خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ماندن برای کنکور 96 ؟؟

سلام ، من امسال رتبه 50 هزار شدم و فقط علوم تحقیقات گیاه پزشکی قبول شدم ! میخوام بدونم که اگر خودم برنامه ریزی کنم و بشینم تنها درس بخونم برای 96 رتبه بهتری میارم ؟ به نظر شما ارزش داره یک سال زمان بزارم و دوباره کنکور بدم ؟ یا اینکه همین گیاه پزشکی رو برم ؟

و یا اینکه میتونم گیاه پزشکی رو برم بعد واسه کنکور هم بخونم ؟ اونطوری چی ؟ که اگر کنکور قبول نشدم همون رو ادامه بدم !

ویرایش : درصد هام ، زیست و ریاضی منفی زدم ، شیمی 8 ، زمین 4 ، دینی 20 ، زبان 30 ، عربی 10 ، فیزیک 0 ، ادبیات 20
      ویرایش توسط Shippuden : 02 مهر 1395 در ساعت 21:45

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      بنظرم همین رشتت رو ادامه بده ..این رشته گیاه پزشکی هم امسال چه سابقه خوبی پیدا کرده هاا با این که نمیدونم چی هست !
      ولی اگه مطمینی میتونی پشت کنکور بمونی و سختیهاش رو تحمل کنی میتونی بمونی !

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      داداش راحت بگم رتبه امسالت افتضاح شده یعنی صفرصفر
      حالا ببین میتونی یه سال پشت بمونی مردومردونه درس بخونی؟
      اگه آره که بسم الله
      اگه نه هم که میری دانشگاه
      پشت موندن سخته ولی اگه بخونی میتونی واقعا سال بعد بدرخشی
      اگه کنکور اولت بود که به نظرم بمون پشت
      تنهایی میتونی آزمونم نری برنامشو بگیر با سوالاش خونه بزن
      اما منابعتو خوب انتخاب کن
      تا ایشاالله سال دیگه مصاحبه شما

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shippuden نمایش پست ها
      سلام ، من امسال رتبه 50 هزار شدم و فقط علوم تحقیقات گیاه پزشکی قبول شدم ! میخوام بدونم که اگر خودم برنامه ریزی کنم و بشینم تنها درس بخونم برای 96 رتبه بهتری میارم ؟ به نظر شما ارزش داره یک سال زمان بزارم و دوباره کنکور بدم ؟ یا اینکه همین گیاه پزشکی رو برم ؟

و یا اینکه میتونم گیاه پزشکی رو برم بعد واسه کنکور هم بخونم ؟ اونطوری چی ؟ که اگر کنکور قبول نشدم همون رو ادامه بدم !

سلام اگه محرومیتی نداره بمون و بخون واقعا بخون رشته بهتری بیار بعدا کیف میکنی از کارت

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _.faEze_ نمایش پست ها
      بنظرم همین رشتت رو ادامه بده ..این رشته گیاه پزشکی هم امسال چه سابقه خوبی پیدا کرده هاا با این که نمیدونم چی هست !
      ولی اگه مطمینی میتونی پشت کنکور بمونی و سختیهاش رو تحمل کنی میتونی بمونی !
      همینطوری هم که دیگه پیشنهاد ندین میشه یکم از سختی هاش بگین ؟ میخوام کامل با چشم باز تصمیم بگیرم نه اینکه وسطش پشیمون بشم !!
      نقل قول نوشته اصلی توسط آقا ارمیا نمایش پست ها
      داداش راحت بگم رتبه امسالت افتضاح شده یعنی صفرصفر
      حالا ببین میتونی یه سال پشت بمونی مردومردونه درس بخونی؟
      اگه آره که بسم الله
      اگه نه هم که میری دانشگاه
      پشت موندن سخته ولی اگه بخونی میتونی واقعا سال بعد بدرخشی
      اگه کنکور اولت بود که به نظرم بمون پشت
      تنهایی میتونی آزمونم نری برنامشو بگیر با سوالاش خونه بزن
      اما منابعتو خوب انتخاب کن
      تا ایشاالله سال دیگه مصاحبه شما
      اره میدونم .. هرکی نتیجه زحماتش رو میگیره به خاطر همین یه حسی بهم میگه که اگر ایندفعه سفید پاسخنامه رو بدم رتبم از این بهتر میشه !! یکی از دلایل هم همین هست که فکر میکنم موفق تر باشم . ( نه اینکه حالا بخوام سفید بدم ! )
      کنکور اول ام بود و تو عمومی زمان کم اوردم !!! برا تخصصی زیاد برنامه نداشتم ولی واسه عمومی کلی برنامه داشتم که با کمبود زمان مواجه شدم و هر کدوم رو حدود 20 اینا زدم ..
      راستش رو بخوای چون رشته خوبی قبول نشدم و رتبم بالا هست فکر میکنم بهتر هست که بمونم ولی میترسم رتبم بدتر بشه !
      چه جور مشکلاتی ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kemoonly نمایش پست ها
      سلام اگه محرومیتی نداره بمون و بخون واقعا بخون رشته بهتری بیار بعدا کیف میکنی از کارت
      سلام اگر منظورتون از محرومیت سربازی هست متولد 18 شهریور 77 هستم فکر نکنم مشکل داشته باشم
      ویرایش توسط Shippuden : 02 مهر 1395 در ساعت 21:39

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      همینطوری هم که دیگه پیشنهاد ندین میشه یکم از سختی هاش بگین ؟ میخوام کامل با چشم باز تصمیم بگیرم نه اینکه وسطش پشیمون بشم !!

اره میدونم .. هرکی نتیجه زحماتش رو میگیره به خاطر همین یه حسی بهم میگه که اگر ایندفعه سفید پاسخنامه رو بدم رتبم از این بهتر میشه !! یکی از دلایل هم همین هست که فکر میکنم موفق تر باشم . ( نه اینکه حالا بخوام سفید بدم ! )
      کنکور اول ام بود و تو عمومی زمان کم اوردم !!! برا تخصصی زیاد برنامه نداشتم ولی واسه عمومی کلی برنامه داشتم که با کمبود زمان مواجه شدم و هر کدوم رو حدود 20 اینا زدم ..
      راستش رو بخوای چون رشته خوبی قبول نشدم و رتبم بالا هست فکر میکنم بهتر هست که بمونم ولی میترسم رتبم بدتر بشه !
      چه جور مشکلاتی ؟

سلام اگر منظورتون از محرومیت سربازی هست متولد 18 شهریور 77 هستم فکر نکنم مشکل داشته باشم

نه دادا منظورم محرومیت از دوره روزانه کنکوره . الن شما روزانه قبول شدی ؟

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط kemoonly نمایش پست ها
      نه دادا منظورم محرومیت از دوره روزانه کنکوره . الن شما روزانه قبول شدی ؟
      گفتم فقط علوم تحقیقات با 50 هزار که روزانه قبول نمیشه ادم

پ.ن: درصد هام ، زیست و ریاضی منفی زدم ، شیمی 8 ، زمین 4 ، دینی 20 ، زبان 30 ، عربی 10 ، فیزیک 0 ، ادبیات 20

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      گفتم فقط علوم تحقیقات با 50 هزار که روزانه قبول نمیشه ادم

پ.ن: درصد هام ، زیست و ریاضی منفی زدم ، شیمی 8 ، زمین 4 ، دینی 20 ، زبان 30 ، عربی 10 ، فیزیک 0 ، ادبیات 20

اگه قوت خوندن رو تو هر شرایطی داری نرو بخون . انشالله رشته خوبی میاری . زیست و شیمی

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ویرایش : درصد هام ، زیست و ریاضی منفی زدم ، شیمی 8 ، زمین 4 ، دینی 20 ، زبان 30 ، عربی 10 ، فیزیک 0 ، ادبیات 20
      صرف دانشگاه رفتن که بدرد نمی خوره، فکر کن ببین از درس خوندن دنبال چی هستی اینکه فکر کنی اگه رتبم بدتر شه پس اینو برم خیلی مسخرس، هنوز نمیدونی چی می خوای! وقتی فهمیدی چی می خوای برو دنبالش اما و اگرم نیار.

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

سلام رک بگم واقعا بد درصدات توصیه من موندنه که دلیلشم اینه که ببخشید تو زیستتو منفی زدی بد با چه پیشینه ای میخوای بری همون ترم اول جا میزنی
      از الان شروع کن اشتباهات پارسالتو تکرار نکن متناسب با هدفت هدف گزاری کن پله پله (کاری که رتبه های برتر انجام میدن)الان وقت داری شروع کن اول ازمون ازمایشی انتخاب کن
      قلم چی یا گزینه دو برای جامعم سنجش خودتم درگیر نکن با کتاب چی بگیرم یا کلاس کنکور و... (برای اموزش الا هست اگر مثلا زیست نمیفهمی یه بار سریع ببین چیزی که میخوای بخونی چیه عد برو فیلمو ببین) مدام نقاط قوت و ضعفت رو با ازمون ازمایشیات بررسی مطمعن باش میتونی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)