خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 15 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 222
    1. Top | #16
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نظــرتون راجب این جزوه چیـه ؟

http://www.100dar100.net/userfiles/f...ple%20zist.zip

2. Top | #17
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Farzaneh15 نمایش پست ها

از نظر من عالیه -اگه دوم و وسوم هم همینطوری درس داده باشه میتونم بگم بی نظیره-اگه اینو بخونی و تست تانک تخته سیاه رو بزنی+ازمونای قلم چی میتونه کامل ترین منبع برای زیست شناسی باشه
      دقیقا همونچیزی که پارسال بهش احتیاج داشتم-اگه امسال پزشکی بابل در اومدم که اومدم اگه نیومدم سالدیگه برای زیست حتما خودم اینو میخرم

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط firsoT نمایش پست ها
      در رابطه با نحوه مطالعه زیست..که قرار بود براتون بنویسم....
      در مرحله اول.....یعنی وقتی می خواهید یک درس را برای اولین با بخوانید سعی کنید فقط به کلیات توجه کنید....و با جزییات کاری نداشته باشید....در مراحل بعدی(این مراحل در افراد مختلف فرق می کند)..
      اکنون وارد جزییات شوید...و آن هارا با بقیه اطلاعاتی که از قبل داشتید...ارتباط دهید..بعد از این می توانید از
      جزوه یا کتابی که درس نامه دارد استفاده کنید....کتاب ها را در بالا معرفی نموده ام ....سعی کنید...تست هارا 50تایی و به مدت 25-35 بستگی به سختی تست ها جواب دهید.. تا در تنظیم وقت استاد شوید.. اگر سوالی دارید می توانم پاسخ دهم
      سلام مرسی از راهنمایی های مفیدتون
      من رشته ام ریاضی بود میخام تجربی امتحان بدم چندسال ازدرس و کتاب خلاصه دور بودم دانشجوهم هستم 93 کنکورباید شرکت کنم زیست سخت افرادی مثل من چطوری بخونن؟cdاموزشی ک ازپایه منوبتونه قوی کنه چیاهستن؟درضمن من ب کلاس کنکور ازمون دسترسی ندارم میخام درطول تحصیل در دانشگاه واسه کنکوربخونم میتونید راهنمایی کنید
      موفق باشید

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سلام
      میتونید راهنمایی کنید این صد در صد قضیه اش چیه؟
      من رشته ام ریاضی بود دانشجو هم هستم میخام تجربی امتحان بدم بچه ها کمک کنید شمایی ک امسال این تجربه را داشتین کنکوردادین من تازه کارم میخام واسه اولین بار بخونم زیست نمیفهمم کلاس کنکور و ازمون دسترسی ندارم خوب چکارکنم؟
      بنظرتونcdاموزشی میتونه کمکم کن چه کتابهایی ب دردم میخور؟من تو انجمن پیام گذاشتم ن تنهاپیامم پاک ده جواب هم ندادن شرایط من اینجوریه ب کمک شما ومدیران بخش زیست شناسی نیاز دارم تورو خداجواب بدین موفق باشید

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdadlord نمایش پست ها
      از نظر من عالیه -اگه دوم و وسوم هم همینطوری درس داده باشه میتونم بگم بی نظیره-اگه اینو بخونی و تست تانک تخته سیاه رو بزنی+ازمونای قلم چی میتونه کامل ترین منبع برای زیست شناسی باشه
      دقیقا همونچیزی که پارسال بهش احتیاج داشتم-اگه امسال پزشکی بابل در اومدم که اومدم اگه نیومدم سالدیگه برای زیست حتما خودم اینو میخرم
      سلام ایشا... ک پزشکی دانشگاه بابل بیارین اقا مهرداد شمام تونستین ب سوال من جواب بدین امیدوارم ب خاسته تون برسین موفق باشید

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با سلام
      کسانی که...مدت ها از زیست دور بودن...بهترین کار استفاده از cd آموزشی می باشد.....
      البته استفاده از کلاس های رفع اشکال.....تاکید می کنم فقط رفع اشکال...نیز می تواند مفید باشد..
      یکی از cd های آموزشی که می توان نام برد.....cdآموزشی سریال صد می باشد...البته لازمه که ای نو بگم که بعضی بخش های کتاب تغیر کرده و با این cd مغایرت دارد...
      ولی بطور کلی مناسب می باشد....در ضمن حتما در طول سال سوالای یک آزمون آزمایشی را بررسی کنید..
      ...حتما لازم نیست که ثبت نام کنید ففقط سوال ها را بررسی کنید
      به امید موفقیت شما

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط maryaam نمایش پست ها
      سلاام..اینکه هدفتون اینه خیلی عالیه....افرین
      مطمینا همه نمیتونن از این کلاسا استفاده کنن...مثل شما که خودت نمیخوای! ولی این به این معنی نیست که نخوای و نتونی به هدفت برسی...اگه خودت بخوای و تلاش کنی هیچ چیزی نمیتونه مانع شما شه!! پس تو تابستون سعی کن خط به خط جملات زیست رو بفهمی و یاد بگیری! تست هم بزن تا جایی که میتونی...از کتابات نهایت استفاده رو بکن...موفق باشی

مرسی از لطفتون توی تابستون که الان یه 2هفتش رفت من 3 فصل از زیست سال دوم فصول 1 و 2 و 3 رو خوندم از کتاب کامله کامل
      میشه بگین چه جوری بخونم چه کتابایی خوبه تست فاصله زمانی داشته باشه یا نه؟ از چه کتابایی؟ چند ساعت در هفته حدودا؟
      از این جور حرفا
      مرسی از لطفتون پیشاپیش
      زمان نمی ایستد و لحظه ها می روند
      قدر زندگی و باهم بودن را بیشتر بدانیم
      لطفا با تامل ببینید...

من دغدغه دارم این روزها درسرزمینی زندگی میکنم که درآن دویدن سهم کسانی است که نمیرسندو رسیدن سهم کسانی است که نمیدوند.

8. Top | #23
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=mehrdadlord;53990]اگه ازمون های ازماییشی میدی و خودت کتاب تست داری هیچ نییییییییییییییییییییازی به کلاس نیست -زیست فقط و فقط تلاش خودتو میطلبه . اگه به تلاش خودت ایمان داری نیازی به کلاس نیست - امیدوارم به هدف قشنگت برسی

آره آزمون گزینه دو میرم خوبه؟
      کتابم الان که دومو دارم میخونم خیلی سبز
      سومم خیلی سبز دارم
      دوم سوم گاج و سوم گربه هم دارم
      با ژنتیک آرام فر و گیاهی آرام فر
      میشه بگید چه جوری بخونم فصلا رو؟ چه جوری تست با چه فاصله زمانی واینا
      لطفا با تامل ببینید...

من دغدغه دارم این روزها درسرزمینی زندگی میکنم که درآن دویدن سهم کسانی است که نمیرسندو رسیدن سهم کسانی است که نمیدوند.

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط angel نمایش پست ها

مرسی از لطفتون توی تابستون که الان یه 2هفتش رفت من 3 فصل از زیست سال دوم فصول 1 و 2 و 3 رو خوندم از کتاب کامله کامل
      میشه بگین چه جوری بخونم چه کتابایی خوبه تست فاصله زمانی داشته باشه یا نه؟ از چه کتابایی؟ چند ساعت در هفته حدودا؟
      از این جور حرفا
      مرسی از لطفتون پیشاپیش
      زیست رو مفهومی بخونین که بعدا تو ارتباط دادن بین فصلای دیگه دچار مشکل نشین...به شکلا توجه کنین...من خودم زیست سال 2خیلی سبز داشتم ..زیست سوم و پیش 8000 تست!! و ژنتیک تخته سیاه...به نظرم کتاب بخونین که خوب خوب بفهمینش...بعد سعی کنین خودتون نکات پیدا کنین بعدش برین تست بزنین..نمیدونم ..ولی فکرکنم 1-2روز فاصله خوب باشه...خودم اول کتاب میخوندم بعد درسنامه ها بعدش تست میزدم...نمیدونم درست بود یا نه روشم...موفق باشین...اها یادم رفت هرروز زیست بخونین...

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با سلام....
      اول این که ببین کلاس زیست قراره چگونه بر گذار بشه ....آیا هفتگی یا ماهی یک بار ...
      اگه مثل خیلی از کلاسایی که ماهی یک با بر گذار میشه ...و فقط واسه پول در آوردنه ..و بازدهیه کمی داره ..
      بهتره ....نری
      اما واسه تابستون......پیشنهاد..من اینه که...زیست سال دوم+زیست گیاهی+ژنتیک ر.و با یک برنامه منظم روزانه بخونی....
      تا وقتی به اواخر شهریور رسیدی....خیالت راحت باشه..که مطالبه مهم رو جمع کردی...
      مرسی ممنونم
      زیست سومو نخونم تو تابستون یعنی؟
      مشاوری که میرم گفت پایه رو توی تابستون تموم کن توی همه درسا
      حدودا چند ساعت در روز؟
      من 3 روز تا 2 مدرسه کلاسای پیش رو داریم
      یه روزم از 2 تا 7 شب کلاس ریاضی فیزیک شیمی رو کلاس کنکور داریم
      سه شنبه جمعه کامل بیکارم 5شنبه هم 2 ساعت ریاضی پیش داریم
      چه حدودایی باید مطالعه داشته باشم با این زمان؟
      خیلی گیجم
      لطفا با تامل ببینید...

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سلاماین کتابی رو که گفتید من فصل اولش رو به طور کامل خوندم.....
      به طور کلی...کتاب خوبیه...اما نقطه ضعف هایی هم داره...
      1)...کتابه رونی نیست....یعنی نمیشه...به راحتی اونو خوند...از این نکته به اون نکته پریده..
      2)...به نظر من حجم زیادی داره...که وقت زیادی از شما خواهد گرفت...
      3)بعضی نکات که لازم نبوده گفته بشه رو گفته ...مثلا...در مورد کپک نورواسپوراکراسا...همین که گفته شود از آسکومیست هاست ..لازم..و کافیست...و لازم نبود ویژگی های این قارچ توضیح داده می شد....چون در فصل..11 به طور کامل بررسی میشود....(جامع گفتن...با همه چیز را گفتن فرق می کنه)
      4)..من در این کتاب تستی ندیدم...البته در سایت این کتاب گفته شده شامل تست نیز می باشد
      ....اما نقاط قوت این کتاب
      1)سعی شده همه ی نکات گفته بشه که از چند کتابی شدن جلو گیری شود...
      2) جدول ها و نمودار های بسیار خوبی دارد...البته نه همه ی آن ها.
      .....پیشنهاد من به شما در مورد استفاده یا عدم استفاده....
      با عرض پوزش از مولف این اثر....من به شما توصیه می کنم که...از این جزوه به عنوان منبع اصلی استفاده نکنید...
      می توانید فقط از جدول ها ونمودار ها استفاده کنید....و یا هر بخشی را که در کتاب درسی یا کتابی دیگر متوجه نشدید..به آن رجوع کنید...
      کلا من درس نامه های همایش دریافت را نسبت به این کتاب بهتر ارزیابی می کنم

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلاماین کتابی رو که گفتید من فصل اولش رو به طور کامل خوندم.....
      به طور کلی...کتاب خوبیه...اما نقطه ضعف هایی هم داره...
      1)...کتابه رونی نیست....یعنی نمیشه...به راحتی اونو خوند...از این نکته به اون نکته پریده..
      2)...به نظر من حجم زیادی داره...که وقت زیادی از شما خواهد گرفت...
      3)بعضی نکات که لازم نبوده گفته بشه رو گفته ...مثلا...در مورد کپک نورواسپوراکراسا...همین که گفته شود از آسکومیست هاست ..لازم..و کافیست...و لازم نبود ویژگی های این قارچ توضیح داده می شد....چون در فصل..11 به طور کامل بررسی میشود....(جامع گفتن...با همه چیز را گفتن فرق می کنه)
      4)..من در این کتاب تستی ندیدم...البته در سایت این کتاب گفته شده شامل تست نیز می باشد
      ....اما نقاط قوت این کتاب
      1)سعی شده همه ی نکات گفته بشه که از چند کتابی شدن جلو گیری شود...
      2) جدول ها و نمودار های بسیار خوبی دارد...البته نه همه ی آن ها.
      .....پیشنهاد من به شما در مورد استفاده یا عدم استفاده....
      با عرض پوزش از مولف این اثر....من به شما توصیه می کنم که...از این جزوه به عنوان منبع اصلی استفاده نکنید...
      می توانید فقط از جدول ها ونمودار ها استفاده کنید....و یا هر بخشی را که در کتاب درسی یا کتابی دیگر متوجه نشدید..به آن رجوع کنید...
      کلا من درس نامه های همایش دریافت را نسبت به این کتاب بهتر ارزیابی می کنم

میشه یه لیست از کتابای عالی واسه زیست بالای 90 بعد از کتاب درسی به عنوان منابع بهم معرفی کنین ببینم چیا رو دارم چیا رو باید تهیه کنم؟
      اگه ممکنه عالی ترین و آزمایش شده ترین کتابا باشه چون خیلی برام رتبم مهمه
      پیشاپیش از لطفتون ممنونم
      لطفا با تامل ببینید...

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=angel;54731]مرسی ممنونم
      حدودا چند ساعت در روز؟
      خیلی گیجم[/QUO

مشاور شما ...درس گفته...
      زیست گیاهی شامل: قسمت دوم فصل 3 سال دوم+ قسمت دوم فصل6 سال دوم+صفحه آخر فصل7 سال دوم+حرکت های گیاهی فصل8...ابته در فصل 1و2 دوم نیز درمورد گیاهان صحبت شده...+فصل9 و 10 سال سوم میشه+فصل8 پیش..
      ژنتیک(که در این جا منظور مندلی ایست)....شامل فصل5..6..7...8 و بخشی از 9 سال سوم می باشد..که در کتاب صحبتی نشده....که شما بیشتر مباحث سال سوم را می خوانید...
      حتما و لطفا این برنامه را با مشاور خود درمیان بگذارید...اگر منطقی باشند..حتما موافقت خواهند کرد..

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=firsoT;54739]
      مرسی ممنونم
      حدودا چند ساعت در روز؟
      خیلی گیجم[/QUO

مشاور شما ...درس گفته...
      زیست گیاهی شامل: قسمت دوم فصل 3 سال دوم+ قسمت دوم فصل6 سال دوم+صفحه آخر فصل7 سال دوم+حرکت های گیاهی فصل8...ابته در فصل 1و2 دوم نیز درمورد گیاهان صحبت شده...+فصل9 و 10 سال سوم میشه+فصل8 پیش..
      ژنتیک(که در این جا منظور مندلی ایست)....شامل فصل5..6..7...8 و بخشی از 9 سال سوم می باشد..که در کتاب صحبتی نشده....که شما بیشتر مباحث سال سوم را می خوانید...
      حتما و لطفا این برنامه را با مشاور خود درمیان بگذارید...اگر منطقی باشند..حتما موافقت خواهند کرد..
      حتما میگم بهشون میشه منابع هم بهم معرفی کنین ؟
      بهترین منابع لطفا
      برای بالای 90 میخوام و رتبه حتی الامکان تک رقمی
      خیلی ممنونم از لطفتون
      لطفا با تامل ببینید...

15. Top | #30
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

میشه یه لیست از کتابای عالی واسه زیست بالای 90 بعد از کتاب درسی به عنوان منابع بهم معرفی کنین ببینم چیا رو دارم چیا رو باید تهیه کنم؟
      اگه ممکنه عالی ترین و آزمایش شده ترین کتابا باشه چون خیلی برام رتبم مهمه
      پیشاپیش از لطفتون ممنونم

در پست های قبلی اشاره شده ولی باز می گویم.....

1)کتاب همایش نشردریافت جلد1 و2 (دکتر عمارلو)
      2)کتاب آزمون های تدریجی اندیشه فایق (دکتر میوه چی)
      3)کتاب زیست گیاهی نشر برد(دکتر چلاجور)
      4) پنج آزمون اندیشه فایق که 3 تای آخرش خوبه...(البته برای بعد از عید)
      5) سوالای تالیفی..
      البته کتاب های دیگری نیز وجود دارد... که هم ویژگی های خوب دارند و هم....
      ولی توصیه می شود از چند کتابی پرهیز شود..

صفحه 2 از 15 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

...، ....، .....، ......، .......، ........، فیلم، فیزیک، قلمچی، قوانین مندل، كنكور، مفید، مهم، مهندسی، مهر و ماه، میکرو طبقه بندی گاج، مشکل، مطالعه، معادله، معدل، چهارم، چگونه زیست شناسی را برای کنکور 93 بخوانیم، نتيجه، نحوه تست زدن زیست شناسی، نحوه خواندن زیست شناسی، نرم افزار، همایش، هدف، ژنتیک، کمک، کمک درسی، کنکور، کنکور 92، کنکور 93، کنکور سراسری، کنکور93، کنکورو، کنکوری، کانون، کارشناسی، کتاب، کتاب جمع بندی، گوگل، گاج، گزینه 2، گزینه دو، پزشکی، آزمایشی، امتحان، انتقال، اساتید، اعتراض، اعداد، برنامه ریزی، تمرکز، تجربی، تست، تصویر سازی، تغییر رشته، جمع بندی، جالب، جزوه، حمایت، خلاصه، خیلی مهم، خیلی سبز، خانه زیست شناسی، دوره، دوران جمع بندی، دانش آموزان، دانشگاه، دانشجو، دختر، درس، درس به درس، دعا، روش مطالعه، ریاضی، راهنمایی، رایگان، رشته تجربی، زيست، زیبایی، زیست، زیست کنکور 93، زیست شناسی، سنجش، سوال، سوالات کنکور، سوالات زیست، سوابق تحصیلی، ساحل، سراسری، شیمی، شیوه مطالعه، عمارلو

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن