خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 66
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AliReza13 نمایش پست ها
      دوست عزیز وقتی شماباید این حرف روبزنین که به شخصه برید ویکی دوماه زندگی کنید..............
      پس لطفا اینقدرنترسید
      با پدرم یه سفر کاری اومده بودیم زابل

تو بیمارستان بودیم بعد صدای شلیک گلوله اومد =)) فهمیدیم قاچاق چی ها به یه مامور پلیس که یکی از اعضای باندشونو کشته بود

حمله کردند

یکی از دوستان دیگم تغریف میکرد تو راه زابل و زاهدان با لنکروز قاچاق چی ها وایمیستادن و ماشین های مدل بالارو با زور اسلحه خفت

میکردن
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

2. Top | #47
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      همه چیز بستگی به خودتون داره ولی اگر من جای شما بودم و نیز با مخارج آزاد مشکلی نداشتم به طور
      یقینآزاد کرج رو انتخاب میکردم ، دانشگاه آزاد از همه لحاظ خوبه و در رقابت با دولتی هست
      زاهدان فارغ از همه صحبت های دوستان بسیار دور هست ، صحبت 4 سال زندگی هست خیلی دقت کنید ...
      موفق باشید

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad-Rp نمایش پست ها

تو بیمارستان بودیم بعد صدای شلیک گلوله اومد =)) فهمیدیم قاچاق چی ها به یه مامور پلیس که یکی از اعضای باندشونو کشته بود

حمله کردند

یکی از دوستان دیگم تغریف میکرد تو راه زابل و زاهدان با لنکروز قاچاق چی ها وایمیستادن و ماشین های مدل بالارو با زور اسلحه خفت

میکردن
      الان من دارم صدای قورت دادن آب دهن درمیارم!!!!!!

4. Top | #49
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      داداچ به هیچ عنوان برا ترمی 1 میلیون نرو طرفای زاهدان و اینا- تازه برا تو زاهدان نیست خاش عه- بری اونجا کمترین امنیت و امکانات هم رو هم نداری - به عنوان یه همشهری از ما گفتن بود
      بین این دو تا قطعا ازاد کرج رو برو یا اگه مکانیک حال نمیکنی تا تکمیل ظرفیت ازاد صبر کن یه هقته دیگس نهایت

5. Top | #50
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

حمله کردند

میکردن
      Holly **** :o

6. Top | #51
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط farshid026 نمایش پست ها
      داداچ به هیچ عنوان برا ترمی 1 میلیون نرو طرفای زاهدان و اینا- تازه برا تو زاهدان نیست خاش عه- بری اونجا کمترین امنیت و امکانات هم رو هم نداری - به عنوان یه همشهری از ما گفتن بود
      بین این دو تا قطعا ازاد کرج رو برو یا اگه مکانیک حال نمیکنی تا تکمیل ظرفیت ازاد صبر کن یه هقته دیگس نهایت

هفته دیگه؟؟
      به نظرتون علوم تحقیقات تهران قبول میشم؟
      چون نمی دونم وضعیت واحد کرج از نظر خود دانشگاهش در حد واحد تحقیقات تهران هست یا خیر

7. Top | #52
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط بنده روی زمین نمایش پست ها
      حسابداری یا مدیریت ازاد قزوین چطوره

همانطور که گفتم بنده کارشناس نیستم اما گمان نکنم زیاد ارزش وقت گذاشتن داشته باشه بخصوص مدیریت از نظر بازار کار البته

پیشنهاد میکنم قبل از تصمیم نهایی روی بازار کار رشته های مورد نظر نگاه عمیق تری بندازید و پرسجو کنید

8. Top | #53
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با تشکر تمام عزیزان بعد صحبت هایی که جدیدا شد بنده اندکی سست شدم برای زاهدان و انشالله اگر خدا بخواد و مورد دیگری پیش نیاد که باعث دودلی من بشه فردا میرم برای انجام امور ثبت نام البته عمیقا دوست داشتم حداقل علوم تحقیقات تهران قبول میشدم با ازمون

تنها یک سوال عزیزان بنده دانشجو انصرافی هستم و سال قبل از رشته it انصراف داده بودم و امسال هم از طریق سایت سنجش درخواست دادم تا کد رشته های انتخابی بعدی بنده رو بررسی کنند بدلیل دوری راه و شرایط خود خاش
      در صورت قبولی در کد رشته های بعدی وضعیت بنده به چه شکل خواهد بود؟؟
      چون تا 7تم گویا ازاد کرج ثبت نام هست و بعد از اون اگر بخوام برم دولتی در صورت قبولی چه کنم؟؟؟
      شدنی هست؟؟؟
      از نظر نظام وظیفه موردی نیست؟؟

ممنون میشم عزیزان اگر اطلاعی دارند بنده در جریان بگذارند

9. Top | #54
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط badboy568 نمایش پست ها
      با تشکر تمام عزیزان بعد صحبت هایی که جدیدا شد بنده اندکی سست شدم برای زاهدان و انشالله اگر خدا بخواد و مورد دیگری پیش نیاد که باعث دودلی من بشه فردا میرم برای انجام امور ثبت نام البته عمیقا دوست داشتم حداقل علوم تحقیقات تهران قبول میشدم با ازمون

تنها یک سوال عزیزان بنده دانشجو انصرافی هستم و سال قبل از رشته it انصراف داده بودم و امسال هم از طریق سایت سنجش درخواست دادم تا کد رشته های انتخابی بعدی بنده رو بررسی کنند بدلیل دوری راه و شرایط خود خاش
      در صورت قبولی در کد رشته های بعدی وضعیت بنده به چه شکل خواهد بود؟؟
      چون تا 7تم گویا ازاد کرج ثبت نام هست و بعد از اون اگر بخوام برم دولتی در صورت قبولی چه کنم؟؟؟
      شدنی هست؟؟؟
      از نظر نظام وظیفه موردی نیست؟؟

ممنون میشم عزیزان اگر اطلاعی دارند بنده در جریان بگذارند
      همین سوال رو بهتره از خود دانشگاه آزاد بپرسید. شاید اینجا کسی نتونه درست پاسختون رو بده.

10. Top | #55
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ShahabM نمایش پست ها
      همین سوال رو بهتره از خود دانشگاه آزاد بپرسید. شاید اینجا کسی نتونه درست پاسختون رو بده.
      پرسیده بودم
      هم از خود سایت سنجش و هم قسمت پرسش های ازاد که جواب ها بدین شکل هست
      ازاذ پاسخ دادند:
      ÇÓÎ: امور انصرافی به واحددانشگاهی مربوط میشود با واح قبو لی هماهنگ کنید
      سنجش پاسخ دادند:
      با سلام
      داوطلب گرامي درخواست مورد نظر شما پس از بررسي و حصول اطمينان از نتيجه پاسخ داده خواهد شد
      با سپاس

در مجموع هیچ کدوم جواب با پدر مادری تحویل ندادند
      به امید خدا فردا از خود واحد در موقع ثبت نام می پرسم ببینم چه میشه...
      ولی خداییش خیلی سوزش داره اگر بعد از ثبت نام ازاد اعلام بشه دولتی مجددا جای دیگری قبول شدم

امیدوارم عزیزی به این درد دچار نشه

11. Top | #56
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط badboy568 نمایش پست ها
      پس یعنی شما میگید به اون شدت که میگن بد نیست؟و سنی شیعه در جنگ نیستند در شهر؟؟
      البته اگر بنده زاهدان بودم بدون تردید میرفتم اما خاش هست.... در خاش هم این گونه هست ؟ یا وضعیت بدتر هست؟
      دوست عزیز ببخشید بابت اینکه دیرپاسختونودادم
      مندرموردزاهدان کاملا یقین دارم امنه وشکی هم توش نیست ...................ببین خاش لب مرز نیست که بترسی اون زابل ویه سری شهرای دیگه هست.......بعدشم من تاجایی که میدونم در زاهدان خوابگاه دانشجوها درخود دانشگاه قرار داره وکاملا امنه.................

12. Top | #57
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات

حمله کردند

میکردن
      اگه اینجورباشه عزیزم تاالان باید نسل سیستانی ها منقرض میشدهدرگیری باقاچاقچی توهمه شهرهاهست حالا چون سیستان وبلوچستان لب مرزه بیشتره..................

13. Top | #58
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقا مسابقه شون کی هست? ( چون vsبود گفتم

حدالامکان دولتی چون هزینه ش کمه،البته اگه رشته خوبی باشه
      همه میخواهند بشریت را عوض کنند دریغ_ا که هیچکس در این اندیشه نیست که

خود را عوض کند.

لِو تولستوی

14. Top | #59
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AliReza13 نمایش پست ها
      دوست عزیز ببخشید بابت اینکه دیرپاسختونودادم
      مندرموردزاهدان کاملا یقین دارم امنه وشکی هم توش نیست ...................ببین خاش لب مرز نیست که بترسی اون زابل ویه سری شهرای دیگه هست.......بعدشم من تاجایی که میدونم در زاهدان خوابگاه دانشجوها درخود دانشگاه قرار داره وکاملا امنه.................
      والا اون مورد منتفی شد از وقتی که یکی از عزیزان فایل به خانواده گفتند که در زاهدان سنی ها شیعه هارو میکشن و میربایند این موارد کلا هر موقع اسم شهر زاهدان اورده میشه پدر با چوب دنبالم میفته
      در نتیجه اون مورد منتفی هست

15. Top | #60
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عزیزان امروز با دلی پر از خون و چشمی پر از اشک کار ثبت نام دانشگاه ازاد واحد کرج در رشته مکانیک تمام گشت

تنها در خصوص عزیزان و مراحل کاغذ بازیش نمی دونم این مورد همه جایی هست یا تنها این واحد دانشگاهی این گونه هست که گویا عزیزان کلا کمی ....
      طرف می خواد امضا کنه گویا جوهر خودکار مال باباش اگر امضا کنه از مال باباش کم میشه
      یا می خواد طرف یک توضیحی بده گویا داره جان میده ... -_-

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن