خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 66
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Lightbulb دانشگاه دولتی Vs ازاد

با سلام عزیزان
      بنده بتازگی عضو شدم تا شاید عزیزان اندکی در تصمیم گیری کمک کنند چون واقعا نمی دونم کدوم مورد مناسب تر هست
      نتایج دولتی که اعلام شده و ازاد هم به تازگی
      بنده بین این دو موندم

ازاد واحد کرج-رشته مکانیک

Vs

دانشگاه زاهدان - مهندسی معدن محل تحصیل خاش
      -روزانه

عزیزان ایا اطلاعی از شرایط دانشگاه زاهدان دارند؟خوابگاهش؟یا وضعیت خود شهرش؟
      در خصوص مکانیک به چه شکل؟ایا ارزش هزنیه رو داره؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اهل کجا هستین شما؟؟؟
      اگه کرج هستید از شرایط زندگی توو سیستان اطلاع دارید؟؟اصن خونوادتون اجازه میدن برید اونجا!!!
      تا سنگ نباشی بت زندگی کسی نمیشی...

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط زنذگی زیباست نمایش پست ها
      اهل کجا هستین شما؟؟؟
      اگه کرج هستید از شرایط زندگی توو سیستان اطلاع دارید؟؟اصن خونوادتون اجازه میدن برید اونجا!!!
      بله من وخودم اهل کرج هستم و تقریبا نگران هزینه جا برای موندن در کرج برای ازاد نیستم

در خصوص شرایط زندگی در زاهدان خیر اطلاعی ندارم اما یکی از دلایلی که دانشگاه زاهدان انتخاب کرده بودم به خاطر بازخورد های خوبی بود که از دانشگاه شنیده بودم اما در خصوص خاش و یا شرایط خابگاهش اطلاعی ندارم

عزیزان اگر دارند ممنون میشم دریغ نکند یا از شرایط خود زاهدان ...
      از نظر خانواده هم مشکلی نیست برای راه دور
      ویرایش توسط badboy568 : 02 مهر 1395 در ساعت 15:49 دلیل: دوست داشتم...ویرایش کردم ))

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مهندسی معدن اونم خاش به نیابت از زاهدان؟؟؟!!!
      آخه این پرسیدن و ابهام داره دوست من؟ مطمینن آزاد کرج براتون خیلی خیلی خیلی بهتره...بخصوص که ساکن کرج هم هستید.
      بذارید یه چیز مهمتر هم بهتون بگم و اون اینکه همه چیز اسم و سطح علمی دانشگاه که نیست! شما میخواین در کنار تحصیل زندگی کنید!!! با جامعه پیشرو در ارتباط باشین، با شرایط و بازار کار و آیندتون آشنا بشین... اینها مسایل کمی نیست و ساده انگاری نکنید بهیچ وجه که یک عمر پشیمون خواهید شد!!!
      شازده کوچولو پرسید : کی اوضاع بهتر میشه؟
      روباه گفت ...

از وقتی که بفهمی همه چیز به خودت بستگی داره !
      آنتوان دوسنت اگزوپری

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behboy نمایش پست ها
      مهندسی معدن اونم خاش به نیابت از زاهدان؟؟؟!!!
      آخه این پرسیدن و ابهام داره دوست من؟ مطمینن آزاد کرج براتون خیلی خیلی خیلی بهتره...بخصوص که ساکن کرج هم هستید.
      بذارید یه چیز مهمتر هم بهتون بگم و اون اینکه همه چیز اسم و سطح علمی دانشگاه که نیست! شما میخواین در کنار تحصیل زندگی کنید!!! با جامعه پیشرو در ارتباط باشین، با شرایط و بازار کار و آیندتون آشنا بشین... اینها مسایل کمی نیست و ساده انگاری نکنید بهیچ وجه که یک عمر پشیمون خواهید شد!!!
      پس شما میگید معدن زیاد جالب نیست برای 4 سال سختی تحصیل در راه دور و زندگی کردن؟؟؟

راستش برای من فارق از سختی راه و دوری بیشتر اینده دار بودن اون رشته مهم هست

در عین حال هم نمی دونم ایا تفاوتی میان مکانیک ازاد و دولتی هست برای کار؟
      چون واقعا دوست ندارم 4 سال هزینه ... تلاش و عمرم رو روی یک رشته بخونم که دست اخر نشه باهاش کاری کرد در مقایسه با معدن

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پرسیدن نداره که زاهدان رفتین تا حالا اصن؟ خخخ حتما نرفتین که این سوالو میپرسین قطعا ازاد برو

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط badboy568 نمایش پست ها
      پس شما میگید معدن زیاد جالب نیست برای 4 سال سختی تحصیل در راه دور و زندگی کردن؟؟؟

راستش برای من فارق از سختی راه و دوری بیشتر اینده دار بودن اون رشته مهم هست

در عین حال هم نمی دونم ایا تفاوتی میان مکانیک ازاد و دولتی هست برای کار؟
      چون واقعا دوست ندارم 4 سال هزینه ... تلاش و عمرم رو روی یک رشته بخونم که دست اخر نشه باهاش کاری کرد در مقایسه با معدن
      بینید همه چی بستگی به خودتون داره و البته شانس و پارتی...پسرعموی بعد از سربازی رف ازاد رشته برق مخابرات خوند بعد از 2سال از فارغ التحصیلی و اینور اونور رفتن برای کار شانس اون نیروی دریایی استخدامی اومد رشته اون کل کشور 18 نفر!اتفاقا از شانس بلندش توو نیروی دریایی پارتی هم داشت و راحت رفت سرکار!!!
      تا سنگ نباشی بت زندگی کسی نمیشی...

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Poriya1997 نمایش پست ها
      پرسیدن نداره که زاهدان رفتین تا حالا اصن؟ خخخ حتما نرفتین که این سوالو میپرسین قطعا ازاد برو
      والا از این نظر می دونم که اگر برم شانس شهید شدن بالا هستش اما خب من از این شانس ها ندارم خخخ

ولی فارق از این موارد اگر شما در خصوص زاهدان و شرایط شهرش اطلاعی دارین ممنون
      میشم بگین که انتخاب مناسب تری داشته باشم

عزیزان شهریه دانشگاه ازاد کسی اطلاعی داره؟؟
      عزیزی میگفت ترمی 2 ملیون هست

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط زنذگی زیباست نمایش پست ها
      بینید همه چی بستگی به خودتون داره و البته شانس و پارتی...پسرعموی بعد از سربازی رف ازاد رشته برق مخابرات خوند بعد از 2سال از فارغ التحصیلی و اینور اونور رفتن برای کار شانس اون نیروی دریایی استخدامی اومد رشته اون کل کشور 18 نفر!اتفاقا از شانس بلندش توو نیروی دریایی پارتی هم داشت و راحت رفت سرکار!!!
      بله خب از نظر بند پ در جریان هستم و حق با شماست
      اما نکته ایی که انتخاب بین این دو رو سخت میکنه این هست بنده در هر دو رشته اشنا و عزیزانی هستند در نتیجه نمی تونم بگم چون فلان رشته اشنایی ندارم نرم...:/

اگرچه برخی رشته ها مدرک دولتیش راحت تر پذیرش میکنند برای کار و برخی مهم نیست
      در خصوص معدن با توجه به اطلاعاتی که جمع کردم مهم نیست این موضوع بدلیل این که بیشتر شرکت ها خصوصی هستند
      در خصوص مکانیک اطلاعی ندارم...
      عزیزان اگر اطلاعی دارند ممنون میشم در اختیار بگذارند؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      من اگه جای شما بودم ازاد رو انتخاب می کردم.هیچی مهمتر از امنیت نیس.زاهدان جدیدا شده پره از تروریست(البته اون چیزی ک تو کانال های خبر میگن)

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      برادر من صرف نظر از شهر،شما رشته ها رو هم سبک سنگین کنین،قطعا و واضحا مکانیک خیلی خیلی بهتره

من رو این حساب میگم که تو فامیل فارغ التحصیل معدن از دانشگاه تهران داریم که با مدرکش عملا هیچ کاری نتونسته بکنه

نه که مکانیک هم بازار کار بهتری داشته باشه اما نسبت به معدن خیلی رشته ی بهتریه.جز رشته های پر طرفداره

+در مورد شهر هم،خودتون ساکن کرجید،منم ساکن کرجم،نزدیک خانواده این اولا،دوما ازاد کرج جز بهترین ازادای ایرانه پارسال بعد علوم تحقیقات دوم شد فک کنم

هزینه رفت و آمد،سکونت و همه ی هزینه های جانبی رو در نظر بگیرین تو خاش

موفق باشین
      I KEEP DANCING ON MY OWN

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.NedawW نمایش پست ها
      برادر من صرف نظر از شهر،شما رشته ها رو هم سبک سنگین کنین،قطعا و واضحا مکانیک خیلی خیلی بهتره

من رو این حساب میگم که تو فامیل فارغ التحصیل معدن از دانشگاه تهران داریم که با مدرکش عملا هیچ کاری نتونسته بکنه

نه که مکانیک هم بازار کار بهتری داشته باشه اما نسبت به معدن خیلی رشته ی بهتریه.جز رشته های پر طرفداره

+در مورد شهر هم،خودتون ساکن کرجید،منم ساکن کرجم،نزدیک خانواده این اولا،دوما ازاد کرج جز بهترین ازادای ایرانه پارسال بعد علوم تحقیقات دوم شد فک کنم

هزینه رفت و آمد،سکونت و همه ی هزینه های جانبی رو در نظر بگیرین تو خاش

موفق باشین

در حقیقت یکی از مواردی که خیلی نظر مثبتی به مکانیک ندارم همین پرطرفدار بودن هست
      بدلیل پرطرفدار بودن احتمال بازار کار اشبا شده ایی داره در مقایسه با معدن..
      البته من خودم در این خصوص اطلاع دقیقی ندارم و تصور میکنم
      برای همین هست اگر عزیز در این رشته در حال تحصیل هست یا اطلاعی از نظر شغلی داره ممنون میشم در اختیار بگذاره

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nalisa نمایش پست ها
      من اگه جای شما بودم ازاد رو انتخاب می کردم.هیچی مهمتر از امنیت نیس.زاهدان جدیدا شده پره از تروریست(البته اون چیزی ک تو کانال های خبر میگن)

البته خب این مورد بدلیل استان مرزی هست درست تا حدودی اما فکر نکنم به اون شدت هم باشه

البته خودم به دنبال عزیزی هستم که اهل اون طرفا باشه برای پرسیدن شرایطش

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      صرف نظر از شرایط سخت زندگی توی جایی مثل زاهدان که دوستان بهش اشاره کردن وضعیت شغلی و درآمدی که از هر رشته میتونین کسب کنید خودش گویای اینه که کدوم مورد بهتره
      سوال اینه که شما حاضر هستین برای کسب درامد حدود چند صد متر برین زیر زمین توی معدن؟ اونم معدن هایی که اکثرا خارج شهر ها و تقریبا وسط بیابونن.....

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بازار کار این رشته ها شبیه به همدیگر هستند و چندان تفاوتی ندارند
      فقط میمونه محل تحصیل و علاقه
      که به نظر بنده علاقه رو در اولویت قرار دهید.

صفحه 1 از 5 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن