خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

پزشکی روزانه سبزوار یا آزاد ساری؟

سلام دوستان به نظرتون بین پزشکی روزانه سبزوار (نیمسال دوم) و ازاد ساری کدوم بهتره؟ من خودم دلم میخواد پیش خانواده بمونم ولی از هزینه ازاد میترسم. البته اگه برم با بدبختیم که هست بالاخره میشه جورش کرد ولی ترس داره. از طرفی اگه برم سبزوار احساس میکنم دانشگاه خوبی نیست و از طرفی دوری اذیتم میکنه. غیر از اون همش به پختن غذا و شستن ظرف و لباس و خوابگاه و... فکر میکنم غصم میگیره.ولی خب همه میگن چون سراسریه حیفه نری. واقعا نمیدونم چیکار کنم یه جوری شده که اصلا هیچکدومو دلم نمیخواد. من رتبم 1581 زیرگروه 1 منطقه 2 بود. واقعا با بدشانسی اونجا قبول شدم. یعنی ساری و بابل که هیچی(احتمالش خیلی کم بود) ولی سمنان و شاهرود و گرگان و بجنورد هم نیاوردم. مثلا ظرفیت پزشکی روزانه زیاد شده بود ولی بدجوری حال مارو گرفتن. حالا به نظرتون چیکار کنم؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سبزوار دانشگاه نسبتا خوبی داره،3تا بیمارستان داره
      تازه سازه. تو شهره
      منتهی خوابگاه جالبی نداره و شهرش اصلا خوب نیس
      در هر صورت به آزاد میچربه
      عضو شورای مرکزی کانون دانش آموختگان سمپاد (استعدادهای درخشان)

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب معلومه دیگه..این که پرسیدن نداره..ملی سبزوار

ملی همیشه از آزاد سرتره

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      به نظر من :
      1- سراسری پول نمیخواد و روی خانواده فشاری نیست!!
      2-همونطور که گفتید به شما خیلی نزدیکه و خودتون احساس آرامش بیشتری در کنار خانواده دارید
      3-سطح سراسری ها همیشه بالاتر از آزاده
      در ضمن دانشگاه سبزوار دانشگاه خیلی خوبیه و استاداش رو شنیدم خیلی خوبن.
      من بودم سراسری رو میرفتم مخصوصا به دلیل موزد 2 که خیلی خلی مهمه!!
      به علاوه خدا بودن یعنی منهای تمام مشکلات بودن
      خدایا بگیر هر آنچه تو را از من میگیرد...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Acb98 نمایش پست ها
      سلام دوستان به نظرتون بین پزشکی روزانه سبزوار (نیمسال دوم) و ازاد ساری کدوم بهتره؟ من خودم دلم میخواد پیش خانواده بمونم ولی از هزینه ازاد میترسم. البته اگه برم با بدبختیم که هست بالاخره میشه جورش کرد ولی ترس داره. از طرفی اگه برم سبزوار احساس میکنم دانشگاه خوبی نیست و از طرفی دوری اذیتم میکنه. غیر از اون همش به پختن غذا و شستن ظرف و لباس و خوابگاه و... فکر میکنم غصم میگیره.ولی خب همه میگن چون سراسریه حیفه نری. واقعا نمیدونم چیکار کنم یه جوری شده که اصلا هیچکدومو دلم نمیخواد. من رتبم 1581 زیرگروه 1 منطقه 2 بود. واقعا با بدشانسی اونجا قبول شدم. یعنی ساری و بابل که هیچی(احتمالش خیلی کم بود) ولی سمنان و شاهرود و گرگان و بجنورد هم نیاوردم. مثلا ظرفیت پزشکی روزانه زیاد شده بود ولی بدجوری حال مارو گرفتن. حالا به نظرتون چیکار کنم؟

سلام.اگه با آب و هوای این منطقه مشکلی نداشته باشی بقیش حله.من خودم دو ساعتی با سبزوار فاصله دارم.آب و هواش مثل شهر ماس نه زمستونش خوبه نه تابستونش!به خصوص برای شما که از وسط سبزه زار میای این طرفا ممکنه زندگی کردن 7 سال یه خورده سخت تر باشه.چون نیمسال دوم هستی فکر کنم نیسال دوم این دانشگاه انتقالی هم نداشته باشه.در کل نظر من اینه که حیفه سراسری رو ول کنی بری آزاد.
      راستی یه لطفی میکنی و درصدات رو اگه مشکلی نیست بهم بگی؟نیاز دارم بدونم با چه درصدی سبزوار قبول میشه نیمسال دوم.لطف کن یا خصوصی یا عمومی بگو مرسی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alk1370 نمایش پست ها
      سلام.اگه با آب و هوای این منطقه مشکلی نداشته باشی بقیش حله.من خودم دو ساعتی با سبزوار فاصله دارم.آب و هواش مثل شهر ماس نه زمستونش خوبه نه تابستونش!به خصوص برای شما که از وسط سبزه زار میای این طرفا ممکنه زندگی کردن 7 سال یه خورده سخت تر باشه.چون نیمسال دوم هستی فکر کنم نیسال دوم این دانشگاه انتقالی هم نداشته باشه.در کل نظر من اینه که حیفه سراسری رو ول کنی بری آزاد.
      راستی یه لطفی میکنی و درصدات رو اگه مشکلی نیست بهم بگی؟نیاز دارم بدونم با چه درصدی سبزوار قبول میشه نیمسال دوم.لطف کن یا خصوصی یا عمومی بگو مرسی
      سلام ممنون از نظرتون. درصدام: ادبیات87 عربی76 دینی76 زبان76 زمین 0 ریاضی34 زیست70 فیزیک43 شیمی38
      شما دانشجو همونجا هستی؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)