خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Smile از راهنمايي تون ممنون ميشم

دو تا سوال داشتم ممنون ميشم راهنمايي ام كنيد
      زيست عمار لو بهتره يا ارامفر لطفا با دليل بهم توضيح بدين

براي برنامه ريزي نقاط ضعف رو بيشتر روش كار كنيم يا روي نقاش قوت !!

عربي ٢٥. ميزنم به نظرتون كلاس هاي اقاي هورفر برم يا أواخر سال نكتوي جمع بندي برم و اين زماني كه دارم خودم خونه تست كار كنم؟!

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام, عربی ۷۰ درصد گاج معرکست

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خيلي ممنون

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام . 1- اگه منظورتون کتابه به نظر من از هر منبع ای استفاده میکنید نشردریافت عمارلو فراموش نشه / اگه منظورتون دی وی دی بازم عمارلو ( آفبا ) عالیه » نتیجه کلی من عمارلو رو ترجیح میدم ## 2- فعلا در بازه ای از زمان قرار دارین که هم نقاط ضعف و هم نقاط قوت یکسانه براتون ( این حرفو بعد از عید باید بزنید ) » پیشنهاد من اینه نقاط ضعف رو تیکه تیکه در هر روز در طول هفته بخونید ## 3- پیشنهاد من استفاده از کتاب عربی به زبان ساده مبتکران یا استفاده از فیلمهای آموزشی ناصح زاده سایت آلاء ( همه ازش تعریف میکنن )

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط PO_OUYa نمایش پست ها
      سلام . 1- اگه منظورتون کتابه به نظر من از هر منبع ای استفاده میکنید نشردریافت عمارلو فراموش نشه / اگه منظورتون دی وی دی بازم عمارلو ( آفبا ) عالیه » نتیجه کلی من عمارلو رو ترجیح میدم ## 2- فعلا در بازه ای از زمان قرار دارین که هم نقاط ضعف و هم نقاط قوت یکسانه براتون ( این حرفو بعد از عید باید بزنید ) » پیشنهاد من اینه نقاط ضعف رو تیکه تیکه در هر روز در طول هفته بخونید ## 3- پیشنهاد من استفاده از کتاب عربی به زبان ساده مبتکران یا استفاده از فیلمهای آموزشی ناصح زاده سایت آلاء ( همه ازش تعریف میکنن )

ممنون از راهنمايي تون ، به نظرتون براي عربي كلاس برم يا نه؟! كتاب خوب حتما تهيه ميكنم
      براي زيست دلم ميخواد خيلي خوب ببندم! متاسفانه دبيرمون با اينكه مطرح بودن اصلن به درد نخوردن و من با جون كندن نكته درمياوردم و در انتها ميديم كه دبير بقيه بچه ها خيلي راحت اين نكات رو در ابتدائي تدريس بهشون گفته!

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Irandokht نمایش پست ها
      ممنون از راهنمايي تون ، به نظرتون براي عربي كلاس برم يا نه؟! كتاب خوب حتما تهيه ميكنم براي زيست دلم ميخواد خيلي خوب ببندم! متاسفانه دبيرمون با اينكه مطرح بودن اصلن به درد نخوردن و من با جون كندن نكته درمياوردم و در انتها ميديم كه دبير بقيه بچه ها خيلي راحت اين نكات رو در ابتدائي تدريس بهشون گفته!
      خیر کلاس کنکور رو برای عربی توصیه نمیکنم . اگه یه کتاب یا فیلم آموزشی خوب داشته باشید با تست زدن درصد بالای 70% رو میتونید کسب کنید . # جالبه بدونید عربی برخلاف دیگر دروس یه چارچوب خاصی داره و طراح زیاد دستش باز نیس . برای همین تیپ تست هاش بیشتر تکرارین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)