خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45
    نمایش نتایج: از 61 به 66 از 66
    1. Top | #61
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      همانطور که در بالا ذکر کردم ثبت نام دانشگاه ازاد تموم کردم و همانطور که میدونید کارنامه سبر اعلام شد و بنده در رشته محل های بعد از (مهندسی معدن زاهدان ) که قبول شده بودم هم گویا توانایی قبولی رو داشتم
      و با توجه به این مورد و این که بنده در خواست بررسی مجدد انتخاب رشته و همینطور درخواست بررسی کد رشته های بعد از رشته قبولی رو داده بودم بدلیل دوری راه
      احتمال زیاد در زمان اعلام نتایجش باز دوباره دولتی قبولی خواهم داشت

در خصوص سوال زیر هم از قسمت مشمولین دانشگاه ازاد و همینطور خود پلیس +10 پرسیدم
      که جواب دادن بدلیل این که یک بار انصراف دادم نمی تونم در صورت قبولی به دانشگاه دولتی برم

"تنها یک سوال عزیزان بنده دانشجو انصرافی هستم و سال قبل از رشته it انصراف داده بودم و امسال هم از طریق سایت سنجش درخواست دادم تا کد رشته های انتخابی بعدی بنده رو بررسی کنند بدلیل دوری راه و شرایط خود خاش
      در صورت قبولی در کد رشته های بعدی وضعیت بنده به چه شکل خواهد بود؟؟
      چون تا 7تم گویا ازاد کرج ثبت نام هست و بعد از اون اگر بخوام برم دولتی در صورت قبولی چه کنم؟؟؟
      شدنی هست؟؟؟
      از نظر نظام وظیفه موردی نیست؟؟
      "

متاسفانه هم در پایان کار ها و موارد نظام وظیفه و صادر شدن مجدد برگه معافیت تحصیلی برای دانشگاه ازاد بود که به من گفتن گویا تا 4 شنبه هفته بعد هم ثبت نام هست

در پایان گویا در صورت قبولی در کد رشته های بعدی هم بنده نمی تونم برم
      با این که در کد رشته های بعدی هم مکانیک و هم معدن قرار داره بصورت روزانه...

و امیدوارم عزیزی به این نوع سوختن دچار نشه چرا که بنده پماد سوختگی هم اکنون دارم استفاده میکنم که کار امد نیست

از عزیزان و هموطنان اگر پماد سوختگی قوی میشناسن دریغ نکنند

2. Top | #62
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط badboy568 نمایش پست ها
      همانطور که در بالا ذکر کردم ثبت نام دانشگاه ازاد تموم کردم و همانطور که میدونید کارنامه سبر اعلام شد و بنده در رشته محل های بعد از (مهندسی معدن زاهدان ) که قبول شده بودم هم گویا توانایی قبولی رو داشتم
      و با توجه به این مورد و این که بنده در خواست بررسی مجدد انتخاب رشته و همینطور درخواست بررسی کد رشته های بعد از رشته قبولی رو داده بودم بدلیل دوری راه
      احتمال زیاد در زمان اعلام نتایجش باز دوباره دولتی قبولی خواهم داشت

در خصوص سوال زیر هم از قسمت مشمولین دانشگاه ازاد و همینطور خود پلیس +10 پرسیدم
      که جواب دادن بدلیل این که یک بار انصراف دادم نمی تونم در صورت قبولی به دانشگاه دولتی برم

"تنها یک سوال عزیزان بنده دانشجو انصرافی هستم و سال قبل از رشته it انصراف داده بودم و امسال هم از طریق سایت سنجش درخواست دادم تا کد رشته های انتخابی بعدی بنده رو بررسی کنند بدلیل دوری راه و شرایط خود خاش
      در صورت قبولی در کد رشته های بعدی وضعیت بنده به چه شکل خواهد بود؟؟
      چون تا 7تم گویا ازاد کرج ثبت نام هست و بعد از اون اگر بخوام برم دولتی در صورت قبولی چه کنم؟؟؟
      شدنی هست؟؟؟
      از نظر نظام وظیفه موردی نیست؟؟
      "

متاسفانه هم در پایان کار ها و موارد نظام وظیفه و صادر شدن مجدد برگه معافیت تحصیلی برای دانشگاه ازاد بود که به من گفتن گویا تا 4 شنبه هفته بعد هم ثبت نام هست

در پایان گویا در صورت قبولی در کد رشته های بعدی هم بنده نمی تونم برم
      با این که در کد رشته های بعدی هم مکانیک و هم معدن قرار داره بصورت روزانه...

و امیدوارم عزیزی به این نوع سوختن دچار نشه چرا که بنده پماد سوختگی هم اکنون دارم استفاده میکنم که کار امد نیست

از عزیزان و هموطنان اگر پماد سوختگی قوی میشناسن دریغ نکنند

ناراحت نباش برادر! به اینم فکر کن که اگه روزانه قبول می شدی به احتمال زیاد باید صد ها کیلومتر از شهر و خونه و خانواده ات دور می شدی و توو شهر غریب با هزار تا بدبختی زندگی می کردی؛ اما حالا توو شهر خودت و کنار خانواده خودت میمونی.
      فقط نیمه خالی لیوان رو نبین ...
      بعدشم سعی کن خوب درس بخونی و برای ارشد دانشگاه خوبی قبول بشی.

3. Top | #63
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واحد کرج رو نمیدونم ولی تهران جنوب واقعا ارزش شهرستان نرفتن رو داره ) ساختمون فنی مهندسيش واقعا بزرگ و خوبه کلاساشم خوبه البته کرج هم ميگن خیلی خوبه جزو بهتريناي دنيا شده مثه اينکه ( بهشتی بعدش قرار گرفته )

Sent from my HTC One using Tapatalk

4. Top | #64
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=imaginedragon;978754]واحد کرج رو نمیدونم ولی تهران جنوب واقعا ارزش شهرستان نرفتن رو داره ) ساختمون فنی مهندسيش واقعا بزرگ و خوبه کلاساشم خوبه البته کرج هم ميگن خیلی خوبه جزو بهتريناي دنيا شده مثه اينکه ( بهشتی بعدش قرار گرفته )

ساختمان دانشگاهش که بد نبود ... اگرچه موقع انجام مراحل اداری در ساختمان مکانیک گویا انصرافی مکانیک زیاد بود سال قبل
      از 400 نفر پذیرش شده 150 -200 انصراف داده بودند...
      نمی دونم برای چی ...
      در هر صورت این که اش خالمونه.. نخوریم پامونه ...بخوریم پامونه

5. Top | #65
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خاش ؟

"When the going gets tough, the tough get going."

6. Top | #66
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خاش 17 ساعت راه هست :/ این همه جا چرا اونجا با مرکز استان خودش 180 کیلومتر فاصله داره خود دانی

"When the going gets tough, the tough get going."

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 45

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن