خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 29 از 29
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      اول یه نگاه به دانشگاه زیر اسمم بنداز دو سال کنکور دادم شدم این تازه شبانه قبول شدم و ده روزه فکر پولش دیوونم کرده شما فکرشو بکن هزار کیلومتر فاصله خدا تومن هزینه کلی سختی کلی راه کلی جدا موندن از خانواده اخرش قراره بشم مهندس مکانیک که دومین رشته ریاضیه بعد برق با گستره کاری خیلی زیاد حتی بعضی رشته ها که مکانیک نیستن هم مهندس مکانیک میتونه کارشو انجام بده بازم مشکل کار است منم از ترس کار به جا کامپوتر روزانه زدم مکانییک شبانه من چهار سال باید درس بخونم و چهار سال هم باید کار کنم خرج درس خوندمو بدم اخرش احتمالا میشم هیچ اما تو اون هیچی میخندم چون تلاش خودمو کردم این زندگی و این مملکت سرتاسر مشکل ماست یا باید کنار بیایم یا مجبوریم بیایم من نمیخوام نا امیدت کنم یا بزنم تو سرت یا امید بیجا بهت بدم /تو که حاضر نیستی سختی بکشی بهتره برا خودت خیال بافی نکنی تو کل دنیا باید سختی بکشی تا به خوشی رسی حالا شاید خوشی ما در مقابل خوشی اونا هیچه اما همینه که هست من درس نخوندم حالا میخوام هزار کیلومتر برم اونور کلی هزینه کنم از شکم بزنم وام بگیرم که بشم مهندس شما که حال نداری بری استان بقلی بهتره از همون اول بهتر درس میخوندی و بیشتر تلاش میکردی من از عید تا تیر درس نخوندم چون میخواستم برم شغل ازاد کنکور قبول شدم بیرجند و نظرم عوض شد هرکس بخواد میتونه درس بخونه شما هم اگر بخوای میتونی بری شهر دیگ اما انتظار نداشته باش با سختی کمتر از من از من بهتر بشی و بالاتر بشی من هزار کیلومتر دارم میرم کلی پول دارم میدم از شکمم دارم میزنم به مدت 4 سال و تو نه تو اون یکسال درس خوندی نه الان با رتبه بهتر از من حاضر ی بری جایه دیگر پس انتظار زندگی ان چنانی نداشته باش بزرگترین جراح مغز و اعصاب میگه من تو دانشگاه خارج از کشور تا یک ماه تو بیمارستان میخوابیدم
      سختی نکشی هیچی نمیشی چه تو ایران چه تو امریکا اینایی هم که میبینی با مدرک ان چنانی دارن سبزی میفروشن یا به رشته علاقه نداشتن یا در حد جایی که قبول شدن نبودن و...
      حالا من وضعیتم رو به شما گفتم شما حساب کن بعد این همه زحمت باید دو سال بشینم رو یه دکل پادگان با کلاغا حرف بزنم بعدش که احتمالا هیچی از درس یادم نیست برم دنبال کار حتی اگر کار هم باشه من همه چی از ذهنم پریده
      تو این مملکت کار هست به شرطی که سختی شو کشیده باشی نگاه نکن یکی با مدرک ازاد درامدش بیشتره نگاه کن ببین سختی های که کشیده بیشتره یا نه
      برو همنجایی که قبول شدی شروع کن به خوندن سختی بیشتر زندگی و اینده بیشتر من از تهران دارم میرم بیرجند یکی رو دیدم از تبریز داره میره بیرجند شما چرا حاضر نیستی بری من جای شما نیستم و نمیتونم قضاوت کنم اما فکر میکنم اگر بخواهید میشه
      اگر خواستید برید و براتون سخت بود به این فکر کنید که اگر نرید باید برید سربازی و احتمالا یک جای دور تر و پرت تر اخرشم ماهی یک بار بیاید خونه اما ممکنه تا چهار سال دیگر ایران هم قدری سر عقل بیاد و این سربازی کوفتی رو برداره یا حداقل کم ترش کنه
      گۏزَل موغانا قارداشیم گِدَنده
      گۆللَر اۆزلۆ بو شَهری تَرک إدَنده
      آستارانین آغاجلی دار یۇلۆندا
      گۏزۆم قالاندا نازلی یار یۇلۆندا
      سالام یِتیر جان چالیران جان‌لارا
      گردنه حیران‌داکی جِیران‌لارا
      سالام یِتیر پَرمِیره گِرمیه
      بَلکه تانیشلیق وَطَنین وِرمیه
      دِنَن اۇردا اۆشاقلیغیم خۇش کِچیب
      سَندن آیری هر نه کِچیب بۇش کِچیب
      دِنَن بو غوربت نفسیمی آلیب
      آغیر بیر حسرت اۆرَئیم‌ده قالیب
      دِنَن بیر قۆش غریب یِرده تۇردا دی
      هَر یِرده اۇلسام اۆرَئیم اۇردا ‌‌دی

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما حالا سر لیسانس داری اینطور جوش حرص میخوری. اگه اون پسری رو ببینی که دبیرستان مخ مدرسه بود و معلما میگفتن آینده درخشان داری رو ببینی که سر یه اشتباه مسخره رتبش به جای روزانه به بین الملل رسید و پول بین الملل پزشکی رو نداشت ولی همکلاسی مایه دارش که با بدبختی دیپلم گرفت و به وسیله پول باباش رفت بلاروس دندانپزشکی خوند رو ببینی چی میگی؟؟؟

به قول شاعر، اینجا ایرنه یعنی شهری که هرچی میبینی باعث تحریکه...

3. Top | #18

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      میترسی از این که درس بخونی و کار پیدا نکنی

یه سوال
      از این نمیترسی که درس نخونی و فردا اگه یه کار پیدا کردی ازت مدرک خواستن بگی ندارم،،،از این نمیترسی؟؟؟
      یا از این نمیترسی که تو قرن ۲۱ از بچت بپرسن تحصیلات والدین چیه و بچت با سر افکندگی بگه دیپلم،،،از این نمیترسی؟؟؟

فقط امروزت رو نبین،فردایی هم هست

Sent from my K019 using Tapatalk

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Riza1996 نمایش پست ها
      اول یه نگاه به دانشگاه زیر اسمم بنداز دو سال کنکور دادم شدم این تازه شبانه قبول شدم و ده روزه فکر پولش دیوونم کرده شما فکرشو بکن هزار کیلومتر فاصله خدا تومن هزینه کلی سختی کلی راه کلی جدا موندن از خانواده اخرش قراره بشم مهندس مکانیک که دومین رشته ریاضیه بعد برق با گستره کاری خیلی زیاد حتی بعضی رشته ها که مکانیک نیستن هم مهندس مکانیک میتونه کارشو انجام بده بازم مشکل کار است منم از ترس کار به جا کامپوتر روزانه زدم مکانییک شبانه من چهار سال باید درس بخونم و چهار سال هم باید کار کنم خرج درس خوندمو بدم اخرش احتمالا میشم هیچ اما تو اون هیچی میخندم چون تلاش خودمو کردم این زندگی و این مملکت سرتاسر مشکل ماست یا باید کنار بیایم یا مجبوریم بیایم من نمیخوام نا امیدت کنم یا بزنم تو سرت یا امید بیجا بهت بدم /تو که حاضر نیستی سختی بکشی بهتره برا خودت خیال بافی نکنی تو کل دنیا باید سختی بکشی تا به خوشی رسی حالا شاید خوشی ما در مقابل خوشی اونا هیچه اما همینه که هست من درس نخوندم حالا میخوام هزار کیلومتر برم اونور کلی هزینه کنم از شکم بزنم وام بگیرم که بشم مهندس شما که حال نداری بری استان بقلی بهتره از همون اول بهتر درس میخوندی و بیشتر تلاش میکردی من از عید تا تیر درس نخوندم چون میخواستم برم شغل ازاد کنکور قبول شدم بیرجند و نظرم عوض شد هرکس بخواد میتونه درس بخونه شما هم اگر بخوای میتونی بری شهر دیگ اما انتظار نداشته باش با سختی کمتر از من از من بهتر بشی و بالاتر بشی من هزار کیلومتر دارم میرم کلی پول دارم میدم از شکمم دارم میزنم به مدت 4 سال و تو نه تو اون یکسال درس خوندی نه الان با رتبه بهتر از من حاضر ی بری جایه دیگر پس انتظار زندگی ان چنانی نداشته باش بزرگترین جراح مغز و اعصاب میگه من تو دانشگاه خارج از کشور تا یک ماه تو بیمارستان میخوابیدم
      سختی نکشی هیچی نمیشی چه تو ایران چه تو امریکا اینایی هم که میبینی با مدرک ان چنانی دارن سبزی میفروشن یا به رشته علاقه نداشتن یا در حد جایی که قبول شدن نبودن و...
      حالا من وضعیتم رو به شما گفتم شما حساب کن بعد این همه زحمت باید دو سال بشینم رو یه دکل پادگان با کلاغا حرف بزنم بعدش که احتمالا هیچی از درس یادم نیست برم دنبال کار حتی اگر کار هم باشه من همه چی از ذهنم پریده
      تو این مملکت کار هست به شرطی که سختی شو کشیده باشی نگاه نکن یکی با مدرک ازاد درامدش بیشتره نگاه کن ببین سختی های که کشیده بیشتره یا نه
      برو همنجایی که قبول شدی شروع کن به خوندن سختی بیشتر زندگی و اینده بیشتر من از تهران دارم میرم بیرجند یکی رو دیدم از تبریز داره میره بیرجند شما چرا حاضر نیستی بری من جای شما نیستم و نمیتونم قضاوت کنم اما فکر میکنم اگر بخواهید میشه
      اگر خواستید برید و براتون سخت بود به این فکر کنید که اگر نرید باید برید سربازی و احتمالا یک جای دور تر و پرت تر اخرشم ماهی یک بار بیاید خونه اما ممکنه تا چهار سال دیگر ایران هم قدری سر عقل بیاد و این سربازی کوفتی رو برداره یا حداقل کم ترش کنه
      من مشکلی با رفتن ندارم خوانوادم دارن

نقل قول نوشته اصلی توسط khaan نمایش پست ها
      شما حالا سر لیسانس داری اینطور جوش حرص میخوری. اگه اون پسری رو ببینی که دبیرستان مخ مدرسه بود و معلما میگفتن آینده درخشان داری رو ببینی که سر یه اشتباه مسخره رتبش به جای روزانه به بین الملل رسید و پول بین الملل پزشکی رو نداشت ولی همکلاسی مایه دارش که با بدبختی دیپلم گرفت و به وسیله پول باباش رفت بلاروس دندانپزشکی خوند رو ببینی چی میگی؟؟؟

به قول شاعر، اینجا ایرنه یعنی شهری که هرچی میبینی باعث تحریکه...
      الان اون پسر چیکار میکنه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط F.amin نمایش پست ها
      میترسی از این که درس بخونی و کار پیدا نکنی

یه سوال
      از این نمیترسی که درس نخونی و فردا اگه یه کار پیدا کردی ازت مدرک خواستن بگی ندارم،،،از این نمیترسی؟؟؟
      یا از این نمیترسی که تو قرن ۲۱ از بچت بپرسن تحصیلات والدین چیه و بچت با سر افکندگی بگه دیپلم،،،از این نمیترسی؟؟؟

فقط امروزت رو نبین،فردایی هم هست

Sent from my K019 using Tapatalk
      اینم حرف خوبیه

5. Top | #20
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط INFERNAL نمایش پست ها
      به ایران خوش اومدی....
      خخخخخخ ایول جوابش همینه داداش

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز این صحبت های شما نشون میده شما هنوز هدفی برای خودتون انتخاب نکردین. چون آدمی اگر هدف داشته باشه مشکلات سر راه رو نمیبینه و فقط تلاش میکنه.
      درسته که وضع کاری کشور بده و تعداد زیادی با مدرک های معتبر همچنان بیکارن.اما یه روزی خدا یه کاری واست جور کرد اولین چیزی که میپرسن مدرکته.
      از شما حرکت از خدا برکت. خدا خودش روزی رسونه. شما اگه تلاش کنی مطمئن باش بی ثمر نخواهد بود دوست عزیز.

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      بعضی از دوستان زیادی رو مدرک حساسیت نشون میدن بدون مدرک هم میشه زندگی کرد اما شما سعی کن بری، یا برای سال بعد تو شهر خودتون قبول شی اینکه من میگم سعی کن بری بخاطر اینه ک حتی اگر الان حال داری دوباره بخونی تا سال بعد حالت کلی عوض میشه و الا بتونی سال بعد بخونی شک نکن قبولی

8. Top | #23
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط d4nte نمایش پست ها
      ادمین یا هرچیزی که هستی قبل حذف یا قفل بخون..جای دوری نمیره

سلام خدمت دوستان
      سال قبل (95) کنکور دادم (رشته ریاضی)
      سر یه اشتباه که نتونستم درست زمانبندی کنم 13 هزار شدم سراسری شهر خودمون قبول نشدم
      شهر دیگه نمیتونم برم چون نمیتونم خوانواده رو بخاطر مشکلات تنها بذارم
      دانشگاه غیرانتفاعی یا ازادم نمیشه چون پولشو کی داره بده ؟!

دوستام با 50 هزار غیرانتفاعی قبول شدن طرف داشنگاه ثبت نام نکرده مهندس صداش میکنن چرا..چون پول داره فردا بعد گرفتن مدرک باباش پولشو میده دست پسرش اونم مث باباش میزنه تو ساخت و ساز

منم بدون هیچ کلاس و هیچ گ*ی شدم 13 هزار نمیگم خوبه..اما من که کتابامم خودم گرفتم..یه سال از خیلی خوشیا زدم..از لباس..از تغذیم..از همه چی

باید یه سال دیگه همون درسارو بخونم..یه سال..یه عمر ..

آخرش چی میشه ؟ سراسری قبول میشم میرم درس و تموم میکنم که بیکار بمونم ؟
      توان خودمم میدونم..نمیتونم که زیر 1000 بیارم برم صنعتی شریف که آخرش بازم بیکار بمونم
      نه پارتی داریم نه پولی که بتونست باهاش کاری کرد..
      تغییر رشته هم که نمیشه

اهل ناامیدی نیستم اما یه واقعیتی هست
      اگه اتفاق خوب میخواست بیوفته تا الان میوفتاد
      این چیزا ادم رو تا پای کفر و همه جور کاری میکشه
      فشار از همه طرف وارد میشه
      کنایه و تیکه های خوانواده..حسودی به دوستات..ناامیدی از آینده..

پس تکلیف این بظاهر نوجوون چیه؟

شاید خیلی از دوستان که وضعشون به هر نحوی بهتره یا الکی خوشن بیان فاز بردارن..اما واقعیت زندگی من و شاید خیییلیاا همینه

پ.ن : اگه جای درستش تاپیک نزدم ببخشید جای بهتر پیدا نکردم
      داداش زیاد ناراحت نباش ... من داروسازی ازاد دانشگا تهران اوردم ولی چون پولشون ندارم نمیتونم برم ... تازه من 26 سالمه زیاد نگران عمر بر باد رفته ت نباش ... بشین درست و حساب تلاش کن چون کار دیگه ای نمیتونی بکنی

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      حرف دل منو زدی....

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ممنون از دوستان..من تصمیم گرفتم تلاشمو بکنم
      بقیش باشه با خدا
      معلوم نیست ک چی میشه

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The.Best.Name نمایش پست ها

داداش زیاد ناراحت نباش ... من داروسازی ازاد دانشگا تهران اوردم ولی چون پولشون ندارم نمیتونم برم ...
      خوب دادا چرا انتخابش کردی؟ بابای منم گفت شبانه بنویس میدم ولی بعدش دبه در اورد منم با وام و قرض وامثالهم پولشو جور کردم تابستون پدرم در اومده

12. Top | #27
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Riza1996 نمایش پست ها
      خوب دادا چرا انتخابش کردی؟ بابای منم گفت شبانه بنویس میدم ولی بعدش دبه در اورد منم با وام و قرض وامثالهم پولشو جور کردم تابستون پدرم در اومده
      خب فک نمیکردم شهریه ش به 4 -5 تومن برسه ...

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط d4nte نمایش پست ها
      سلام خدمت دوستان
      سال قبل (95) کنکور دادم (رشته ریاضی)
      سر یه اشتباه که نتونستم درست زمانبندی کنم 13 هزار شدم سراسری شهر خودمون قبول نشدم
      شهر دیگه نمیتونم برم چون نمیتونم خوانواده رو بخاطر مشکلات تنها بذارم
      دانشگاه غیرانتفاعی یا ازادم نمیشه چون پولشو کی داره بده ؟!

دوستام با 50 هزار غیرانتفاعی قبول شدن طرف داشنگاه ثبت نام نکرده مهندس صداش میکنن چرا..چون پول داره فردا بعد گرفتن مدرک باباش پولشو میده دست پسرش اونم مث باباش میزنه تو ساخت و ساز

درسو ول کن برو کار آزاد شاید برات سخت باشه ولی ده سال دیگه به خودت میبالی که اینکارو کردی. خیلی از تحصیل کرده ها الآن تو کار آزادن یا بیکارن. به اینم فکر نکن که اوضاع بهتر میشه ده سال پیشم بهم می گفتن همیشه که اوضاع کشور اینطور نمیمونه ولی بعد ده سال دیدم که روز به روز بدتر از دیروزه.
      انیشتین میگه علم خوبه ولی به شرطی که مجبور نباشی نونتو از این راه دربیاری.

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      ببین داداش شاید دارم گند میزنم به تلاش و امیدت اما این نفر بالایی درست میگه اوضاع بهتر نمیشه، اما بدون، زحمت هیچکس به باد نمیره من دارم زور خودمو میزنم چندان هم مهم نیست که کار هست یا نیست مهم اینه کاری که دلم بخواد رو انجام دادم و خواهم داد کار نباشه هم خودم میسازم هم کار میسازم، هم اینده مو شما هم برو پی کاری که دلت میگه فقط یادت نره زبون دل الهامه نه میل

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن