خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سوال: واحد های پیش دانشگاهی و ساعت تحصیل؟

سلام،
      هرجا رفتم گشتم یا مال سال 90-91 بود خبر یا کلا نا مفهوم بود. پیش چندتا واحد داره و چند روز در هفته باید بریم مدرسه؟ الان مارو هرروز میفرستن ولی ی دوستم تو بوشهر میگه ما سه روز میریم بعضیا هم میگن تا ساعت 12 عه.
      من خودم اهل تهرانم میخوام بدونم چند روز باید بریمو چند واحده اگه منبع رسمی هم بگین ممنون میشم.

2. Top | #2
      roc
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Soroosh نمایش پست ها
      سلام،
      هرجا رفتم گشتم یا مال سال 90-91 بود خبر یا کلا نا مفهوم بود. پیش چندتا واحد داره و چند روز در هفته باید بریم مدرسه؟ الان مارو هرروز میفرستن ولی ی دوستم تو بوشهر میگه ما سه روز میریم بعضیا هم میگن تا ساعت 12 عه.
      من خودم اهل تهرانم میخوام بدونم چند روز باید بریمو چند واحده اگه منبع رسمی هم بگین ممنون میشم.
      واحد پیش نباید اینقدر برای شما مهم باشد
      تو رشته ریاضی26 واحده جمعا که 14 واحدش رو تو مدرسه خودتون امتحان دمیدید (نهایی نیست)
      تا ساعت 12.30 است اگه فوق برنامه براتون نذارند (شاید دو روز در هفته فوق برنامه داشته باشید)
      ما که چهار شنبه کلا تعطیل بودییم

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roc نمایش پست ها
      واحد پیش نباید اینقدر برای شما مهم باشد
      تو رشته ریاضی26 واحده جمعا که 14 واحدش رو تو مدرسه خودتون امتحان دمیدید (نهایی نیست)
      تا ساعت 12.30 است اگه فوق برنامه براتون نذارند (شاید دو روز در هفته فوق برنامه داشته باشید)
      ما که چهار شنبه کلا تعطیل بودییم
      مشکل منم همینه من وقت کافی برا مطالعه تو خونرو از دست میدم ، اگه هیچ فوقی نباشه و کاملا بر اساس معیار هاش (منظورم دیفالته) باشه چند روز در هفته باید بریم؟ 3روز؟ مرسی برا جوابتون

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام،
      ما تا دوشنبه میرفتیم ! روزی 8 ساعت درس
      بستگی به مدرسه داره
      از تمام دلتنگی ها
      از اشک ها و شکایت ها که بگذریم
      باید اعتراف کنم
      پدر و مادرم که می خندند خوشبختم...

5. Top | #5
      roc
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مشکل منم همینه من وقت کافی برا مطالعه تو خونرو از دست میدم ، اگه هیچ فوقی نباشه و کاملا بر اساس معیار هاش (منظورم دیفالته) باشه چند روز در هفته باید بریم؟ 3روز؟ مرسی برا جوابتون
      اگر زرنگ باشین و با برنامه چهار شنبه +پنج شنبه + جمعه تمام کار هاتون رو انجام میدید

کاملا بستگی به دبیر ستانتون داره
      ولی شاید همان 3 روز باشد

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام،
      پیش دانشگاهی طبق قانون روز های 4شنبه و 5 شنبه تعطیله ، جمعه هم که اوتومات تعطیله ! میمونه 4 روز دیگه ! اینم بستگی به مدرسه داره .. نمونه دولتی و تیزهوشان باشه که 4 روز رو حتما باید برین اونم تا ساعت 12.30 ! البته بعضا ممکنه تا ساعت 2.30 هم برسه ! ولی بقیه مدارس ممکنه 3 روز در هفته کلاس داشته باشن ..

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن