خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تهران مرکز یا دانشگاه سمنان

سلام من تهران زندگی میکنم دانشگاه دولتی سمنان آوردم و آزاد تهران مرکز هر دوتاش کامپیوتر . میخواستم بدونم کدومش رو برم راستی شنیدم استادای تهران مرکز خیلی هاشون از دانشگاه های تهران هستند. راسته ؟ .
      اگه ممکنه دلیل انتخابتون رو هم بگید

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mstf76 نمایش پست ها
      سلام من تهران زندگی میکنم دانشگاه دولتی سمنان آوردم و آزاد تهران مرکز هر دوتاش کامپیوتر . میخواستم بدونم کدومش رو برم راستی شنیدم استادای تهران مرکز خیلی هاشون از دانشگاه های تهران هستند. راسته ؟ .
      اگه ممکنه دلیل انتخابتون رو هم بگید
      سلام
      نمیدونم خانوم هستید یا اقا و شرایطتون چیه. اما در کل
      سمنان که هیچ، بندرعباس هم به دانشگاه ازاد ترجیح داره. الان شاید درک نکنی اما 4 سال دیگه چنان پشیمون میشی که حاضری لییسانس و فوق لیسانس دانشگاه ازاد رو بدی دیپلمت رو پس بگیری.
      شک نکن، مطمئن باش.
      اساتید دانشگاه تهران؟؟؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      قطعا دانشگاه دولتی سمنان بهتره

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یعنی دانشگاه سمنان از لحاظ درس دادن قوی تر از تهران مرکزه ؟ یا فقط به خاطر مدرک دولتی میگید بهتره ؟
      (درضمن من پسرم )

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mstf76 نمایش پست ها
      یعنی دانشگاه سمنان از لحاظ درس دادن قوی تر از تهران مرکزه ؟ یا فقط به خاطر مدرک دولتی میگید بهتره ؟
      (درضمن من پسرم )
      سلام
      دانشکاه آزاد شاید یکی از بدترین تصمیمهای کل زندگیتون باشه که شاید جای جبران نداشته باشه.
      دانشگاه دولتی از هر نظر بهتره. تدریس، اعتبار مدرک در مقاطع بالاتر و بازار کار،برخورد با دانشجو، اتمسفر دانشگاه و ... . در نتیجه در حین تحصیل و پس از فارغ التحصیلی اعصابت آروم تره.
      خدا لعنت کنه دانشگاه آزاد رو . به خصوص تهران مرکز و به خصوص دانشکده فنی پونک، مجتمع نیایش.
      در نهایت تصمیمی بگیر که با علاقه ادامه اش بدی.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن