خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 66
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ShahabM نمایش پست ها
      از آقا وحید سوال کنید
      اطلاعاتشون راجع به مکانیک خیلی خوبه.
      مرسی...
      براشون پیام ارسال شد
      انشالله پاسخ بنده حقیر بدند...

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان ازتون ممنون میشم هر اطلاعات بدردبخوری که دارین بهم بدین به زودی باید ثبت نام کنم و واقعا گیر کردم
      سوال یک : تربیت مترجم انگلیسی همون رشته مترجمی انگلیسی هستش؟؟؟(منظورم اینه که آموزش انگلیسی نباشه )
      سوال دوم : من ادبیات انگلیسی سراسری قم قبول شدم
      و آزاد تربیت مترجم تهران مرکز...
      ساکن تهران هستم...با توجه به آینده کاری و هزینه های رفت و برگشت به قم و هزینه های دانشگاه آزاد و نوع مدرک بنظرتون کدوم رو انتخاب کنم؟
      حساب کردم هر ترم قم یک میلیون و پونصد در میاد برام رفت و اومدش
      و آزاد گفته ترمی یک میلیون و صد ازم میگیره
      خواهشا کامل بهم توضیح بدین...
      مرسی عزیزان
      این همه اظافه کنم من میخوام کنار تحصیلم کار کنم و هر چی وقت بیشتری داشته باشم بنفعمه
      و اینکه خوابگاه هم نمیخوام بگیرم تو قم...
      با توجه به معتبر بودن دانشگاه تهران مرکز و مترجمی ک تمایل بیشتری بهش دارم و هزینه ها و آینده نگری ( مثلا راحت رفتن به خارج از طریق تحصیل) و همه چیز...جای من بودید چیکار می کردید خواهشا با دلیل بگید عزیزان ممنونتونم

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط badboy568 نمایش پست ها
      با سلام عزیزان
      بنده بتازگی عضو شدم تا شاید عزیزان اندکی در تصمیم گیری کمک کنند چون واقعا نمی دونم کدوم مورد مناسب تر هست
      نتایج دولتی که اعلام شده و ازاد هم به تازگی
      بنده بین این دو موندم

ازاد واحد کرج-رشته مکانیک

Vs

دانشگاه زاهدان - مهندسی معدن محل تحصیل خاش
      -روزانه

عزیزان ایا اطلاعی از شرایط دانشگاه زاهدان دارند؟خوابگاهش؟یا وضعیت خود شهرش؟
      در خصوص مکانیک به چه شکل؟ایا ارزش هزنیه رو داره؟

خودتون اهل کدوم شهرید ؟
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

4. Top | #34
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad-Rp نمایش پست ها
      خودتون اهل کدوم شهرید ؟

کرج ...

5. Top | #35
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز من کاری به رشته ای که درزاهدان میخونین واینکه خوبه یا نه ندارم.........ولی میخام شمارو ازیه چیز مطمئن کنم اونم ازاین جهت که علی رغم تبلیغ های بدی که علیه زاهدان وزابل میشه میتونم بگم اینا کاملا اشتباهه وزاهدان یکی از بزرگترین شهرهاو بسیارپیشرفته وزیباست..........پس ازلحاظ شهرزاهدان مطمئن باشید که شهرکاملا امن وراحتیه اما خاش بین زابل وزاهدانه که تقریبا باهرکدوم یک ساعت فاصله داره که به نظرم ارزششودارهمن خودم زاهدانی نیستم ولی چندین بار رفتم چون خونه ی یکی ازاقواممهدرکل ازاجناس ارزون گرفته تا مردمی که اگه بهوشون کاری نداشته باشی کاری باهات ندارن پس شک نکن شهرخوبیه

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط badboy568 نمایش پست ها
      کرج ...
      ازاد کرج گزینه خیلی مناسب تریس
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AliReza13 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیز من کاری به رشته ای که درزاهدان میخونین واینکه خوبه یا نه ندارم.........ولی میخام شمارو ازیه چیز مطمئن کنم اونم ازاین جهت که علی رغم تبلیغ های بدی که علیه زاهدان وزابل میشه میتونم بگم اینا کاملا اشتباهه وزاهدان یکی از بزرگترین شهرهاو بسیارپیشرفته وزیباست..........پس ازلحاظ شهرزاهدان مطمئن باشید که شهرکاملا امن وراحتیه اما خاش بین زابل وزاهدانه که تقریبا باهرکدوم یک ساعت فاصله داره که به نظرم ارزششودارهمن خودم زاهدانی نیستم ولی چندین بار رفتم چون خونه ی یکی ازاقواممهدرکل ازاجناس ارزون گرفته تا مردمی که اگه بهوشون کاری نداشته باشی کاری باهات ندارن پس شک نکن شهرخوبیه
      والا تو روز روشن

جلوی چشم پلیس
      سیستانی ها و بلوچی ها باهم سرجنگ میکنند
      بهشت قاچاق چی های مواد مخدر پاکستان و افغانستانه

از لحاظ امنیتی نمیشه اینقدر مطمعن گفت
      زندگی زیباست

زیبابینان زیبایی بینند

8. Top | #38
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ahmad-Rp نمایش پست ها
      والا تو روز روشن

جلوی چشم پلیس
      سیستانی ها و بلوچی ها باهم سرجنگ میکنند
      بهشت قاچاق چی های مواد مخدر پاکستان و افغانستانه

از لحاظ امنیتی نمیشه اینقدر مطمعن گفت

دوست عزیز وقتی شماباید این حرف روبزنین که به شخصه برید ویکی دوماه زندگی کنید..............این چیزهایی رو هم که گفتی من منکرنمیشم ولی اینا توشهر زاهدان وجود نداره چون کاملا شهر زیر نظره.......بله اگه لب مرز رو میگید من قبول دارم ولی زاهدان اینطور نیست وشهرکاملا امنه.........طبق حرف شماممکنه معدن مواد مخدر باشه اما کسی که اهلش نباشه دنبالش نمیره واینم بگم شهر زاهدان کاملابلوچ ها وسیستانی ها درهمه چیز اعم ازمسجدو محله وقبرستان و........جداهستن وکافیه وقتی رفتین زاهدان بادوستان خوب سیستانی رفیق بشین چون هم زبونشونو میفهمین هم شیعه هستن هم به فرهنگ شماها بیشترمیخوره
      پس لطفا اینقدرنترسید

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      رشته زراعت و اصلاح نباتات روزانه زنجان قبول شدم اما چون راه دوره موندم رشته های بدون ازمون ازاد قزوین برم یا نه کمک می خوام از شرایط خوابگاه دخترانه زنجان و اگه ازاد بهتره کدوم رشته اش مدیریت یا مهندس یا علوم صنایع غذایی یا کا مپیوتر و ...

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AliReza13 نمایش پست ها
      پس یعنی شما میگید به اون شدت که میگن بد نیست؟و سنی شیعه در جنگ نیستند در شهر؟؟
      البته اگر بنده زاهدان بودم بدون تردید میرفتم اما خاش هست.... در خاش هم این گونه هست ؟ یا وضعیت بدتر هست؟

11. Top | #41
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      والا بنده با کمک از شما عزیزان و صحبت هایی که پیرامون مکانیک شده بود و سیستان بلوچستان امروز تصمیم 100% گرفته بودم برای ازاد و در حال اماده سازی پرونده بودم تا به دانشگاه برم برای ثبت نام
      که در همین زمان از خود خاش تماس گرفتند که نمی خواهید بیایید برای ثبت نام ایا!
      بنده از فرصت استفاده کردم و در خصوص شرایط شهر و خوابگاه پرسیدم و حتی با ریس دانشکده خاش هم صحبت کردم

در مجموع گویا خوابگاه و داشنکده داخل شهر خاش هستند و سرویس هم هست برای فاصله بین خوابگاه و دانشکده
      خود خوابگاه هم سلف سرویس داره و بصورت سویئت هست که هر سوئیت دارای سرویس بهداشتی جدا و دارای گرمایش و سرمایش هست
      در خصوص تعداد نفرات داخل هر سوئیت سوال کردم که گفتند مشخص نیست باید در هنگاه دریافت خوابگاه از مسئول بپرسید
      در خصوص خود خاش هم پرسیدم گفتند شهر کوچکی هست اما خب امکانات مورد نیاز برای زندگی کردن و یا تحصیل رو داره و مشکلی از اون نظر نخواهید داشت

در مجموع با صحبت هایی انجام شده و صحبت هایی که دوست خوبمون کردند AliReza13 باز دوباره بنده دچار تردید شدم در انتخاب

عزیزانی که تجربه خوابگاه به صورت سوئیتی دارند نمی دونند حدودا چند نفر در هر سوئت هستند؟؟
      ویرایش توسط badboy568 : 04 مهر 1395 در ساعت 13:35

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط بنده روی زمین نمایش پست ها
      رشته زراعت و اصلاح نباتات روزانه زنجان قبول شدم اما چون راه دوره موندم رشته های بدون ازمون ازاد قزوین برم یا نه کمک می خوام از شرایط خوابگاه دخترانه زنجان و اگه ازاد بهتره کدوم رشته اش مدیریت یا مهندس یا علوم صنایع غذایی یا کا مپیوتر و ...
      البته بنده کارشناس نیستم اما پیشنهاد میکنم با اطلاعات زنجان تماس بگیرید و شماره دانشکده و مسئول خوابگاه در بیارید و با خودشون شخصا صحبت کنید...

در خصوص رشته تنها اگر بدنبال باز کار هستید در خصوص صنایع غذایی پیشنهاد نمی کنم ...حداقل کامپیوتر بازه بیشتر رو شامل میشه برای ادامه تحصیل و کاری

13. Top | #43
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      [QUOTE=badboy568;973852]البته بنده کارشناس نیستم اما پیشنهاد میکنم با اطلاعات زنجان تماس بگیرید و شماره دانشکده و مسئول خوابگاه در بیارید و با خودشون شخصا صحبت کنید...

در خصوص رشته تنها اگر بدنبال باز کار هستید در خصوص صنایع غذایی پیشنهاد نمی کنم ...حداقل کامپیوتر بازه بیشتر رو شامل میشه برای ادامه تحصیل و کاری
      [/QUممنون

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حسابداری یا مدیریت ازاد قزوین چطوره

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مکا کرج
      معدن اصلا ارزش نداره.... تهرانش هم نمی ارزه چ برسه به اونجا

صفحه 3 از 5 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن