خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 39 از 39
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بچه ها اینم سخنی از فرگوسن ( یادش بخیر یه زمانی کل بازی های منچستر رو میدیدم ) :

برای یکی از بازی های لیگ کم کاری کرده بودیم نشستیم دعا کردیم که بازی رو ببریم اما تیم مقابل برد بعدش پی بردیم که تیم مقابلم خدا داشته ! پس از سری بعد تلاشمون رو بیشتر کردیم

امیدوارم مفهوم رو درست بگیرید و علیه من جبهه نگیرید

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Forgotten نمایش پست ها
      بچه ها اینم سخنی از فرگوسن ( یادش بخیر یه زمانی کل بازی های منچستر رو میدیدم ) :

برای یکی از بازی های لیگ کم کاری کرده بودیم نشستیم دعا کردیم که بازی رو ببریم اما تیم مقابل برد بعدش پی بردیم که تیم مقابلم خدا داشته ! پس از سری بعد تلاشمون رو بیشتر کردیم

امیدوارم مفهوم رو درست بگیرید و علیه من جبهه نگیرید
      اتفاقا من عاشقه این نقل قولم واقعا فرگوسن بیسته بیست ای کاش زمان به 10 ساله قبل برمیگشت هیییی ....
      ویرایش توسط mobin9898 : 03 مهر 1395 در ساعت 01:15

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobin9898 نمایش پست ها
      اتفاقا من عاشقه این نقل قولم واقعا فرگوسن بیسته بیست ای کاش زمان به 10 قیبل برمیگشت هیییی ....
      10 قیبل چیه دیگ

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Forgotten نمایش پست ها
      بچه ها اینم سخنی از فرگوسن ( یادش بخیر یه زمانی کل بازی های منچستر رو میدیدم ) :برای یکی از بازی های لیگ کم کاری کرده بودیم نشستیم دعا کردیم که بازی رو ببریم اما تیم مقابل برد بعدش پی بردیم که تیم مقابلم خدا داشته ! پس از سری بعد تلاشمون رو بیشتر کردیم امیدوارم مفهوم رو درست بگیرید و علیه من جبهه نگیرید
      خیلی خوب بود ....... ممنون .................... درسته اول تلاش و سعی و اراده بعدا دعا ......... آدم یه جا بشین هی دعا کنه درس بهش الهام نمیشه که ......... دعا یه جور دلگرمی و پشت گرمی و امید واریه ......... حتی پیامبر (ص) هم کسانی رو که یه چا نشسته و فقط به عبادت مشغول بودند رو قبول نداشتند و مردم را به کار و تلاش فرا می خواندند....

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      لطفا لطفا صلوات هم برای خودمون و خودتون و دیگران هم بفرستین ....... ثواب داره ........

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      خداجون یه کاری کن مراسم بازگشایی (مدرسه) فردا به خوبی برگزار بشه .... آمین

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin-jh نمایش پست ها
      10 قیبل چیه دیگ
      تصحیح کردم

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      دعا میکنم که اول خودم سلامتیمو بدست بیارم و خونواده ام سالم باشن بعد به هدفم برسم شرمنده نشم جلوی بقیه

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من دعا میکنم هرکی که هرحاجتی داره،خدا حاجتشو براورده کنه..در ضمن خدا حاجتای منم براورده کنه

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن