که میخره هم هیچی گردنش رو نمیگیره درسته من و شما نمیخریم ولی بهتره بچه ها رو نترسونید چون اصلا در این زمینه که خریدار رو بیان محاکمه کنن قانون نداریم من نمیگم دوستان برن سوالات رو بخرن ولی بعضی از دوستان هم که از قبل گرفتن اصلا نگران نباشید هیچ کاری نمی تونن بکنن شاید فقط فروشنده رو جریمه می کنن و یکی دو سال زندان میدن به که طبق قانون بعد از گذراندن 1 ماه بقیه محکومیتش رو از روزی 30 هزار تومان میتونه بخره
      و من الله توفیق
      ویرایش توسط tabrizcity : 04 مهر 1395 در ساعت 22:24

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tabrizcity نمایش پست ها
      با سلام
      در پاسخ به شما باید بگم که فقط فروش آزمون ها قبل آزمون غیر مجاز هست و طرفی که میفروشه تمامی عواقب رو به گردن می گیره و اونی که میخره هم هیچی گردنش رو نمیگیره درسته من و شما نمیخریم ولی بهتره بچه ها رو نترسونید چون اصلا در این زمینه که خریدار رو بیان محاکمه کنن قانون نداریم من نمیگم دوستان برن سوالات رو بخرن ولی بعضی از دوستان هم که از قبل گرفتن اصلا نگران نباشید هیچ کاری نمی تونن بکنن شاید فقط خریدار رو جریمه می کنن و یکی دو سال زندان میدن به که طبق قانون بعد از گذراندن 1 ماه بقیه محکومیتش رو از روزی 30 هزار تومان میتونه بخره
      و من الله توفیق
      خوب شما خودتون میگید خریدارو جریمه نمیکنن بعد دوباره میگید یک ماه زندان..کاملا این حرفتون با هم تناقض داره...

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خوب شما خودتون میگید خریدارو جریمه نمیکنن بعد دوباره میگید یک ماه زندان..کاملا این حرفتون با هم تناقض داره...
      سلام
      دوست عزیز یه اشکال تایپی بود منظور فروشنده هست
      ممنون که متن رو کامل خوندید

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      پشتیبان اصلی تو تهران که سوالارو پخش میکنه تو سراسر کشورمتهم ردیف اوله ....اینا یه سیستم فروش را انداخته بودن...اونی که از اونا میخره واسطه اصلیه....اونی که از اون واسطه ها میخره یا بازم واسطه و فروشنته چندمه یا دانش ااموز....طبق گفته خودشون خاستم بگم که مواظب باشن...قصد من بخدا فقط اینه که آبرو کسی جلو خانوادش نره

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      پشتیبان اصلی تو تهران که سوالارو پخش میکنه تو سراسر کشورمتهم ردیف اوله ....اینا یه سیستم فروش را انداخته بودن...اونی که از اونا میخره واسطه اصلیه....اونی که از اون واسطه ها میخره یا بازم واسطه و فروشنته چندمه یا دانش ااموز....طبق گفته خودشون خاستم بگم که مواظب باشن...قصد من بخدا فقط اینه که آبرو کسی جلو خانوادش نره
      میدونم داش منظور برای بچه ها شفاف سازی کردم که یه موقع استرس نگیرتشون از شما هم ممنون که اعلام کردید تا بقیه فروشنده ها یکم حالشون به خودشون بیاد

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      میدونم داش منظور برای بچه ها شفاف سازی کردم که یه موقع استرس نگیرتشون از شما هم ممنون که اعلام کردید تا بقیه فروشنده ها یکم حالشون به خودشون بیاد
      خوب ایشون راست میگن..اونا که نمیدونن کسی که خریده دانش آموز هستش یا فروشنده...

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      به هیچ وجه نمیشه حتی سر آزمونم که باشه تقلب مبکنن

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خوب ایشون راست میگن..اونا که نمیدونن کسی که خریده دانش آموز هستش یا فروشنده...
      خب الان بر فرض من آزمون رو خریدم اومدن من رو هم پیدا کردن بردن دادگاه خب میبینن دانش آموزم دیگه؟؟
      آخه با این جور کارا اصلا نمیشه همه رو شناسایی کرد من یه دوستی داشتم همینطور دفترچه رو میفروخت دستی بدون تراکنش خب اینا رو چطوری میخوان شناسایی کن شاید از 1000 نفر فروشنده نصفشو پیدا کنن مهم حالا گذشته نیست که چه تعداد سوالات فروش رفته مهم اینه که از این به بعد میتونن امنیت آزمون رو تامین کنن یا نه

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خب الان بر فرض من آزمون رو خریدم اومدن من رو هم پیدا کردن بردن دادگاه خب میبینن دانش آموزم دیگه؟؟
      آخه با این جور کارا اصلا نمیشه همه رو شناسایی کرد من یه دوستی داشتم همینطور دفترچه رو میفروخت دستی بدون تراکنش خب اینا رو چطوری میخوان شناسایی کن شاید از 1000 نفر فروشنده نصفشو پیدا کنن مهم حالا گذشته نیست که چه تعداد سوالات فروش رفته مهم اینه که از این به بعد میتونن امنیت آزمون رو تامین کنن یا نه
      اینطور که شما میگید پس کلا نمیان اونا رو دیگه شناسایی کنن دیگه...

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اینطور که شما میگید پس کلا نمیان اونا رو دیگه شناسایی کنن دیگه...
      خب بابا این جا ایرانه انتظار داری بیان دونه به دونه همه رو شناسایی کنن مطمئن باش همون کله گنده ها رو بگیرن بقیه پا پس می کشن همونطور که گفتم برای آزمون 18 تیر امسال 20-30 تا از دوستام سوالات رو گرفته بودن بدون هیچ تراکنش و شماره کارتی فقط به صورت دستی و نقد اینا رو هم حتما میان با حس ششم شناسایی می کنن؟ نه برادر من نمیشه
      به هر حال از استارتر ممنونم که به فروشنده ها یه اخطاری دادن دانش آموزای عزیز هم دیگه نخرن دیگه خریدین هم از یکی بگیرین که دستی میفروشه

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      با سلام خدمت عزیزانم
      باازم ممنون که خوندین

سلام ...

ببخشید اگه سوالم زیاد با تاپیک مرتبط نیست.

میشه لطفا هزینه ی ثبت نام قلم چی رو بگین البته اگه دوست دارین!

واینکه مثل نمایندگی بعضی شهرهای دیگه، کتاب که الزامی نیست؟!!!!!

ممنون
      Başka bir dünyayam
      Ele dünyayam ki , orde ğem yox

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن