خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      SRG
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

اعلام نتیجه اشتباه؟

سلام.من پزشکی ازاد شرکت کردم تراز اخرین فرد قبولی 8904 و تراز من 9194 هست و ازبین 32 نفر قبول شده من نفر 15 هستم اما تو کارنامه برام نوشته ذخیره!!!
      حتی رفتم دانشگاه ازاد توی لیست افراد قبول شده من نفر 15 بودم و اسمم نوشته بود اما منو ثبت نام نکردن گفتن ذخیره ای!خودشونم نمیدونن چرا من نفر 15 هستم اما ذخیره شدم
      به سایت azmoon.com رفتم و اعتراض کردم اما هردفعه بهم یه پیام تکراری میده و در مورد شرایط ذخیره توضیح میده
      دوستان بنظرتون چیکار کنم؟چطوری اعتراض کنم؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      در اين مورد اطلاعي ندارم ولي ميشه بفرماييد كدوم دانشگاه پزشكيش تراز اخرين نفر قبوليش ٨٩٠٤ بوده؟

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      من رفتم دانشگاه در مورد همین موضوع ذخیره با کارشناسشون صحبت کردم بهم گفت موردی نداری شما فقط اول باید اینترنتی ثبت نام کنید بعد روز دوشنبه با مدارک لازم بیایید برای ثبت نام حضوری.
      من بعد از اینکه وارد سایت شدم و ثبت نام کردم بهم کد دانشجویی داد و شهریه هم اینترنتی پرداخت کردم..

امیدوارم این صبحبتام بدردتون بخوره.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط .SoRoUsH. نمایش پست ها
      در اين مورد اطلاعي ندارم ولي ميشه بفرماييد كدوم دانشگاه پزشكيش تراز اخرين نفر قبوليش ٨٩٠٤ بوده؟
      پردیس خودگردان های دانشگاه آزاد فاجعه هستن داداش زیست شناسی 26درصد با شیمی 23% قبولی توشون هست. یه زبان منفی هم دیدم خودم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اصلن هم اینطوری نیست
      با 9700پذیرش داشتن
      عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم...

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahi21 نمایش پست ها
      سلام
      من رفتم دانشگاه در مورد همین موضوع ذخیره با کارشناسشون صحبت کردم بهم گفت موردی نداری شما فقط اول باید اینترنتی ثبت نام کنید بعد روز دوشنبه با مدارک لازم بیایید برای ثبت نام حضوری.
      من بعد از اینکه وارد سایت شدم و ثبت نام کردم بهم کد دانشجویی داد و شهریه هم اینترنتی پرداخت کردم..

امیدوارم این صبحبتام بدردتون بخوره.
      لطفا شایعه سازی نکنید سهمیه عادی کمتر از 9400 قبولی نداشته

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن